Mramor, drevo a tmavé farby. To je presne to čo vystihuje tento návrh interiéru.

Okres Trebišov
Máj 2020
84 m2

Rekonštrukcia rodinného domu

Rodinný dom a jeho rekonštrukcia sa niekedy zaobíde aj bez nutnosti stavebných úprav. Pôvodná dispozícia staršieho rodinného domu zostala aj teraz bez výraznejších zmien. Nosné steny a rozmery izieb zostali nezmenené. Mojou hlavnou úlohou bolo vytvoriť štýlový dizajn interiéru, ktorý bude spĺňať predstavy jej budúcich majiteľov a pomôcť im tak s rekonštrukciou. V rámci spolupráce bolo navrhnuté takmer celé prízemie domu – kuchyňa, obývacia izba, centrálna vstupná chodba, spálňa a samostatný šatník.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Štýlové bývanie s prvkami mramoru

Majiteľka domu mala celkom dobrú predstavu čo sa týka farebného zladenia a celkovej nálady interiéru, už pri našom prvom stretnutí. Okrem mnohých iných medzi mi poslala a ukázala aj tieto dve inšpirácie. Pomocou takýchto inšpiratívnych fotiek som si ihneď dokázal dostatočne dobre vytvoriť predstavu o nálade interiéru a vkuse jeho majiteľov.

2A3Add8F942Fd5685Ec3311E182731Cc 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Zdroj: Pinterest

A3F6C4Dd648Fa50C40A656Ad5124F544 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Zdroj: Pinterest

Návrh kuchynskej linky s jedálňou

Ako prvé sme ako vždy začínali návrhom kuchyne s jedálňou, ktorá tvorí hlavné miesto stretávania jej členov u väčšiny rodín.

Kombinácie farieb a štruktúr sú navrhnuté s cieľom dosiahnuť potrebný farebný kontrast medzi bielymi skrinkami a tmavou pracovnou doskou a jej zástenou. Dispozícia skriniek sa prispôsobila jestvujúcim rozvodom hlavne z dôvodu, že rodinný dom a jeho rekonštrukcia sa realizovali len v rámci nových omietok, podláh, dverí, stropov a elektrických rozvodov.

Kuchyna Na Mieru Dizajner 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Biela Kuchynska Linka S Ciernou 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Jedalensky Stol V Kuchyni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spojená obývacia izba

Po dosúhlasení dizajnu kuchyne, konzultáciách a úpravách jej farieb som sa mohol pustiť do návrhu spojenej obývacej časti, cez ktorú sa do kuchyne vchádza. V tejto časti domu sme bielo šedú kombináciu doplnili o výraznejšie prvky mramoru a dreva.

Tmavy Dub Podlaha 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Podlaha

Jednoliata podlaha v kuchyni a obývačke

Dub Halifax Prirodny 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Dub Halifax prírodný

Prírodný odtieň s výraznou kresbou pre nábytok

Antracit 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Antracit

Kovové detaily a nábytok v antracitovej farbe

Hnedy Mramor Frappucino 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Imitácia mramoru

Mramor frapuccino dodáva interiéru eleganciu

Moderna Obyvacka Na Mieru Interierovy Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Veľkoformátový obklad v imitácii mramoru je použitý na stene za televízorom a na bočnej stene obývacej izby.

Moderny Navrh Interieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Pri vstupe do obývacej izby vás zaujme priestranná kožená sedačka U-tvaru a kvetinová lamelová stena na mieru. Kvetiny, ktoré má majiteľka veľmi rada, prinášajú do interiéru časť prírody a s drevom a mramorom vytvárajú dokonalú súhru.

Velka Sedacka Do U Hneda Lenoska 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Tmavá kúpeľňa s bielym mramorom

Dizajn kúpeľne bol inšpirovaný predstavou a indíciami o jej ladení, ktoré som dostal od klientov. Na základe poslaných inšpirácií som vyhľadal vhodné obklady a dlažby, ktoré vytvoria požadovaný dizajn kúpeľne.

Rako Quarzit Cierny 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Tmavý kameň

Obklad RAKO – Quarzit 40x80cm

Biela 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Biela sanita

Biela sanita perfektne vyváži tmavú farbu stien

Dub Halifax Prirodny 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Dub Halifax prírodný

Kúpeľňový nábytok v prírodnom dubovom odtieni

Stauario Mramor 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Mramor

Imirácia mramoru statuario v rozmere 60x120cm

Keďže bol tmavý kameň prevládajúcou farbou kúpeľne, musel som ju navrhnúť tak aby to celé nepôsobilo pochmúrne. V takýchto prípadoch je dôležité správne osvetlenie a vhodné farebné vyváženie kontrastných prvkov.

Tmava Kupelna S Drevom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Podsvetena Vana Mramor A Drevo Dizajn Vizualizacia 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

V rámci rekonštrukcie kúpeľne v rodinnom dome som navrhol vytvoriť za vaňou novú predstenu. Práve táto časť rozbila veľkú tmavú plochu obkladu a z vane urobila dominantu kúpeľne.

Pôvodný návrh sme síce viackrát upravili – zmenili farby na svetlo sivé a neskôr až krémové, no nakoniec som sa predsa len vráili k tmavému dizajnu. Som predsvedčený, že to bolo správne rozhodnutie.

Antracitova Farba V Kupelni Obklad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spálňa a šatník

Spálňa, ktorá sa nachádza v nočnej časti domu, je navrhnutá tak aby pôsobila svetlo, moderne a zároveň útulne. Dominantou spálne je ako už to býva zvykom manželská posteľ, ktorá je doplnená o 3D panely. Práve 3D dekorácia na stene bola tým, čo sa majiteľom na iných návrhoch spální najviac páčilo.

Siva Spalna Ruzova Farba 3D Dekor 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Nocny Stolik Biely Spalna 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Nábytok a jeho dizajn je navrhnutý menej technicky a viac žensky a elegantne. Preto v ňom prevláda biela farba, okrúhle úchytky a trochu svetlo ružovej. Výraznejšími prvkami interiéru je tmavo tyrkysový koberec a taburet pri kozmetickom stolíku.

Kozmeticky Stolik Kut Taburet V Spalni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Šatník, ktorý je úzky a dlhý, je navrhnutý čo najpraktickejšie. Je v ňom miesto na krátke a dlhé vešanie šiat, police na kabelky, výsuvné police na topánky, zásuvky na prádlo a samozrejme dostatok odkladacieho priestoru.

Uzky Satnik Na Mieru Atyp 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Satnik Na Mieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Vstupná chodba so schodiskom

Hlavnou prepojovaciou časťou interiéru bola v tomto prípade chodba, z ktorej sa prechádzalo do dennej a nočnej časti, do kúpeľne a na poschodie.

Keďže je v chodbe menej svetla ako v iných častiach domu, tak je navrhnutá tak aby pôsobila svetlo a priestranne. Tmavé farby sú nahradené svetlými odtieňmi. Z praktického hľadiska je plávajúca podlaha nahradená keramickou dlažbou s jemným mramorovým vozorom v matnom prevedení.

Nabytok Do Chodby Na Mieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dizajn Chodba Interier 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Celkový dizajnový štýl tohto interiéru by sa dal nazvať zmesou rôznych štýlov. Najdôležitejšie však je aby to ako celok pôsobilo príjemne, vkusne a hlavne aby to vystihovalo štýl jeho majiteľov. V tomto prípade sa to podarilo na 100%, o čom svedčí aj spokojnosť a ich pozitívna spätná väzba.

Ak teda aj vy chcete mať nový interiér zariadený podľa vašich snov a predstáv, tak ma smelo oslovte. S mojou pomocou a skúsenosťami spoločne pretavíme vaše predstavy do reality.

Hodnotenie klienta

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

Ak teda aj vy chcete mať nový interiér zariadený podľa vašich snov a predstáv, tak ma smelo oslovte. S mojou pomocou a skúsenosťami spoločne pretavíme vaše predstavy do reality.

Michal Goriscak
Michal Goriscak

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.