Návrh interiéru domu alebo bytu obsahuje:

  1. Návrh dispozície/usporiadanie celého interiéru alebo len Vami vybraných izieb ako napr. obývačka, spálňa, chodba, šatník, detská izba pracovňa…
  2. Rady a pomoc pri výbere a návrhu nábytku na mieru, materiálov, farebnosti, osvetlenia.
  3. Spracovanie návrhu vo forme fotorealistickej vizualizácie interiéru vo viacerých pohľadoch.
  4. Technickú dokumentáciu – pôdorys s umiestnením a rozmermi vybavenia, špecifikácia použitých materiálov, výkresy nábytku na mieru s rozmermi pre stolára a  príp. nákupný zoznam použitých prvkov.

Cenovú ponuku za návrh Vášho interiéru Vám spracujem na vyžiadanie.

 

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU

Ako prebieha návrh interiéru

projektova dokumentácia

Podklady – projekt

Na začiatku od Vás potrebujem hlavne projekt či pôdorys interiéru (vybranej izby) s rozmermi stien, okien, dverí a výškou stropu. Ak ho nemáte tak mi stačí aj ručný náčrt a fotky súčasného stavu (v prípade rekonštrukcie)

K tomu mi môžete uviesť stručný popis Vašich požiadaviek či predstáv o plánovanom využívaní interiéru. Potrebné detaily a nejasnosti si spolu prejdeme telefonicky (pri komunikácii na diaľku) alebo osobne na stretnutí.

inspiracia interier

Vaša predstava o budúcom interiéri

Aby som sa vedel lepšie vcítiť do Vašej predstavy, tak mi úplne najviac pomôže fotka interiéru, ktorý Vás zaujal. Môžete na to využiť napríklad stránku plnú inšpirácií – Pinterest. Stačí ak mi pošlete obrázok, ktorý Vás upútal alebo Vás na ňom zaujal nejaký nápad, či je Vám skrátka pocitovo blízky. Smelo mi pošlite aj viacero fotiek, a ja si z toho vytvorím vlastný obraz o Vašej predstave.

Tak lepšie dokážem vycítiť Váš vkus, uvidím čo sa Vám páči a určite mi nimi poviete viac o Vašom vysnívanom bývaní ako by ste možno dokázali slovami 🙂

Na začiatku spolupráce pre Vás vypracujem návrh dispozície/zariadenia interiéru – koncept.

návrh interiéru koncept

Návrh dispozície – koncept

Takto spracovaný návrh – koncept – vo viacerých pohľadoch Vám pošlem spolu s pôdorysom na konzultáciu. Vyzerá nejako takto. Ešte to nie je fotorealistická vizualizácia, ale na ujasnenie predstavy o dispozícii úplne stačí.

Okamžite tak získate predstavu o využití priestoru, zariadení interiéru a máte možnosť návrh pripomienkovať či uviesť návrhy na zmenu, ktoré spolu budeme konzultovať.

Potrebné úpravy zapracujem a znovu pošlem na konzultáciu.

návrh interiéru moodboard výber materiálov

Výber materiálov a zariadenia

Po odsúhlasení návrhu dispozície je ďalším krokom výber farieb a materiálov, špecifikácia podláh, nábytku, zariadenia, osvetlenia a doplnkov.

Všetky tieto kroky môžu byť čisto v mojej réžii a Vy sa tak nemusíte trápiť s hľadaním “tých pravých” farebných kombinácií pre Váš domov. Každý detail budeme spoločne konzultovať a v prípade potreby upravovať. Ak teda máte niečo už vybrané (podlahu, sedačku ktorú chcete použiť…), tak to do návrhu spoločne zakomponujeme.

V tomto kroku naberá Váš interiér reálne kontúry a Vy uvidíte Váš nový domov tak ako bude vyzerať keď bude hotový. Fotorealistické vizualizácie Vám ukážu aké svetelné podmienky budete mať a ako budú farby a materiály navzájom ladiť.

modern krb dizajn interierov bungalov

3D vizualizácie

Po zaslaní vizualizácii máte rovnako priestor a čas na premyslenie a prípadné doladenie potrebných vecí. Zmeny Vám po konzultácii zapracujem do novej vizualizácie a pošlem na odsúhlasenie.

V tomto kroku sa už blížime do finále.

návrh interiéru vizualizácia

Technická dokumentácia a nákupný zoznam

Po odsúhlasení konečnej/finálnej vizualizácie Vám pripravím kompletnú technickú dokumentáciu: pôdorys s umiestnením a rozmermi vybavenia a osvetlenia, výkresy nábytku na mieru so špecifikáciou materiálov a farieb a v prípade potreby aj nákupný zoznam použitého zariadenia a doplnkov. V rámci spolupráce Vám rád poskytnem tipy na spoľahlivých predajcov nami vybraných materiálov, u ktorých môžete navrhnuté veci nakúpiť.

Na záver našej spolupráce sa budem tešiť na Vašu referenciu, hodnotenie a fotky Vášho nového bývania po dokončení 🙂

Tak už ste sa rozhodli, že ma oslovíte? Alebo ešte stále váhate? Nechajte si odo mňa bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh Vášho interiéru pomocou jednoduchej Online pomôcky.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU