Návrh interiéru rodinného domu Janovce

Spojená kuchyňa s obývacou izbou vyžadovala riešenie, ktoré by vytvorilo priestor na TV stenu a opticky oddelilo jedálenský stôl

Janovce - Bardejov

1

59 m2

Marec 2019

Návrh interiéru novostavby rodinného domu v obci Janovce v okrese Bardejov bol výnimočný. Bolo potrebné navrhnúť spojenú obývačku s kuchyňou a jedálňou. Najväčším problémom bolo umiestnenie televízora a čiastočné oddelenie jedálne. To som vyriešil drevenou deliacou stenou a tak zachoval vzdušnosť interiéru.

Kuchyňa s jedálňou

Kuchynská linka predstavovala klasické “L” doplnené o barový pult. Pult bol spočiatku navrhnutý ako pokračovanie linky do tvaru “U”. Po konzultácii s majiteľkou sme pult premiestnili na protiľahlú stenu, kde sú dvere do špajze.

návrh interiéru rodinného domu bardejov
návrh interiéru rodinného domu bardejov

Andrea Kvokačková – Janovce

Prvý dojem – WAU efekt. Úplné zhmotnenie desiatok nápadov a predstáv do jedného ladiaceho celku. Pocit až neuveriteľný, že tak krásne môže vyzerať môj budúci domov. Prečítať celé hodnotenie “Andrea Kvokačková – Janovce”

interierovy dizajn prešov

Obývacia izba - deliaca priečka z drevených hranolov

Dominantným prvkom otvoreného interiéru je deliaca priečka. Slúži na oddelenie jedálne od obývacej izby, pričom zachováva vzdušnosť interiéru. Je tvorená pevnou stenou, ktorá je po stranách doplnená o drevené hranoly. Tie tvoria akúsi optickú zábranu ale zároveň priestor nezaťažujú.

Drevené hranoly tvoriace deliacu stenu boli použité aj na strope. Tento prvok prepojil stenu s obývacou izbou a vytvoril nevšedný znížený strop. Majitelia majú radi drevo a tak sa takémuto dizajnu potešili.

Návrh interiéru rodinného domu nezostal iba pri návrhu dennej časti. Súčasťou návrhu bol aj návrh dizajnu hlavnej kúpeľne.

Dizajn kúpeľne - sivá kúpeľňa s drevom

Dizajn kúpeľne je navrhnutý podľa predstavy majiteľky, ktorá snívala o sivej kúpeľni. A tak sme po odsúhlasní dispozície išli priamo na dizajn obkladov a dlažieb. Mala konkrétnu predstavu o budúcej kúpeľni a taktiež vybraný obklad.

navrh interieru kupelne domu bardejov janovce

Návrh interiéru rodinného domu v okrese Bardejov obsahoval návrh dennej časti domu a kúpeľne. Ostatné časti si majitelia zariadia podľa svojho uváženia. Na zjednotenie dizajnu interiéru je ideálne navrhnúť všetky izby vrátane predsiene, spálne, detských izieb.

Potrebujete dizajnéra, ktorý vám pripraví návrh interiéru rodinného domu a pomôže vytvoriť bývanie vašich snov? Čím skôr na tom začneme pracovať, tým lepšie. Budete mať dostatok času premyslieť si všetky detaily. Napíšte mi a ja vám pripravím cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest