Návrh dizajnu rekonštrukcie staromestského bytu v Košiciach v Masarykovej kolónii. Moderný dizajn s podlahou s výrazným vzorom typu chevron.

Košice
Júl 2020
100m2

Zadanie projektu od klienta

V tomto návrhu som riešil kompletnú rekonštrukciu staromestského bytu v Košiciach. Po zbúraní niektorých priečok a postavení nových, prišlo na rad zjednotenie dizajnu celého bytu. Práve preto som navrhol použit rovnakú podlahu chevron v celom byte. Výsledný interiér pôsobí moderným mestským dojmom s hrejivým pocitom domova.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Veľkorysá obývacia izba

Veľkorysá obývacia izba spojená s jedálňou ponúka dostatok priestoru nielen na oddych, ale aj na posedenie s priateľmi. Dominantou obývačky je dizajnová sivá sedacia súprava, ktorej tlmená farebnosť dá vyniknúť laminátovej podlahe s obľúbeným chevron vzrorom. Zaujímavým dizajnovým prvkom je strieborná oblúková lampa ideálna na čítanie alebo navodenie príjemnej večernej atmosféry.

staromestský byt košice sedačka
staromestský byt košice televízna stena

Priestor je opticky prepojený prostredníctvom drevených prvkov na stenách, lamiel oddeľujúcich jedálenský kút a ladiaceho nábytku na TV stene.

staromestský byt rekonštrukcia

Nad jedálenský stôl som umiestnil dizajnové visiace svietidlo, ideálne pre interiéry s vysokými stropmi ako je tento. Veľkorysé rozmery izieb s 3 metrovými stropmi pôsobia príjemne a vzdušne. Farebnosť do interiéru vnášajú smaragdovo zelené jedálenské stoličky.

košice masarykova kolonia jedáleň

Kuchynská linka

Kuchynská linka v tvare písmena U, doplnená o vstavené skrinky so spotrebičmi, poskytuje dostatok úložného priestoru, čo ocení nejedná kuchárka. Zvolil som jednoduchú farebnosť nábytku vzhľadom na to, že výrazná kresba podlahy sama o sebe ponúka širokú škálu odtieňov prírodných farieb.

Súčasťou kuchynskej linky je aj praktický barový raňajkový stolík pod oknom.

košice masarykova kolonia kuchyňa
staromestský byt masarykova kolonia
staromestský byt košice kuchyňa na mieru

Spálňa

Dominantným prvkom spálne je moderná sivá manželská posteľ. Na ozvláštnenie tejto miestnosti som zvolil kombináciu smaragdovo zelenej, béžovej a bielej farby na stenách. Tak, ako v celom byte, aj v spálni sa nachádza podlaha chevron, ktorá priestoru dodáva prírodný vzhľad.

masarykova kolonia rekonštrukcia spálne

Zádverie

Zádverie je priamo napojené na obývaciu izbu s jedálňou. Z tohto dôvodu je preto navrhnuté minimalisticky a jeho hlavnú časť tvorí závesná konzolová skrinka a dizajnové zrkadlo.

staromestský byt rekonštrukcia chodba
staromestský byt košice vstupná chodba

Nie je vždy jednoduché navrhnúť interiér, ktorý podlieha najmodernejším trendom, no zároveň nestráca teplo domova. Pokiaľ aj vy túžite po modernom bývaní, v ktorom sa budete cítiť „ako doma“, neváhajte ma kontaktovať a spolu určite vytvoríme váš nový domov.