Interiérový dizajn pre zaneprázdnených ľudí

Rodinný dom v škandinávskom štýle FEC

Projekt interiéru v škandinávskom štýle pre mladú rodinu z obce Tročany v okrese Bardejov.

Tročany

1

90m2

August 2020

Každá mladá rodina túži po modernom a praktickom bývaní, inak tomu nebolo ani v tomto prípade. V rámci návrhu interiéru novostavby rodinného domu som realizoval návrh zádveria, obývacej izby s kuchyňou, spálne, dvoch detských izieb a kúpeľne. Interiér navrhnutý v škandinávskom štýle v sebe spája nadčasovosť s eleganciou.

Vstupná chodba

Vstupná chodba ponúka všetko, čo mladý pár s deťmi potrebuje. Bledá dubová podlaha a svetlý odtieň jaseňového dreva opticky prepája dlážku s priestorom na topánky a vešiakovou stenou. Botník a skrinky ponúkajú dostatok miesta na odkladanie sezónneho oblečenia a topánok. Vďaka sklenenému prvku vo vchodových dverách, svetlíku a bielej farbe nábytku, chodba pôsobí naozaj veľkoryso.

zádverie škandinávsky štýl interiéru
zádverie vstup do domu

Kuchyňa

Kuchyňa pozostáva z kuchynskej linky v tvare písmena L a praktického ostrovčeka, ktorý je zároveň využiteľný aj ako stolík na raňajkovanie. Lesklé biele skrinky siahajúce až po strop v kombinácii so svetlým drevom robia tento priestor čistý a moderný. Kuchyňa pôsobí vzdušným dojmom vďaka podlhovastému oknu, ktoré príjemne prepojí interiér s exteriérom.

škandinávsky štýl interiéru
kuchynská linka na mieru po strop v škandinávskom štýle

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy… Prečítať celé hodnotenie “Peter Fecko – Tročany”

krb s tv stenou v obývačke

Obývacia izba

Obývacia izba a kuchyňa v škandinávskom štýle sú prepojené krbom, čo vytvára dojem akejsi hranice medzi jednotlivými časťami miestnosti. Zaujímavým prvkom tohto priestoru je jedálenský kútik, ktorý je vďaka veľkému oknu maximálne presvetlený. Kombinácia bielej farby, odtieňov hnedej a sivej so zeleným kobercom pod jedálenským stolom vytvára pocit prepojenia s prírodou.

prepojený krb rohový s obývačkou v škandinávskom štýle
krb s tv stenou v obývačke v škandinávskom štýle
nástenné svetlá v obývačke

Detská izba pre dievča

Dievčenská detská izba je riešená tak, aby bola praktická a ponúkala dostatok úložného priestoru. Presvetlený písací stôl prepojený so skrinkami vytvára príjemný kútik na štúdium.

šedo ružová dievčenská izba na mieru
ružová detská izba s vílou

Chlapčenská detská izba

Dizajn chlapčenskej izby je nadčasový, pretože je vhodný ako pre malých chlapcov, tak aj pre tínedžerov. Priestor v tejto miestnosti je maximálne využitý, o čom svedčia aj schody vedúce na horné poschodie postele, ktoré sú zároveň aj odkladacím priestorom.

modrá chlapčenská detská izba s poschodovou posteľou
poschodová posteľ na mieru

Spálňa

Dominantným prvkom spálne je masívna sivá posteľ. Farebnosť tejto izby je okrem už spomínaných prírodných farieb doplnená o tmavomodrú, ktorá dodáva miestnosti luxusný vzhľad.

modrá stena v spálni

Kúpeľňa

Kúpeľňa je okrem toalety vybavená aj preskleným sprchovým kútom a vaňou, čomu sa potešia ako deti, tak aj dospelí. V kúpeľni sú použité svetlé mramorové lesklé obklady doplnené o biely nábytok a strieborné dekoračné listely.

sprchovací kút sivý mramorový obklad
mramorový obklad v kúpeľni
podsvietena vana v kupelni leskly mramorovy obklad

Túžite aj vy po príjemnom, praktickom a modernom bývaní v škandinávskom štýle? Neváhajte ma kontaktovať a spolu zrealizujeme interiér podľa vašich predstáv.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - November 2021.

Ďalšie projekty

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame. Prečítať celé hodnotenie “Michal – Čaklov”

industriálny štýl tv steny

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy… Prečítať celé hodnotenie “Peter Fecko – Tročany”

krb s tv stenou v obývačke

Alena – návrh kuchynskej linky

Na návrhu najviac oceňujem nápad a profesionálnu komunikáciu dizajnéra. Už prvé návrhy boli krásne a preto jeho služby určite odporúčam využiť. Prečítať celé hodnotenie “Alena – návrh kuchynskej linky”

vyvazena kuchyna so skrytymi dverami do spajze

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest