Ako farby dotvárajú priestor

12. okt 2016 | Vizualizácie | 0 komentárov

Určite si poniektorí z Vás povedia, že výber farby pri návrhu podlahy či nábytku, je čisto len vecou vkusu a sčasti aj budete mať pravdu. Iný pohľad na výber farieb majú ľudia, ktorí poznajú aj to aký majú na nás jednotlivé farby vplyv a aké emócie dokážu vyvolať. Každý z nás je jedinečný a každému vyhovujú iné farby, iné intenzity farieb a iné množstvo farieb, či už na oblečení, na pracovisku ale najmä v súkromí domova.

O teórii farieb sa toho popísalo veľa a ja to nechcem nijako opakovať či dopĺňať. Ja som si pre vás pripravil niečo oveľa zaujímavejšie 🙂

Mám pre Vás niekoľko obrázkov z vizualizácie interiéru, ktoré sú vypracované v 2 prevedeniach pričom každé z nich je zaujímavé niečím iným.

  • Variant A
    Použitá je svetlá podlaha, nábytok v prevedení tmavý orech a kuchynská linka v odtieňoch stredne šedej farby.

  • Variant B
    Tu je naopak podlaha a nábytok v odtieni prírodný dub a kuchynská linka je vo svetlejšom šedom prevedení

…mne sa páči iba jedno prevedenie a pre rovnaké prevedenie sa rozhodol aj zákazník. Ktoré to je?! Odpoveď nájdete na konci tohoto článku, pretože chcem aby ste si spravili najprv vlastný názor.

Presuňte posuvník a pozrite si rozdiely

 

 

U mňa jednoznačne zvíťazil Variant B s dubovou podlahou a nábytkom v rovnakom odtieni, ktorý podľa môjho názoru pôsobí celkovo viac útulnejšie a príjemnejšie. Aký je Váš názor?

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2020.

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok