Interiérový dizajn pre zaneprázdnených ľudí

Mária – Stará Ľubovňa

31. okt 2021

Potrebovali sme navrhnúť interiér novostavby domu v minimalistickom štýle.

Rozhodli sme sa hlavne na základe recenzií, prehliadky realizovaných návrhov na stránke, ktoré sa nám páčili. Rozhodol aj rozsah ponúkaných služieb. Keďže v našom prípade išlo o novostavbu, potešilo nás, že okrem návrhu dizajnu, môžeme využiť aj návrh fasády, osvetlenia interiéru a exteriéru.

Na začiatku sme mali obavy, aby sa nám návrhy páčili. Obavy sa nepotvrdili, naopak sme presvedčení, že sme sa veľmi dobre rozhodli.Práca dizajnéra splnila naše očakávania.

Najviac oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať.

Naša prvá reakcia na návrhy bola – veľká radosť! Vizualizácie sú tak realistické, že jediné prianie bolo, aby to bola už skutočnosť.

Komunikácia s pánom Pastorčákom bola výborná, vedel nás vždy usmerniť, poradiť.

Služby určite odporúčame každému hlavne pre profesionálny, ľudský prístup a odborný rozsah v oblasti dizajnu.

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Chceme Vám poďakovať za to, že ste boli ochotný urobiť vizualizácie aj našej prípadne ďalšej alternatívy, aby sme sa mohli lepšie rozhodnúť, neraz nad rámec služby.
Bolo cítiť z Vás pracovný pokoj.

Referencie

Slováková – Senec

rekonštrukcia obývacej izby tv stena na mieru

S návrhom som spokojná a najviac oceňujem profesionalitu a výbornú komunikáciu. Už pri prvom návrhu sa dostavil wau efekt. Čítať ďalej „Slováková – Senec“

Mária – Stará Ľubovňa

kupelna cierny mramor

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať. Čítať ďalej „Mária – Stará Ľubovňa“

Július Marton – Prešov

Bol som veľmi milo prekvapený keď som uvidel prvé návrhy a preto by som služby dizajnéra určite odporučil aj známym. Veľmi pekná práca. Čítať ďalej „Július Marton – Prešov“

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2022.

Ďalšie referencie

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok