Interiérový dizajn pre zaneprázdnených ľudí

Moderný minimalistický interiér domu PCO

Návrh minimalistického interiéru novostavby rodinného domu v Starej Ľubovni. Biela, antracit a svetlý dub ako nosné farby interiéru. Nadčasový praktický dizajn s originálnymi nápadmi.

Stará Ľubovňa

1

115m2

November 2020

Pri navrhovaní tohto projektu som kládol dôraz na jednoduchú údržbu nábytku, rovné línie a minimum dekorov. Minimalistický štýl je tu použitý od podláh až po stropy, od exteriéru až po interiér. Vznikol tak nadčasový moderný minimalistický interiér, ktorý si nebude vyžadovať náročnú údržbu.

Kuchyňa

Dizajn kuchyne dokonale zapadá do tohto moderného minimalistického interiéru. Aj napriek tomu, že dominantnou farbou kuchynskej linky je tmavosivá, nepôsobí tmavým dojmom. Vďaka svetlej dubovej podlahe, bielej pracovnej doske s mramorovým dekorom a svetlej stene je kuchyňa maximálne presvetlená. Súčasťou kuchynskej linky je aj praktické nižšie barové sedenie s pohodlnými barovými stoličkami.

Jedálenská časť s obývačkou

Kuchyňa a obývačka sú predelené jedálenským stolom s modernými stoličkami, ktorý ponúka dostatok miesta na posedenie v širokom kruhu rodiny. V bezprostrednej blízkosti stola sa nachádza starší klavír, ktorý si chcela domáca pani ponechať.

Dominantou obývacej izby je modrá kožená sedačka s taburetkou. Obývačku som doplnil aj o zaujímavé prvky ako je dizajnový konferenčný stolík, strieborná stojaca lampa či abstraktný farebný obraz.

Oproti sedačke sa týči moderná TV stena s krbom. Pri výbere skrinky pod TV som sa držal už spomínanej kombinácie tmavosivej farby a svetlého dreva. Tento moderný minimalistický interiér výrazne podtrhuje aj svetlá dubová podlaha.

Pracovňa s tmavo tyrkysovým nábytkom

V dome sa nachádzajú dve pracovne, ktoré sú zároveň využiteľné aj ako hosťovské izby. Prvá pracovňa pozostáva z pracovného kútika, tmavo tyrkysovej skrine a rozkladacej sedačky. Ako celý interiér, aj do tejto miestnosti som umiestnil nábytok, ktorý si nevyžaduje zdĺhavé upratovanie. Zariadenie je navrhnuté tak, aby upratovanie jednoducho zvládol aj robotický vysávač.

Pracovňa v tmavo šedom dizajne

Nábytok v druhej pracovni je ladený do tmavších farieb, čo pôsobí mužnejším dojmom. Biela rozkladacia sedačka poslúži ako dočasná posteľ pre dospelé deti majiteľov domu, ktoré občasne u rodičov prespia. Vďaka dostatku úložného priestoru nie sú ani dlhodobejšie návštevy problémom.

Mária – Stará Ľubovňa

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať. Prečítať celé hodnotenie „Mária – Stará Ľubovňa“

kupelna cierny mramor

Spálňa

Spálňa je srdcom domu. Mojou prioritou bolo navrhnúť takú spálňu, aby sa v nej majitelia domu cítili maximálne komfortne. Prírodné materiály sú známe tým, že pôsobia upokojujúco, a preto drevo, použité v tejto miestnosti, spĺňa nielen dizajnový účel, ale aj relaxačný. Okrem manželskej postele, nočných stolíkov a dizajnových lámp na čítanie, na prvý pohľad zaujme aj moderná vstavaná skriňa.

Súčasťou vstavanej skrine je i výsuvný kozmetický stolík s taburetom. Po zložení je stolík skrytý vo vnútri skrine, takže neruší celkový dizajn interiéru.

Zádverie a chodba s vitrínou

Zádverie určite zaujme v prvom rade množstvom úložného priestoru. Zaujímavým prvkom je akoby levitujúci nábytok, pod ktorým sa nachádza miesto na odkladanie topánok. Nadčasová kombinácia tmavosivej farby a svetlého dreva je doplnená o veľké zrkadlo, čo ocení nejedna žena.

V dome je prakticky využitý každý centimeter, o čom svedčí aj úložné riešenie v chodbe. Sem som umiestnil do steny zapustenú sklenenú vitrínu na mieru.

Dizajnová tmavá kúpeľňa a toaleta

Dych vyrážajúci dizajn kúpeľne som vytvoril v prvom rade prostredníctvom veľkoformátovej čiernej a sivej dlažby s moderným mramorovým dekorom. Čisté línie, príjemné farby a luxusné vybavenie robia z tejto kúpeľne oázu relaxu. Vďaka svojej priestrannosti sa sem zmestila ako vaňa, tak aj sprchový kút.

Do samostatnej toalety som použil rovnaký obklad ako v kúpeľni. Líši sa iba svetlou dubovou podlahou. Jednoduché vybavenie toalety si takisto, ako v celom dome, nevyžaduje náročnú údržbu.

Fasáda v minimalistickom dizajne

Tak ako aj celý interiéru je jednoducho a vkusne navrhnutý i dizajn exteriéru domu, teda fasády. Farebnosť je moderná a nadčasová - biela s antracitovou. Moderný minimalistický interiér tak prechádza plynulo aj do dizajnu exteriéru.

Ste taktiež fanúšikmi minimalizmu a túžite prvky tohto štýlu vniesť aj do vášho príbytku? Kontaktujte ma a vytvorím vám jedinečný3D návrh vášho nového domova.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2022.

Ďalšie projekty

Návrh rekonštrukcie obývacej izby s jedálňou SLO

Návrh rekonštrukcie obývacej izby s jedálňou SLO

Pri realizácii tohto návrhu som dostal jasné zadanie. Zosúladiť priestor obývacej izby s jedálňou tak, aby použité štýly spolu ladili a vytvárali tak modernú miestnosť, ktorá bude zladená s jestvujúcou kuchyňou.Vzájomné porovnanie pred a po nájdete na konci...

Slováková – Senec

S návrhom som spokojná a najviac oceňujem profesionalitu a výbornú komunikáciu. Už pri prvom návrhu sa dostavil wau efekt. Prečítať celé hodnotenie „Slováková – Senec“

rekonštrukcia obývacej izby tv stena na mieru

Mária – Stará Ľubovňa

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať. Prečítať celé hodnotenie „Mária – Stará Ľubovňa“

kupelna cierny mramor

Július Marton – Prešov

Bol som veľmi milo prekvapený keď som uvidel prvé návrhy a preto by som služby dizajnéra určite odporučil aj známym. Veľmi pekná práca. Prečítať celé hodnotenie „Július Marton – Prešov“

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame. Prečítať celé hodnotenie „Michal – Čaklov“

industriálny štýl tv steny

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy… Prečítať celé hodnotenie „Peter Fecko – Tročany“

krb s tv stenou v obývačke

Pin It on Pinterest