Mária – Stará Ľubovňa

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať.

Potrebovali sme navrhnúť interiér novostavby domu v minimalistickom štýle.

Rozhodli sme sa hlavne na základe recenzií, prehliadky realizovaných návrhov na stránke, ktoré sa nám páčili. Rozhodol aj rozsah ponúkaných služieb. Keďže v našom prípade išlo o novostavbu, potešilo nás, že okrem návrhu dizajnu, môžeme využiť aj návrh fasády, osvetlenia interiéru a exteriéru.

Na začiatku sme mali obavy, aby sa nám návrhy páčili. Obavy sa nepotvrdili, naopak sme presvedčení, že sme sa veľmi dobre rozhodli.Práca dizajnéra splnila naše očakávania.

Najviac oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať.

Naša prvá reakcia na návrhy bola – veľká radosť! Vizualizácie sú tak realistické, že jediné prianie bolo, aby to bola už skutočnosť.

Komunikácia s pánom Pastorčákom bola výborná, vedel nás vždy usmerniť, poradiť.

Služby určite odporúčame každému hlavne pre profesionálny, ľudský prístup a odborný rozsah v oblasti dizajnu.

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Chceme Vám poďakovať za to, že ste boli ochotný urobiť vizualizácie aj našej prípadne ďalšej alternatívy, aby sme sa mohli lepšie rozhodnúť, neraz nad rámec služby.
Bolo cítiť z Vás pracovný pokoj.

Dovoľte nám pomôcť vám zariadiť váš domov snov.

Zameriavame sa na transparentnosť a úprimnosť. Z našej prehľadnej ponuky cenových balíkov si vyberie skutočne každý! Už žiadne prekvapenia. U nás viete čo dostanete.

Sledujte nás na Instagrame

Pavol Pastorčák

Pavol Pastorčák

Sme online

Sme offline - odpovieme čo najskôr.

Pavol Pastorčák
Zdravím! 👋
Máte nejaké otázky?
Začať čet
chat