Návrhy interiérov

Vstúpte do sveta nekonečných možností našich návrhov interiérov. Návrhy interiérov sú výsledkom kreatívnej spolupráce medzi dizajnérom a klientom, a preto je každý návrh jedinečný. Preskúmajte naše návrhy interiérov a nechajte sa inšpirovať našou prácou. Vaša cesta k útulnému a štýlovému domovu začína tu – nechajte sa vtiahnúť do sveta nápadov pre váš interiér.

Rodinný Dom V Prešove: Úplná Transformácia S Naším Interiérovým Návrhom

Rodinný Dom v Prešove: Úplná Transformácia s Naším Interiérovým Návrhom

V našom interiérovom projekte rodinného domu v Prešove sme úspešne spojili eleganciu, funkčnosť a osobný štýl. Zádverie a chodba vítajú návštevníkov s dizajnovými prvkami, ktoré sa nesú celým interiérom. Kuchyňa s kombináciou šedej farby a dubového dreva pôsobí nadčasovo a je presne podľa predstáv jej majiteľov. Obývacia izba, detské izby či kúpeľne sú plné prekvapivých dizajnov.

Ste pripravení pozdvihnúť svoj interiér na novú úroveň štýlu a pohodlia? Začnite svoj vlastný dizajnový príbeh s našou online kalkulačkou pre návrhy interiérov. 

Sledujte náš Instagram

Novinky, návrhy interiérov a tipy

Predstavujem Nedávno Dokončený Návrh Interiéru Obývacej Časti Domu

Televízna Stena Oddeľuj Obývaciu Časť Od Jedálne S Kuchyňou (Tie Odhalím Už Čoskoro).
Stena, Na Ktorej Je Tv Bola Súčasťou Stavebného Projektu, Takže Som Ju Musel Začleniť Do Návrhu.
Vytvoril Som Preto Dominantnú Televíznu Stenu, Ktorá Prekrýva Celú Priečku.

Obklad Steny Je Vytvorený Z Drevených Panelov V Odtieni Kašmírová Šedá, Ktorý Som Doplnil O Kamennú Šedú A Prírodný Dub.

Páči Sa Vám Moja Práca? Napíš Mi Správu A Prezradím Ti Ako Získaš Nezáväznú Cenovú Ponuku Doslova Za Pár Sekúnd A Celkom Zadarmo. 😉

#Interierovydizajn #Kasmir #Vsetkoonline #Domov #Nesmrtelnekombo
Takto Jednoducho Dokážeš Posunúť Svoj Nový Interiér Na Vyššiu Úroveň.

Ako Prvé Sa Určite Zameraj Na Zmenu Či Úpravu Dispozície.
Z Mojich Dlhoročných Skúseností Je To Práve Dispozícia, Ktorá Najviac Dokáže Zmeniť Celkový Vzhľad Interiéru. Pri Nových Projektoch Je Často V Rámci Projektovej Dokumentácie Navrhnutá Aj Predbežná Dispozícia. Tá Sa Však Vo Väčšine Prípadov Dá Vymyslieť Aj Oveľa Lepšie. 

Druhým Detailom, Ktorý Si Všimneš, Sú Práve Použité Materiály.
Týka Sa To Hlavne Drevodekorov (Plošných Materiálov Z Ktorých Sa Vyrába Nábytok). Tu Sa Oplatí Menšia Investícia. O Trochu Drahší Drevodekor Totiž Pôsobí Vierohodnejšie A Luxusnejšie. A Je To Jedna Z Mála Vecí, Ktorú Len Tak Jednoducho Kedykoľvek Nezmeníš.

Nezabudni Ani Na Detaily A Doplnky.
Práve Na Detailoch To Celé Stojí A Padá. Môžeš Mať Kvalitnú Dispozíciu, Skvelé Materiály, No Keď K Tomu Nepridáš Cit Pre Detail Tak To V Konečnom Dôsledku Nemusí Vyzerať Dobre. Detaily Ako Typ Kľučiek Dverí, Úchytky Na Nábytku, Koberec Či Lampa. To Všetko Ti Vytvorí Dokonalý Interiér.

Zdá Sa Ti To Náročné Zladiť Všetko Do Fungujúceho Celku?
V Tom Prípade Mi Neváhaj Napísať, Rád Ti S Tým Pomôžem. Spolupráca Prebieha Online, Takže Je Úplne Jedno Kde Sa Nachádzaš. 😀

#Interierovydizajn #Spolupracanadialku #Vsetkoonline #Interierovydizajnslovensko
Dnes Vám Predstavujem Návrh Interiéru Obývacej Časti Domu V Prešove.

Samotný Projekt Domu Bol Navrhnutý Tak, Že Medzi Kuchyňou A Obývačkou Sa Nachádzala Vysoká Stena, Ktorá Spolu S Otvoreným Stropom Tvorila Prvky, S Ktorými Som V Rámci Návrhu Interiéru Musel Počítať.
Majiteľ Mal Pre Mňa Jednoznačné Zadanie: Moderný Industriálny Interiér, Betón, Drevo, Kov, Tehla, Čierna Farba....a To Všetko Oživiť Niečím Výrazným, Zapamätateľným😀

Nad Sedačku Som Preto Navrhol Závesnú Predstenu S Výrazným Obrazom, Ktorý Upúta Na Prvý Pohľad.
Nápad Sa Majiteľovi Ihneď Zapáčil.

Hľadáte Pre Svoj Interiér Niečo Originálne? Niečo Neopozerané? Napíšte Mi Do Komentára Aký Štýl Sa Vám Páči. ✏️

#Interierovydizajn #Navrhyinterierov #Industrialnyinterier #Beton #Tehla #Vsetkoonline
Dnes Vám Predstavujem Návrh Interiéru Obývacej Časti Domu V Prešove.

Zadanie Od Majiteľa Bolo Takéto: Moderný Industriálny Interiér, Betón, Drevo, Kov, Tehla, Čierna Farba....a To Všetko Oživiť Niečím Výrazným, Zapamätateľným😀

Vytvoril Som Pre Neho Návrh, Ktorý Po Pár Konzultáciách A Úpravách Splnil Jeho Očakávania Do Posledného Detailu.

Hľadáte Pre Svoj Interiér Niečo Originálne? Niečo Neopozerané? Napíšte Mi Do Komentára Aký Štýl Sa Vám Páči. ✏️

#Interierovydizajn #Navrhyinterierov #Industrialnyinterier #Beton #Tehla #Vsetkoonline
Návrh Kuchynskej Linky V Šedom, Industriálnom Dizajne S Použitím Tehlového Obkladu.

Kuchyňa By Mala Tvoriť S Obývačkou Jeden Celok. Najčastejšie Sa Preto Dizajn Kuchyne A Obývačky Vo Väčšine Zhoduje Alebo Je Prepojený Aspoň Rovnakou Podlahou.
V Tomto Interiéri Som To Spravil Trochu Inak. 😉

V Obývačke Som Na Podlahu Použil Vinylovú Podlahu V Kovovom Dizajne, No V Kuchyni Požadoval Majiteľ Keramickú Dlažbu.
Celé Som To Teda Vymenil A Vzájomné Prepojenie Farieb A Materiálov V Rámci Kuchyňo Obývačky Som Vymyslel Nasledovne:
- Sivá Kuchynská Linka - Ladí So Sivou Betónovou Tv Stenou
- Biela Kuchynská Zástena - Ladí S Bielymi Stenami V Obývačke
- Hrdzavá Pracovná Doska - Ladí S Hrdzavým Dekorom Podlahy V Obývačke
- Drevená Keramická Dlažba V Kuchyni - Ladí S Dreveným Nábytkom V Obývačke

Pre Niekoho By To Mohlo Byť Veľké Miš-Maš. Klient Je Však Nadšený A Čoskoro Vám Ukážem Aj 📷 Fotky Dokončeného Interiéru.

Máte Radi Originálny Dizajn Interiérov? Chcete Pre Svoj Domov Niečo Výnimočné? Napíšte Mi A Rád Vám Vysvetlím Možnosti Online Spolupráce.

Nemusíte Nikam Chodiť, Všetko Zvládneme Online. 👍

#Bytovydizajn #Domov #Vsetkoonline #Interierovydizajner #Mojdomov
Vyhraj Štýlovú Rýchlovarnú Kanvicu Pre Svoju Kuchyňu!

Výherná Cena: 🎁 Rýchlovarná Kanvica - Concept Rk33 S Reguláciou Teploty, Antikorová, Objem 1,5 L, Príkon 2200 W, Dvojitý Plášť A Lcd Displej. Výherca Si Bude Môcť Vybrať Jednu Z Troch Farieb - Biela, Antracitová A Vanilková.

Podmienky Súťaže:
Like Na Tento Post
Follow: @3Dinterier.sk
Comment: Označ Priateľov, Počet Komentárov Nie Je Obmedzený

Žrebovanie Bude Prebiehať 10.7.2024 Na Medzinárodný Deň Radosti O 14:00.
Výhru Obdrží Výherca Priamo Domov Na Svoju Adresu. Dopravné Je V Cene Výhry.

Instagram Nie Je Organizátorom Súťaže, Ale Výlučne Ja. Výhercovia Automaticky Súhlasia So Zverejnením Ich Mien A To Len Za Účelom Tejto Súťaže.

Zapojiť Do Súťaže Sa Môže Ktokoľvek Nad 18 Rokov Zo Slovenska. Zúčastnení Musia Dodržať Všetky Podmienky Súťaže. V Prípade, Že Bude Profil Súkromný, Musí Výherca Poslať Printscreen Obrazovky Svojich Sledovateľov. Súťaž Bude Ukončená 10.7.2024 O 12:00. Žrebovanie Bude Prebiehať V Stredu 10.7.2024 O 14:00. Výhercu Budeme Kontaktovať Do Správy.
Eukalyptovo Zelená Kuchyňa V Poprade

Dnes Vám Chcem Predstaviť Pokračovanie Návrhu Interiéru Pre Milovníka Horskej Cyklistiky. Pri Tvorbe Tejto Kuchyne Som Vychádzal Z Farebnosti Obývacej Časti, Kde Som Stavil Na Netradičné Farby.

Farby Ako Eukalyptová Zelená, Čierna A Dub Casella Prírodný Som Preniesol Aj Do Dizajnu Kuchyne. Výsledkom Je Kuchyňa, Ktorá Pôsobí Sviežim A Zároveň Sofistikovaným Dojmom.

Dispozične Som Kuchyňu Navrhol Tak, Aby Sme Čo Najlepšie Využili Dostupný Priestor, Pričom Som Umiestnil Vysoké Skrinky S Chladničkou A Spotrebičmi Medzi Dve Okná.

Možno Netradičným Riešením Je Umiestnenie Umývačky Riadu Do Vysokej Skrinky Na Ľavej Strane, Hneď Vedľa Drezu. Výhodou Bolo, Že Sme Celú Dispozíciu Tvorili Ešte Počas Výstavby, Takže Všetky Rozvody Sa Robili Na Mieru Podľa Návrhu Interiéru. 👍

Ak Aj Vy Plánujete Stavať Svoj Nový Domov, Práve Teraz Je Ten Správny Čas Osloviť Dizajnéra A Poradiť Sa Minimálne S Návrhom Dispozície. Nech To Nemusíte Neskôr Prerábať.

Rád Vám S Tým Pomôžem 🤗 Zanechajte Mi Správu A Vysvetlím Vám Možnosti Spolupráce.

#Konzultacia #Dizajner #Novostavba #Rekonstrukcia #Interierovydizajn #Bytovydizajn
5 Dôležitých Krokov A Môj Tajný Tip Ako Si To Uľahčiť.

Pri Návrhu Interiérov Sa Často Stretávam S Problémom, Že Ľudia Vynechajú Resp. Chcú Preskočiť Niektorý Z Dôležitých Krokov A Nepostupujú Správne.
- Často Riešia A Premýšľajú Nad Dizajnom Ešte Predtým Ako Majú Premyslenú Dispozíciu.
- Uvažujú Nad Typom A Farbou Sedačky Predtým Ako Vôbec Vedia Aký Rozmer Či Tvar Sa Im Do Interiéru Najlepšie Hodí.
- Alebo Sa Jednoducho Spoliehajú Na Dispozíciu Zo Stavebného Projektu, Ktorá Vo Väčšine Prípadov Nie Je Navrhnutá Úplne Najlepšie A Je S Ňou Viac Problémov Ako Úžitku.

Pri Návrh Preto Postupujte Takto:

1. Návrh Dispozície - Základné Rozmiestnenie Spotrebičov, Kuchynský Trojuholník, Pozícia Sedačky A Tv, Veľkosť Jedálenského Stola, Nábytku A Podobne.

2. Príprava Rozvodov - Podľa Vopred Premyslenej A Doladenej Dispozície.

3. Plánovanie Osvetlenia - Keďže Už Viete Kde Čo Bude, Tak Si Ľahko Naplánujete Vývody Na Svetlá, Bodovky, Lampy Či Led Osvetlenie.

4. Funkčné Prvky Interiéru - Keď Máte Body 1,2 A 3 Hotové, Môžete Začať Premýšľať Nad Presnými Rozmermi Nábytku, Výškami, Hĺbkami A Šírkami Skriniek Či Solitérov, Tvarmi Atď.

5. Farby A Materiály - Toto Je Až Posledný Krok Celého Dizajnu Interiéru. Už Napr. Viete Aká Bude Sedačka A Teda Viete Či Si Môžete Dovoliť Tmavú Či Svetlú Farbu. Ľahšie Si Predstavíte Farebné Kombinácie V Priestore.

Chcete Si To Uľahčiť? Tu Je Môj Tajný Tip Pre Vás:
Vedeli Ste, Že Ponúkam Bezplatné Online Poradenstvo/Konzultáciu? Ak Ste Ešte Len Na Začiatku Svojej Cesty K Novému Bývaniu Tak Si Pozrite Moju Ponuku Cez Odkaz V Bio. Alebo Skopírujte Tento Link:
Https://3Dinterier.sk/Gf_Konzultacia/

Teším Sa Na Stretnutie.

#Interierovydizajn #Byvanie #Domov #Bytovydizajn #3Dinterier_Pastorcak #Konzultacia #Akonato