Návrh interiéru domu a bytu obsahuje:

 1. Návrh zariadenia interiéru alebo iba vybraných izieb (obývačky, spálne, chodby, šatníka, detskej izby…)
 2. Poradenstvo pri výbere vhodného nábytku, materiálov, zariadenia, podláh, farieb…
 3. Fotorealistické vizualizácie každej miestnosti min. v 4 pohľadoch.
 4. Dokumentáciu projektu – pôdorysy miestností s rozmermi, výkresy atypického nábytku…

Cena: od 5,00€/m2*

*podlahovej plochy miestnosti (cena sa odvíja od celkovej navrhovanej plochy)

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU

 

Postup práce pri návrhu interiéru (na diaľku cez internet)

 • Na vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky od Vás budem v prvom rade potrebovať pôdorys/projekt/náčrt priestoru, ktorý potrebujete navrhnúť a stručný opis čo potrebujete.
 • Na základe toho Vám pripravím ponuku, ktorú si odsúhlasíme a dohodneme spôsob platby.
 • Následne si spolu prejdeme detaily. Na všetko sa budem pýtať, takže na nič nezabudneme. Bude ma zaujímať Váš preferovaný štýl zariadenia (moderný, minimalistický, súčasný, škandinávsky…) Ak neviete daný štýl pomenovať, tak mi pošlite fotku či obrázok, ktorý Vás zaujal. A kľudne aj viac naraz 🙂
 • Pripravím Vám prvotnú predstavu zariadenia tzv. Moodboard a pošlem Vám ju. Je to predbežný výber zariadenia, farieb a doplnkov vo forme fotiek, popisov a ilustrácií, ktorý Vám napovie viac o pripravovanom návrhu.
 • Ako prvé navrhujem návrh zariadenia v priestore, rozmiestnenie hlavných prvkov akými sú napríklad v obývačke /sedačka, nábytok na mieru, osvetlenie, knižnica/. Tento návrh – koncept – posielam zvyčajne bez aplikácie vybraných farieb a materiálov. Vyzerá nejako takto.Návrh koncept zariadenia obývačky
 • Pomocou týchto obrázkov získate predstavu o priestore a môžeme lepšie doladiť detaily, rozmery nábytku a vaše pripomienky či návrhy na úpravu. Rád Vám poradím a navrhnem aj prípadne iné riešenie, ak Vám to prvé nebude v niečom vyhovovať 🙂
 • Po konzultácií zapracujem dohodnuté zmeny a znovu pošlem obrázky na kontrolu. Celý vývoj projektu tak máte stále pred očami.
 • Následne sa pustíme do zapracovania dohodnutých farieb a materiálov (z Moodboard-u) do vizualizácie. Do projektu aplikujem materiály pre podlahu, farby nábytku, stien, závesov… a vizualizácie vo viacerých pohľadoch Vám pošlem na konzultáciu.

vizualizácia obývačky s škandinávskom štýle

vizualizácia obývyčka škandinávsky štýl sedačka

 • Menšie úpravy vo vizualizácií (zmena farieb, posun zariadenia, úprava doplnkov) sú samozrejme v cene návrhu.
 • Finálny návrh je preto jedinečný, navrhnutý pre Váš priestor a pre Vás! Výsledkom je návrh interiéru, v ktorom sa budete cítiť príjemne, bude vyzerať úžasne, a o ktorom budete radi rozprávať.
 • V prípade záujmu vám pripravím aj 360° panoramatickú prehliadku kuchyne za doplatok 10€ za miestnosť.
 • Na záver našej spolupráce Vám k návrhu doplním pôdorys s rozmermi, rozmery nábytku na mieru (ak bude súčasťou návrhu) a budem sa tešiť na fotky z realizácie a vaše odporúčania 😉

Neváhajte preto už ani sekundu a vyžiadajte si odo mňa nezáväznú cenovú ponuku (stačí mi iba pôdorys a jednoduchý popis).

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU

 

Návrh interiéru domu

Vstupná chodba