Spojená kuchyňa s obývacou izbou vyžadovala riešenie, ktoré by vytvorilo priestor na TV stenu a opticky oddelilo jedálenský stôl

Janovce - Bardejov
Marec 2019
59 m2

Zadanie projektu od klienta

Návrh interiéru novostavby rodinného domu v obci Janovce v okrese Bardejov bol výnimočný. Bolo potrebné navrhnúť spojenú obývačku s kuchyňou a jedálňou. Najväčším problémom bolo umiestnenie televízora a čiastočné oddelenie jedálne. To som vyriešil drevenou deliacou stenou a tak zachoval vzdušnosť interiéru.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Kuchyňa s jedálňou

Kuchynská linka predstavovala klasické “L” doplnené o barový pult. Pult bol spočiatku navrhnutý ako pokračovanie linky do tvaru “U”. Po konzultácii s majiteľkou sme pult premiestnili na protiľahlú stenu, kde sú dvere do špajze.

Hodnotenie klienta

Andrea Kvokačková – Janovce

Prvý dojem – WAU efekt. Úplné zhmotnenie desiatok nápadov a predstáv do jedného ladiaceho celku. Pocit až neuveriteľný, že tak krásne môže vyzerať môj budúci domov. Prečítať celé hodnotenie “Andrea Kvokačková – Janovce”

Obývacia izba - deliaca priečka z drevených hranolov

Dominantným prvkom otvoreného interiéru je deliaca priečka. Slúži na oddelenie jedálne od obývacej izby, pričom zachováva vzdušnosť interiéru. Je tvorená pevnou stenou, ktorá je po stranách doplnená o drevené hranoly. Tie tvoria akúsi optickú zábranu ale zároveň priestor nezaťažujú.

Drevené hranoly tvoriace deliacu stenu boli použité aj na strope. Tento prvok prepojil stenu s obývacou izbou a vytvoril nevšedný znížený strop. Majitelia majú radi drevo a tak sa takémuto dizajnu potešili.

Návrh interiéru rodinného domu nezostal iba pri návrhu dennej časti. Súčasťou návrhu bol aj návrh dizajnu hlavnej kúpeľne.

Dizajn kúpeľne - sivá kúpeľňa s drevom

Dizajn kúpeľne je navrhnutý podľa predstavy majiteľky, ktorá snívala o sivej kúpeľni. A tak sme po odsúhlasní dispozície išli priamo na dizajn obkladov a dlažieb. Mala konkrétnu predstavu o budúcej kúpeľni a taktiež vybraný obklad.

Návrh interiéru rodinného domu v okrese Bardejov obsahoval návrh dennej časti domu a kúpeľne. Ostatné časti si majitelia zariadia podľa svojho uváženia. Na zjednotenie dizajnu interiéru je ideálne navrhnúť všetky izby vrátane predsiene, spálne, detských izieb.

Potrebujete dizajnéra, ktorý vám pripraví návrh interiéru rodinného domu a pomôže vytvoriť bývanie vašich snov? Čím skôr na tom začneme pracovať, tým lepšie. Budete mať dostatok času premyslieť si všetky detaily. Napíšte mi a ja vám pripravím cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.