Lukáš – Rovinka

Potreboval som poradiť so zariadením interiéru, konkrétne kuchyne a obývačky, navrhnúť nábytok na mieru a doplnky. Mal som predstavu čo chcem ale potreboval som ju zhmotniť a doladiť detaily. Najviac… Čítať viac “Lukáš – Rovinka”

Tatiana – Dulova Ves

O akú službu ste mali záujem? Návrh 3D interiéru Prečo ste sa rozhodli využiť služby interiérového dizajnéra? Mala som predstavu čo chcem a potreboval/a som to “zhmotniť”, zvizualizovať a doladiť… Čítať viac “Tatiana – Dulova Ves”

Matúš Burda – Šarišské Michaľany

rohová sedačka sivá

Mal som záujem o vizualizáciu obývacej izby, pri ktorej som mal predstavu čo chcem, ale som ju potreboval zhmotniť, zvizualizovať a doladiť detaily. Na začiatku spolupráce s dizajnérom som nemal… Čítať viac “Matúš Burda – Šarišské Michaľany”

Marián Tidik – Prešov

Pre využitie služieb dizajnéra som sa rozhodol pretože som potreboval poradiť s dizajnom kúpeľne, chodby a wc. Potreboval som poradiť s farbami, zariadením a návrhom nábytku na mieru. Návrh a… Čítať viac “Marián Tidik – Prešov”

Vladimír Stolárik – Prešov

stolárik obývačka

Pre spoluprácu s interiérovým dizajnérom som sa rozhodol, lebo som potreboval navrhnúť nábytok na mieru, poradiť so zariadením, vybrať doplnky a pod. Mal som predstavu čo chcem ale potreboval som… Čítať viac “Vladimír Stolárik – Prešov”

Jana – Prešov

S interiérovým dizajnérom som spolupracovala na vizualizácii kúpeľne. V rámci návrhu som potrebovala poradiť s jej zariadením, navrhnúť nábytok na mieru a farebne to celé zladiť. Poskytnutá služba splnila moje… Čítať viac “Jana – Prešov”

Beáta Katuščáková – Prešov

návrh interiéru izba deliaca stena

Návrh interiéru izby Pre využitie služieb dizajnéra som sa rozhodla, pretože som potrebovala poradiť so zariadením podkrovnej izby, do ktorej som chcela navrhnúť nábytok na mieru a doladiť doplnky a… Čítať viac “Beáta Katuščáková – Prešov”

Kristína – Široké

dizajnovy navrh interieru obývačka s kuchyňou

Návrh interiéru v suteréne domu Pre spoluprácu s interiérovým dizajnérom som sa rozhodla preto, lebo som hlavne potrebovala poradiť so zariadením interiéru, navrhnúť nábytok na mieru, farby, doplnky. Keď som… Čítať viac “Kristína – Široké”

Erik Fortuna – Hurbanova Ves

interierovy dizjan rodinneho domu

Hodnotenie spolupráce s dizajnérom Pre využitie služieb interiérového dizajnéra som sa rozhodol z dôvodu, že som na jednej strane už mal akú takú predstavu, ktorú som potreboval “zhmotniť” a doladiť… Čítať viac “Erik Fortuna – Hurbanova Ves”

Božena Vašková – Prešov Solivar

dizajn interéru prešov, tyrkysová sedačka, stoličky do jedálne

Pre službu 3D vizualizácie som sa rozhodla z dôvodu, že som potrebovala poradiť so zariadením interiéru, návrhom farieb a doplnkov. Mala som predstavu čo chcem ale chcela som to zhmotniť,… Čítať viac “Božena Vašková – Prešov Solivar”

Nika – Dolné Plachtince

kúpeľňa rako extra 20x40, šedá, umývadlové misy na doske

O akú službu ste mali záujem? 3D dizajn kúpeľne Prečo ste sa rozhodli využiť služby interiérového dizajnéra? Mal/a som predstavu čo chcem a potreboval/a som to “zhmotniť”, zvizualizovať a doladiť… Čítať viac “Nika – Dolné Plachtince”

Martina – Košice

hnedá podlaha, bordová stena v kuchyni

S interiérovým dizajnérom som spolupracovala na vizualizácii kuchynskej linky. Jeho služby som sa rozhodla využiť hlavne preto, že som už vopred mala predstavu čo potrebujem. Potrebovala som to zhmotniť a… Čítať viac “Martina – Košice”

Ľubica – Trnava

industriálny štýl návrh industrálnej obývačky s drevom, kreslo žlté z ikea, hnedá kožená sedačka

Potrebovala som pomôcť s návrhom interiéru rodinného domu. Mala som predstavu čo chcem a potrebovala som to “zhmotniť”, zvizualizovať a doladiť detaily. Ponúkaná služba bola splnila čo som od nej… Čítať viac “Ľubica – Trnava”

Miro Ďuriš – jaspravim.sk

Super komunikácia a expresne dodanie. Môžem len odporučiť!

Miriama – Žilina Brodno

Mala som záujem o vizualizáciu kúpeľne a potrebovala som poradiť aj so zariadením interiéru, navrhnúť nábytok na mieru, farby, doplnky. Dodaná služba jednoznačne splnila moje očakávania. Najviac si cením ochotu… Čítať viac “Miriama – Žilina Brodno”

Ady66 – jaspravim.sk

Jednoznačne odporúčam, perfektne odvedená práca, profesionálny prístup.

Miriama Š.

vizualizácia kúpeľne

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu, s vašou prácou sme nadmieru spokojní a budeme vás ďalej radi odporúčať.

Mozzila – jaspravim.sk

Biela kuchynská linka, klasická, bordová stena

Som veľmi spokojná s výsledkom práce a hlavne s profesionálnym prístupom.

fun4kids – jaspravim.sk

vizualizácia interiéru

Výborná, rýchla a profesionálna práca. Oceňujem komunikáciu, ochotu a prístup. Ďakujem.

Majovajo – jaspravim.sk

vizualizácia kuchyne

Ďakujem za pomoc. Výborná komunikácia. Dohodnuté platí, výsledok nad očakávania.

Dušana U. – jaspravim.sk

vizualizácia detskej izby

S objednávkou sme boli spokojní, návrh vyzerá krásne, ochotný prístup, odporúčame.

Martina T. – jaspravim.sk

vizualizácia kuchyne

Príjemná komunikácia, seriózne jednanie, trpezlivosť pri opakovanom prerábaní vizualizácií… s výsledkom som veľmi spokojná.

Vedko – jaspravim.sk

vizualizácia kúpeľne

Ďakujem, nevedel som celkom presne čo chcem ale nakoniec sme pri trpezlivosti dospeli k dobrému výsledku. Doporučujem.

Peter Thorn – jaspravim.sk

Návrh kuchynskej linky

Komunikácia prebiehala na vysokej úrovni. Zrealizovaná vizualizácia kuchyne s kuchynským sedením bola nad očakávania. Odporúčam.