Interiérový dizajn z pohodlia domova Návrhy interiérov

“Váš domov, naše nápady – všetko online!”

Foto1 1 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Vitajte!
Moje meno je Pavol Pastorčák a som pripravený sprevádzať vás na ceste k útulnému, funkčnému a štýlovému bývaniu.

V našej firme sa snažíme sa vytvárať nielen krásny interiérový dizajn, ale hlavne praktické interiéry odzrkadľujúce jedinečný štýl našich klientov. Prepojíme vaše tajné túžby s naším dizajnom do originálneho dizajnu a praktických riešení pre váš každodenný život.

S nami môžete spolupracovať aj na diaľku. Nezáleží na tom kde sa nachádzate – náš interiérový dizajn je dostupný pre každého. Pozrite si naše návrhy interiérov a prečítajte referencie klientov.

Ponúkame bezplatnú video konzultáciu, na ktorej sa spoločne pozrieme na váš interiér, vysvetlíme vám našu prácu a dáme vám niekoľko nápadov na začiatok. Ste pripravení vydať sa na cestu k pohodlnému, funkčnému a štýlovému bývaniu? Náš interiérový dizajn je tu pre vás.

Teším sa na spoluprácu!

Ing. Pavol Pastorčák

Podpis 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Online Spolupráca

Komunikujte s nami pohodlne zo svojho domova a získajte profesionálne dizajnérske služby bez ohľadu na vašu lokalitu.

Časová Efektivita

Celá spolupráca je nastavená tak, aby bola pre vás čo najviac efektívna. Počas celého procesu tvorba sa snažíme rýchlo a presne pochopiť vaše predstavy a preniesť ich do skvelého dizajnu.

Ľudský Prístup

Naša práca nie je len o dizajne, ale hlavne o vás. S porozumením a ohľaduplnosťou počúvame vaše potreby, aby sme vytvorili interiér presne podľa vášho štýlu a predstáv.

Vlnka Zlta Nova 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Čo o nás hovoria iní…

5.0
Na základe 169 recenzií
Jan Franek
28. mája 2024

Pán Pastorčák pre nás vypracoval návrh skrinky pod schody, presne na základe našich požiadaviek a esteticky tak, aby nám ladila k zvyšku interiéru. Zaujímal sa o naše predstavy a poradil nám aj s iným estetickým problémom, ktorý sme v interiéri riešili.

Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! 🙂

Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

Veľmi milý a profesionálny prístup pána Pastorčáka ocení každý, ktorý hľadáte inšpiráciu, pomoc a neviete si dať rady v menších či väčších úskaliach vo svojom interiéry. V priebehu 30minut dokázal nájsť a uspokojiť naše náročné požiadavky a dodať odvahu do projektu ktorý máme vysnený. Nám krásne zrealizoval náčrt detskej izby, tak aby bola aj štýlová, ale aj aby spĺňala funkčnosť pri zachovaní zón na oddych i hru a neskôr i učenie. Oceňujem láskavosť a jemnosť akou vystupuje, že jeho služby nie sú nátlakom za každú cenu predať vám jeho služby, ale čistý zámer pomôcť a poradiť. Isto ho do budúcna opäť oslovím k plánovanej realizácii kúpeľne. Ďakujem veľmi pekne, kiež by boli všetci dizajnéri ako vy. S úctou Ľubica Neupauerová

Jana S
10. augusta 2022

Spolupráca s pánom Pastorčákom bola pre nás prínosom, poskytol nám mnoho cenných rád, ktoré sme využili. Taktiež jeho kreatívne nápady nám pomohli priblížiť sa k nášmu bývaniu. Za nás veľká spokojnosť a odporúčanie iným.

Stanislav Jelč
7. augusta 2022

S prácou a návrhmi pána ing. Pastorčáka sme boli nadmieru spokojní, navrhol nám interiér celého domu v škandinávskom štýle a je vidieť, že v tejto oblasti je jednotka. Veľmi vysoko hodnotíme komunikáciu, dodržiavanie termínov. Okrem samotného návrhu, kde sme vzájomnou komunikáciou dospeli ku konečnej verzii sú neoceniteľné jeho nákupné zoznamy, ktoré vám ušetria množstvo času . Taktiež odporúčania na dodávateľov jednotlivých prác sú podstatnou súčasťou jeho práce a veľmi Vám pomôžu jeho referencie na týchto dodávateľov. Na záver musím dodať, že investícia do jeho služieb bola určite jedna z najlepších rozhodutí pri zariaďovani nášho domu.

S návrhom INTERIERU RD, sme veľmi spokojní. Je to štýlové, moderné, presne ako sme si priali. Tiež príjemná spolupráca a ochota. Ďakujeme 😊

Obyvacka 2 1 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kuchyna Obyvacka 4 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Chalet2 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Chalet1 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kupelna Final Camera 1 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Referencie spokojných zákazníkov

Sledujte náš Instagram

Novinky, návrhy interiérov a tipy

Eukalyptovo Zelená Kuchyňa V Poprade

Dnes Vám Chcem Predstaviť Pokračovanie Návrhu Interiéru Pre Milovníka Horskej Cyklistiky. Pri Tvorbe Tejto Kuchyne Som Vychádzal Z Farebnosti Obývacej Časti, Kde Som Stavil Na Netradičné Farby.

Farby Ako Eukalyptová Zelená, Čierna A Dub Casella Prírodný Som Preniesol Aj Do Dizajnu Kuchyne. Výsledkom Je Kuchyňa, Ktorá Pôsobí Sviežim A Zároveň Sofistikovaným Dojmom.

Dispozične Som Kuchyňu Navrhol Tak, Aby Sme Čo Najlepšie Využili Dostupný Priestor, Pričom Som Umiestnil Vysoké Skrinky S Chladničkou A Spotrebičmi Medzi Dve Okná.

Možno Netradičným Riešením Je Umiestnenie Umývačky Riadu Do Vysokej Skrinky Na Ľavej Strane, Hneď Vedľa Drezu. Výhodou Bolo, Že Sme Celú Dispozíciu Tvorili Ešte Počas Výstavby, Takže Všetky Rozvody Sa Robili Na Mieru Podľa Návrhu Interiéru. 👍

Ak Aj Vy Plánujete Stavať Svoj Nový Domov, Práve Teraz Je Ten Správny Čas Osloviť Dizajnéra A Poradiť Sa Minimálne S Návrhom Dispozície. Nech To Nemusíte Neskôr Prerábať.

Rád Vám S Tým Pomôžem 🤗 Zanechajte Mi Správu A Vysvetlím Vám Možnosti Spolupráce.

#Konzultacia #Dizajner #Novostavba #Rekonstrukcia #Interierovydizajn #Bytovydizajn
5 Dôležitých Krokov A Môj Tajný Tip Ako Si To Uľahčiť.

Pri Návrhu Interiérov Sa Často Stretávam S Problémom, Že Ľudia Vynechajú Resp. Chcú Preskočiť Niektorý Z Dôležitých Krokov A Nepostupujú Správne.
- Často Riešia A Premýšľajú Nad Dizajnom Ešte Predtým Ako Majú Premyslenú Dispozíciu.
- Uvažujú Nad Typom A Farbou Sedačky Predtým Ako Vôbec Vedia Aký Rozmer Či Tvar Sa Im Do Interiéru Najlepšie Hodí.
- Alebo Sa Jednoducho Spoliehajú Na Dispozíciu Zo Stavebného Projektu, Ktorá Vo Väčšine Prípadov Nie Je Navrhnutá Úplne Najlepšie A Je S Ňou Viac Problémov Ako Úžitku.

Pri Návrh Preto Postupujte Takto:

1. Návrh Dispozície - Základné Rozmiestnenie Spotrebičov, Kuchynský Trojuholník, Pozícia Sedačky A Tv, Veľkosť Jedálenského Stola, Nábytku A Podobne.

2. Príprava Rozvodov - Podľa Vopred Premyslenej A Doladenej Dispozície.

3. Plánovanie Osvetlenia - Keďže Už Viete Kde Čo Bude, Tak Si Ľahko Naplánujete Vývody Na Svetlá, Bodovky, Lampy Či Led Osvetlenie.

4. Funkčné Prvky Interiéru - Keď Máte Body 1,2 A 3 Hotové, Môžete Začať Premýšľať Nad Presnými Rozmermi Nábytku, Výškami, Hĺbkami A Šírkami Skriniek Či Solitérov, Tvarmi Atď.

5. Farby A Materiály - Toto Je Až Posledný Krok Celého Dizajnu Interiéru. Už Napr. Viete Aká Bude Sedačka A Teda Viete Či Si Môžete Dovoliť Tmavú Či Svetlú Farbu. Ľahšie Si Predstavíte Farebné Kombinácie V Priestore.

Chcete Si To Uľahčiť? Tu Je Môj Tajný Tip Pre Vás:
Vedeli Ste, Že Ponúkam Bezplatné Online Poradenstvo/Konzultáciu? Ak Ste Ešte Len Na Začiatku Svojej Cesty K Novému Bývaniu Tak Si Pozrite Moju Ponuku Cez Odkaz V Bio. Alebo Skopírujte Tento Link:
Https://3Dinterier.sk/Gf_Konzultacia/

Teším Sa Na Stretnutie.

#Interierovydizajn #Byvanie #Domov #Bytovydizajn #3Dinterier_Pastorcak #Konzultacia #Akonato
Útulná Denná Časť Domu V Teplých Tónoch.

Predstavujem Vám Návrh Dizajnu Dennej Časti Domu Pre Mladú Rodinu.
Denná Časť Má Rozlohu Cca 32M2 A Pohodlne Sa Do Nej Vošla Priestranná Kuchyňa S Kuchynským Polostrovom, Jedálenský Stôl S Lavicou A Stoličkami, I Komfortná Rohová Sedačka S Obývačkovou Stenou.

Jemnosť Celému Interiéru Dodávajú Oblé Tvary Stoličiek, Jedálenského Stola, Svietidiel A Solitérov.

Chcete Aj Vy Vidieť Svoj Interiér Ešte Predtým Ako Sa Pustíte Do Jeho Realizácie? Rad Vám S Tým Pomôžem A Spoločne Vytvoríme Dizajn Podľa Vašich Predstáv A Potrieb. Napíšte Nám A Vysvetlíme Vám Možnosti Spolupráce, Prípadne Vytvoríme Nezáväznú Cenovú Ponuku Pre Váš Priestor.

#Interierovydizajn #Byvanie #Navrhyinterierov #3Dinterier_Pastorcak #Nabytoknamieru #Obyvacka
Obývačková Časť V Teplých Tónoch, Olivovo Zelenou A Zlatými Doplnkami.

Prísne Hranatý Dizajn Tv Steny Som Zjemnil Oválnym Jedálenským Stolom, Okrúhlymi Led Svietidlami A Príjemným &Quot;Mäkkým&Quot; Dizajnom Stoličiek, Vankúšov, Závesov....

Páči Sa Vám Podobný Štýl? Napíšte Nám Správu A Radi Vám Vypracujeme Nezáväznú Cenovú Ponuku Na Mieru.

#Cenovaponuka #Dizajnnamieru #Pohodlie #Byvanie #Utulno #Interierovydizajn #Domov
Vizualizácie Kuchyne V Spojenej Dennej Časti Domu.

Ako To Všetko Začalo?
Úplne Na Začiatku Bola Bezplatná Konzultácia. Oslovila Ma Mladá Rodina, Ktorá Stavia Svoj Prvý Dom A Nevedia Si Rady S Dispozíciou Kuchyne A Obývačky.
Počas Konzultácie Som Im Načrtol A Predstavil Hneď 2 Možné Riešenia A Pripravil Nezáväznú Ponuku Na Ďalšiu Spoluprácu.

Po Pár Dňoch Sa Definitívne Rozhodli Využiť Moje Služby A Tak Sme Sa Spoločne Pustili Do Tvorby Dizajnu.
Výsledkom Je Takýto Návrh Spojenej Kuchyne S Obývačkou, Ktorý Je Presne Podľa Predstáv Majiteľov.

Ešte Ladíme Pár Technických Detailov, Ale Dizajn Máme Z 95% Hotový.
Ako Sa Vám Páči? 🤩

#Interierovydizajn #Navrhyinterierov #Bytovydizajn #Rodinnydom #Creativedesign #Rodinka #Kuchyna
Interiér Pre Milovníka Horskej Cyklistiky...

Tento Návrh Nám Svojou Jedinečnosťou Prirástol K Srdcu. 😍
Cieľom Bolo Vytvoriť Neopozeraný Dizajn Interiéru Domu, Ktorý Bude Sčasti Slúžiť Aj Ako Oddychová Zóna Na Večerné Posedenie S Priateľmi.
Majiteľ Nám Dal Voľnú Ruku V Rámci Dizajnu S Tým, Aby Sme Pre Neho Vytvorili Niečo Originálne. Jedinou Podmienkou Bolo Zachovanie Priznaného Betónového Stropu A Zakomponovanie Cyklistickej Témy Do Celkového Dizajnu.

Zvolili Sme Paletu Farieb A Materiálov, Ktorá Korešponduje S Farbami Fototapety A Dodáva Interiéru Pocit Útulnosti A Tepla, Ktorý Sme Podporili Aj Teplou Farbou Osvetlenia.

Vedeli By Ste Si Predstaviť Tieto Materiály U Seba Doma? Dajte Nám Vedieť V Komentároch. 🙂

Ak Hľadáte Niekoho, Kto Vám Pomôže Navrhnúť Váš Nový Domov, Tak Nás Neváhajte Kontaktovať Alebo Nám Napíšte Správu.

3Dinterier.sk
+421 950 448 338
Navrhy@3Dinterier.sk

#Interierovydizajn #Byvanie #Domov #Dizajn #Style #Interiordesign #Trekbikesczsk
Návrh Novej Bytovej Kuchyne V Našej Obľúbenej Zeleno-Dubovej Kombinácii.

Sme Radi, Že Sa Do Našich Interiérov Znovu Vracajú Prírodné Farby.
Nie Že By Sa Nám Trend Kašmírovej Šedej Nepáčil, Práve Naopak.
Stále Je To Obľúbená Farba Väčšiny Ľudí A My Sa Našou Prácou Snažíme Ukázať, Že Interiér Nemusí Byť Vždy Len Šedý Či Antracitový.

Napríklad Taká Zelená Kuchyňa Dokáže Vniesť Do Interiéru Kus Prírody. Preto Sa Výborne Kombinuje S Prírodnými Dubovým Dekormi Alebo Dýhami.

Uvažujete O Novej Kuchyni Či Obývačke? Hľadáte Niekoho, Kto Vám S Tým Pomôže?
Jednoducho Nám Napíšte Správu. Nezáväzne. Radi Vám Vysvetlíme Všetko Ohľadom Našej Prípadnej Spolupráce.

#Zelena #Interierovydizajn #Interierovydesigner #Rodinnydom #Kuchyna #Zelenakuchyna
Naša Nová Obľúbená Kombinácia Materiálov Od #Eggergroup 

1. Kamenná Zelená
2. Dub Hickory Prírodný
😍

O To Viac Sme Radi, Keď Si Túto Kombináciu Zamilujú Aj Naši Klienti, Ktorým Tvoríme Dizajn Ich Nového Domova.

#Navrhyinterierov #Bytovydizajn #Dizajninterieru #Navrhinterieru #Nabytoknamieru