Návrh nadčasovej detskej izby pre chlapca v modro-šedo-žltej kombinácii.

Stropkov
Apríl 2020
11 m2

Návrh chlapčenskej detskej izby

Súčasťou takmer každého návrhu interiéru domu či bytu je okrem návrhu kuchyne a obývacej izby aj návrh detskej izby. V apríli dokončený dizajn bungalovu v Breznici pri Stropkove nebol výnimkou. Menšia izba s výklenkom sa mala stať budúcou detskou izbou pre ich 3 ročného synčeka. Presvedčte sa, že aj chlapčenská detská izba môže byť hravá, farebne zaujímavá a hlavne originálna.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Farebné kombinácie

Chlapec = modrá farba, dievča = ružová farba.
Určite všetci poznáme tento klasický stereotyp. Ja som sa túto klasiku rozhodol trochu oživiť a ozvláštniť, a preto som “nudnú” modrú doplnil o “živú a energickejšiu” žlto oranžovú farbu. Práve žlto oranžová farba je komplemetnárnou farbou k modrej a tak je ich vzájomná kombinácia priamo ideálna. Chlapčenská detská izba tak získa netradičný vzhľad a originálnosť.

Pastelová žltá

Teplá farba, ktorá výborne ladí s modrými odtieňmi.

Pastelová modrá

Chlapčenská farba, ktorú je dobré podporiť teplými odtieňmi.

Orech prírodný

Drevo dodáva nábytku a interiéru pocit tepla.

Tapeta obláčiky

Neutrálna šedá tapeta pre lepšie “snívanie”.

Dispozícia a zariadenie detskej izby

Detská izba je navrhnutá vzľadom na vek dieťaťa a tak som jej dizajn vytváral tak aby spĺňala čo najviac z uvedených požiadaviek akými sú:

  • dostatok voľného priestoru na hranie,
  • dostatočný počet políc na hračky, lego, figúrky,
  • veľký písací stôl s prirodzeným svetlom a učenie,
  • klasický rozmer postele,
  • veľká šatníková skriňa a ďalšie skrinky na knihy, šaty…

Návrh na mieru od dizajnéra

Navrhnúť funkčnú a dizajnovo zaujímavú detskú izbu na mieru bez pomoci dizajnéra, môže byť častokrát ťažké. Pokiaľ nemáte dobré technické myslenie, estetické cítenie a perfektnú priestorovú predstavivosť, tak nad tým strávite dlhé hodiny, dni a týždne. A s výsledkom možno nebudete aj tak spokojný.

Ak chcete zariadiť novú izbu či celý interiér s ľahkosťou, tak spravíte najlepšie keď svoje starosti s návrhom prenecháte dizajnérovi a využijete svoj voľný čas na príjemnejšie aktivity.