Mária – Stará Ľubovňa

31. okt 2021

Potrebovali sme navrhnúť interiér novostavby domu v minimalistickom štýle.

Rozhodli sme sa hlavne na základe recenzií, prehliadky realizovaných návrhov na stránke, ktoré sa nám páčili. Rozhodol aj rozsah ponúkaných služieb. Keďže v našom prípade išlo o novostavbu, potešilo nás, že okrem návrhu dizajnu, môžeme využiť aj návrh fasády, osvetlenia interiéru a exteriéru.

Na začiatku sme mali obavy, aby sa nám návrhy páčili. Obavy sa nepotvrdili, naopak sme presvedčení, že sme sa veľmi dobre rozhodli.Práca dizajnéra splnila naše očakávania.

Najviac oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať.

Naša prvá reakcia na návrhy bola – veľká radosť! Vizualizácie sú tak realistické, že jediné prianie bolo, aby to bola už skutočnosť.

Komunikácia s pánom Pastorčákom bola výborná, vedel nás vždy usmerniť, poradiť.

Služby určite odporúčame každému hlavne pre profesionálny, ľudský prístup a odborný rozsah v oblasti dizajnu.

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Chceme Vám poďakovať za to, že ste boli ochotný urobiť vizualizácie aj našej prípadne ďalšej alternatívy, aby sme sa mohli lepšie rozhodnúť, neraz nad rámec služby.
Bolo cítiť z Vás pracovný pokoj.

0950 448 338

Získajte bezplatnú cenovú ponuku pre váš projekt s nezáväznou 7 dňovou rezerváciou najbližšieho voľného termínu.

Rezervujte si návrh interiéru čo najskôr. Aktuálne voľné termíny - Jún 2022.

Na základe 48 recenzií.
Patrícia Chmeliarová
Patrícia Chmeliarová
5. Máj, 2022.
Overená
S návrhom INTERIERU RD, sme veľmi spokojní. Je to štýlové, moderné, presne ako sme si priali. Tiež príjemná spolupráca a ochota. Ďakujeme 😊
Martin HOVANČÍK
Martin HOVANČÍK
9. Apríl, 2022.
Overená
Perfektná komunikácia s klientom a záujem hľadať to najlepšie riešenie pre neho. Vrelo odporúčame pána Pastorčáka. Vie trpezlivo počúvať a poradiť. Tak nejako si predstavujeme perfekné s odborné poradenstvo. Ešte raz veľké Ďakujeme.
Lucia Subova
Lucia Subova
13. December, 2021.
Overená
Zaujímavé a invenčné nápady, interiér podľa vašich predstáv. Určite odporúčam.
Lívia
Lívia
4. Október, 2021.
Overená
Peter Komár
Peter Komár
20. September, 2021.
Overená
V priebehu krátkeho času sme potrebovali navrhnúť našu novú kuchyňu, pretože termín rekonštrukcie sa blížil a my sme stále nemali premyslené usporiadanie a všetky detaily. Pán Ing. Pastorčák zareagoval veľmi rýchlo a po prvom stretnutí nám promptne vytvoril vizualizáciu s praktickým usporiadaním všetkých skriniek, rozmiestnením spotrebičov a maximálnym využitím priestoru. Všetky naše podmienky a predstavy splnil do bodky. Jeho vizualizáciu sme v priebehu mesiaca zrealizovali a kuchyňa je naozaj krásna a praktická. Jeho služby môžem odporúčať každému, kto hľadá skúseného profesionála.
Soňa
Soňa
15. September, 2021.
Overená
Boli sme maximálne spokojní s návrhom celého interiéru rodinného domu. Komunikácia pána Pastorčáka je výborná a naše predstavy sa vďaka nemu stali skutočnosťou 🙂 Odporúčame všetkými desiatimi.
Michal Suchý
Michal Suchý
20. August, 2021.
Overená
Ak si nie ste istý alebo len chcete vidieť Vaše predstavy v podobe vizualizácie, odporúčam. Plusom je tiež nákupný zoznam, odporučenie majstrov pre realizáciu a plán pokládky obkladov a dlažieb. Návrh interiéru bytu je podľa mojich predstáv. Veľmi dobý pomer ceny a kvality dodanej služby.
Zdenka Jeremiašová
Zdenka Jeremiašová
23. Júl, 2021.
Overená
Vysoko profesionálny prístup za rozumné ceny.
Ing. Vincent Lenárt
Ing. Vincent Lenárt
21. Február, 2021.
Overená
Kvalitné služby, profesionálna práca, bezproblémová komunikácia.
Linda Martonova
Linda Martonova
21. Február, 2021.
Overená
Veľmi pekné návrhy,vrelo odporúčam.Cena zodpovedá kvalite.