Návrh podkrovnej izby – Prešov

návrh interiéru izba sedačka
DátumLokalitaRozloha
01/2019Prešov25m2

Tento projekt bol od začiatku veľmi zaujímavý. Klientka potrebovala vytvoriť návrh podkrovnej izby, ktorá sa má využívať na spanie ale aj ako menšia obývacia izba. Zadanie bolo jasné a mojím cieľom bolo zariadiť daný priestore čo najpraktickejšie.


Najdôležitejším rozhodnutím bolo umiestnenie manželskej postele, od ktorej sa odvíjal zvyšok izby. Aby som priestor na spanie oddelil od zvyšku izby, umiestnil som posteľ na vyvýšené “pódium”.

návrh podkrovnej izby deliaca stena z dreva
Vyvýšené pódium na spanie

Opticky sa obidve časti od seba oddelili pomocou drevenej steny. Aby som zachoval svetelnosť izby, tak je deliaca priečka vytvorená z hranolov, medzi ktorými sú medzery. Takto oddelená časť si zachová svoju svetelnosť a pôsobí vzdušne.

návrh podkrovnej izby sedačka horčicová žltá okrová
Deliaca priečka z drevených hranolov

Zvyšná časť izby bola zariadená podľa požiadaviek klientky a to tak aby v nej mala dostatok miesta na uloženie šiat, prádla, kabeliek…

V obývacej časti je menšia dvojsedačka, knižnica a tv polička. Zrkadlo vedľa vstupných dverí kopíruje dizajn deliacej steny. Z bežného zrkadla sa tak razom stál dizajnový prvok, ktorý dopĺňa moderný návrh interiéru.

návrh izby deliaca stena tv skrinka
Zrkadlo ako súčasť moderného dizajnu
komoda a šatníková skriňa na mieru
Vstavaná skriňa a komoda
návrh interiéru izby spacia časť vyvýšesná
Spacia časť s dvojlôžkom

Spoluprácu na tomto návrhu ohodnotila zákazníčka takto.

Ak aj Vy hľadáte niekoho, kto Vám poradí a pomôže so zariadením interiéru, pripraví návrh podkrovnej izby, alebo aj niečo iné, tak mi neváhajte napísať.

ONLINE KALKULAČKA CENY NÁVRHOV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.