Ako farby dotvárajú priestor

0950 448 338

Určite si poniektorí z vás povedia, že výber farby pri návrhu podlahy či nábytku, je čisto len vecou vkusu a sčasti aj budete mať pravdu.

Iný pohľad na výber farieb majú ľudia, ktorí poznajú aj to aký majú na nás jednotlivé farby vplyv a aké emócie dokážu vyvolať. Každý z nás je jedinečný a každému vyhovujú iné farby, iné intenzity farieb a iné množstvo farieb, či už na oblečení, na pracovisku ale najmä v súkromí domova.

O teórii farieb sa toho popísalo veľa a ja to nechcem nijako opakovať či dopĺňať. Ja som si pre vás pripravil niečo oveľa zaujímavejšie 🙂

Mám pre vás niekoľko obrázkov z vizualizácie interiéru, ktoré sú vypracované v 2 prevedeniach pričom každé z nich je zaujímavé niečím iným.

  • Variant A

    Podlaha a nábytok v odtieni prírodný dub a kuchynská linka je vo svetlejšom šedom prevedení

  • Variant B

    Použitá je svetlá podlaha, nábytok v prevedení tmavý orech a kuchynská linka v odtieňoch stredne šedej farby.

…mne sa páči iba jedno prevedenie a pre rovnaké prevedenie sa rozhodol aj zákazník. Ktoré to je?! Odpoveď nájdete na konci tohoto článku, pretože chcem aby ste si spravili najprv vlastný názor.

Presuňte posuvník a pozrite si rozdiely

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.