V našom interiérovom projekte rodinného domu v Prešove sme úspešne spojili eleganciu, funkčnosť a osobný štýl. Zádverie a chodba vítajú návštevníkov s dizajnovými prvkami, ktoré sa nesú celým interiérom. Kuchyňa s kombináciou šedej farby a dubového dreva pôsobí nadčasovo a je presne podľa predstáv jej majiteľov. Obývacia izba, detské izby či kúpeľne sú plné prekvapivých dizajnov.

Prešov
Január 2023
185m2

Moderný dizajn domu Prešov

Oživenie rodinného domu spojilo eleganciu, funkčnosť a osobný štýl. Rodinný dom v Prešove zahŕňal návrh dizajnu dvoch podlaží a dennej i nočnej zóny. Rodinná obývacia izba, pohodlný šatník, luxusné kúpeľne a harmonická spálňa tvoria jedinečný domov. Detské izby sú špeciálne prispôsobené vášnivým hráčom a malým dámam.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Zádverie a Chodba: Úvod do Elegancie a Funkcionality

Vstúpte do nášho interiérového sveta prostredníctvom zádveria a chodby, ktoré pôsobia ako výnimočný úvod do tejto elegantnej a funkčnej transformácie. Veľké polkruhové zrkadlo sme skombinovali  s praktickou poličkou na drobnosti, aby každodenné veci boli vždy po ruke.

Šedá keramická veľkoformátová dlažba poskytuje neutrálny základ tiahnuci sa chodbou a kuchyňou, ktorý skvele kontrastuje s dotykom teplého dubového dreva.

Kuchyňa: Inovatívny Dizajn na mieru

Kuchyňa odhaľuje inovatívny prístup k dizajnu, ktorý spája funkčnosť a štýl v každom detaile. Barová doska a jedálenský stôl oživujú priestor príjemným dreveným dekorom.

Tmavá šedá kuchynská linka s nerezovými úchytkami pridáva elegantný kontrast, zatiaľ čo biela mramorová pracovná doska kuchynskú linku rozjasňuje.

Obývacia Izba: Pohodlie a Štýl Pre Celú Rodinu

V obývacej izbe sme spojili pohodlie so štýlom, vytvárajúc miesto, kde sa rodina môže pohodlne schúliť a zároveň si užiť vizuálnu lahôdku. Vinylová podlaha v imitácii dubového dreva dotvára atmosféru tepla a prírodného dotyku. Moderný dizajn domu totiž netvoria len chladné biele plochy, ale je to vždy aj o pocite útulnosti.

Dominantou tejto izby je lamelová televízna stena s veľkým televízorom doplnená o moderný a štýlový akcent pomocou mramorovej dosky. Priestranný rohový gauč v tlmenej zelenej farbe poskytuje ideálne miesto na oddych a leňošenie. Jeho prírodný dizajn je ešte viac umocnený machovou stenou v zadnej časti izby, ktorá prináša do tejto izby ešte viac prírody.

Pôvodný murovaný krb, ktorý si majitelia ponechali, sa stal súčasťou nášho návrhu, čím sme zachovali pôvodný charakter a pridali do izby štipku tradície.

Šatník: Organizácia s Dotykom Elegancie

Rodinný dom v Prešove prešiel celkovou rekonštrukciou. Z pôvodnej izby s krbom sme vytvorili priestor na šatník pre celú rodinu. Šatník je navrhnutý s ohľadom na maximálnu efektivitu úložného priestoru, pričom sme využili rôzne typy úložných možností či už ako zásuvky, police či priestor na vešanie. A práve takáto zmena dokázala zmeniť výraz tento moderný dom v Prešove na niečo originálne. Pôvodní majitelia by svoj rodinný dom určite nespoznali.

Dominujúcou farbou je prírodný dub, ktorý prináša do priestoru teplý a príjemný pocit. V kombinácii s bielou matnou farbou vytvára šatník atmosféru jednoduchosti a vkusu. 

Kúpeľňa na Prízemí: Relax a Luxus v Jednom

V kúpeľni na prízemí sa stretáva relax a luxus. S pieskovými odtieňmi veľkoformátových obkladov dostáva kúpeľňa teplý a príjemný charakter.

Dominujúcim prvkom je veľký sprchovací kút s masážnymi tryskami, ktorý ponúka nielen funkčnosť, ale aj luxusný zážitok pri každom osviežení. Toaleta s dostatkom úložného priestoru po stranách dodáva kúpeľni praktický rozmer. Skrinka s dvoma zapustenými umývadlami a veľkým led zrkadlom pridáva priestoru štýlový nádych, zároveň poskytuje praktický a elegantný priestor pre každodennú hygienu.

Kúpeľňa na Poschodí: Útulná Oáza Súkromia

Rodinný dom v Prešove pozostával celkovo z dvoch podlaží. Našou prácou bolo vytvoriť moderný dizajn domu tak, aby pôsobil čo najviac jednotne. Stavili sme preto na opakujúce sa prvky a materiály.

Kúpeľňa na poschodí vytvára útulnú oázu súkromia, kde sa zemité pieskové odtiene veľkoformátových obkladov spájajú s príjemným dreveným nábytkom. Centrálnym bodom tejto kúpeľne je voľne stojaca vaňa, ktorá ponúka dokonalý priestor pre relax a oddych. Podkrovná dispozícia dodáva kúpeľni jedinečný šarm a atmosféru, ktorá je ideálna na súkromie a relaxáciu vo vani.

Praktické závesné WC zabezpečuje nielen funkčnosť, ale aj optimálne využitie priestoru. Každý detail tejto kúpeľne bol navrhnutý s ohľadom na pohodlie, a preto poskytuje ideálny priestor pre pokojné chvíle relaxácie v súkromí.

Moderný dizajn domu – Spálňa

Rovnaký dizajn, ktorý prevláda v celej dennej časti domu, sme preniesli aj do spálne čím sme vytvorili jednotný štýl a atmosféru. Rodinný dom v Prešove tvoria materiály ako je dub a šedá farba, ktoré dominujú aj v spálni.

Priestor pod šikmým stropom sme využili pomocou šikovných skriniek na mieru, ktoré nielenže optimalizujú úložný priestor, ale prispievajú aj k estetike miestnosti. Lamelová stena za čelom postele nie len korešponduje so zvyškom interiéru, ale taktiež vytvára dokonalý estetický celok.

Chlapčenská Detská Izba: Domáca herná zóna

Táto chlapčenská detská izba je vytvorená pre vášnivého hráča pc hier, ktorý ocení každý detail špeciálne navrhnutého herného priestoru. Sústreďujeme sa na gaming dizajn, ktorý prináša vzrušujúci zážitok. Farebné LED svetlá oživujú atmosféru, vytvárajúc živý a dynamický vizuál.

Veľký rohový písací stôl poskytuje dostatok miesta pre hráčsku súpravu, zatiaľ čo televízia zasadená do šatníkovej skrine ponúka perfektný výhľad pri každom hernom zážitku. Tmavé steny s akustickými panelmi prispievajú k intenzívnemu hernému zážitku a vytvárajú atmosféru, ktorá zodpovedá vášniam mladého hráča.

V tejto detskej izbe nie je len miesto na hranie, ale aj priestor, kde sa naplno prejavuje kreativita a vášeň pre svet hier.

Dievčenská Detská Izba: Kúzlo Štýlu pre Malú Dámu

Táto dievčenská detská izba je navrhnutá tak aby vytvárala nádherné prostredie pre malú dámu. Veľké závesné kreslo na čítanie či relax pozýva na oddych po dlhom dni plnom dobrodružstiev. Priestranná posteľ je miestom sladkých snov a nekonečných príbehov.

Izba pre milovníčku zvierat sme doplnili o vitrínu na získané trofeje, ktorá je prezentáciou vášne a oddanosti k svojim štvornohým miláčikom. Svetlé farby, biela a drevo tvoria vzdušný dizajn izby.

Šatníková skriňa, ktorá sa rozprestiera na dlhej stene, poskytuje dostatok úložného priestoru.

Rodinný Dom v Prešove, Kde Žije Náš Dizajn

V našom interiérovom projekte pre rodinný dom v Prešove sme úspešne spojili eleganciu, funkčnosť a osobný štýl. Zádverie a chodba uvítali návštevníkov s polkruhovým zrkadlom a lamelovými prvkami, ktoré sa niesli celým interiérom. Kuchyňa zaznamenala inovatívny dizajn s kombináciou šedej farby a teplého dubového dreva. Obývacia izba sa stala pohodlným rodinným centrom s vinylovou podlahou a výraznou lamelovou stenou.

Šatník ponúkol elegantnú organizáciu s dotykom dreva a bielych matných prvkov. Kúpeľňa na prízemí zabezpečila relax a luxus s pieskovými obkladmi a veľkým sprchovým kútom. Kúpeľňa na poschodí sa naopak stala útulnou oázou s voľne stojacou vaňou.

Detská izba pre chlapca bola transformovaná do domácej hernej zóny pre vášnivého hráča, zatiaľ čo dievčenská izba prináša kúzlo štýlu pre malú dámu. Vytvorili sme tak unikátny priestor pre každého člena rodiny.

Využite našu nezáväznú konzultáciu, aby sme spolu mohli objaviť možnosti vášho interiéru. Či už hľadáte moderný dizajn domu alebo bytu. Vaša cesta k novému dizajnu interiéru sa začína práve teraz.

Nikola Kažimírová
Nikola Kažimírová

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

google
Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

google
Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

google
Kristína Rágulová
21. marca 2023

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

google
Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.