Zistite cenu pre váš projekt

Nie ste istý, ktorý balík je pre vás ten správny? Využite náš nástroj na odhad ceny a získajte presný odhad nákladov pre váš projekt. Bezplatná konzultácia je k dispozícii po vyplnení.


GET STARTED

0$

Ďakujeme

Informácie o projekte

Zadajte veľkosť riešených priestorov v metroch štvorcových
Zadajte počet izieb, ktoré potrebujete navrhnúť
Vyberte si preferovaný balík:


Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Odhadovaná cena

Váš odhad ceny

Odhadovaná cena vášho projektu pre Základný Dizajn je od [item-1344_price] do [item-1345_price]

Odhadovaná cena vášho projektu pre Kompletný Dizajn je od [item-1348_price] do [item-1349_price]

Vyberte si z voliteľných služieb za príplatok:

Fotorealistické 3D vizualizácie vám poskytnú reálny pohľad na váš budúci interiér, čím eliminujú potrebu predstavovania a pomáhajú presne rozhodovať o projekte.

S pôdorysom si môžete overiť veľkosti navrhovaného zariadenia a objednať nábytok presne podľa vizualizácie.

Získate odkazy na nábytok z vašej vizualizácie, čo vám umožní rýchlo a jednoducho nakúpiť nábytok, ktorý presne pasuje k vášmu navrhnutému interiéru. Ušetrí vám to čas pri hľadaní a zabezpečí, že váš interiér bude vyzerať presne tak, ako ste si predstavovali.

Získajte vytlačené vizualizácie a výkresy priamo do rúk, čo vám uľahčí koordináciu celého projektu a zabezpečí, že všetko pôjde hladko a podľa plánu. Nemusíte si tlačiť materiály sami, my to urobíme za vás.

S podrobnými výkresmi nábytku na mieru a špecifikáciami materiálov získate presný prehľad o vašom nábytku. Ušetríte si starosti s rozmermi a môžete ich jednoducho poslať svojmu stolárovi na výrobu.

S našou nezáväznou cenovou ponukou na výrobu nábytku na mieru získate konkurenčné ponuky od našich stolárov. Môžete si vybrať toho najlepšieho pre váš interiér.

Získajte presné názvy a typy materiálov a dokonca aj výpočet spotreby. Ušetríte si tak čas a námahu pri hľadaní správnych obkladov pre váš projekt kúpeľne..

Získajte presný plán, ktorý môžete predložiť obkladačovi. S plánom môžete mať istotu, že vaša kúpeľňa bude zrealizovaná presne tak, ako ste si predstavovali.

S našou službou online nákupného zoznamu získate podrobný zoznam všetkých navrhnutých prvkov z vizualizácie a praktické odkazy na predajcov v lokalite alebo eshopy, kde ich môžete rýchlo a jednoducho objednať. Ušetríte si tak veľké množstvo času, ktorý by ste inak strávili hľadaním správnych produktov.

S našimi výkresmi dostanete presné pôdorysy s vyznačenými úpravami, ktoré sú potrebné na vašom projekte. S týmito výkresmi budete schopní jednoducho koordinovať práce na stavbe a mať presný prehľad o tom, čo je potrebné dorobiť alebo vybúrať.

S týmito výkresmi budete schopní jednoducho koordinovať práce na stavbe a mať presný prehľad o nových rozvodoch, čo vám ušetrí čas a stres.

Prechádzajte sa vaším budúcim interiérom ešte pred začiatkom jeho realizácie. Táto prehliadka vám umožní získať reálnejšiu predstavu o priestore a zažiť ho ešte pred jeho dokončením, čím budete mať istotu, že bude presne taký, ako ste si predstavovali.

S našou osobnou asistenciou budete mať istotu, že v prípade neočakávaných otázok či komplikácií počas realizácie vášho projektu budete mať k dispozícii priamu pomoc od dizajnéra. Vaša realizácia bude prebiehať hladko a bez problémov, pretože sme tu, aby sme vám pomohli.

Získajte vytlačené vizualizácie a výkresy priamo do rúk, čo vám uľahčí koordináciu celého projektu a zabezpečí, že všetko pôjde hladko a podľa plánu. Nemusíte si tlačiť materiály sami, my to urobíme za vás.

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Bezplatná konzultácia

Výborná voľba!

Odhadovaná cena vášho projektu pre Základný Dizajn je
od [item-1373_price] do [item-1374_price]

Odhadovaná cena vášho projektu pre Kompletný Dizajn je
od [item-1375_price] do [item-1376_price]


Teraz máte dve možnosti, ako získať presnú cenovú predstavu pre váš interiérový projekt:


Možnosť 1:
Bezplatná konzultácia - Preskúmajme spolu vaše predstavy

Rezervujte si bezplatnú konzultáciu s dizajnérom, na ktorej sa môžeme prediskutovať vaše predstavy, potrebný rozsah návrhu a požiadavky. Počas online video konzultácie vám poskytneme bezplatné rady pre váš projekt a spoločne určíme presnú cenu za váš projekt interiéru. Všetko bez akýchkoľvek záväzkov k ďalšej spolupráci.


Možnosť 2:
Zadanie informácií na cenovú ponuku

Ak preferujete rýchly a pohodlný spôsob, môžete nám nechať svoje kontaktné údaje a pôdorys projektu. My vám následne spracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Upozorňujeme, že táto cenová ponuka môže byť menej presná, pretože nám neumožňuje bližšie prediskutovať vaše požiadavky.

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Odhadovaná cena

Odhadovaná cena projektu je :

Čakajte, prosím. Teraz budete presmerovaný na náš termínový kalendár.
Ďakujeme za váš záujem. Počkajte prosím na dokončenie procesu odosielania.

Summary

Popis Informácie Množstvo Cena
Zľava :
Spolu :