Interiérový dizajn pre zaneprázdnených ľudí

Rekonštrukcia staromestského bytu PAS

Návrh dizajnu rekonštrukcie staromestského bytu v Košiciach v Masarykovej kolónii. Moderný dizajn s podlahou s výrazným vzorom typu chevron.

Košice

1

100m2

Júl 2020

V tomto návrhu som riešil kompletnú rekonštrukciu staromestského bytu v Košiciach. Po zbúraní niektorých priečok a postavení nových, prišlo na rad zjednotenie dizajnu celého bytu. Práve preto som navrhol použit rovnakú podlahu chevron v celom byte. Výsledný interiér pôsobí moderným mestským dojmom s hrejivým pocitom domova.

Veľkorysá obývacia izba

Veľkorysá obývacia izba spojená s jedálňou ponúka dostatok priestoru nielen na oddych, ale aj na posedenie s priateľmi. Dominantou obývačky je dizajnová sivá sedacia súprava, ktorej tlmená farebnosť dá vyniknúť laminátovej podlahe s obľúbeným chevron vzrorom. Zaujímavým dizajnovým prvkom je strieborná oblúková lampa ideálna na čítanie alebo navodenie príjemnej večernej atmosféry.

staromestský byt košice sedačka
staromestský byt košice televízna stena

Priestor je opticky prepojený prostredníctvom drevených prvkov na stenách, lamiel oddeľujúcich jedálenský kút a ladiaceho nábytku na TV stene.

staromestský byt rekonštrukcia

Nad jedálenský stôl som umiestnil dizajnové visiace svietidlo, ideálne pre interiéry s vysokými stropmi ako je tento. Veľkorysé rozmery izieb s 3 metrovými stropmi pôsobia príjemne a vzdušne. Farebnosť do interiéru vnášajú smaragdovo zelené jedálenské stoličky.

košice masarykova kolonia jedáleň

Kuchynská linka

Kuchynská linka v tvare písmena U, doplnená o vstavené skrinky so spotrebičmi, poskytuje dostatok úložného priestoru, čo ocení nejedná kuchárka. Zvolil som jednoduchú farebnosť nábytku vzhľadom na to, že výrazná kresba podlahy sama o sebe ponúka širokú škálu odtieňov prírodných farieb.

Súčasťou kuchynskej linky je aj praktický barový raňajkový stolík pod oknom.

košice masarykova kolonia kuchyňa
staromestský byt masarykova kolonia
staromestský byt košice kuchyňa na mieru

Spálňa

Dominantným prvkom spálne je moderná sivá manželská posteľ. Na ozvláštnenie tejto miestnosti som zvolil kombináciu smaragdovo zelenej, béžovej a bielej farby na stenách. Tak, ako v celom byte, aj v spálni sa nachádza podlaha chevron, ktorá priestoru dodáva prírodný vzhľad.

masarykova kolonia rekonštrukcia spálne

Zádverie

Zádverie je priamo napojené na obývaciu izbu s jedálňou. Z tohto dôvodu je preto navrhnuté minimalisticky a jeho hlavnú časť tvorí závesná konzolová skrinka a dizajnové zrkadlo.

staromestský byt rekonštrukcia chodba
staromestský byt košice vstupná chodba

Nie je vždy jednoduché navrhnúť interiér, ktorý podlieha najmodernejším trendom, no zároveň nestráca teplo domova. Pokiaľ aj vy túžite po modernom bývaní, v ktorom sa budete cítiť „ako doma“, neváhajte ma kontaktovať a spolu určite vytvoríme váš nový domov.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2022.

Ďalšie projekty

Návrh rekonštrukcie obývacej izby s jedálňou SLO

Návrh rekonštrukcie obývacej izby s jedálňou SLO

Pri realizácii tohto návrhu som dostal jasné zadanie. Zosúladiť priestor obývacej izby s jedálňou tak, aby použité štýly spolu ladili a vytvárali tak modernú miestnosť, ktorá bude zladená s jestvujúcou kuchyňou.Vzájomné porovnanie pred a po nájdete na konci...

Moderný minimalistický interiér domu PCO

Moderný minimalistický interiér domu PCO

Návrh minimalistického interiéru novostavby rodinného domu v Starej Ľubovni. Biela, antracit a svetlý dub ako nosné farby interiéru. Nadčasový praktický dizajn s originálnymi nápadmi.

Slováková – Senec

S návrhom som spokojná a najviac oceňujem profesionalitu a výbornú komunikáciu. Už pri prvom návrhu sa dostavil wau efekt. Prečítať celé hodnotenie „Slováková – Senec“

rekonštrukcia obývacej izby tv stena na mieru

Mária – Stará Ľubovňa

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať. Prečítať celé hodnotenie „Mária – Stará Ľubovňa“

kupelna cierny mramor

Július Marton – Prešov

Bol som veľmi milo prekvapený keď som uvidel prvé návrhy a preto by som služby dizajnéra určite odporučil aj známym. Veľmi pekná práca. Prečítať celé hodnotenie „Július Marton – Prešov“

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame. Prečítať celé hodnotenie „Michal – Čaklov“

industriálny štýl tv steny

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy… Prečítať celé hodnotenie „Peter Fecko – Tročany“

krb s tv stenou v obývačke
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest