Navrhnite si svoju vysnívanú kuchyňu bez námahy a presne podľa svojich potrieb. 

Jedinečná možnosť

Navrhnite si svoju novú kuchyňu od základov v škandinávskom dizajne!

Trápi Vás Opozeraná Stará Kuchyňa?

Ste nespokojný/á so vzhľadom svojej starej kuchyne? Plánujete rekonštrukciu a hľadáte spôsoby ako zariadiť kuchyňu či ju vylepšiť no neviete kde začať?

Zažívate Stres pri Pomyslení na Novú Kuchyňu?

Desí vás rozhodovanie o všetkých detailoch kuchyne? Hľadáte odpovede na otázky aké kombinácie materiálov k sebe pasujú, ako  zachovať eleganciu a zároveň funkčnosť kuchyne? Ako si navrhnúť vhodnú dispozíciu kuchyne? Ak tieto otázky neustále znejú vo vašej hlave, ste na správnom mieste.

Chcete Vytvoriť Útulnú Kuchyňu?

Neopakovateľná škandinávska atmosféra interiérov, ktorá pretvára všedný interiér kuchyne na miesta kde sa budete radi stretávať. Vaša kuchyňa sa môže stať srdcom vášho domova.

Výber Správnych Materiálov?

Vybrať vhodné materiály pre novú kuchyňu je často ťažšie ako uvariť francúzsku špecialitu. Máte v hlave zmätok z množstva rôznych materiálov, povrchov či dizajnov?

Mám pre vás riešenie
Online Kurz: Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle

Škandinávsky Prírodný Dizajn

Otvorte so mnou dvere do sveta škandinávskeho dizajnu. Tento kurz vás naučí tipy a návody, ako správne využiť každý centimeter kuchyne a vytvoriť si svoju škandinávsku kuchyňu ako z katalógu.

Moodboardy a Inšpirácie

Naučím vás ako kombinovať farby a materiály tak, aby vaša kuchyňa vyzerala ako od interiérového dizajnéra.

Kuchyňa Centrum Domova

Od základných princípov dizajnu po konkrétne tipy, ktoré vám umožnia pretvoriť kuchyňu na centrum domova.

Rozhodujte Sa Podľa Svojich Preferencií

Odborné, no ľahko pochopiteľné informácie vám uľahčia výber správnych materiálov pre vašu novú kuchyňu. Získate prehľad o rôznych materiáloch, povrchoch a dizajnoch, ktorý vám pomôže vybrať si také, ktoré presne vyhovujú vašim preferenciám a potrebám.

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz
Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style (1080 X 1350 Px)

Vaša Nová Vysnívaná Kuchyňa

Funkčná DispozíciaNaučím vás všetko potrebné k tomu, aby ste si dokázali vytvoriť efektívnu a praktickú dispozíciu kuchyne.
Detaily, na ktorých záleží najviacUkážem vám ako sa orientovať vo svete dizajnu kuchýň. Od voľby správnych úchytiek po farebnosť doplnkov. Vašu kuchyňu budete môcť navrhnúť do posledného detailu.

Prečo tento kurz?

Je Tvorený Skúsenosťami

Tento kurz som vytvoril z pohľadu interiérového dizajnéra so špecializáciou na škandinávsky štýl. Moje dlhoročné skúsenosti zaručujú, že obsah kurzu je hodnotný, praktický a prehľadný. Naučím vás ako zariadiť kuchyňu, ktorá bude funkčná a praktická.

Škandinávsky Štýl do Detailov

Mojou snahou nie je len poskytnúť vám všeobecné informácie ale ukázať vám čo najviac detailov škandinávskeho dizajnu. Tento kurz je zameraný na tento konkrétny štýl, takže sa nemusíte obávať plytkých informácií.

Konkrétne Rady a Tipy

Neposkytujem len všeobecné tipy pre dizajn kuchýň. Moja špecializácia na škandinávsky dizajn znamená, že kurz je presne taký, aký potrebujete na vytvorenie svojej vysnívanej škandinávskej kuchyne.

Najväčšie Výhody

 • Online Prístup Z Pohodlia Domova:
  Celý kurz môžete absolvovať z pohodlia svojho domova, šetrí vám to náklady na cestovanie a voľný čas. Kurz je rozdelený na moduly a lekcie tak aby ste mohli postupovať krok za krokom.
 • Doživotný Prístup k Materiálom:
  Po zaplatení získate doživotný prístup ku všetkým materiálom v kurze a tiež ďalším aktualizáciám. Žiadne časové obmedzenia, žiadne ďalšie platby. Učte sa kedy na to máte čas.
 • Využitie Vedomostí Pri Návrhu Interiéru:
  Kurz nemusí byť pre vás len jednorazovou záležitosťou. Naučíte sa v ňom veci, ktoré môžete využiť aj pri návrhu kuchyne pre niekoho iného či interiéru v škandinávskom štýle.
 • Praktické Návody:
  Naučíte sa konkrétne postupy a praktické návody, ako krok za krokom vytvoriť štýlovú škandinávsku kuchyňu. Od dispozície, ergonómie, cez rozmery a možnosti materiálov až po tipy pre výber doplnkov.
 • Dostupnosť na Rôznych Zariadeniach:
  Kurz môžete absolvovať na počítači alebo mobile. Učte sa kedykoľvek a kdekoľvek vám to vyhovuje.
 • Moje Know-How:
  V kurze vám poskytnem prístup k ďalším zdrojom informácií, ktoré vám pomôžu ešte viac.

Čo Hovoria Ostatní?

Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

Dominik Kažimír
10. marca 2024
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

Čo na vás čaká v kurze
Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle

Modul 1: Prehľad škandinávskeho štýlu a Spoločné zásady dizajnu v škandinávskom štýle

 • Získate prehľad o základoch návrhu interiérov v škandinávskom štýle a o kľúčových farbách a materiáloch používaných v tomto dizajne (#hodnota 29€)

Modul 2: Ergonómia a plánovanie

 • Zistíte ako vytvoriť ergonomické usporiadanie kuchyne (#hodnota 50€)
 • Ako prakticky rozmiestniť kuchynské spotrebiče, čo je to kuchynský trojuholník a aký je jeho význam pri návrhu (#hodnota 30€)
 • Naučíte sa ako začať s plánovaním usporiadania kuchyne a na čo si dať pozor pri jestvujúcich rozvodoch (#hodnota 49€)
 • Aké sú výhody a nevýhody rôznych úložných riešení v kuchyni (#hodnota 29€)
 • Ukážem vám bezplatné online nástroje na plánovanie dispozície vašej novej kuchyne (#hodnota 20€)

Modul 3: Materiálové Kombinácie pre Škandinávsky Štýl

 • pre Získate detailné informácie o ponuke a výbere materiálov na kuchynské linky, pracovné dosky a zásteny (#hodnota 49€)
 • Naučím vás tvoriť materiálové kombinácie a online moodboardy pre vás projekt škandinávskeho dizajnu (#hodnota 20€)
 • Ukážem vám konkrétne materiály a odporúčané kombinácie od 3 najväčších výrobcov materiálov na našom trhu (#hodnota 40€)
 • Spoznáte rôzne typy úchytiek a ich vhodné kombinácie pre škandinávsku kuchyňu (#hodnota 39€)
 • Predstavím vám praktické postupy na výber doplnkov, farieb a veľkosti úchytiek pre optimálny vizuálny dojem (#hodnota 20€)
 • Získate linky na najväčších predajcov škandinávskeho vybavenia a doplnkov (#hodnota 20€)

Všetky tieto informácie
v hodnote
až 395€
môžete získať za zlomok ceny

Urobte Prvý Krok k Vysnívanej Kuchyni

Moje niekoľkoročné skúseností vám ušetria čas, energiu a predovšetkým peniaze pri plánovaní vašej novej kuchyne. Urobte prvý krok a získajte potrebné vedomosti ako zariadiť kuchyňu presne podľa svojich predstáv.

Objednajte si kurz navrhovania kuchýň
len teraz za 35€

Ihneď po zaplatení vám aktivujeme prístup k online kurzu a pošleme vám na email prihlasovacie údaje

Q

Zostáva už iba jeden krok k vašej novej kuchyni. Stačí vyplniť formulár.

Garancia Kvality Otazka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Máte obavy pred kúpou? Nechcete kúpiť mačku vo vreci?

Zaruka Spokojnosti 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Prečítajte si moju 14 dňovú záruku spokojnosti

Čo získate ?

 • Informácie od Odborníka:
  Zoznámite sa so svetom škandinávskeho dizajnu prostredníctvom informácií od iteriérového dizajnéra s dlhoročnými skúsenosťami.
 • Online Prístup ku Kurzu:
  Materiály kurzu máte dostupné kedykoľvek, kdekoľvek. Študujte podľa vášho vlastného tempa.
 • Praktické Rady:
  Naučíte sa praktické tipy a triky pre výber materiálov, farieb a doplnkov (nielen) pre vašu kuchyňu.
 • Moodboard:
  Vytvoríte si svoj vlastný moodboard, ktorý bude slúžiť ako inšpirácia a vzor pre výber materiálov.

Naučte sa naplánovať a navrhnúť svoju novú kuchyňu
len za 35€

Q

Zostáva už iba jeden krok k vašej novej kuchyni. Stačí vyplniť formulár.

Garancia Spokojnosti

Zaruka Spokojnosti 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Obáývate sa, že vám kurz neprinesie to čo sľubuje? Moja garancia spokojnosti je jednoduchá a transparentná.

 

Ak si objednáte kurz ešte dnes a počas najbližších 14 dní zistíte, že v ňom nie je to čo ste očakávali, stačí mi napísať na info@3dinterier.sk vetu: “Dobrý deň, poprosím o storno kurzu”.

 

Bez ohľadu na dôvod vám vrátim celú zaplatenú sumu. Tiež ale automaticky prídete o prístup ku všetkým informáciám v kurze. Bez zbytočných otázok. Rozhodnite sa dnes a ja vám ponúkam celých 14 dní na to aby ste zistili, či je môj kurz je pre vás to pravé. Je to fér?

O Tvorcovi Kurzu:

Moje meno je Pavol Pastorčák a som profesionálny interiérový dizajnér s viac ako 14-ročnými skúsenosťami v oblasti návrhov interiérov. Svoje vzdelanie som získal v technickom odbore s dôrazom na priemyselný dizajn, avšak moja vášeň pre interiéry ma neskôr priviedla k neustálemu rozšírovaniu mojich odborných znalostí. Zameriavam sa na komplexné zariaďovanie interiérov, od dizajnu nábytku na mieru až po výber dekorácií či osvetlenia.

Po rokoch práce dizajnéra som sa rozhodol vytvoriť môj prvý online kurz s cieľom poskytnúť vám čo najviac mojich vedomostí o škandinávskom dizajne kuchýň, ktoré sú u nás veľmi populárne. Cieľom tohto kurzu je pomôcť vám zrealizovať vaše nápady a vytvoriť útulný a funkčný priestor.

Tento kurz nie je len o zdieľaní vedomostí, ale aj o poskytovaní nástrojov a know-how, ktoré vám pomôžu pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne. Získate prístup k informáciám, ktoré vám ušetria nielen peniaze, ale aj čas.

Teším sa na to, že vám môžem pomôcť objaviť tajomstvá škandinávskeho dizajnu a sprevádzať vás na ceste k vysnívanej kuchyni!

Foto Pastorcak 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Poďme si to zhrnúť
Čo všetko dostanete v kurze:
Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle

🎓 Kompletný Online Kurz –  Ako Zariadiť Kuchyňu v Škandinávskom Štýle

📖 Okamžitý a Doživotný Prístup k Materiálom Kurzu a Prípadným Aktualizáciám

🌐 Možnosť Vzdelávať sa Z Pohodlia Domova

Q

Zostáva už iba jeden krok k vašej novej kuchyni. Stačí vyplniť formulár.

Časté Otázky Pred Kúpou

Ako prebieha proces objednávky kurzu?

Kurz si môžete objednať pomocou objednávkového formulára na tejto stránke. Po zadaní vašich kontaktných údajov si zvolíte typ platby a po kliknutí na žlté tlačidlo si kurz jednoducho objednáte.

Aké sú možnosti platby za kurz?

Platiť môžete online platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu Comgate, pomocou online bankovníctva vybraných bánk alebo bankovým prevodom na základe zálohovej faktúry. Celý proces je plne automatizovaný a ku každej objednávke vám bude vystavená faktúra.

Kedy získam prístup ku kurzu?

Prístup ku kurzu vám bude automaticky poslaný na váš email okamžite po zaplatení objednávky. Pri platbe prevodom vám bude prístup zaslaný až po pripísaní platby na účet.

Môžem si kurz objednať teraz a absolvovať ho až neskôr, je to možné?

Samozrejme, prístup ku kurzu a všetkým materiálom vrátane aktualizácií, máte neobmedzene. Môžete si ho teda objednať za uvádzaciu cenu a absolvovať ho napríklad až o pol roka.

Čo ak som s kurzom nespokojný/á? Mám možnosť vrátenia peňazí?

Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s kurzom spokojní, jednoducho nám najneskôr do 14 dní od jeho zakúpenia napíšte na e-mail info@3dinterier.sk vetu: “Dobrý deň, poprosím o storno kurzu”. Bez ohľadu na dôvod vám vrátime celú sumu, ktorú ste za kurz zaplatili a zrušíme vám prístup.

Ako môžem využiť bonusovú konzultáciu s dizajnérom?

Podmienkou pre získanie bonusovej konzultácie je príprava návrhu dispozície vašej novej kuchyne na základe informácií, ktoré sa v kurze naučíte. Po zaslaní vášho návrhu na náš email vám pošleme prístup k nášmu termínovému kalendáru, kde si budete môcť vybrať termín konzultácie s dizajnérom. Bližšie informácie nájdete v kurze v module č. 2.

Ak potrebujem ďalšiu pomoc alebo mám technický problém, ako vás môžem kontaktovať?

V prípade akéhokoľvek problému nám môžete kontaktovať, radi vám pomôžeme. Svoje požiadavky nám môžete poslať na email info@3dinterier.sk

Je čas sa rozhodnúť

Môžete Pokračovať Starou Cestou:

 • Čeliť problémom pri plánovaní a dizajnovaní kuchyne bez pomoci.
 • Riskovať možné chyby, ktoré môžu ovplyvniť výsledný vzhľad a funkčnosť kuchyne.

Vydať sa na Novú Cestu Online Kurzom:

 • Získať vedomosti od skúseného interiérového dizajnéra.
 • Bezpečne plánovať a dizajnovať svoju kuchyňu so znalosťami o škandinávskom dizajne.
 • Vytvoriť priestor presne podľa svojich predstáv a životného štýlu.

 Staňte sa tvorcom svojej novej kuchyne s mojím kurzom.

Q

Zostáva už iba jeden krok k vašej novej kuchyni. Stačí vyplniť formulár.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte