Koľko stojí návrhu interiéru

1. Vyberte si Balík Služieb
2. Zadajte Informácie o Projekte
3. Získajte Odhadovanú Cenu

Zaujíma vás koľko stojí návrh interiéru od interiérového dizajnéra?

Využite náš nástroj na odhad ceny a získajte odhadovanú cenu návrhu vášho interiéru. Stačí zadať základné údaje o veľkosti plochy, ktorú potrebuejte navrhnúť a počet izieb, ktoré chcete navrhnúť.
Poznámka: Spojenú dennú asť tvorenú kuchyňou, jedálňou a obývačkou počítajte ako 2 izby.


GET STARTED

0$

Ďakujeme

Informácie o projekte

Zadajte veľkosť riešených priestorov v metroch štvorcových (všetky izby, ktoré chcete navrhnúť)
Zadajte počet izieb, ktoré potrebujete navrhnúť (Poznámka: Spojenú kuchyňu s jedálňou a obývačkou počítame za 2 izby)
Vyberte si cenový balík:

Základné vizualizácie, 1 kolo úprav, Výhodná cena


Fotorealistické vizualizácie, Úpravy podľa potreby, Komplexný návrh do detailov

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Odhadovaná cena

Predbežný odhad ceny

Odhadovaná cena vášho návrhu pre Základný Dizajn je približne medzi [item-1344_price] a [item-1345_price]

Odhadovaná cena vášho návrhu pre Kompletný Dizajn je približne medzi [item-1348_price] a [item-1349_price]

Vyskladajte si svoj návrh podľa seba. Vyberte si z voliteľných služieb:

Fotorealistické 3D vizualizácie vám poskytnú reálny pohľad na váš budúci interiér, čím eliminujú potrebu predstavovania a pomáhajú presne rozhodovať o projekte.

S podrobnými výkresmi nábytku na mieru a špecifikáciami materiálov získate presný prehľad o vašom nábytku. Ušetríte si starosti s rozmermi a môžete ich jednoducho poslať svojmu stolárovi na výrobu.

Získate odkazy na nábytok z vašej vizualizácie, čo vám umožní rýchlo a jednoducho nakúpiť nábytok, ktorý presne pasuje k vášmu navrhnutému interiéru. Ušetrí vám to čas pri hľadaní a zabezpečí, že váš interiér bude vyzerať presne tak, ako ste si predstavovali.

S podrobnými výkresmi nábytku na mieru a špecifikáciami materiálov získate presný prehľad o vašom nábytku. Ušetríte si starosti s rozmermi a môžete ich jednoducho poslať svojmu stolárovi na výrobu.

S našou nezáväznou cenovou ponukou na výrobu nábytku na mieru získate konkurenčné ponuky od našich stolárov. Môžete si vybrať toho najlepšieho pre váš interiér.

Získajte presné názvy a typy materiálov a dokonca aj výpočet spotreby. Ušetríte si tak čas a námahu pri hľadaní správnych obkladov pre váš projekt kúpeľne..

Získajte presný plán, ktorý môžete predložiť obkladačovi. S plánom môžete mať istotu, že vaša kúpeľňa bude zrealizovaná presne tak, ako ste si predstavovali.

S našou službou online nákupného zoznamu získate podrobný zoznam všetkých navrhnutých prvkov z vizualizácie a praktické odkazy na predajcov v lokalite alebo eshopy, kde ich môžete rýchlo a jednoducho objednať. Ušetríte si tak veľké množstvo času, ktorý by ste inak strávili hľadaním správnych produktov.

S našimi výkresmi dostanete presné pôdorysy s vyznačenými úpravami, ktoré sú potrebné na vašom projekte. S týmito výkresmi budete schopní jednoducho koordinovať práce na stavbe a mať presný prehľad o tom, čo je potrebné dorobiť alebo vybúrať.

S týmito výkresmi budete schopní jednoducho koordinovať práce na stavbe a mať presný prehľad o nových rozvodoch, čo vám ušetrí čas a stres.

Prechádzajte sa vaším budúcim interiérom ešte pred začiatkom jeho realizácie. Táto prehliadka vám umožní získať reálnejšiu predstavu o priestore a zažiť ho ešte pred jeho dokončením, čím budete mať istotu, že bude presne taký, ako ste si predstavovali.

S našou osobnou asistenciou budete mať istotu, že v prípade neočakávaných otázok či komplikácií počas realizácie vášho projektu budete mať k dispozícii priamu pomoc od dizajnéra. Vaša realizácia bude prebiehať hladko a bez problémov, pretože sme tu, aby sme vám pomohli.

Získajte vytlačené vizualizácie a výkresy priamo do rúk, čo vám uľahčí koordináciu celého projektu a zabezpečí, že všetko pôjde hladko a podľa plánu. Nemusíte si tlačiť materiály sami, my to urobíme za vás.

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Bezplatná konzultácia

Výborná voľba!

Predbežná cena vášho návrhu /Základný Dizajn/ s vybranými službami je
v rozmedzí od [item-1373_price] do [item-1374_price]

Predbežná cena vášho návrhu /Kompletný Dizajn/ s vybranými službami je
v rozmedzí od [item-1375_price] do [item-1376_price]


Chcete vedieť presnú cenu?

Máte 2 možnosti ako získať presnú cenu návrhu vášho interiéru:


Možnosť 1:
Konzultácia Zadarmo - Povedzte nám viac detailov

Rezervujte si s nami video konzultáciu, na ktorej sa bližšie pozrieme na váš projekt a vaše požiadavky. Počas konzultácie sa nás môžete lepšie spoznať, vysvetlíme vám všetko ohľadom spolupráce a spoločne dohodneme konkrétnu cenu za návrh vášho interiéru. Konzultácia je bezplatná a bez akýchkoľvek záväzkov k ďalšej spolupráci.


Možnosť 2:
Zaslanie podkladov k cenovej ponuke

Ak preferujete rýchly a pohodlný spôsob, jednoducho nám nechajte svoje kontaktné údaje a pôdorys projektu. My vám následne vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Odhadovaná cena

Odhadovaná cena projektu je :

Čakajte, prosím. Teraz budete presmerovaný na náš termínový kalendár.
Ďakujeme za váš záujem. Počkajte prosím na dokončenie procesu odosielania.

Summary

Popis Informácie Množstvo Cena
Zľava :
Spolu :