Návrh moderného interiéru s prvkami industrializmu pre mladú rodinu.

Breznica okr. Stropkov
Apríl 2020
77m2

Moderná novostavba typu bungalov

Bungalov ako typ rodinného domu je u nás veľmi populárny a pre mladé rodiny priamo stvorený. Časy, kedy sa stavali viacegeneračné domy sú už dávno preč. Dnešným trendom sú preto 4 až 5 izbové nízke domčeky typu bungalov. Menšie počty izieb si ale vyžadujú o to efektívnejšie dispozície aby sme ich využili čo najideálnejšie.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Dizajn interiéru – Breznica okres Stropkov

Oslovili ma majitelia novostavby, ktorí si nevedeli poradiť s jedným zásadným problémom. A tým bolo síce oddelenie pôvodne otvorenej kuchyne od obývacej časti. Cieľom návrhu bolo okrme iného vymyslieť originálny spôsob ako čiastočne uzavrieť kuchynskú časť. Malo to byť niečo moderné, zaujímavé čo príliš nezmenší priestor.

Kuchyna Siv A Drevo 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Posuvné dvere do kuchyne

Keďže bol priestor kuchyne už vopred daný pôdorysom projektu, musel som vymyslieť spôsob ako kuchyňu čiastočne uzavrieť.

V časti kde končilo barové sedenie som teda navrhol nový stĺp, ktorý poslúžil ako základ pre skrinkovú zostavu a posuvné dvere. Aby som dvere čo najviac zakomponoval do dizajnu, tak ich tvar je navrhnutý tak aby kopíroval tvar skriniek.

V otvorenej pozícii tak dvere slúžia ako predná časť skrinky. Po uzatvorení je kuchyňa čiastočne viditeľná cez sklenené časti dverí a otvorí sa tak bočnáý strana políc pri bare.

Posuvne Dvere Do Kuchyne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol PastorčákPosuvne Dvere Kuchyna 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Posuvníkom si pozrite systém posuvných dverí

Posuvné dvere sú tak vsadené do dizajnu interiéru a tvoria s ním jeden celok. Pri bežnom pohľade sú tieto dvere “neviditeľné” a tvoria súčasť nábytku. S výsledkom boli majitelia veľmi spokojní.

Hodnotenie klienta

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Farebnosť interiéru

Farebné a materiálové ladenie interiéru bungalovu je navrhnuté v rámci súčasných trendov a teda v ňom prevláda drevo, betón a odtiene sivej.

Biela 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Biela

Biela farba stien vytvára kontrast tmavým prvkom.

Egger Dub Denver

Egger Dub denver hnedý

Tmavý odtieň dubového dreva výborne ladí s antracitom.

Antracit 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Antracit

Antracitové plochy pôsobia moderno industriálne.

Podlaha Dub Svetlý 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Podlaha svetlý dub

Jednoliata podlaha zjednotí dizajn interiéru.

Kuchyna Stropkov Vysoke Skrinky 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Obývacia izba a krb so sedením

V rámci dizajnu obvacej izby si majitelia želali v návrhu použiť ich jestvujúcu rohovú sedačku, ktorú už mali kúpenú. Dizajn obývacej časti je skôr jednoduchý s minimom skriniek. Dominantným prvkom tejto časti je moderný rohový krb so sedením pod oknom.

Kniznica Na Mieru Kov 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacia Izba S Lamelami 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Návrh kúpeľne

Návrh kúpeľne a výber obkladov a dlažieb som realizoval tak aby to spolu s interiérom tvorilo jeden celok. Občas klienti požadujú trochu viac farebnosti či vzorov v rámci kúpeľne. Vždy ale nájdeme vhodný kompormis tak aby to spolu všetko ladilo.

V modernej kúpeľni nesmú chýbať väčšie formáty obkladov a minimum škár. Farebná kombinácia biela, drevo a antracit je použitá aj v kúpeľni.

Kupelna Drevo Antracit 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dizajn A 3D Vizualizacia Kupelne Stropkov 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Šatník a vstup

Šatníky patria medzi časté miestnosti, ktoré v rámci dizajnu interiérov navrhujem. Klienti radi túto možnosť využívajú, pretože je dobré tento priestor využiť čo najefektívnejšie. Okrem návrhu totiž dostanú k návrhom aj výkresy pre stolára a tak nemajú s realizáciou žiadne starosti.

Pre klientov zo Stropkova som navrhoval šatníky dva:

  1. Šatník ako súčasť spálne.
  2. Šatník vo vstupnej chodbe.

Šatník v spálni

Tento šatník je navrhutý rovnomerne, zrkadlovo pre oboch partnerov. Centrálnym prvkom je vysoké zrkadlo s kozmetickou časťou pre manželku. Farebnosť je svetlá s teplým nádychom a teplou farbou osvetlenia.

Navrh Satnika So Zrkadlom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Navrh Satnika Na Mieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Satnik V Spalni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Šatník zo vstupnej chodby

Tento šatník je úzky a dlhý. Keďže v šatníkoch sa zvyčajne neodporúča umiestňovať žiadne uzatvorené skrine, tak ani úzky priestor nie je problém. Riešenie šatníka je navrhuté tak aby v ňom bolo dostatok miesta na topánky, kabelky či vešanie. V takomto šatníku nebudete mať nikdy málo miesta na uloženie potrebných vecí.

Maly A Uzky Stanik 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Uzky Stanik 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Detská izba a vstupná chodba

Návrhy detských izieb sú asi najzábavnejšie. Pri dnešnej ponuke rôznych dekorácií, farieb, tapiet a doplnkov sa dá vykúzliť nádherná detská izba na akúkoľvek tému. Táto detská izba je určená pre 3 ročného chlapca bez bližšie určenej témy. Nosnou farbou izby je pastelová modrá, ktorú som doplnil o teplejšiu žltú, drevo a motív oblakov.

Tapeta Do Detskej Izby 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Viac informácii o tomto návrhu detskej izby si môžete prečítať v samostatnom príspevku.

Vstupná chodba

Poslednou časťou návrhu je vstupná chodba alebo aj zádverie. Pôvodne bola táto časť domu navrhnutá ako spojená a otvorená s chodbou a jedálňou. Aby som zachoval otvorenosť a svetlosť priestoru a zároveň spravil preistor viac praktickým, tak som navrhol použiť presklené zasúvacie dvere. Teplo z interiéru tak nebude v zime unikať von pri každom otvorení vstupných dverí.

Zadverie Navrh Interieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Zaujala vás moja práca a návrhy? Uvažujete nad využitím služieb interiérového dizajnéra? V tom prípade vám rád pripravím bezplatnú cenovú ponuku pre návrh vášho nového domova.

Peter a Jana Šromekovci
Peter a Jana Šromekovci

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

Výborná online konzultácia, p.Pastirčák nám navrhol veľmi praktické dispozičné riešenie pracovne a hosťovskej izby v jednom. Bola to príjemná, priateľská debata - profesionálny prístup. Určite ešte využijeme jeho služby. Ďakujeme. Veľká spokojnosť - odporúčame.

google
Jan Franek
28. mája 2024

Pán Pastorčák pre nás vypracoval návrh skrinky pod schody, presne na základe našich požiadaviek a esteticky tak, aby nám ladila k zvyšku interiéru. Zaujímal sa o naše predstavy a poradil nám aj s iným estetickým problémom, ktorý sme v interiéri riešili.

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.