Návrh chodby a nábytku na mieru

Atypické riešenie vstupnej chodby v byte. Návrh originálnej rohovej skrine na mieru.

Prešov

1

10 m2

Jún 2019

Návrh chodby patrí medzi veľmi časté druhy návrhov, ktoré vytváram. Takmer vždy sa jedná o návrh nábytku na mieru, pretože je potrebné využiť malý priestor čo najlepšie. Keďže boli majitelia s mojou prácou spokojní tak ma neskôr oslovili aj s návrhom dizajnu vstavanej skrine a poličiek do spálne. Pozrite si fotky z realizácie na konci článku.

Návrh chodby

Moderné riešenie dostupného priestoru bolo hlavnou prioritou pri návrhu vstupnej chodby pre zákazníkov z Prešova. Oslovili ma s tým, že potrebujú pomôcť navrhnúť nábytok do vstupnej chodby bytu.

Najväčším problémom bol dizajn a umiestnenie skriniek. Tie som musel navrhnúť tak aby pôsobili vkusne a čisto, pretože na chodbu je vidno priamo z obývačky. Špinavé topánky či zavesené bundy by pôsobili nevkusne.

Celá dispozícia bola preto navrhnutá tak aby pôsobila pri pohľade z obývačky čo najlepšie. Zároveň mali majitelia určité požiadavky na úložný priestor, ktoré bolo treba naplniť.

Nábytok v chodbe má 2 časti:

  • rohová skrinka so sedením a zrkadlom
  • závesný botník s priestorom na fotky

 

Rohová skrinka so sedením a zrkadlom

 

Navrhnutú skrinku na mieru tvorí:

  • sedenie s priestorom na topánky
  • rohové vešanie
  • vysoká skrinka na žehliacu dosku a vysávač
  • horné skrinky na sezónne veci
  • vysoké zrkadlo

 

Branislav Danko – Prešov

Návrh a prvé vizualizácie sa nám páčili. Ihneď takmer presne vystihovali našu predstavu – následne sa už iba dolaďovali detaily. Ukázať celé hodnotenie “Branislav Danko – Prešov”

danko branislav chodba prešov

Chodba na mieru - realizácia

Na základe mojich návrhov a dodanej výkresovej dokumentácie si dali zákazníci vyrobiť navrhnutý nábytok na mieru.

Vyšlo to perfektne čo myslíte?!

Návrh spálne - realizácia

V rámci spálne som vytváral dizajn horných poličiek nad pracovným stolom, ktorý si zákazníci kúpili už dávnejšie. Tvar a dizajn poličiek som teda navrhol tak aby vytvárali so stolom jednoliaty celok.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Máj 2020.

Ďalšie projekty

Detská izba v štýle Minecraft

Detská izba v štýle Minecraft

Minecraft detská izba - vizualizácie a 360° panoráma Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa...

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Návrh industriálnej kúpeľne - vizualizácie a 3D panorámaIndustriálna kúpeľňa a industriálny dizajn patrí medzi obľúbené dizajnové štýly aj na Slovensku. Odvážne kombinácie farieb, materiálov a povrchov dajú vyznieť jedinečnému štýlu a dizajnu zariadenia a doplnkov....

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Ukázať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Katarína Kristinová – Veľká Lúka

Najväčšou výhodou bola pre mňa komunikácia online, ktorá bola na 200%. Určite odporúčam využiť návrh interiéru online. Ukázať celé hodnotenie “Katarína Kristinová – Veľká Lúka”

detska izby skrine na mieru podkrovie

Silvia – Prešov

Komplexnosť ponúkaných služieb, všetko na jednom mieste, dispozícia, farebne ladenie atď. Taktiež milý a profesionálny prístup. Ukázať celé hodnotenie “Silvia – Prešov”

navrh interieru obyvacka tyrkysova sedačka sklenena stena

Peter Baumerth – Vištuk

Najviac oceňujem komplexnosť návrhu. Výstupom je nákupný zoznam a zadanie pre majstra. Ukázať celé hodnotenie “Peter Baumerth – Vištuk”

návrh kúpeľne rako pezinok

Roman Barinka – Trenčín

Boli sme šťastní a mali sme pocit spokojnosti s výsledkom dizajnu. Už sa nevieme dočkať realizácie. Ukázať celé hodnotenie “Roman Barinka – Trenčín”

návrh obývacej izby roman trenčín

Pin It on Pinterest