Návrh chodby a nábytku na mieru

Atypické riešenie vstupnej chodby v byte. Návrh originálnej rohovej skrine na mieru.

Prešov

1

10 m2

Jún 2019

Návrh chodby patrí medzi veľmi časté druhy návrhov, ktoré vytváram. Takmer vždy sa jedná o návrh nábytku na mieru, pretože je potrebné využiť malý priestor čo najlepšie. Keďže boli majitelia s mojou prácou spokojní tak ma neskôr oslovili aj s návrhom dizajnu vstavanej skrine a poličiek do spálne. Pozrite si fotky z realizácie na konci článku.

Návrh chodby

Moderné riešenie dostupného priestoru bolo hlavnou prioritou pri návrhu vstupnej chodby pre zákazníkov z Prešova. Oslovili ma s tým, že potrebujú pomôcť navrhnúť nábytok do vstupnej chodby bytu.

Najväčším problémom bol dizajn a umiestnenie skriniek. Tie som musel navrhnúť tak aby pôsobili vkusne a čisto, pretože na chodbu je vidno priamo z obývačky. Špinavé topánky či zavesené bundy by pôsobili nevkusne.

Celá dispozícia bola preto navrhnutá tak aby pôsobila pri pohľade z obývačky čo najlepšie. Zároveň mali majitelia určité požiadavky na úložný priestor, ktoré bolo treba naplniť.

Nábytok v chodbe má 2 časti:

  • rohová skrinka so sedením a zrkadlom
  • závesný botník s priestorom na fotky

 

Rohová skrinka so sedením a zrkadlom

 

Navrhnutú skrinku na mieru tvorí:

  • sedenie s priestorom na topánky
  • rohové vešanie
  • vysoká skrinka na žehliacu dosku a vysávač
  • horné skrinky na sezónne veci
  • vysoké zrkadlo

 

Branislav Danko – Prešov

Návrh a prvé vizualizácie sa nám páčili. Ihneď takmer presne vystihovali našu predstavu – následne sa už iba dolaďovali detaily. Prečítať celé hodnotenie “Branislav Danko – Prešov”

danko branislav chodba prešov

Chodba na mieru - realizácia

Na základe mojich návrhov a dodanej výkresovej dokumentácie si dali zákazníci vyrobiť navrhnutý nábytok na mieru.

Vyšlo to perfektne čo myslíte?!

Návrh spálne - realizácia

V rámci spálne som vytváral dizajn horných poličiek nad pracovným stolom, ktorý si zákazníci kúpili už dávnejšie. Tvar a dizajn poličiek som teda navrhol tak aby vytvárali so stolom jednoliaty celok.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - December 2020.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest