Referencie a hodnotenia

Referencie od spokojných klientov sú pre nás neoceniteľné. Sú dôkazom našej spoľahlivosti a profesionality.
Sme vďační za slová vďaky od našich spokojných klientov, ktoré nás inšpirujú a motivujú každý deň.

Vzájomná spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou. Pridajte sa aj vy k našej rastúcej rodine spokojných klientov!

5.0
Na základe 81 recenzií
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! 🙂

Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.

Veľmi milý a profesionálny prístup pána Pastorčáka ocení každý, ktorý hľadáte inšpiráciu, pomoc a neviete si dať rady v menších či väčších úskaliach vo svojom interiéry. V priebehu 30minut dokázal nájsť a uspokojiť naše náročné požiadavky a dodať odvahu do projektu ktorý máme vysnený. Nám krásne zrealizoval náčrt detskej izby, tak aby bola aj štýlová, ale aj aby spĺňala funkčnosť pri zachovaní zón na oddych i hru a neskôr i učenie. Oceňujem láskavosť a jemnosť akou vystupuje, že jeho služby nie sú nátlakom za každú cenu predať vám jeho služby, ale čistý zámer pomôcť a poradiť. Isto ho do budúcna opäť oslovím k plánovanej realizácii kúpeľne. Ďakujem veľmi pekne, kiež by boli všetci dizajnéri ako vy. S úctou Ľubica Neupauerová

Ivana Jurčagová
15. marca 2023

Pre mňa nesmierne prínosná video konzultácia. Pán Pastorčák je skutočný profesionál a určite plánujem opäť využiť jeho služby, keď si s niečím nebudem vedieť dať rady pri zariaďovaní nového domova.

Miriam Suchonova
13. marca 2023

Veľmi dobrá konzultácia. Odporúčam.

Lenka Kubovičová
22. februára 2023

Absolvovala som bezplatnu online konzultaciu a musim povedat ze predcilo ocakavania 🙂 Perfektna a profesionalna komunikacia, pan Pastorcak si dopredu pripravil uvodne navrhy podla poslanych podkladov. Uz za tak kratky cas som sa dozvedela vela cennych informacii. Zaroven som dostala ponuku na dizajn interieru. Mozem odporucit 🙂

Gabriela Prusakova
20. februára 2023

Dnes som absolvovala video-konzultaciu s panom dizajnerom ktoru ponukal zdarma a bola som nad mieru prekvapena a spokojna s pristupom , s napadmi a riesenim nasho priestoru. Konzultacia mala trvat 30 minut ,ale pan dizajner mi venoval ovela viac casu a ochotne so mnou konzultoval nas interier . Naozaj profesionalny pristup. Odporucam

Projekty a hodnotenia ich majiteľov

Mária – Prešovský Kraj

Mária – Prešovský kraj

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať.

prečítajte si viac
Michal – Čaklov

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame.

prečítajte si viac
Peter Fecko – Tročany

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy…

prečítajte si viac

Staňte sa súčasťou našej komunity spokojných klientov a začnite svoju cestu k dokonalému interiéru ešte dnes!
Prvým krokom k novému dizajnu interiéru je jednoduchý výpočet predbežnej ceny pre váš návrh. Urobte prvý krok k vytvoreniu prostredia, ktoré presne odráža vašu jedinečnosť. Kliknite na tlačidlo nižšie a zistite cenové možnosti pre váš nový domov.

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Navrhujeme interiéry pre celé Slovensko

Prešov, Košice, Bardejov, Stará Ľubovňa, Michalovce, Snina, Humenné, Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Martin, Žilina, Trenčín, Trnava, Nitra, Bratislava

Návrh kúpeľne a obývacej izby

Návrh interiéru domu

Návrh kuchynskej linky

Návrh kúpeľne

Návrh obývacej izby s kuchyňou

Návrh interiéru novostavby bungalovu

Návrh rekonštrukcie domu

Návrh podkrovnej izby

Návrh panelákovej kúpeľne

Návrh bytu v novostavbe

Návrh kúpeľne a chodby

Návrh obývacej izby

Návrh obývacej izby v dome

Návrh vintage kuchyne a obývačky

Návrh jednoizbového bytu

Návrh interiéru novostaby domu

Návrh rekonštrukcie kúpeľne

Návrh rekonštrukcie kúpeľne

Návrh interiéru 3-izbového bytu

Návrh vstupnej chodby

Návrh interiéru novostavby RD

Návrh rekonštrukcie kúpeľne

Návrh novstavby rodinného domu

Návrh podkrovnej detskej izby

Návrh novostavby RD

Návrh interiéru bungalovu

Návrh obývačky so spálňou

Sledujte náš Instagram

Najnovšie projekty a zákulisie našej práce

391 Príspevky
947 Sledovatelia
Prvé Návrhy Dizajnu Dennej Časti Domu Pre Mladý Pár.
Jedná Sa O Novostavbu Domu, Ktorý Je Zatiaľ Ešte Len Ako Hrubá Stavba A Rozvody Elektriny Sa Teda Budú Riešiť Na Základe Navrhnutého Dizajnu Interiéru.

Návrh Vychádza Z Prvotného Návrhu 2D Dispozície, Ktorý Sme Pre Klientov Vytvorili Počas Bezplatnej Video Konzultácie, Na Základe Ktorej Sa Rozhodli Využiť Aj Naše Ďalšie Služby. 😉

Ich Predstava Bola Kombinácia Kašmír/Satin S Drevom A Trochou Zelenej Farby. Po Zaslaní Inšpirácii A Úvodnej Konzultácii Vznikol Tento Návrh, Ktorý Je V Procese Pripomienkovania.

Ako Sa Vám Páči?

#Interierovydizajn #Domov #3Dinterier_Pastorcak #Dizajninterieru #Interierovydesigner #Rodinnydom #Kasmir #Modernliving #Olivegreen
Krb V Strede Obývacej Haly Môže Byť Občas Ťažké Navrhnúť Tak, Aby Zapadol Do Celkového Dizajnu.

V Tomto Prípade Sme Navrhli Krb, Ktorého Spodná Časť Je Po Stranách Rozšírená Čím Vznikli Miesta Na Ďalšie Príležitostné Sedenie Hostí.

Neviete Si Predstaviť Svoj Nový Domov? Zaujali Vás Naše Návrhy?

Napíšte Nám Správu A Radi Vám Pripravíme Nezáväznú Cenovú Ponuku Za Návrh Dizajnu Interiéru Na Mieru A Presne Podľa Vašich Predstáv.

#Obyvacka #Designinterieru #Interierovydesigner #Vizualizacia #Domov #Interierovydizajnslovensko
Ako Využiť Výraznú Farbu V Interiéri?
No Predsa Tak, Že Ňou Upútame Na Nejaký Pekný Dizajnový Prvok - Napríklad Kreslo, Ktoré Pri Svetlej Sedačke Skutočne Vynikne.

Potrebujete Poradiť So Svojim Interiérom? Neváhajte Nám Napísať Správu. Radi Vám Pomôžeme.

#Uputajma #Akonafarby #Navrhyinterierov #3Dinterier_Pastorcak #Modernizariadanie #Style
Návrh Interiéru Obývacej Haly V Rodinnom Dome.

Veľkoformátové Lesklé Mramorové Dlažby V Kombinácii S Mramorovou Stenou, Ktorá Prechádza Až Na Poschodie Pôsobia Skutočne Výnimočne.
Oranžové Kreslo Dokonale Ladí S Kovovým Dizajnom Krbu V Strede Miestnosti A Určite Zaujme Každú Návštevu.

Páči Sa Vám Netradičný Dizajn Interiérov? Alebo Preferujete Skôr Niečo Menej Výrazné? Prispôsobíme Sa Vašim Predstavám A Snom. Napíšte Nám Správu S Čím Potrebujete Pomôcť. 🙂

#Mramor #Luxusnydomov #Interierovydizajn #3Dinterier_Pastorcak #Interierovydizajner #Rodinnydom
Všetko Spolu Súvisí A Pri Interiéroch Zvlášť.

Aj Preto Sme Sa Pri Výbere Názvu Spoločnosti A Tvorbe Loga Snažili Čo Najlepšie Vyjadriť Našu Hlavnú Myšlienku:
&Quot;Dokonalý Interiér Sa Skladá Z 3 Dôležitých Častí/Dimenzií, Ktoré Sú Vzájomne Prepojené&Quot;.

To Je Hlavný Význam Názvu 3Dinterier, Ktorý Zároveň Vyjadruje Aj Jednu Zo Súčastí Našej Práce A Tou Sú 3D Vizualizácie Interiérov.
Spojili Sme Preto 3 Dimenzie A 3D Vizualizácie.

Naše Logo Tvorí Kruh (Celok) Rozdelený Na 3 Časti, Bez Ktorých By Nebol Kruh Kompletný.
Sú To 3 Dimenzie Interiérového Dizajnu:
- Zariadenie
- Materiály
- Osvetlenie

Ak Vynecháme Pri Návrhu Ktorúkoľvek Z Dimenzií, Vznikne Nám Všetko Len Nie Dokonalý, Funkčný A Príjemný Interiér.

Pri Návrhu Každého Interiéru Musia Všetky 3 Dimenzie Vzájomne Spolupracovať A Fungovať. Každá Z Dimenzií Má Svoje Dôležité Postavenie A Význam Pri Tvorbe Príjemného Domova.

A To Je To Čo Nás Na Tom Najviac Baví. Tá Prepojenosť Všetkého So Všetkým. Každý Detail V Interiéri Má Svoj Význam A Je Tam Z Určitého Dôvodu.

Ak Plánujete Svoj Nový Domov A Chcete Aby Bol Presne Podľa Vašich Predstáv, Tak Nám Napíšte. Radi Vám Predstavíme Možnosti Spolupráce A Proces Ako Postupujeme Pri Každom Návrhu Interiéru.

#Interierovydizajn #Navrhyinterierov #Bytovydizajn #3Dinterier_Pastorcak #Navrhinterieru #Rodinnydom
Mramor Je Opäť Na Vzostupe A Stále Častejšie Sa Stáva Súčasťou Aj Našich Návrhov Interiérov.

Nechajte Sa Inšpirovať Interiérmi, S Ktorými Nám Pomáhala Umelá Inteligencia.
Zadali Sme Jej Pomerne Presnú Predstavu O Zamýšľanom Dizajne, A Nechali Sme Aby Nám Vytvorila Niekoľko Obrázkov.
Tie Sme Následne Pretavili Do Návrhu A Vizualizácií Interiéru Pre Našich Klientov.

Náš Návrh Predstavíme Už Čoskoro - Nezabudnite Nás Sledovať.

Páči Sa Vám Tento Dizajn? Potrebujete Pomôcť S Návrhom Vášho Jedinečného Bývania? Napíšte Nám Pre Nezáväznú Cenovú Ponuku.
Návrh Dizajnu Priestrannej Otvorenej Kuchyne S Naozaj Veľkým Kuchynským Ostrovom.

Súčasťou Ostrova Je Aj Vinotéka S Šikmými Policami, Sedenie Pre 3 Ľudí A Nesmie Chýbať Ani Varná Zóna.
Farebná Kombinácia Prírodného Dubu, Bielej Matnej A Kašmírovo Šedej Dlažby Je Jednoducho Nadčasová.

Páči Sa Vám Naša Práca? Pre Nezáväznú Cenovú Ponuku Alebo Bezplatnú Konzultáciu Vášho Interiéru Nám Napíšte Správu.

#Interierovydizajn #Byvanie #Bytovydizajn #Interierovydizajner #Interier #Vizualizacia #Dizajn #Interierovydesign #Kuchyna #Style #Rodinnydom #Dizajninterieru #Navrhinterieru #3Dinterier_Pastorcak
Návrh Dizajnu Kuchynskej Linky V Rodinnom Dome V Poprade.

Súčasťou Ostrova Je Aj Vinotéka S Šikmými Policami, Sedenie Pre 3 Ľudí A Nesmie Chýbať Ani Varná Zóna.
Farebná Kombinácia Prírodného Dubu, Bielej Matnej A Kašmírovo Šedej Dlažby Je Jednoducho Nadčasová.

#Interierovydizajn #Byvanie #Bytovydizajn #Interierovydizajner #Interier #Vizualizacia #Dizajn #Interierovydesign #Kuchyna #Style #Rodinnydom #Dizajninterieru #Navrhinterieru #3Dinterier_Pastorcak