Referencie a hodnotenia

Referencie od spokojných klientov sú pre nás neoceniteľné. Sú dôkazom našej spoľahlivosti a profesionality.
Sme vďační za slová vďaky od našich spokojných klientov, ktoré nás inšpirujú a motivujú každý deň.

Vzájomná spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou. Pridajte sa aj vy k našej rastúcej rodine spokojných klientov!

5.0
Na základe 170 recenzií

Výborná online konzultácia, p.Pastirčák nám navrhol veľmi praktické dispozičné riešenie pracovne a hosťovskej izby v jednom. Bola to príjemná, priateľská debata - profesionálny prístup. Určite ešte využijeme jeho služby. Ďakujeme. Veľká spokojnosť - odporúčame.

Jan Franek
28. mája 2024

Pán Pastorčák pre nás vypracoval návrh skrinky pod schody, presne na základe našich požiadaviek a esteticky tak, aby nám ladila k zvyšku interiéru. Zaujímal sa o naše predstavy a poradil nám aj s iným estetickým problémom, ktorý sme v interiéri riešili.

Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! 🙂

Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

Návrhy interiérov a hodnotenia

Mária – Prešovský Kraj

Mária – Prešovský kraj

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať.

prečítajte si viac
Michal – Čaklov

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame.

prečítajte si viac
Peter Fecko – Tročany

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy…

prečítajte si viac
Vlnka Zlta Nova 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Staňte sa súčasťou našej komunity spokojných klientov a začnite svoju cestu k dokonalému interiéru ešte dnes!
Prvým krokom k novému dizajnu interiéru je jednoduchý výpočet predbežnej ceny pre váš návrh. Urobte prvý krok k vytvoreniu prostredia, ktoré presne odráža vašu jedinečnosť. Kliknite na tlačidlo nižšie a zistite cenové možnosti pre váš nový domov.

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Navrhujeme interiéry pre celé Slovensko

Prešov, Košice, Bardejov, Stará Ľubovňa, Michalovce, Snina, Humenné, Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Martin, Žilina, Trenčín, Trnava, Nitra, Bratislava

Návrh kúpeľne a obývacej izby

Návrh interiéru domu

Návrh kuchynskej linky

Návrh kúpeľne

Návrh obývacej izby s kuchyňou

Návrh interiéru novostavby bungalovu

Návrh rekonštrukcie domu

Návrh podkrovnej izby

Návrh panelákovej kúpeľne

Návrh bytu v novostavbe

Návrh kúpeľne a chodby

Návrh obývacej izby

Návrh obývacej izby v dome

Návrh vintage kuchyne a obývačky

Návrh jednoizbového bytu

Návrh interiéru novostaby domu

Návrh rekonštrukcie kúpeľne

Návrh rekonštrukcie kúpeľne

Návrh interiéru 3-izbového bytu

Návrh vstupnej chodby

Návrh interiéru novostavby RD

Návrh rekonštrukcie kúpeľne

Návrh novstavby rodinného domu

Návrh podkrovnej detskej izby

Návrh novostavby RD

Návrh interiéru bungalovu

Návrh obývačky so spálňou

Sledujte náš Instagram

Novinky, návrhy interiérov a tipy

Predstavujem Nedávno Dokončený Návrh Interiéru Obývacej Časti Domu

Televízna Stena Oddeľuj Obývaciu Časť Od Jedálne S Kuchyňou (Tie Odhalím Už Čoskoro).
Stena, Na Ktorej Je Tv Bola Súčasťou Stavebného Projektu, Takže Som Ju Musel Začleniť Do Návrhu.
Vytvoril Som Preto Dominantnú Televíznu Stenu, Ktorá Prekrýva Celú Priečku.

Obklad Steny Je Vytvorený Z Drevených Panelov V Odtieni Kašmírová Šedá, Ktorý Som Doplnil O Kamennú Šedú A Prírodný Dub.

Páči Sa Vám Moja Práca? Napíš Mi Správu A Prezradím Ti Ako Získaš Nezáväznú Cenovú Ponuku Doslova Za Pár Sekúnd A Celkom Zadarmo. 😉

#Interierovydizajn #Kasmir #Vsetkoonline #Domov #Nesmrtelnekombo
Takto Jednoducho Dokážeš Posunúť Svoj Nový Interiér Na Vyššiu Úroveň.

Ako Prvé Sa Určite Zameraj Na Zmenu Či Úpravu Dispozície.
Z Mojich Dlhoročných Skúseností Je To Práve Dispozícia, Ktorá Najviac Dokáže Zmeniť Celkový Vzhľad Interiéru. Pri Nových Projektoch Je Často V Rámci Projektovej Dokumentácie Navrhnutá Aj Predbežná Dispozícia. Tá Sa Však Vo Väčšine Prípadov Dá Vymyslieť Aj Oveľa Lepšie. 

Druhým Detailom, Ktorý Si Všimneš, Sú Práve Použité Materiály.
Týka Sa To Hlavne Drevodekorov (Plošných Materiálov Z Ktorých Sa Vyrába Nábytok). Tu Sa Oplatí Menšia Investícia. O Trochu Drahší Drevodekor Totiž Pôsobí Vierohodnejšie A Luxusnejšie. A Je To Jedna Z Mála Vecí, Ktorú Len Tak Jednoducho Kedykoľvek Nezmeníš.

Nezabudni Ani Na Detaily A Doplnky.
Práve Na Detailoch To Celé Stojí A Padá. Môžeš Mať Kvalitnú Dispozíciu, Skvelé Materiály, No Keď K Tomu Nepridáš Cit Pre Detail Tak To V Konečnom Dôsledku Nemusí Vyzerať Dobre. Detaily Ako Typ Kľučiek Dverí, Úchytky Na Nábytku, Koberec Či Lampa. To Všetko Ti Vytvorí Dokonalý Interiér.

Zdá Sa Ti To Náročné Zladiť Všetko Do Fungujúceho Celku?
V Tom Prípade Mi Neváhaj Napísať, Rád Ti S Tým Pomôžem. Spolupráca Prebieha Online, Takže Je Úplne Jedno Kde Sa Nachádzaš. 😀

#Interierovydizajn #Spolupracanadialku #Vsetkoonline #Interierovydizajnslovensko
Dnes Vám Predstavujem Návrh Interiéru Obývacej Časti Domu V Prešove.

Samotný Projekt Domu Bol Navrhnutý Tak, Že Medzi Kuchyňou A Obývačkou Sa Nachádzala Vysoká Stena, Ktorá Spolu S Otvoreným Stropom Tvorila Prvky, S Ktorými Som V Rámci Návrhu Interiéru Musel Počítať.
Majiteľ Mal Pre Mňa Jednoznačné Zadanie: Moderný Industriálny Interiér, Betón, Drevo, Kov, Tehla, Čierna Farba....a To Všetko Oživiť Niečím Výrazným, Zapamätateľným😀

Nad Sedačku Som Preto Navrhol Závesnú Predstenu S Výrazným Obrazom, Ktorý Upúta Na Prvý Pohľad.
Nápad Sa Majiteľovi Ihneď Zapáčil.

Hľadáte Pre Svoj Interiér Niečo Originálne? Niečo Neopozerané? Napíšte Mi Do Komentára Aký Štýl Sa Vám Páči. ✏️

#Interierovydizajn #Navrhyinterierov #Industrialnyinterier #Beton #Tehla #Vsetkoonline
Dnes Vám Predstavujem Návrh Interiéru Obývacej Časti Domu V Prešove.

Zadanie Od Majiteľa Bolo Takéto: Moderný Industriálny Interiér, Betón, Drevo, Kov, Tehla, Čierna Farba....a To Všetko Oživiť Niečím Výrazným, Zapamätateľným😀

Vytvoril Som Pre Neho Návrh, Ktorý Po Pár Konzultáciách A Úpravách Splnil Jeho Očakávania Do Posledného Detailu.

Hľadáte Pre Svoj Interiér Niečo Originálne? Niečo Neopozerané? Napíšte Mi Do Komentára Aký Štýl Sa Vám Páči. ✏️

#Interierovydizajn #Navrhyinterierov #Industrialnyinterier #Beton #Tehla #Vsetkoonline
Návrh Kuchynskej Linky V Šedom, Industriálnom Dizajne S Použitím Tehlového Obkladu.

Kuchyňa By Mala Tvoriť S Obývačkou Jeden Celok. Najčastejšie Sa Preto Dizajn Kuchyne A Obývačky Vo Väčšine Zhoduje Alebo Je Prepojený Aspoň Rovnakou Podlahou.
V Tomto Interiéri Som To Spravil Trochu Inak. 😉

V Obývačke Som Na Podlahu Použil Vinylovú Podlahu V Kovovom Dizajne, No V Kuchyni Požadoval Majiteľ Keramickú Dlažbu.
Celé Som To Teda Vymenil A Vzájomné Prepojenie Farieb A Materiálov V Rámci Kuchyňo Obývačky Som Vymyslel Nasledovne:
- Sivá Kuchynská Linka - Ladí So Sivou Betónovou Tv Stenou
- Biela Kuchynská Zástena - Ladí S Bielymi Stenami V Obývačke
- Hrdzavá Pracovná Doska - Ladí S Hrdzavým Dekorom Podlahy V Obývačke
- Drevená Keramická Dlažba V Kuchyni - Ladí S Dreveným Nábytkom V Obývačke

Pre Niekoho By To Mohlo Byť Veľké Miš-Maš. Klient Je Však Nadšený A Čoskoro Vám Ukážem Aj 📷 Fotky Dokončeného Interiéru.

Máte Radi Originálny Dizajn Interiérov? Chcete Pre Svoj Domov Niečo Výnimočné? Napíšte Mi A Rád Vám Vysvetlím Možnosti Online Spolupráce.

Nemusíte Nikam Chodiť, Všetko Zvládneme Online. 👍

#Bytovydizajn #Domov #Vsetkoonline #Interierovydizajner #Mojdomov
Vyhraj Štýlovú Rýchlovarnú Kanvicu Pre Svoju Kuchyňu!

Výherná Cena: 🎁 Rýchlovarná Kanvica - Concept Rk33 S Reguláciou Teploty, Antikorová, Objem 1,5 L, Príkon 2200 W, Dvojitý Plášť A Lcd Displej. Výherca Si Bude Môcť Vybrať Jednu Z Troch Farieb - Biela, Antracitová A Vanilková.

Podmienky Súťaže:
Like Na Tento Post
Follow: @3Dinterier.sk
Comment: Označ Priateľov, Počet Komentárov Nie Je Obmedzený

Žrebovanie Bude Prebiehať 10.7.2024 Na Medzinárodný Deň Radosti O 14:00.
Výhru Obdrží Výherca Priamo Domov Na Svoju Adresu. Dopravné Je V Cene Výhry.

Instagram Nie Je Organizátorom Súťaže, Ale Výlučne Ja. Výhercovia Automaticky Súhlasia So Zverejnením Ich Mien A To Len Za Účelom Tejto Súťaže.

Zapojiť Do Súťaže Sa Môže Ktokoľvek Nad 18 Rokov Zo Slovenska. Zúčastnení Musia Dodržať Všetky Podmienky Súťaže. V Prípade, Že Bude Profil Súkromný, Musí Výherca Poslať Printscreen Obrazovky Svojich Sledovateľov. Súťaž Bude Ukončená 10.7.2024 O 12:00. Žrebovanie Bude Prebiehať V Stredu 10.7.2024 O 14:00. Výhercu Budeme Kontaktovať Do Správy.
Eukalyptovo Zelená Kuchyňa V Poprade

Dnes Vám Chcem Predstaviť Pokračovanie Návrhu Interiéru Pre Milovníka Horskej Cyklistiky. Pri Tvorbe Tejto Kuchyne Som Vychádzal Z Farebnosti Obývacej Časti, Kde Som Stavil Na Netradičné Farby.

Farby Ako Eukalyptová Zelená, Čierna A Dub Casella Prírodný Som Preniesol Aj Do Dizajnu Kuchyne. Výsledkom Je Kuchyňa, Ktorá Pôsobí Sviežim A Zároveň Sofistikovaným Dojmom.

Dispozične Som Kuchyňu Navrhol Tak, Aby Sme Čo Najlepšie Využili Dostupný Priestor, Pričom Som Umiestnil Vysoké Skrinky S Chladničkou A Spotrebičmi Medzi Dve Okná.

Možno Netradičným Riešením Je Umiestnenie Umývačky Riadu Do Vysokej Skrinky Na Ľavej Strane, Hneď Vedľa Drezu. Výhodou Bolo, Že Sme Celú Dispozíciu Tvorili Ešte Počas Výstavby, Takže Všetky Rozvody Sa Robili Na Mieru Podľa Návrhu Interiéru. 👍

Ak Aj Vy Plánujete Stavať Svoj Nový Domov, Práve Teraz Je Ten Správny Čas Osloviť Dizajnéra A Poradiť Sa Minimálne S Návrhom Dispozície. Nech To Nemusíte Neskôr Prerábať.

Rád Vám S Tým Pomôžem 🤗 Zanechajte Mi Správu A Vysvetlím Vám Možnosti Spolupráce.

#Konzultacia #Dizajner #Novostavba #Rekonstrukcia #Interierovydizajn #Bytovydizajn
5 Dôležitých Krokov A Môj Tajný Tip Ako Si To Uľahčiť.

Pri Návrhu Interiérov Sa Často Stretávam S Problémom, Že Ľudia Vynechajú Resp. Chcú Preskočiť Niektorý Z Dôležitých Krokov A Nepostupujú Správne.
- Často Riešia A Premýšľajú Nad Dizajnom Ešte Predtým Ako Majú Premyslenú Dispozíciu.
- Uvažujú Nad Typom A Farbou Sedačky Predtým Ako Vôbec Vedia Aký Rozmer Či Tvar Sa Im Do Interiéru Najlepšie Hodí.
- Alebo Sa Jednoducho Spoliehajú Na Dispozíciu Zo Stavebného Projektu, Ktorá Vo Väčšine Prípadov Nie Je Navrhnutá Úplne Najlepšie A Je S Ňou Viac Problémov Ako Úžitku.

Pri Návrh Preto Postupujte Takto:

1. Návrh Dispozície - Základné Rozmiestnenie Spotrebičov, Kuchynský Trojuholník, Pozícia Sedačky A Tv, Veľkosť Jedálenského Stola, Nábytku A Podobne.

2. Príprava Rozvodov - Podľa Vopred Premyslenej A Doladenej Dispozície.

3. Plánovanie Osvetlenia - Keďže Už Viete Kde Čo Bude, Tak Si Ľahko Naplánujete Vývody Na Svetlá, Bodovky, Lampy Či Led Osvetlenie.

4. Funkčné Prvky Interiéru - Keď Máte Body 1,2 A 3 Hotové, Môžete Začať Premýšľať Nad Presnými Rozmermi Nábytku, Výškami, Hĺbkami A Šírkami Skriniek Či Solitérov, Tvarmi Atď.

5. Farby A Materiály - Toto Je Až Posledný Krok Celého Dizajnu Interiéru. Už Napr. Viete Aká Bude Sedačka A Teda Viete Či Si Môžete Dovoliť Tmavú Či Svetlú Farbu. Ľahšie Si Predstavíte Farebné Kombinácie V Priestore.

Chcete Si To Uľahčiť? Tu Je Môj Tajný Tip Pre Vás:
Vedeli Ste, Že Ponúkam Bezplatné Online Poradenstvo/Konzultáciu? Ak Ste Ešte Len Na Začiatku Svojej Cesty K Novému Bývaniu Tak Si Pozrite Moju Ponuku Cez Odkaz V Bio. Alebo Skopírujte Tento Link:
Https://3Dinterier.sk/Gf_Konzultacia/

Teším Sa Na Stretnutie.

#Interierovydizajn #Byvanie #Domov #Bytovydizajn #3Dinterier_Pastorcak #Konzultacia #Akonato