Návrh interiéru domu či bytu zahŕňa:

  1. Návrh dispozície/usporiadanie interiéru alebo len vybraných izieb ako napr. obývačka, spálňa, chodba, šatník, detská izba pracovňa…
  2. Poradenstvo pri výbere a návrhu nábytku, materiálov, farebnosti, doplnkov a osvetlenia.
  3. Fotorealistické vizualizácie interiéru vo viacerých pohľadoch.
  4. Technickú dokumentáciu – pôdorys s umiestnením a rozmermi vybavenia, použitými materiálmi, výkresy nábytku na mieru so špecifikáciou pre výrobu a nákupný zoznam použitých prvkov.

Cenu za návrh Vám pošlem na vyžiadanie.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU

Ako prebieha návrh interiéru

projektova dokumentácia

Podklady – projekt

Na začiatku od Vás potrebujem iba projekt či pôdorys interiéru (vybranej izby) s rozmermi stien, okien, dverí a výškou stropu. Ak ho nemáte tak mi stačí aj ručný náčrt a fotky súčasného stavu (ak ide napríklad o rekonštrukciu)

K tomu stačí len stručný popis Vašich požiadaviek či predstáv o plánovanom využívaní interiéru. Ak radšej rozprávate ako píšete, tak sa môžeme stretnúť, prípadne si zavolať a všetky detaily a Vašu predstavu si spolu prejdeme bod po bode.

inspiracia interier

Vaša predstava o budúcom interiéri

Na priblíženie Vašej predstavy mi úplne najviac pomôže Váš vysnívaný dizajnový štýl zariadenia interiéru. Môžete na to využiť stránku plnú inšpirácií – Pinterest. Stačí ak mi pošlete fotku, ktorá Vás upútala, prípadne Vás na nej zaujal nejaký nápad, alebo je Vám skrátka pocitovo blízka. Smelo mi pošlite aj viacero fotiek, bude sa mi lepšie vyberať ten pravý štýl pre Vás.

Ja z nich totiž dokážem vycítiť Váš vkus, uvidím čo sa Vám páči a určite mi nimi poviete viac o Vašom vysnívanom domove ako by ste možno dokázali slovami 🙂

Na začiatku spolupráce pre Vás vypracujem návrh dispozície/zariadenia interiéru – koncept.

návrh interiéru koncept

Dispozičné riešenie

Takto spracovaný návrh – koncept – vo viacerých pohľadoch Vám pošlem spolu s pôdorysom na konzultáciu. Vyzerá nejako takto.

Okamžite tak získate predstavu o využití priestoru, zariadení interiéru a máte možnosť návrh pripomienkovať či uviesť návrhy na zmenu.

Prípadné úpravy zapracujem a znovu pošlem na kontrolu.

návrh interiéru moodboard výber materiálov

Výber materiálov a zariadenia

Po odsúhlasení dispozičného riešenia je ďalším krokom návrh farebného a materiálového riešenia, výber podláh, nábytku, zariadenia, doplnkov a osvetlenia.

Všetky tieto kroky môžu byť čisto v mojej réžii a Vy sa tak nemusíte trápiť s hľadaním “tých pravých” dizajnových kombinácií pre Váš interiér. Všetky detaily však budeme spoločne konzultovať. Preto ak máte niečo konkrétne vybrané (podlahu, sedačku…), tak to do návrhu zakomponujeme.

V tomto čase naberá Váš interiér reálnejšiu podobu a ja Vám pošlem môj návrh a výber zariadenia, farebnosti, materiálov na odsúhlasenie a konzultáciu.

modern krb dizajn interierov bungalov

3D vizualizácie

Po odsúhlasení a upravení predstavy o vybranom vybavení interiéru a detailov, ich zakomponujem do vizualizácií.

V tomto kroku už uvidíte Váš nový interiér presne tak ako bude vyzerať po zrealizovaní. Prípadné návrhy na zmenu sú viac než vítané, pretože navrhujeme Vaše bývanie, takže by malo spĺňať hlavne Vaše predstavy.

návrh interiéru vizualizácia

Úpravy návrhu a technická dokumentácia

Prekonzultované zmeny detailov či farebné úpravy Vám zapracujem do vizualizácií a pošlem na kontrolu.

Po odsúhlasení finálnej vizualizácie Vám pripravím kompletnú technickú dokumentáciu: pôdorys s umiestnením a rozmermi vybavenia a osvetlenia, výkresy nábytku na mieru so špecifikáciou materiálov a farieb a v prípade potreby aj nákupný zoznam použitého zariadenia a doplnkov.

Na záver našej spolupráce sa budem tešiť na Vašu referenciu, hodnotenie a fotky Vášho nového bývania po dokončení 🙂

Ak už ste rozhodnutý, alebo ešte stále váhate či do toho idete, tak si nezáväzne vyžiadajte cenu za návrh Vášho interiéru pomocou jednoduchej Online pomôcky.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU