Projekt interiéru v škandinávskom štýle pre mladú rodinu z obce Tročany v okrese Bardejov.

Tročany
August 2020
90m2

Návrh interiéru domu pre mladú rodinu

Každá mladá rodina túži po modernom a praktickom bývaní, inak tomu nebolo ani v tomto prípade. V rámci návrhu interiéru novostavby rodinného domu som realizoval návrh zádveria, obývacej izby s kuchyňou, spálne, dvoch detských izieb a kúpeľne. Interiér navrhnutý v škandinávskom štýle v sebe spája nadčasovosť s eleganciou.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na mesiac Február.

Vstupná chodba

Vstupná chodba ponúka všetko, čo mladý pár s deťmi potrebuje. Bledá dubová podlaha a svetlý odtieň jaseňového dreva opticky prepája dlážku s priestorom na topánky a vešiakovou stenou. Botník a skrinky ponúkajú dostatok miesta na odkladanie sezónneho oblečenia a topánok. Vďaka sklenenému prvku vo vchodových dverách, svetlíku a bielej farbe nábytku, chodba pôsobí naozaj veľkoryso.

Kuchyňa

Kuchyňa pozostáva z kuchynskej linky v tvare písmena L a praktického ostrovčeka, ktorý je zároveň využiteľný aj ako stolík na raňajkovanie. Lesklé biele skrinky siahajúce až po strop v kombinácii so svetlým drevom robia tento priestor čistý a moderný. Kuchyňa pôsobí vzdušným dojmom vďaka podlhovastému oknu, ktoré príjemne prepojí interiér s exteriérom.

Hodnotenie klienta

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy… Prečítať celé hodnotenie “Peter Fecko – Tročany”

Obývacia izba

Obývacia izba a kuchyňa v škandinávskom štýle sú prepojené krbom, čo vytvára dojem akejsi hranice medzi jednotlivými časťami miestnosti. Zaujímavým prvkom tohto priestoru je jedálenský kútik, ktorý je vďaka veľkému oknu maximálne presvetlený. Kombinácia bielej farby, odtieňov hnedej a sivej so zeleným kobercom pod jedálenským stolom vytvára pocit prepojenia s prírodou.

Detská izba pre dievča

Dievčenská detská izba je riešená tak, aby bola praktická a ponúkala dostatok úložného priestoru. Presvetlený písací stôl prepojený so skrinkami vytvára príjemný kútik na štúdium.

Chlapčenská detská izba

Dizajn chlapčenskej izby je nadčasový, pretože je vhodný ako pre malých chlapcov, tak aj pre tínedžerov. Priestor v tejto miestnosti je maximálne využitý, o čom svedčia aj schody vedúce na horné poschodie postele, ktoré sú zároveň aj odkladacím priestorom.

Spálňa

Dominantným prvkom spálne je masívna sivá posteľ. Farebnosť tejto izby je okrem už spomínaných prírodných farieb doplnená o tmavomodrú, ktorá dodáva miestnosti luxusný vzhľad.

Kúpeľňa

Kúpeľňa je okrem toalety vybavená aj preskleným sprchovým kútom a vaňou, čomu sa potešia ako deti, tak aj dospelí. V kúpeľni sú použité svetlé mramorové lesklé obklady doplnené o biely nábytok a strieborné dekoračné listely.

Túžite aj vy po príjemnom, praktickom a modernom bývaní v škandinávskom štýle? Neváhajte ma kontaktovať a spolu zrealizujeme interiér podľa vašich predstáv.