Mramor, drevo a tmavé farby. To je presne to čo vystihuje tento návrh interiéru.

Okres Trebišov
Máj 2020
84 m2

Rekonštrukcia rodinného domu

Rodinný dom a jeho rekonštrukcia sa niekedy zaobíde aj bez nutnosti stavebných úprav. Pôvodná dispozícia staršieho rodinného domu zostala aj teraz bez výraznejších zmien. Nosné steny a rozmery izieb zostali nezmenené. Mojou hlavnou úlohou bolo vytvoriť štýlový dizajn interiéru, ktorý bude spĺňať predstavy jej budúcich majiteľov a pomôcť im tak s rekonštrukciou. V rámci spolupráce bolo navrhnuté takmer celé prízemie domu – kuchyňa, obývacia izba, centrálna vstupná chodba, spálňa a samostatný šatník.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Dovoľte nám pomôcť vám zariadiť váš domov snov.

Zameriavame sa na transparentnosť a úprimnosť. Z našej prehľadnej ponuky cenových balíkov si vyberie skutočne každý! Už žiadne prekvapenia. U nás viete čo dostanete.

Štýlové bývanie s prvkami mramoru

Majiteľka domu mala celkom dobrú predstavu čo sa týka farebného zladenia a celkovej nálady interiéru, už pri našom prvom stretnutí. Okrem mnohých iných medzi mi poslala a ukázala aj tieto dve inšpirácie. Pomocou takýchto inšpiratívnych fotiek som si ihneď dokázal dostatočne dobre vytvoriť predstavu o nálade interiéru a vkuse jeho majiteľov.

Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

Návrh kuchynskej linky s jedálňou

Ako prvé sme ako vždy začínali návrhom kuchyne s jedálňou, ktorá tvorí hlavné miesto stretávania jej členov u väčšiny rodín.

Kombinácie farieb a štruktúr sú navrhnuté s cieľom dosiahnuť potrebný farebný kontrast medzi bielymi skrinkami a tmavou pracovnou doskou a jej zástenou. Dispozícia skriniek sa prispôsobila jestvujúcim rozvodom hlavne z dôvodu, že rodinný dom a jeho rekonštrukcia sa realizovali len v rámci nových omietok, podláh, dverí, stropov a elektrických rozvodov.

Spojená obývacia izba

Po dosúhlasení dizajnu kuchyne, konzultáciách a úpravách jej farieb som sa mohol pustiť do návrhu spojenej obývacej časti, cez ktorú sa do kuchyne vchádza. V tejto časti domu sme bielo šedú kombináciu doplnili o výraznejšie prvky mramoru a dreva.

Podlaha

Jednoliata podlaha v kuchyni a obývačke

Dub Halifax prírodný

Prírodný odtieň s výraznou kresbou pre nábytok

Antracit

Kovové detaily a nábytok v antracitovej farbe

Imitácia mramoru

Mramor frapuccino dodáva interiéru eleganciu

Veľkoformátový obklad v imitácii mramoru je použitý na stene za televízorom a na bočnej stene obývacej izby.

Pri vstupe do obývacej izby vás zaujme priestranná kožená sedačka U-tvaru a kvetinová lamelová stena na mieru. Kvetiny, ktoré má majiteľka veľmi rada, prinášajú do interiéru časť prírody a s drevom a mramorom vytvárajú dokonalú súhru.

Tmavá kúpeľňa s bielym mramorom

Dizajn kúpeľne bol inšpirovaný predstavou a indíciami o jej ladení, ktoré som dostal od klientov. Na základe poslaných inšpirácií som vyhľadal vhodné obklady a dlažby, ktoré vytvoria požadovaný dizajn kúpeľne.

Tmavý kameň

Obklad RAKO – Quarzit 40x80cm

Biela sanita

Biela sanita perfektne vyváži tmavú farbu stien

Dub Halifax prírodný

Kúpeľňový nábytok v prírodnom dubovom odtieni

Mramor

Imirácia mramoru statuario v rozmere 60x120cm

Keďže bol tmavý kameň prevládajúcou farbou kúpeľne, musel som ju navrhnúť tak aby to celé nepôsobilo pochmúrne. V takýchto prípadoch je dôležité správne osvetlenie a vhodné farebné vyváženie kontrastných prvkov.

V rámci rekonštrukcie kúpeľne v rodinnom dome som navrhol vytvoriť za vaňou novú predstenu. Práve táto časť rozbila veľkú tmavú plochu obkladu a z vane urobila dominantu kúpeľne.

Pôvodný návrh sme síce viackrát upravili – zmenili farby na svetlo sivé a neskôr až krémové, no nakoniec som sa predsa len vráili k tmavému dizajnu. Som predsvedčený, že to bolo správne rozhodnutie.

Spálňa a šatník

Spálňa, ktorá sa nachádza v nočnej časti domu, je navrhnutá tak aby pôsobila svetlo, moderne a zároveň útulne. Dominantou spálne je ako už to býva zvykom manželská posteľ, ktorá je doplnená o 3D panely. Práve 3D dekorácia na stene bola tým, čo sa majiteľom na iných návrhoch spální najviac páčilo.

Nábytok a jeho dizajn je navrhnutý menej technicky a viac žensky a elegantne. Preto v ňom prevláda biela farba, okrúhle úchytky a trochu svetlo ružovej. Výraznejšími prvkami interiéru je tmavo tyrkysový koberec a taburet pri kozmetickom stolíku.

Šatník, ktorý je úzky a dlhý, je navrhnutý čo najpraktickejšie. Je v ňom miesto na krátke a dlhé vešanie šiat, police na kabelky, výsuvné police na topánky, zásuvky na prádlo a samozrejme dostatok odkladacieho priestoru.

Vstupná chodba so schodiskom

Hlavnou prepojovaciou časťou interiéru bola v tomto prípade chodba, z ktorej sa prechádzalo do dennej a nočnej časti, do kúpeľne a na poschodie.

Keďže je v chodbe menej svetla ako v iných častiach domu, tak je navrhnutá tak aby pôsobila svetlo a priestranne. Tmavé farby sú nahradené svetlými odtieňmi. Z praktického hľadiska je plávajúca podlaha nahradená keramickou dlažbou s jemným mramorovým vozorom v matnom prevedení.

Celkový dizajnový štýl tohto interiéru by sa dal nazvať zmesou rôznych štýlov. Najdôležitejšie však je aby to ako celok pôsobilo príjemne, vkusne a hlavne aby to vystihovalo štýl jeho majiteľov. V tomto prípade sa to podarilo na 100%, o čom svedčí aj spokojnosť a ich pozitívna spätná väzba.

Ak teda aj vy chcete mať nový interiér zariadený podľa vašich snov a predstáv, tak ma smelo oslovte. S mojou pomocou a skúsenosťami spoločne pretavíme vaše predstavy do reality.

Hodnotenie klienta

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

Ak teda aj vy chcete mať nový interiér zariadený podľa vašich snov a predstáv, tak ma smelo oslovte. S mojou pomocou a skúsenosťami spoločne pretavíme vaše predstavy do reality.

Pavol Pastorčák

Pavol Pastorčák

Sme online

Sme offline - odpovieme čo najskôr.

Pavol Pastorčák
Zdravím! 👋
Máte nejaké otázky?
Začať čet
chat
Monika Petrasová
Monika Petrasová

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Monika Petrasová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

google
Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

google
Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

google
Kristína Rágulová
21. marca 2023

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

google
Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.

Veľmi milý a profesionálny prístup pána Pastorčáka ocení každý, ktorý hľadáte inšpiráciu, pomoc a neviete si dať rady v menších či väčších úskaliach vo svojom interiéry. V priebehu 30minut dokázal nájsť a uspokojiť naše náročné požiadavky a dodať odvahu do projektu ktorý máme vysnený. Nám krásne zrealizoval náčrt detskej izby, tak aby bola aj štýlová, ale aj aby spĺňala funkčnosť pri zachovaní zón na oddych i hru a neskôr i učenie. Oceňujem láskavosť a jemnosť akou vystupuje, že jeho služby nie sú nátlakom za každú cenu predať vám jeho služby, ale čistý zámer pomôcť a poradiť. Isto ho do budúcna opäť oslovím k plánovanej realizácii kúpeľne. Ďakujem veľmi pekne, kiež by boli všetci dizajnéri ako vy. S úctou Ľubica Neupauerová

google
Ivana Jurčagová
15. marca 2023

Pre mňa nesmierne prínosná video konzultácia. Pán Pastorčák je skutočný profesionál a určite plánujem opäť využiť jeho služby, keď si s niečím nebudem vedieť dať rady pri zariaďovaní nového domova.

google
Miriam Suchonova
13. marca 2023

Veľmi dobrá konzultácia. Odporúčam.

google
Lenka Kubovičová
22. februára 2023

Absolvovala som bezplatnu online konzultaciu a musim povedat ze predcilo ocakavania :) Perfektna a profesionalna komunikacia, pan Pastorcak si dopredu pripravil uvodne navrhy podla poslanych podkladov. Uz za tak kratky cas som sa dozvedela vela cennych informacii. Zaroven som dostala ponuku na dizajn interieru. Mozem odporucit :)

google
Gabriela Prusakova
20. februára 2023

Dnes som absolvovala video-konzultaciu s panom dizajnerom ktoru ponukal zdarma a bola som nad mieru prekvapena a spokojna s pristupom , s napadmi a riesenim nasho priestoru. Konzultacia mala trvat 30 minut ,ale pan dizajner mi venoval ovela viac casu a ochotne so mnou konzultoval nas interier . Naozaj profesionalny pristup. Odporucam

google
Petra Širgeľová
27. januára 2023

Online konzultácia s Ing. Pastorčákom bola prínosom. Oceňujem profesionálny prístup, dobrú komunikáciu a samotné riešenie interiéru. Taktiež musím vyzdvihnúť dobrú organizáciu celej konzultácie.

google
Miroslava Menhartova
18. januára 2023

Výborná organizácia konzultácie, profesionálna komunikácia a dobré riešenia, kde sa pán Pastorčák snažil vyhovieť každej mojej požiadavke a zodpovedal mi na všetky moje otázky.

google
Jana S
10. augusta 2022

Spolupráca s pánom Pastorčákom bola pre nás prínosom, poskytol nám mnoho cenných rád, ktoré sme využili. Taktiež jeho kreatívne nápady nám pomohli priblížiť sa k nášmu bývaniu. Za nás veľká spokojnosť a odporúčanie iným.

google
Stanislav Jelč
7. augusta 2022

S prácou a návrhmi pána ing. Pastorčáka sme boli nadmieru spokojní, navrhol nám interiér celého domu v škandinávskom štýle a je vidieť, že v tejto oblasti je jednotka. Veľmi vysoko hodnotíme komunikáciu, dodržiavanie termínov. Okrem samotného návrhu, kde sme vzájomnou komunikáciou dospeli ku konečnej verzii sú neoceniteľné jeho nákupné zoznamy, ktoré vám ušetria množstvo času . Taktiež odporúčania na dodávateľov jednotlivých prác sú podstatnou súčasťou jeho práce a veľmi Vám pomôžu jeho referencie na týchto dodávateľov. Na záver musím dodať, že investícia do jeho služieb bola určite jedna z najlepších rozhodutí pri zariaďovani nášho domu.

S návrhom INTERIERU RD, sme veľmi spokojní. Je to štýlové, moderné, presne ako sme si priali. Tiež príjemná spolupráca a ochota. Ďakujeme 😊

google
Martin HOVANČÍK
9. apríla 2022

Perfektná komunikácia s klientom a záujem hľadať to najlepšie riešenie pre neho. Vrelo odporúčame pána Pastorčáka. Vie trpezlivo počúvať a poradiť. Tak nejako si predstavujeme perfekné s odborné poradenstvo. Ešte raz veľké Ďakujeme.

google
Lucia Subova
13. decembra 2021

Zaujímavé a invenčné nápady, interiér podľa vašich predstáv. Určite odporúčam.

google
Peter Komár
20. septembra 2021

V priebehu krátkeho času sme potrebovali navrhnúť našu novú kuchyňu, pretože termín rekonštrukcie sa blížil a my sme stále nemali premyslené usporiadanie a všetky detaily. Pán Ing. Pastorčák zareagoval veľmi rýchlo a po prvom stretnutí nám promptne vytvoril vizualizáciu s praktickým usporiadaním všetkých skriniek, rozmiestnením spotrebičov a maximálnym využitím priestoru. Všetky naše podmienky a predstavy splnil do bodky. Jeho vizualizáciu sme v priebehu mesiaca zrealizovali a kuchyňa je naozaj krásna a praktická. Jeho služby môžem odporúčať každému, kto hľadá skúseného profesionála.

google
Soňa
15. septembra 2021

Boli sme maximálne spokojní s návrhom celého interiéru rodinného domu. Komunikácia pána Pastorčáka je výborná a naše predstavy sa vďaka nemu stali skutočnosťou :) Odporúčame všetkými desiatimi.

google
Michal Suchý
20. augusta 2021

Ak si nie ste istý alebo len chcete vidieť Vaše predstavy v podobe vizualizácie, odporúčam. Plusom je tiež nákupný zoznam, odporučenie majstrov pre realizáciu a plán pokládky obkladov a dlažieb. Návrh interiéru bytu je podľa mojich predstáv. Veľmi dobý pomer ceny a kvality dodanej služby.