Atypické riešenie vstupnej chodby v byte. Návrh originálnej rohovej skrine na mieru.

Prešov
Jún 2019
10 m2

Zadanie projektu od klienta

Návrh chodby patrí medzi pomerne časté druhy návrhov, ktoré tvorím. Vždy sa jedná o návrh nábytku na mieru, pretože je potrebné využiť malý priestor čo najefektívnejšie. Keďže bol klient mojou prácou spokojný tak ma neskôr oslovil aj s návrhom dizajnu vstavanej skrine a poličiek do spálne. Pozrite si fotky z realizácie na konci článku.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Návrh chodby

Moderné riešenie dostupného priestoru bolo hlavnou prioritou pri návrhu vstupnej chodby pre zákazníkov z Prešova. Oslovili ma s tým, že potrebujú pomôcť navrhnúť nábytok do vstupnej chodby bytu.

Najväčším problémom bol dizajn a umiestnenie skriniek. Tie som musel navrhnúť tak aby pôsobili vkusne a čisto, pretože na chodbu je vidno priamo z obývačky. Špinavé topánky či zavesené bundy by pôsobili nevkusne.

Celá dispozícia bola preto navrhnutá tak aby pôsobila pri pohľade z obývačky čo najlepšie. Zároveň mali majitelia určité požiadavky na úložný priestor, ktoré bolo treba naplniť.

Nábytok v chodbe má 2 časti:

  • rohová skrinka so sedením a zrkadlom
  • závesný botník s priestorom na fotky

 

Rohová skrinka so sedením a zrkadlom

 

Navrhnutú skrinku na mieru tvorí:

  • sedenie s priestorom na topánky
  • rohové vešanie
  • vysoká skrinka na žehliacu dosku a vysávač
  • horné skrinky na sezónne veci
  • vysoké zrkadlo

 

Hodnotenie klienta

Branislav Danko – Prešov

Návrh a prvé vizualizácie sa nám páčili. Ihneď takmer presne vystihovali našu predstavu – následne sa už iba dolaďovali detaily. Prečítať celé hodnotenie “Branislav Danko – Prešov”

Chodba na mieru - realizácia

Na základe mojich návrhov a dodanej výkresovej dokumentácie si dali zákazníci vyrobiť navrhnutý nábytok na mieru.

Vyšlo to perfektne čo myslíte?!

Návrh spálne - realizácia

V rámci spálne som vytváral dizajn horných poličiek nad pracovným stolom, ktorý si zákazníci kúpili už dávnejšie. Tvar a dizajn poličiek som teda navrhol tak aby vytvárali so stolom jednoliaty celok.

Ak si neviete rady s návrhom a efektívnym zariadením zádveria či inej časti interiéru, tak ma určite kontaktujte. Rád vám s návrhom a nápadmi pomôžem.