Ponuka služieb

 

Ponúkame interiérový dizajn pre ľudí, ktorí hľadajú jedinečný a štýlový domov.
Sme tu pre všetkých, ktorí si chcú vytvoriť nový nadčasový interiér pre svoj domov.

Čomu sa venujeme

Dizajnové Štýly

Špecializujeme sa na moderný, minimalistický, industriálny, škandinávsky a súčasný dizajn, ktorý oživí každú miestnosť v dome či byte. Či už hľadáte nápady pre novostavbu alebo rekonštrukciu, pomôžeme vám vytvoriť dokonalý domov.

Poradenstvo a Konzultácie

Ponúkame online poradenstvo a video konzultácie s dizajnérom, na ktorých s nami môžete diskutovať o svojom interiéri priamo z pohodlia domova. Sme pripravení odpovedať na akékoľvek otázky a previesť vás celou cestou k novému bývaniu.

Dizajn Pre Všetky Typy Priestorov

Vytvorte s nami svoj vysnívaný domov – od novostavieb až po rekonštrukcie domov a bytov. Vymyslíme pre vás jedinečný dizajn, ktorý odráža váš štýl, možnosti priestoru a rozpočet.

Fotorealistické 3D Vizualizácie

Naše 3D vizualizácie vám poskytnú reálnu predstavu o tom, ako bude váš interiérový dizajn vyzerať ešte pred dokončením. To vám pomôže uistiť sa, že každý detail je v poriadku predtým, ako sa do toho pustíte!

Online Kurzy Dizajnu

Medzi naše posledné novinky patrí tvorba online kurzov. Naučte sa základy správneho dizajnu od profesionálov a vytvorte si svoj nový domov za zlomok ceny profesionálneho dizajnéra.

Naši klienti neustále zdieľajú svoje pozitívne skúsenosti s našimi službami. Presvedčte sa sami.

5.0
na základe 167 recenzií
Google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

Google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

Google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

Google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

Google
Dominik Kažimír
10. marca 2024
Google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

Dizajnové Štýly

Ak chcete do svojho domova vniesť moderný a štýlový nádych, ste na správnom mieste! Špecializujeme sa na moderný, minimalistický, industriálny, škandinávsky a súčasný dizajn, ktorý vdýchne život každému priestoru. Či už plánujete novú stavbu alebo projekt rekonštrukcie, naši skúsení dizajnéri vám môžu pomôcť vytvoriť krásny a funkčný domov. S našou pomocou a odbornými znalosťami budete môcť svoju víziu uviesť do života!

Chalet1 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Video Konzultacia 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Poradenstvo a Konzultácie

Hľadáte odbornú radu ohľadom vášho projektu, ale nechcete investovať do návrhu interiéru? Naše platené konzultácie prostredníctvom videohovoru vám umožňujú získať pomoc, ktorú potrebujete, bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Sme tu, aby sme odpovedali na akékoľvek otázky a obavy a poskytli cenné rady, ako najlepšie dosiahnuť úspech s vaším projektom. Pomôžte nám uskutočniť vaše sny prostredníctvom našich pohodlných a cenovo výhodných konzultácií.

Dizajn Pre Všetky Typy Priestorov

Ak si chcete vytvoriť dom svojich snov, nehľadajte ďalej. Spoločne vytvoríme jedinečný dizajn, ktorý odráža váš štýl a rozpočet. Špecializujeme sa na novostavby a rekonštrukcie domov, takže bez ohľadu na typ projektu, ktorý máte na mysli, vám môžeme pomôcť, aby sa stal skutočnosťou. Vďaka nášmu výnimočnému zákazníckemu servisu a dlhoročným skúsenostiam si môžete byť istí, že váš vysnívaný dom je na dosah!

Kupelna Final Camera 1 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kuchyna Obyvacka 4 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Fotorealistické 3D Vizualizácie

S našimi 3D vizualizáciami môžete získať realistický náhľad vášho interiéru ešte pred jeho dokončením. Pomôže vám to zaistiť, že všetky detaily sú na správnom mieste a že projekt zodpovedá vašim štandardom. Naše 3D vizualizácie poskytujú presnú reprezentáciu konečného produktu, aby ste mali jasnú predstavu o tom, čo môžete očakávať po dokončení návrhu interiéru. S touto technológiou sa môžete uistiť, že každý detail bude dokonalý ešte pred začiatkom realizácie.

Online Kurzy Dizajnu

Chcete sa naučiť základy správneho dizajnu a zúžitkovať nadobudnuté vedomosti pri návrhu svojho nového bývania? Ponúkame vám online kurz zameraný na návrh správnej dispozície, ergonómie a dizajnu pre kuchyňu v obľúbenom škandinávskom štýle. Pripravujeme aj ďalšie kurzy zmaerané na iné štýly a témy.

3Dinterier A Captivating Image Of A Scandinavian Kitchen Showca 1D990B5B E187 48Cc 9231 822C07481Cc7 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Neobmedzené konzultácie a úpravy dispozície v 2D

S neobmedzenými konzultáciami a úpravami dispozície v 2D pôdoryse získate možnosť vybrať si z viacerých dispozičných riešení a nakoniec sa rozhodnúť pre to, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a zabezpečuje optimálnu funkčnosť vášho interiéru.

Špecifikácia použitých materiálov

S pomocou kompletnej špecifikácie a nami poskytnutých názvov použitých materiálov a farebných odtieňov si ľahko zrealizujete svoj vysnívaný dom presne tak, ako ste si ho predstavovali. Poskytneme vám všetky potrebné informácie, aby váš domov vyzeral presne podľa vašich predstáv.

Toto sú špecifikácie, ktoré poskytujeme už v základnom balíku:

  • presný názov a označenie použitých drevodekorov
  • názov a označenie farebných častí nábytku

  • kódové označenie interiérových farieb podľa NCS/RAL alebo DULUX vzorkovníka

Nákupný zoznam zariadenia

Nakupovanie tých správnych zariadení pre váš nový domov nemusí byť problém! S naším komplexným nákupným zoznamom budete mať všetky podrobnosti o produktoch, ktoré potrebujete, na jednom mieste. Poskytneme vám názvy produktov, ceny a kontakty na predajcov alebo dodávateľov, aby ste mohli jednoducho nájsť a kúpiť potrebné zariadenie s minimálnym úsilím.

V nákupnom zozname uvidíte názvy produktov, ich ceny a kontakt na predajcu alebo dodávateľa. Stačí kliknúť a objednať.

Návrh aj podľa stavebného projektu

Plánovanie dopredu je kľúčom k úspechu, najmä pokiaľ ide o stavebné projekty. S pomocou návrhu interiéru ešte pred samotnou výstavbou sa môžete dostať o krok vpred a uistiť sa, že váš projekt je navrhnutý správne ešte pred začatím výstavby. Návrh podľa stavebného projektu vám poskytne dostatok času a príležitostí na prispôsobenie zmien inštalácií tak, aby celá realizácia interiéru prebehla hladko.

Návrhy malých priestorov

Vytvárame návrhy na mieru pre akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti. Či už chcete prerobiť jednu izbu alebo vytvoriť úplne nový vzhľad celého vášho domu alebo bytu, máme pre vás dokonalé riešenie. Ponúkame dizajnérske služby aj pre samostatné obývacie izby, spálne, predsiene či detské izby. Naše návrhy sú prispôsobené vášmu individuálnemu štýlu a rozpočtu.

Príjemná komunikácia

Snažíme sa, aby práca s nami bola efektívna, bez stresu a príjemná. Sme si vedomí toho, že jednanie s dizajnérom môže byť náročné, preto sa vždy snažíme udržiavať úprimný a príjemný dialóg s našimi klientmi. Našou spoluprácou sa postaráme o to, aby bol tento proces pre vás čo najjednoduchší a priniesol vám príjemné zážitky a skvelé výsledky!

Náš interiérový dizajn je pre vás vhodný ak…

Máte hotový stavebný projekt, plánujete začať s výstavbou a chcete mať predstavu o dispozícií predtým ako začnete s prípravou inštalácií.

Máte hotovú hrubú stavbu a potrebujete poradiť s návrhom interiéru a doladiť detaily a zariadenie.

Plánujete rekonštrukciu domu, bytu či izby a chcete ju spraviť originálnou a čo najlepšou v rámci možností.

Radi plánujete veci dopredu a máte dostatok času na premyslenie všetkých detailov predtým ako sa pustíte do realizácie.

Chcete aby váš nový domov bol presne podľa vášho vkusu/predstavy a súčasne hľadáte niekoho, kto vám s tým poradí a pomôže.

Máte radi a páči sa vám dizajn, ktorý tvorím (moderný, škandinávsky, súčasný, minimalistický, industriálny, stredomorský a ich kombinácie).

Nie je pre tých, ktorí…

Nemajú čas a očakávajú nadčasový a do detailov premyslený dizajn interiéru behom pár dní.

Obľubujú ťažký rustikálny, romantický provensálsky či iný štýl, ktorému sa nevenujeme.

Majú nakúpenú väčšinu zariadenia a nábytku, ktorý chcú použiť a potrebujú doplniť iba zopár nových kúskov či doplnkov.

Sú tak veľmi nerozhodní, že sami nevedia čo sa im skutočne páči (bez pochopenia vášho jedinečného štýlu vám nevieme navrhnúť vysnívaný domov).

Sledujte náš Instagram

Najnovšie projekty a zákulisie našej práce

394 Príspevky
1.3K Sledovatelia
Interiér Pre Milovníka Horskej Cyklistiky...

Tento Návrh Nám Svojou Jedinečnosťou Prirástol K Srdcu. 😍
Cieľom Bolo Vytvoriť Neopozeraný Dizajn Interiéru Domu, Ktorý Bude Sčasti Slúžiť Aj Ako Oddychová Zóna Na Večerné Posedenie S Priateľmi.
Majiteľ Nám Dal Voľnú Ruku V Rámci Dizajnu S Tým, Aby Sme Pre Neho Vytvorili Niečo Originálne. Jedinou Podmienkou Bolo Zachovanie Priznaného Betónového Stropu A Zakomponovanie Cyklistickej Témy Do Celkového Dizajnu.

Zvolili Sme Paletu Farieb A Materiálov, Ktorá Korešponduje S Farbami Fototapety A Dodáva Interiéru Pocit Útulnosti A Tepla, Ktorý Sme Podporili Aj Teplou Farbou Osvetlenia.

Vedeli By Ste Si Predstaviť Tieto Materiály U Seba Doma? Dajte Nám Vedieť V Komentároch. 🙂

Ak Hľadáte Niekoho, Kto Vám Pomôže Navrhnúť Váš Nový Domov, Tak Nás Neváhajte Kontaktovať Alebo Nám Napíšte Správu.

3Dinterier.sk
+421 950 448 338
Navrhy@3Dinterier.sk

#Interierovydizajn #Byvanie #Domov #Dizajn #Style #Interiordesign #Trekbikesczsk
Návrh Novej Bytovej Kuchyne V Našej Obľúbenej Zeleno-Dubovej Kombinácii.

Sme Radi, Že Sa Do Našich Interiérov Znovu Vracajú Prírodné Farby.
Nie Že By Sa Nám Trend Kašmírovej Šedej Nepáčil, Práve Naopak.
Stále Je To Obľúbená Farba Väčšiny Ľudí A My Sa Našou Prácou Snažíme Ukázať, Že Interiér Nemusí Byť Vždy Len Šedý Či Antracitový.

Napríklad Taká Zelená Kuchyňa Dokáže Vniesť Do Interiéru Kus Prírody. Preto Sa Výborne Kombinuje S Prírodnými Dubovým Dekormi Alebo Dýhami.

Uvažujete O Novej Kuchyni Či Obývačke? Hľadáte Niekoho, Kto Vám S Tým Pomôže?
Jednoducho Nám Napíšte Správu. Nezáväzne. Radi Vám Vysvetlíme Všetko Ohľadom Našej Prípadnej Spolupráce.

#Zelena #Interierovydizajn #Interierovydesigner #Rodinnydom #Kuchyna #Zelenakuchyna
Naša Nová Obľúbená Kombinácia Materiálov Od #Eggergroup 

1. Kamenná Zelená
2. Dub Hickory Prírodný
😍

O To Viac Sme Radi, Keď Si Túto Kombináciu Zamilujú Aj Naši Klienti, Ktorým Tvoríme Dizajn Ich Nového Domova.

#Navrhyinterierov #Bytovydizajn #Dizajninterieru #Navrhinterieru #Nabytoknamieru
Pre Nerozhodných...

Tento Návrh Novej Bytovej Kuchyne Je Skvelým Príkladom Toho Ako Dokáže Kvalitná Vizualizácia Pomôcť Pri Rozhodovaní.
Majitelia Mali Dilemu Či Staviť Na Overenú Klasiku - Tmavo Šedá S Dubom...
...Alebo Ísť Do Niečoho &Quot;Odvážnejšieho&Quot; Napríklad Zelenej. 🤔

Stačili 2 Vizualizácie A Bolo Rozhodnuté.
Jednoznačne Zelená S Prírodným Dubovým Drevodekorom.

Napíšte Nám Do Komentára, Ktorá Verzia Sa Vám Páči Viac.

Ak Aj Vy Patríte K Tým, Čo Majú Plnú Hlavu Predstáv No Potrebujú Usmerniť, Poradiť Či Pomôcť Pri Rozhodovaní, Tak Vám S Tým Veľmi Radi Pomôžeme. Neváhajte Nám Napísať Správu A Vysvetlíme Vám Ako To Celé Prebieha.

#Nerozhodni #Vizualizacia #Interierovydizajn #Zelenakuchyna #Interierovydizajnslovensko
Máte Dosť Kašmírovej A Halifaxu?

Úprimne, Podľa Mňa Je Toho Kašmíru Už Strašne Veľa. O To Radšej Som Bol, Keď Som Otvoril Nový Vzorkovník Od #Eggergroup A Našiel Som Tam Tieto Skvelé Novinky.

Kamenná A Eukalyptová Zelená Či Karátová Béžová, Ktorá Je Skvelou Náhradou Za Kašmírovú Šedú. A Mimochodom Pôsobí Aj Teplejšie A O Trošičku Svetlejšie.

Tiež Nové Drevodekory Ako Napríklad Dub Tornsberg Či Casella, Ktoré By Mohli Konkurovať Obľúbeným Halifaxom.

Mám Za Sebou Prvé Návrhy S Týmito Materiálmi A Klienti Boli Ohromení, Čo Je Určite Dobré Znamenie 🙂

#Novetrendy #Interierovydizajn #Stopkasmiru #Kreativita #Neopozeranydizajn #Bytovydizajn #Style
Prvé Návrhy Dizajnu Dennej Časti Domu Pre Mladý Pár.
Jedná Sa O Novostavbu Domu, Ktorý Je Zatiaľ Ešte Len Ako Hrubá Stavba A Rozvody Elektriny Sa Teda Budú Riešiť Na Základe Navrhnutého Dizajnu Interiéru.

Návrh Vychádza Z Prvotného Návrhu 2D Dispozície, Ktorý Sme Pre Klientov Vytvorili Počas Bezplatnej Video Konzultácie, Na Základe Ktorej Sa Rozhodli Využiť Aj Naše Ďalšie Služby. 😉

Ich Predstava Bola Kombinácia Kašmír/Satin S Drevom A Trochou Zelenej Farby. Po Zaslaní Inšpirácii A Úvodnej Konzultácii Vznikol Tento Návrh, Ktorý Je V Procese Pripomienkovania.

Ako Sa Vám Páči?

#Interierovydizajn #Domov #3Dinterier_Pastorcak #Dizajninterieru #Interierovydesigner #Rodinnydom #Kasmir #Modernliving #Olivegreen
Krb V Strede Obývacej Haly Môže Byť Občas Ťažké Navrhnúť Tak, Aby Zapadol Do Celkového Dizajnu.

V Tomto Prípade Sme Navrhli Krb, Ktorého Spodná Časť Je Po Stranách Rozšírená Čím Vznikli Miesta Na Ďalšie Príležitostné Sedenie Hostí.

Neviete Si Predstaviť Svoj Nový Domov? Zaujali Vás Naše Návrhy?

Napíšte Nám Správu A Radi Vám Pripravíme Nezáväznú Cenovú Ponuku Za Návrh Dizajnu Interiéru Na Mieru A Presne Podľa Vašich Predstáv.

#Obyvacka #Designinterieru #Interierovydesigner #Vizualizacia #Domov #Interierovydizajnslovensko
Ako Využiť Výraznú Farbu V Interiéri?
No Predsa Tak, Že Ňou Upútame Na Nejaký Pekný Dizajnový Prvok - Napríklad Kreslo, Ktoré Pri Svetlej Sedačke Skutočne Vynikne.

Potrebujete Poradiť So Svojim Interiérom? Neváhajte Nám Napísať Správu. Radi Vám Pomôžeme.

#Uputajma #Akonafarby #Navrhyinterierov #3Dinterier_Pastorcak #Modernizariadanie #Style
Michal Goriscak
Michal Goriscak

Napísal/a 5* hodnotenie

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.