Farba Roka 2024: Limitless – Kombinácia Sily a Neutrality

Zistite, prečo je farba Limitless od DULUX™ Paints by PPG farbou roka 2024. Tento teplý, žlto béžový odtieň prináša energiu a harmóniu do vášho domova.

Rok 2024 prichádza so zmenami v interiérovom dizajne, a novou farbou, ktorá bude vládnuť domácim priestorom. DULUX™ Paints by PPG už zverejnilo svoj výber pre Farbu Roku 2024 a táto voľba nám prináša úžasný odtieň s názvom Limitless (DLX1091-3). V tomto článku sa pozrieme na to, prečo farba roka 2024 Limitless stojí za to, aby sa stala srdcom vášho interiéru.

Limitless farba roka 2024: Energizujúce Žlto-Béžové Pohodlie

 

Limitless je odtieň, ktorý prináša čerstvý nádych neutrálnej farby a energizujúcej sily primárnej farby. Táto teplá žltobežová farba dokonale dopĺňa akýkoľvek priestor, či už ide o moderný apartmán alebo tradičný dom.

S Limitless môžete vytvoriť teplú a prijemnú atmosféru, ktorá zohľadňuje súčasné pocity a nálady spotrebiteľov, keď vstupujeme do roku 2024.

Farba roka 2024 je pomenovaná podľa svojej schopnosti vytvoriť pocit nekonečna. Je to farba, ktorá je zároveň upokojujúca a stimulujúca. Je to farba, ktorá pôsobí luxusne a zároveň je príjemná na pohľad.

Limitless Farba Roka 2024

Zdroj: PPG DECO Slovakia

Trend Svetlých a Teplých odtieňov

 

Svet interiérového dizajnu sa postupne pohybuje od chladných a stvrdnutých odtieňov smerom k teplým, príjemným farbám. Mitsu Dhawan, brand manažér Dulux Paint, hovorí: “Pozorujeme posun k teplým odtieňom, ktoré sú upokojujúce, no zároveň povznášajúce.” Tento posun je zrkadlený vo výbere farby roku 2024.

Ppg1091 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Farba roka 2024: Limitless

Všestrannosť Farby Limitless

 

Limitless je výnimočná pre svoju schopnosť splynúť s rôznymi farbami a pridať im pocit tepla a energie. Môžete ju kombinovať s jemnými pastelovými odtieňmi, ktoré vytvoria pocit starostlivosti a podpory. Limitless je vhodný pre všetky povrchy – od stien, cez dvere až po exteriérové fasády.

Farba roka 2024 sa dá využiť v interiéri rôznymi spôsobmi. Môže sa použiť ako hlavná farba v miestnosti, alebo ako doplnková farba. Môže sa použiť na stenách, strope, nábytku alebo dekoráciách.

 

Farebná Paleta pre Rok 2024

 

Limitless je hviezdou farebnej palety Dulux Paints pre rok 2024. Môžete ju párovať s rôznymi odtieňmi, ako napríklad Sweet Spiceberry (DLX1059-7) pre odvážny a energizujúci pocit, Aquamarine Dream (DLX1135-4) pre pohodlnú farbovú kombináciu, alebo Night Rendezvous (DLX1037-5) pre osviežujúcu štýlovú voľbu.

Najlepšia Voľba pre Váš Domov

 

Limitless je nielen krásna, ale aj praktická voľba. Je to farba, ktorá prináša do vášho domova slnečnú energiu a pocit rastúcej vitality. Je to odtieň, ktorý sa dobre kombinuje s rôznymi farebnými schémami a pridáva do vášho interiéru teplo a pozitívnu atmosféru. Pre nový rok 2024 preto uvažujte o farbe Limitless ako o hlavnej farbe pre váš domov. Nechajte sa inšpirovať novými trendmi a vytvorte si útulný a harmonický priestor, ktorý vám bude prinášať radosť a pohodu. Radi vám s tým pomôžeme.

Ako zariadit kuchynu v skandinavskom style online kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Sledujte náš Instagram

Najnovšie projekty a zákulisie našej práce

394 Príspevky
1.3K Sledovatelia
Interiér pre milovníka horskej cyklistiky...

Tento návrh nám svojou jedinečnosťou prirástol k srdcu. 😍
Cieľom bolo vytvoriť neopozeraný dizajn interiéru domu, ktorý bude sčasti slúžiť aj ako oddychová zóna na večerné posedenie s priateľmi.
Majiteľ nám dal voľnú ruku v rámci dizajnu s tým, aby sme pre neho vytvorili niečo originálne. Jedinou podmienkou bolo zachovanie priznaného betónového stropu a zakomponovanie cyklistickej témy do celkového dizajnu.

Zvolili sme paletu farieb a materiálov, ktorá korešponduje s farbami fototapety a dodáva interiéru pocit útulnosti a tepla, ktorý sme podporili aj teplou farbou osvetlenia.

Vedeli by ste si predstaviť tieto materiály u seba doma? Dajte nám vedieť v komentároch. 🙂

Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže navrhnúť váš nový domov, tak nás neváhajte kontaktovať alebo nám napíšte správu.

3dinterier.sk
+421 950 448 338
navrhy@3dinterier.sk

#interierovydizajn #byvanie #domov #dizajn #style #interiordesign #trekbikesczsk
Návrh novej bytovej kuchyne v našej obľúbenej zeleno-dubovej kombinácii.

Sme radi, že sa do našich interiérov znovu vracajú prírodné farby.
Nie že by sa nám trend kašmírovej šedej nepáčil, práve naopak.
Stále je to obľúbená farba väčšiny ľudí a my sa našou prácou snažíme ukázať, že interiér nemusí byť vždy len šedý či antracitový.

Napríklad taká zelená kuchyňa dokáže vniesť do interiéru kus prírody. Preto sa výborne kombinuje s prírodnými dubovým dekormi alebo dýhami.

Uvažujete o novej kuchyni či obývačke? Hľadáte niekoho, kto vám s tým pomôže?
Jednoducho nám napíšte správu. Nezáväzne. Radi vám vysvetlíme všetko ohľadom našej prípadnej spolupráce.

#zelena #interierovydizajn #interierovydesigner #rodinnydom #kuchyna #zelenakuchyna
Naša nová obľúbená kombinácia materiálov od #eggergroup 

1. Kamenná zelená
2. Dub Hickory prírodný
😍

O to viac sme radi, keď si túto kombináciu zamilujú aj naši klienti, ktorým tvoríme dizajn ich nového domova.

#navrhyinterierov #bytovydizajn #dizajninterieru #navrhinterieru #nabytoknamieru
Pre nerozhodných...

Tento návrh novej bytovej kuchyne je skvelým príkladom toho ako dokáže kvalitná vizualizácia pomôcť pri rozhodovaní.
Majitelia mali dilemu či staviť na overenú klasiku - tmavo šedá s dubom...
...alebo ísť do niečoho "odvážnejšieho" napríklad zelenej. 🤔

Stačili 2 vizualizácie a bolo rozhodnuté.
Jednoznačne zelená s prírodným dubovým drevodekorom.

Napíšte nám do komentára, ktorá verzia sa vám páči viac.

Ak aj vy patríte k tým, čo majú plnú hlavu predstáv no potrebujú usmerniť, poradiť či pomôcť pri rozhodovaní, tak vám s tým veľmi radi pomôžeme. Neváhajte nám napísať správu a vysvetlíme vám ako to celé prebieha.

#nerozhodni #vizualizacia #interierovydizajn #zelenakuchyna #interierovydizajnslovensko
Máte dosť kašmírovej a halifaxu?

Úprimne, podľa mňa je toho kašmíru už strašne veľa. O to radšej som bol, keď som otvoril nový vzorkovník od #EGGERGroup a našiel som tam tieto skvelé novinky.

Kamenná a Eukalyptová zelená či Karátová béžová, ktorá je skvelou náhradou za kašmírovú šedú. A mimochodom pôsobí aj teplejšie a o trošičku svetlejšie.

Tiež nové drevodekory ako napríklad Dub Tornsberg či Casella, ktoré by mohli konkurovať obľúbeným halifaxom.

Mám za sebou prvé návrhy s týmito materiálmi a klienti boli ohromení, čo je určite dobré znamenie 🙂

#novetrendy #interierovydizajn #stopkasmiru #kreativita #neopozeranydizajn #bytovydizajn #style
Prvé návrhy dizajnu dennej časti domu pre mladý pár.
Jedná sa o novostavbu domu, ktorý je zatiaľ ešte len ako hrubá stavba a rozvody elektriny sa teda budú riešiť na základe navrhnutého dizajnu interiéru.

Návrh vychádza z prvotného návrhu 2d dispozície, ktorý sme pre klientov vytvorili počas bezplatnej video konzultácie, na základe ktorej sa rozhodli využiť aj naše ďalšie služby. 😉

Ich predstava bola kombinácia kašmír/satin s drevom a trochou zelenej farby. Po zaslaní inšpirácii a úvodnej konzultácii vznikol tento návrh, ktorý je v procese pripomienkovania.

Ako sa vám páči?

#interierovydizajn #domov #3dinterier_pastorcak #dizajninterieru #interierovydesigner #rodinnydom #kasmir #modernliving #olivegreen
Krb v strede obývacej haly môže byť občas ťažké navrhnúť tak, aby zapadol do celkového dizajnu.

V tomto prípade sme navrhli krb, ktorého spodná časť je po stranách rozšírená čím vznikli miesta na ďalšie príležitostné sedenie hostí.

Neviete si predstaviť svoj nový domov? Zaujali vás naše návrhy?

Napíšte nám správu a radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku za návrh dizajnu interiéru na mieru a presne podľa vašich predstáv.

#obyvacka #designinterieru #interierovydesigner #vizualizacia #domov #interierovydizajnslovensko
Ako využiť výraznú farbu v interiéri?
No predsa tak, že ňou upútame na nejaký pekný dizajnový prvok - napríklad kreslo, ktoré pri svetlej sedačke skutočne vynikne.

Potrebujete poradiť so svojim interiérom? Neváhajte nám napísať správu. Radi vám pomôžeme.

#uputajma #akonafarby #navrhyinterierov #3dinterier_pastorcak #modernizariadanie #style