Návrh interiéru rodinného domu Janovce

8. okt 2019 | 0 komentárov

Janovce - Bardejov

1

59 m2

Marec 2019

Návrh interiéru novostavby rodinného domu v obci Janovce v okrese Bardejov bol výnimočný. Bolo potrebné navrhnúť spojenú obývačku s kuchyňou a jedálňou. Najväčším problémom bolo umiestnenie televízora a čiastočné oddelenie jedálne. To som vyriešil drevenou deliacou stenou a tak zachoval vzdušnosť interiéru.

Kuchyňa s jedálňou

Kuchynská linka predstavovala klasické “L” doplnené o barový pult. Pult bol spočiatku navrhnutý ako pokračovanie linky do tvaru “U”. Po konzultácii s majiteľkou sme pult premiestnili na protiľahlú stenu, kde sú dvere do špajze.

návrh interiéru rodinného domu bardejov
návrh interiéru rodinného domu bardejov

Andrea Kvokačková – Janovce

Prvý dojem – WAU efekt. Úplné zhmotnenie desiatok nápadov a predstáv do jedného ladiaceho celku. Pocit až neuveriteľný, že tak krásne môže vyzerať môj budúci domov. Ukázať celú recenziu “Andrea Kvokačková – Janovce”

interierovy dizajn prešov

Obývacia izba - deliaca priečka z drevených hranolov

Dominantným prvkom otvoreného interiéru je deliaca priečka. Slúži na oddelenie jedálne od obývacej izby, pričom zachováva vzdušnosť interiéru. Je tvorená pevnou stenou, ktorá je po stranách doplnená o drevené hranoly. Tie tvoria akúsi optickú zábranu ale zároveň priestor nezaťažujú.

Drevené hranoly tvoriace deliacu stenu boli použité aj na strope. Tento prvok prepojil stenu s obývacou izbou a vytvoril nevšedný znížený strop. Majitelia majú radi drevo a tak sa takémuto dizajnu potešili.

Návrh interiéru rodinného domu nezostal iba pri návrhu dennej časti. Súčasťou návrhu bol aj návrh dizajnu hlavnej kúpeľne.

Dizajn kúpeľne - sivá kúpeľňa s drevom

Dizajn kúpeľne je navrhnutý podľa predstavy majiteľky, ktorá snívala o sivej kúpeľni. A tak sme po odsúhlasní dispozície išli priamo na dizajn obkladov a dlažieb. Mala konkrétnu predstavu o budúcej kúpeľni a taktiež vybraný obklad.

navrh interieru kupelne domu bardejov janovce

Návrh interiéru rodinného domu v okrese Bardejov obsahoval návrh dennej časti domu a kúpeľne. Ostatné časti si majitelia zariadia podľa svojho uváženia. Na zjednotenie dizajnu interiéru je ideálne navrhnúť všetky izby vrátane predsiene, spálne, detských izieb.

Potrebujete dizajnéra, ktorý vám pripraví návrh interiéru rodinného domu a pomôže vytvoriť bývanie vašich snov? Čím skôr na tom začneme pracovať, tým lepšie. Budete mať dostatok času premyslieť si všetky detaily. Napíšte mi a ja vám pripravím cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny od 2. decembra 2019.

Hodnotenia

  • Za nas skvela volba, prijemny a profesionalny pristup. P. Pastorcak, ochotne pomohol a presiel kazdu moju poziadavku. Rychla komunikacia a krasny vysl... Čítať viac
  • Korektný a individuálny prístup. Služba dodaná v stanovenom termíne a požadovanej kvalite. S pánom Ing. Pastorčákom si viem predstaviť kedy... Čítať viac
  • Veľmi príjemné vystupovanie a skvelé návrhy.
  • Uplna spokojnost, rychla a efektivna komunikacia, skvele napady a servis. Urcite vyuzijem aj s dalsim bytom 😉
  • Pán dizajnér je naozaj pán profesionál. Len odporúčam. Zhmotni vašu predstavu rýchlo a k absolútnej spokojnosti. Tak to bolo u nás. Myslí n... Čítať viac

Recenzie

Roman a Monika – Trnava

Keď sme uvideli svoju vizualizáciu kúpeľne, tak sme nadobudli pocit – už ju chcem mať 🙂 a emócia – úžas. Čítať ďalej “Roman a Monika – Trnava”

Zuzana Ceperková – Sabinov
dizajn kúpeľne sabinov

Služby interiérového dizajnéra odporúčam každému. Prečo? Lebo sme mali možnosť pracovať s profesionálom a myslím si, že za málo peňazí sme dostali veľa muziky Čítať ďalej “Zuzana Ceperková – Sabinov”

Andrea Kvokačková – Janovce
interierovy dizajn prešov

Prvý dojem – WAU efekt. Úplné zhmotnenie desiatok nápadov a predstáv do jedného ladiaceho celku. Pocit až neuveriteľný, že tak krásne môže vyzerať môj budúci domov. Čítať ďalej “Andrea Kvokačková – Janovce”

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny od 2. decembra 2019.

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok