Návrh interiéru rodinného domu Janovce

Spojená kuchyňa s obývacou izbou vyžadovala riešenie, ktoré by vytvorilo priestor na TV stenu a opticky oddelilo jedálenský stôl

Janovce - Bardejov

1

59 m2

Marec 2019

Návrh interiéru novostavby rodinného domu v obci Janovce v okrese Bardejov bol výnimočný. Bolo potrebné navrhnúť spojenú obývačku s kuchyňou a jedálňou. Najväčším problémom bolo umiestnenie televízora a čiastočné oddelenie jedálne. To som vyriešil drevenou deliacou stenou a tak zachoval vzdušnosť interiéru.

Kuchyňa s jedálňou

Kuchynská linka predstavovala klasické “L” doplnené o barový pult. Pult bol spočiatku navrhnutý ako pokračovanie linky do tvaru “U”. Po konzultácii s majiteľkou sme pult premiestnili na protiľahlú stenu, kde sú dvere do špajze.

návrh interiéru rodinného domu bardejov
návrh interiéru rodinného domu bardejov

Andrea Kvokačková – Janovce

Prvý dojem – WAU efekt. Úplné zhmotnenie desiatok nápadov a predstáv do jedného ladiaceho celku. Pocit až neuveriteľný, že tak krásne môže vyzerať môj budúci domov. Ukázať celé hodnotenie “Andrea Kvokačková – Janovce”

interierovy dizajn prešov

Obývacia izba - deliaca priečka z drevených hranolov

Dominantným prvkom otvoreného interiéru je deliaca priečka. Slúži na oddelenie jedálne od obývacej izby, pričom zachováva vzdušnosť interiéru. Je tvorená pevnou stenou, ktorá je po stranách doplnená o drevené hranoly. Tie tvoria akúsi optickú zábranu ale zároveň priestor nezaťažujú.

Drevené hranoly tvoriace deliacu stenu boli použité aj na strope. Tento prvok prepojil stenu s obývacou izbou a vytvoril nevšedný znížený strop. Majitelia majú radi drevo a tak sa takémuto dizajnu potešili.

Návrh interiéru rodinného domu nezostal iba pri návrhu dennej časti. Súčasťou návrhu bol aj návrh dizajnu hlavnej kúpeľne.

Dizajn kúpeľne - sivá kúpeľňa s drevom

Dizajn kúpeľne je navrhnutý podľa predstavy majiteľky, ktorá snívala o sivej kúpeľni. A tak sme po odsúhlasní dispozície išli priamo na dizajn obkladov a dlažieb. Mala konkrétnu predstavu o budúcej kúpeľni a taktiež vybraný obklad.

navrh interieru kupelne domu bardejov janovce

Návrh interiéru rodinného domu v okrese Bardejov obsahoval návrh dennej časti domu a kúpeľne. Ostatné časti si majitelia zariadia podľa svojho uváženia. Na zjednotenie dizajnu interiéru je ideálne navrhnúť všetky izby vrátane predsiene, spálne, detských izieb.

Potrebujete dizajnéra, ktorý vám pripraví návrh interiéru rodinného domu a pomôže vytvoriť bývanie vašich snov? Čím skôr na tom začneme pracovať, tým lepšie. Budete mať dostatok času premyslieť si všetky detaily. Napíšte mi a ja vám pripravím cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Máj 2020.

Ďalšie projekty

Detská izba v štýle Minecraft

Detská izba v štýle Minecraft

Minecraft detská izba - vizualizácie a 360° panoráma Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa...

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Návrh industriálnej kúpeľne - vizualizácie a 3D panorámaIndustriálna kúpeľňa a industriálny dizajn patrí medzi obľúbené dizajnové štýly aj na Slovensku. Odvážne kombinácie farieb, materiálov a povrchov dajú vyznieť jedinečnému štýlu a dizajnu zariadenia a doplnkov....

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Ukázať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Katarína Kristinová – Veľká Lúka

Najväčšou výhodou bola pre mňa komunikácia online, ktorá bola na 200%. Určite odporúčam využiť návrh interiéru online. Ukázať celé hodnotenie “Katarína Kristinová – Veľká Lúka”

detska izby skrine na mieru podkrovie

Silvia – Prešov

Komplexnosť ponúkaných služieb, všetko na jednom mieste, dispozícia, farebne ladenie atď. Taktiež milý a profesionálny prístup. Ukázať celé hodnotenie “Silvia – Prešov”

navrh interieru obyvacka tyrkysova sedačka sklenena stena

Peter Baumerth – Vištuk

Najviac oceňujem komplexnosť návrhu. Výstupom je nákupný zoznam a zadanie pre majstra. Ukázať celé hodnotenie “Peter Baumerth – Vištuk”

návrh kúpeľne rako pezinok

Roman Barinka – Trenčín

Boli sme šťastní a mali sme pocit spokojnosti s výsledkom dizajnu. Už sa nevieme dočkať realizácie. Ukázať celé hodnotenie “Roman Barinka – Trenčín”

návrh obývacej izby roman trenčín

Pin It on Pinterest