Chlapčenská detská izba

Návrh nadčasovej detskej izby pre chlapca v modro-šedo-žltej kombinácii.

Stropkov

1

11 m2

Apríl 2020

Návrh chlapčenskej detskej izby

Súčasťou takmer každého návrhu interiéru domu či bytu je okrem návrhu kuchyne a obývacej izby aj návrh detskej izby. V apríli dokončený dizajn bungalovu v Breznici pri Stropkove nebol výnimkou.

Menšia izba s výklenkom sa mala stať budúcou detskou izbou pre ich 3 ročného synčeka. Presvedčte sa, že aj chlapčenská detská izba môže byť hravá, farebne zaujímavá a hlavne originálna.

Farebné kombinácie

Chlapec = modrá farba, dievča = ružová farba.
Určite všetci poznáme tento klasický stereotyp. Ja som sa túto klasiku rozhodol trochu oživiť a ozvláštniť, a preto som “nudnú” modrú doplnil o “živú a energickejšiu” žlto oranžovú farbu. Práve žlto oranžová farba je komplemetnárnou farbou k modrej a tak je ich vzájomná kombinácia priamo ideálna. Chlapčenská detská izba tak získa netradičný vzhľad a originálnosť.

Pastelová žltá

Teplá farba, ktorá výborne ladí s modrými odtieňmi.

Pastelová modrá

Chlapčenská farba, ktorú je dobré podporiť teplými odtieňmi.

Orech prírodný

Drevo dodáva nábytku a interiéru pocit tepla.

Tapeta obláčiky

Neutrálna šedá tapeta pre lepšie “snívanie”.

Dispozícia a zariadenie detskej izby

Detská izba je navrhnutá vzľadom na vek dieťaťa a tak som jej dizajn vytváral tak aby spĺňala čo najviac z uvedených požiadaviek akými sú:

  • dostatok voľného priestoru na hranie,
  • dostatočný počet políc na hračky, lego, figúrky,
  • veľký písací stôl s prirodzeným svetlom a učenie,
  • klasický rozmer postele,
  • veľká šatníková skriňa a ďalšie skrinky na knihy, šaty…

Návrh na mieru od dizajnéra

Navrhnúť funkčnú a dizajnovo zaujímavú detskú izbu na mieru bez pomoci dizajnéra, môže byť častokrát ťažké. Pokiaľ nemáte dobré technické myslenie, estetické cítenie a perfektnú priestorovú predstavivosť, tak nad tým strávite dlhé hodiny, dni a týždne. A s výsledkom možno nebudete aj tak spokojný.

Ak chcete zariadiť novú izbu či celý interiér s ľahkosťou, tak spravíte najlepšie keď svoje starosti s návrhom prenecháte dizajnérovi a využijete svoj voľný čas nejako zmysluplnejšie.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - December 2020.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest