Cenník

Plánujete svoje nové bývanie? Radi vám s tým pomôžeme.

Nepremeškajte príležistosť ako ušetriť na návrhu interiéru!

Špeciálna akcia na mesiac Jún. Zľava 20% na balíky ZÁKLAD, ROZŠÍRENÝ a PRÉMIUM.

Akciová cena platí na všetky cenové ponuky v danom mesiaci. Cenové ponuky s akciovou cenou sú platné 30 dní od vystavenia.

Dni

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Sekunda(s)

Návrhy interiérov ponúkame v 3 balíkoch.

Môžete kombinovať aj viacero balíkov pre rôzne izby v rámci projektu.
Napríklad: Balík ROZŠÍRENÝ pre kuchyňu a obývaciu izbu + Balík ZÁKLAD pre spálňu, detskú izbu.

Uvedené ceny platia pre projekty s navrhovanou plochou viac ako 40m2.
(pri menších projektoch je cena vyššia približne o 5€/m2)

ZÁKLAD

12-15€/m2

Akcia: 10-12€/m2

ROZŠÍRENÝ

25-30€/m2

Akcia: 20-24€/m2

PRÉMIUM

35-40€/m2

Akcia: 28-32€/m2

Návrh základnej dispozície v 2D

Počet úprav základnej dispozície

Návrh dizajnu a fotorealistické vizualizácie

Max. počet úprav vizualizácií v cene balíka

Návrh nábytku na mieru

Podrobné výkresy nábytku na mieru

Návrh dispozície a vizualizácie kúpeľne

Zoznam a množstvá obkladov/dlažieb

Plán pokládky obkladov a dlažieb

Nezáväzná cenová ponuka od stolára

Pôdorys s rozmermi nábytku a zariadenia

Výber dostupných zariaďovacích predmetov

Nákupný zoznam zariadenia

Vyhľadanie dodávateľov v lokalite klienta

Zľavy u vybraných dodávateľov

360° virtuálna prehliadka návrhu

Výkresy stropov a osvetlenia

Výkres s pozíciami rozvodov vody a elektriny

Autorský dozor pri realizácií**

Osobné poradenstvo pri nákupe**

*Voliteľná služba za príplatok k základnej cene balíka.
**Spoplatnené hodinovou sadzbou naviac k cene balíka.

1x

1x

K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K

1x

3x

+50€*

+5€/m2*

K
K
K
K
K

1x

3x

Návrh 2D dispozície interiéru /pôdorys s rozmermi/

1x konzultácia a úpravy

5€/m2

Hľadáte cenovo výhodnejšie riešenie?
Využite konzultácie s dizajnérom

Videokonzultácia s dizajnérom /60 minút/ + BONUS: 14 dní konzultácií cez email

Cena: 140€

Hodinová videokonzultácia s interiérovým dizajnérom 1 na 1 online formou cez Google Meet.
Získajte odpovede na všetky svoje otázky, ktoré vás trápia. Počas konzultácie môžete získať nový náčrt dispozície, inšpirácie, vhodné materiálové či farebné kombinácie…

Konzultácie s dizajnérom cez email - celých 30 dní

Cena: 80€

Konzultácie s interiérovým dizajnérom online cez email.
Ideálne ak máte veľa otázok, ktoré chcete vyriešiť, potrebujete poradiť s dizajnom, doplnkami, či získať pomoc a pohľad odborníka.

FAQ - Časté otázky

Ako prebieha online spolupráca s interiérovým dizajnérom?

Takmer celá spolupráca prebieha formou emailovej, telefonickej či online video komunikácie. Počnúc úvodným dotazníkom, cez zasielanie vizualizácií a výkresov až po zaslanie cenových ponúk od dodávateľov a nákupného zoznamu.

Ako získam cenovú ponuku (čo k tomu potrebujete)?

Na vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky potrebuejme vedieť základné informácie o navrhovanom priestore. Ideálne ak máte k dispozícii pôdorys s rozmermi stien, okien a dverí. Ak sa jedná o rekonštrukciu, tak nám na začiatok stačí aj fotka priestoru a jeho rozloha.

Môžem kombinovať viacero balíkov v rámci projektu?

Áno môžete kombinovať viacero balíkov. Chápeme, že pre niektoré izby vám možno bude postačovať aj nižší balík či len návrh lepšej 2D dispozície. A preto si môžete balíky ľubovoľne kombinovať.

Ako si vyberiem kombináciu rôznych balíkov?

Z cenníka si vyberte preferovaný balík, ktorý chcete naceniť. V poslednom kroku dotazníka pri otázke „Chcete použiť rôzne cenové balíky pre jednotlivé izby?“ kliknite na tlačidlo ÁNO. V zobrazenej ponuke si vyberte balíky k jednotlivým izbám.

Ako dlho platí cenová ponuka? Je potrebná rezervácia termínu?

Cenová ponuka platí 2 mesiace od vystavenia. V cenovej ponuke vám uvedieme najbližší voľný termín pre začiatok našej spolupráce. Tento termín máte predbežne rezervovaný na 7 dní, aby ste mali dostatok času na rozhodnutie. V prípade ak ho do 7 dní nepotvrdíte, bude automaticky zrušený a uvoľnený pre ďalšieho klienta. Ak sa rozhodnete pre spoluprácu neskôr, ponúkneme vám termín, ktorý bude v danom čase k dispozícií.

Aký je postup pred začiatkom spolupráce?

V prvom kroku vám zašleme na email cenovú ponuku za návrh interiéru, v ktorej nájdete ceny za všetky 3 cenové balíky návrhu a informáciu o voľnom termíne.

Po potvrdení spolupráce a výbere cenového balíka si definitívne rezervujeme dohodnutý termín. Týždeň pred termínom vám pošleme online dotazník nového klienta a zmluvu o dielo, ktorá je nevyhnutnou súčasťou našej spolupráce. Taktiež vám vystavíme zálohovú faktúru vo výške 50% z ceny návrhu. Ďalším krokom bude naša úvodná konzultácia, ktorá môže prebehnúť osobne na stavbe alebo online.

Kedy a ako zaplatím za návrh?

Platba za návrh prebieha v 3 platbách (na základe vystavených faktúr so splatnosťou 7 dní). Celková cena návrhu je teda rozdelená na 3 časti nasledovne:

  • Záloha vo výške 50%, ktorú zaplatíte prevodom na náš účet 1 týždeň pred termínom začiatku práce.
  • 1. doplatok vo výške 30%, ktorý zaplatíte po odsúhlasení a dodaní všetkých dohodnutých vizualizácií daného projektu.
  • 2. doplatok vo výške 20%, ktorý zaplatíte po dodaní nákupného zoznamu/výkresovej dokumentácie (podľa zvoleného typu návrhu).

Čo všetko si musím premyslieť pred začiatkom?

Pred začiatkom našej spolupráce vám pošleme online dotazník nového klienta s potrebnými otázkami ohľadom fungovania domácnosti, zvykoch, špeciálnych požiadavkách, obľúbených farbách atď. Prípadné detaily spolu preberieme na úvodnej konzultácii.

Ako prebiehajú konzultácie návrhov?

Všetky konzultácie prebiehajú v čase kedy vám to bude najlepšie vyhovovať. Vaše pripomienky a nápady môžeme konzultovať telefonicky, emailom čiformou videohovoru.

Koľko konzultácií a úprav je v cene návrhu?

Počet konzultácií (počet kôl konzultácií pre jednotlivé časti interiéru) sú uvedené v cenníku pri jednotlivých balíkoch. Jedným kolom konzultácií sa rozumie možnosť pripomienkovať zaslaný návrh či jeho časť. V prípade ak riešime postupne návrh viacerých izieb, tak sa počet konzultácií vzťahuje na každú izbu zvlášť. Príklad: V Rozšírenom balíku môžete konzultovať 2x každú jednu izbu + 1x úvodný návrh dispozície.

Je možná osobná konzultácia na stavbe?

K vytvoreniu návrhu interiéru nepotrebujeme prísť osobne na stavbu. Pre klientov z Prešova a okolia však odporúčame úvodné stretnutie priamo na stavbe, pri ktorom sa lepšie spoznáme a preberieme si vašu predstavu do detailov. Ďalšie konzultácie zvyčajne prebiehajú telefonicky/emailom/videohovorom.

Ako funguje osobné poradenstvo pri nákupe?

Často sa stane, že pri objednávke zariadenia na mieru potrebuje s vami predajca prebrať viacero detailov ako napríklad konkrétny typ poťahovej látky pre nábytok, odtieň morenia dreva, prevedenie a iné funkčné prvky. Pre klientov z Prešova a okolia, ktorí si v tomto nie sú istí ponúkame možnosť osobného poradenstva pri nákupe. Táto služba je spoplatnená nad rámec ceny za návrh interiéru.

Čo ak nebudem s návrhom či spoluprácou spokojný/á?

Ak sa našu spoluprácu rozhodnete predčasne ukončiť z akýchkoľvek dôvodov, máte na to plné právo. Odstúpiť od zmluvy o dielo môžete kedykoľvek. Zo zaplatenej zálohy sa následne odpočíta suma za vypracované a dodané časti projektu a prípadný preplatok vám bude po dohode vrátený na váš bankový účet. V prípade nedoplatku (ak dodaná časť projektu prevýši zaplatenú zálohu) ste však povinný túto čiastku doplatiť.

Navrhujete nábytok a kuchyne na mieru alebo používate hotový nábytok?

Takmer vždy je návrh nábytku a kuchynskej linky riešený na mieru pre daný priestor. Len tak dosiahneme ideálne využitie dostupného priestoru a splnenie nárokov na estetiku a dizajn. Niektoré časti nábytku ako napr. konzolové stolíky, konferenčné a jedálenské stoly, masívne postele a pod. zvykneme vyberať aj spomedzi hotových výrobkov ak je to z akéhokoľvk dôvodu výhodnejšie.

Máte stolára, ktorý mi navrhnutý nábytok/interiér zrealizuje?

Áno. Spolupracujeme so stolárskou firmou, ktorá realizuje interiéry na mieru v rámci celej Slovenskej republiky. Priestory si osobne zamerajú, doladia s vami prípadné detaily a všetko dovezú a zrealizujú podľa nášho návrhu. Tak aby ste mali nové bývanie presne podľa vašich predstáv.

V akých cenových hladinách navrhujete zariadenie interiéru?

Pri výbere zariadenia a hotového nábytku prihliadame na možnosti klienta a jeho preferovanú cenovú hladinu, resp. navrhnuté materiály a zariadenie spolu konzultujeme a prípadne upravíme pri tvorbe nákupného zoznamu (zámenou za podobný produkt, voľbou iného dodávateľa).

Je možné získať zľavy na vami navrhnuté produkty?

Jednoznačne áno. Na základe dlhodobej spolupráce s viacerými dodávateľmi podláh, vybavenia kúpeľní, svietidiel, interiérových dverí, sedacieho nábytku, postelí a pod. vám vieme u viacerých z nich dohodnúť zaujímavé zľavy, ktoré vám radi pri objednávke poskytnú. Výška zľavy je vždy individuálna a závisí od typu produktu a veľkosti objednávky.

Sú súčasťou návrhu aj výkresy elektroinštalácie či rozvodov?

Áno, v rozšírenom a kompletnom balíku sú v cene aj výkresy vývodov pre elektrické zásuvky, vypínače, osvetlenie a vodu. Nejedná sa však o kompletné výkresy inštalácií, aké zvysknú byť súčasťou stavebných projektov. Jedná sa o pôdorysy interiéru s kótami pozícií vývodov podľa nami navrhnutého interiéru.

Nenašiel som vo vašej ponuke balík, ktorý by mi vyhovoval.

Ak ste nenašli kombináciu služieb, ktorá vám vyhovuje tak nás kontaktujte telefonicky či emailom a my vám pripravíme cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Sledujte nás na Instagrame

Pavol Pastorčák

Pavol Pastorčák

Online

Sme offline - odpovieme čo najskôr.

Pavol Pastorčák
Zdravím Vás! 👋
Máte nejaké otázky?
Začať čet
chat
Monika Petrasová
Monika Petrasová

Napísal/a 5* hodnotenie

google
Monika Petrasová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

google
Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

google
Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

google
Kristína Rágulová
21. marca 2023

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

google
Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.

Veľmi milý a profesionálny prístup pána Pastorčáka ocení každý, ktorý hľadáte inšpiráciu, pomoc a neviete si dať rady v menších či väčších úskaliach vo svojom interiéry. V priebehu 30minut dokázal nájsť a uspokojiť naše náročné požiadavky a dodať odvahu do projektu ktorý máme vysnený. Nám krásne zrealizoval náčrt detskej izby, tak aby bola aj štýlová, ale aj aby spĺňala funkčnosť pri zachovaní zón na oddych i hru a neskôr i učenie. Oceňujem láskavosť a jemnosť akou vystupuje, že jeho služby nie sú nátlakom za každú cenu predať vám jeho služby, ale čistý zámer pomôcť a poradiť. Isto ho do budúcna opäť oslovím k plánovanej realizácii kúpeľne. Ďakujem veľmi pekne, kiež by boli všetci dizajnéri ako vy. S úctou Ľubica Neupauerová

google
Ivana Jurčagová
15. marca 2023

Pre mňa nesmierne prínosná video konzultácia. Pán Pastorčák je skutočný profesionál a určite plánujem opäť využiť jeho služby, keď si s niečím nebudem vedieť dať rady pri zariaďovaní nového domova.

google
Miriam Suchonova
13. marca 2023

Veľmi dobrá konzultácia. Odporúčam.

google
Lenka Kubovičová
22. februára 2023

Absolvovala som bezplatnu online konzultaciu a musim povedat ze predcilo ocakavania :) Perfektna a profesionalna komunikacia, pan Pastorcak si dopredu pripravil uvodne navrhy podla poslanych podkladov. Uz za tak kratky cas som sa dozvedela vela cennych informacii. Zaroven som dostala ponuku na dizajn interieru. Mozem odporucit :)

google
Gabriela Prusakova
20. februára 2023

Dnes som absolvovala video-konzultaciu s panom dizajnerom ktoru ponukal zdarma a bola som nad mieru prekvapena a spokojna s pristupom , s napadmi a riesenim nasho priestoru. Konzultacia mala trvat 30 minut ,ale pan dizajner mi venoval ovela viac casu a ochotne so mnou konzultoval nas interier . Naozaj profesionalny pristup. Odporucam

google
Petra Širgeľová
27. januára 2023

Online konzultácia s Ing. Pastorčákom bola prínosom. Oceňujem profesionálny prístup, dobrú komunikáciu a samotné riešenie interiéru. Taktiež musím vyzdvihnúť dobrú organizáciu celej konzultácie.

google
Miroslava Menhartova
18. januára 2023

Výborná organizácia konzultácie, profesionálna komunikácia a dobré riešenia, kde sa pán Pastorčák snažil vyhovieť každej mojej požiadavke a zodpovedal mi na všetky moje otázky.

google
Jana S
10. augusta 2022

Spolupráca s pánom Pastorčákom bola pre nás prínosom, poskytol nám mnoho cenných rád, ktoré sme využili. Taktiež jeho kreatívne nápady nám pomohli priblížiť sa k nášmu bývaniu. Za nás veľká spokojnosť a odporúčanie iným.

google
Stanislav Jelč
7. augusta 2022

S prácou a návrhmi pána ing. Pastorčáka sme boli nadmieru spokojní, navrhol nám interiér celého domu v škandinávskom štýle a je vidieť, že v tejto oblasti je jednotka. Veľmi vysoko hodnotíme komunikáciu, dodržiavanie termínov. Okrem samotného návrhu, kde sme vzájomnou komunikáciou dospeli ku konečnej verzii sú neoceniteľné jeho nákupné zoznamy, ktoré vám ušetria množstvo času . Taktiež odporúčania na dodávateľov jednotlivých prác sú podstatnou súčasťou jeho práce a veľmi Vám pomôžu jeho referencie na týchto dodávateľov. Na záver musím dodať, že investícia do jeho služieb bola určite jedna z najlepších rozhodutí pri zariaďovani nášho domu.

S návrhom INTERIERU RD, sme veľmi spokojní. Je to štýlové, moderné, presne ako sme si priali. Tiež príjemná spolupráca a ochota. Ďakujeme 😊

google
Martin HOVANČÍK
9. apríla 2022

Perfektná komunikácia s klientom a záujem hľadať to najlepšie riešenie pre neho. Vrelo odporúčame pána Pastorčáka. Vie trpezlivo počúvať a poradiť. Tak nejako si predstavujeme perfekné s odborné poradenstvo. Ešte raz veľké Ďakujeme.

google
Lucia Subova
13. decembra 2021

Zaujímavé a invenčné nápady, interiér podľa vašich predstáv. Určite odporúčam.

google
Peter Komár
20. septembra 2021

V priebehu krátkeho času sme potrebovali navrhnúť našu novú kuchyňu, pretože termín rekonštrukcie sa blížil a my sme stále nemali premyslené usporiadanie a všetky detaily. Pán Ing. Pastorčák zareagoval veľmi rýchlo a po prvom stretnutí nám promptne vytvoril vizualizáciu s praktickým usporiadaním všetkých skriniek, rozmiestnením spotrebičov a maximálnym využitím priestoru. Všetky naše podmienky a predstavy splnil do bodky. Jeho vizualizáciu sme v priebehu mesiaca zrealizovali a kuchyňa je naozaj krásna a praktická. Jeho služby môžem odporúčať každému, kto hľadá skúseného profesionála.

google
Soňa
15. septembra 2021

Boli sme maximálne spokojní s návrhom celého interiéru rodinného domu. Komunikácia pána Pastorčáka je výborná a naše predstavy sa vďaka nemu stali skutočnosťou :) Odporúčame všetkými desiatimi.

google
Michal Suchý
20. augusta 2021

Ak si nie ste istý alebo len chcete vidieť Vaše predstavy v podobe vizualizácie, odporúčam. Plusom je tiež nákupný zoznam, odporučenie majstrov pre realizáciu a plán pokládky obkladov a dlažieb. Návrh interiéru bytu je podľa mojich predstáv. Veľmi dobý pomer ceny a kvality dodanej služby.