Návrh minimalistického interiéru novostavby rodinného domu v Starej Ľubovni. Biela, antracit a svetlý dub ako nosné farby interiéru. Nadčasový praktický dizajn s originálnymi nápadmi.

Stará Ľubovňa
November 2020
115m2

Minimalistický interiér s jednoduchou údržbou

Pri navrhovaní tohto projektu som kládol dôraz na jednoduchú údržbu nábytku, rovné línie a minimum dekorov. Minimalistický štýl je tu použitý od podláh až po stropy, od exteriéru až po interiér. Vznikol tak nadčasový moderný minimalistický interiér, ktorý si nebude vyžadovať náročnú údržbu.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Kuchyňa

Dizajn kuchyne dokonale zapadá do tohto moderného minimalistického interiéru. Aj napriek tomu, že dominantnou farbou kuchynskej linky je tmavosivá, nepôsobí tmavým dojmom. Vďaka svetlej dubovej podlahe, bielej pracovnej doske s mramorovým dekorom a svetlej stene je kuchyňa maximálne presvetlená. Súčasťou kuchynskej linky je aj praktické nižšie barové sedenie s pohodlnými barovými stoličkami.

Jedálenská časť s obývačkou

Kuchyňa a obývačka sú predelené jedálenským stolom s modernými stoličkami, ktorý ponúka dostatok miesta na posedenie v širokom kruhu rodiny. V bezprostrednej blízkosti stola sa nachádza starší klavír, ktorý si chcela domáca pani ponechať.

Dominantou obývacej izby je modrá kožená sedačka s taburetkou. Obývačku som doplnil aj o zaujímavé prvky ako je dizajnový konferenčný stolík, strieborná stojaca lampa či abstraktný farebný obraz.

Oproti sedačke sa týči moderná TV stena s krbom. Pri výbere skrinky pod TV som sa držal už spomínanej kombinácie tmavosivej farby a svetlého dreva. Tento moderný minimalistický interiér výrazne podtrhuje aj svetlá dubová podlaha.

Pracovňa s tmavo tyrkysovým nábytkom

V dome sa nachádzajú dve pracovne, ktoré sú zároveň využiteľné aj ako hosťovské izby. Prvá pracovňa pozostáva z pracovného kútika, tmavo tyrkysovej skrine a rozkladacej sedačky. Ako celý interiér, aj do tejto miestnosti som umiestnil nábytok, ktorý si nevyžaduje zdĺhavé upratovanie. Zariadenie je navrhnuté tak, aby upratovanie jednoducho zvládol aj robotický vysávač.

Pracovňa v tmavo šedom dizajne

Nábytok v druhej pracovni je ladený do tmavších farieb, čo pôsobí mužnejším dojmom. Biela rozkladacia sedačka poslúži ako dočasná posteľ pre dospelé deti majiteľov domu, ktoré občasne u rodičov prespia. Vďaka dostatku úložného priestoru nie sú ani dlhodobejšie návštevy problémom.

Hodnotenie klienta

Mária – Stará Ľubovňa

Komunikácia s Vami bola výborná, vedeli ste vždy usmerniť, poradiť. Oceňujeme komplexnú službu v oblasti dizajnu, obrovskú úsporu času, vďaka realistickej vizualizácii minimalizácia stresu z toho, ako to bude vyzerať. Prečítať celé hodnotenie “Mária – Stará Ľubovňa”

Spálňa

Spálňa je srdcom domu. Mojou prioritou bolo navrhnúť takú spálňu, aby sa v nej majitelia domu cítili maximálne komfortne. Prírodné materiály sú známe tým, že pôsobia upokojujúco, a preto drevo, použité v tejto miestnosti, spĺňa nielen dizajnový účel, ale aj relaxačný. Okrem manželskej postele, nočných stolíkov a dizajnových lámp na čítanie, na prvý pohľad zaujme aj moderná vstavaná skriňa.

Súčasťou vstavanej skrine je i výsuvný kozmetický stolík s taburetom. Po zložení je stolík skrytý vo vnútri skrine, takže neruší celkový dizajn interiéru.

Zádverie a chodba s vitrínou

Zádverie určite zaujme v prvom rade množstvom úložného priestoru. Zaujímavým prvkom je akoby levitujúci nábytok, pod ktorým sa nachádza miesto na odkladanie topánok. Nadčasová kombinácia tmavosivej farby a svetlého dreva je doplnená o veľké zrkadlo, čo ocení nejedna žena.

V dome je prakticky využitý každý centimeter, o čom svedčí aj úložné riešenie v chodbe. Sem som umiestnil do steny zapustenú sklenenú vitrínu na mieru.

Dizajnová tmavá kúpeľňa a toaleta

Dych vyrážajúci dizajn kúpeľne som vytvoril v prvom rade prostredníctvom veľkoformátovej čiernej a sivej dlažby s moderným mramorovým dekorom. Čisté línie, príjemné farby a luxusné vybavenie robia z tejto kúpeľne oázu relaxu. Vďaka svojej priestrannosti sa sem zmestila ako vaňa, tak aj sprchový kút.

Do samostatnej toalety som použil rovnaký obklad ako v kúpeľni. Líši sa iba svetlou dubovou podlahou. Jednoduché vybavenie toalety si takisto, ako v celom dome, nevyžaduje náročnú údržbu.

Fasáda v minimalistickom dizajne

Tak ako aj celý interiéru je jednoducho a vkusne navrhnutý i dizajn exteriéru domu, teda fasády. Farebnosť je moderná a nadčasová - biela s antracitovou. Moderný minimalistický interiér tak prechádza plynulo aj do dizajnu exteriéru.

Ste taktiež fanúšikmi minimalizmu a túžite prvky tohto štýlu vniesť aj do vášho príbytku? Kontaktujte ma a vytvorím vám jedinečný 3D návrh vášho nového domova.