Industriálna kuchyňa s jedálňou a obývacia izba REG

Rekonštrukcia domu na industriálny (priemyselný) štýl interiéru. Prevládajúca kombinácia drevo-betón.

Stará Ľubovňa

1

47m2

Apríl 2020

Projekt rekonštrukcie rodinného domu v Starej Ľubovni. Kompletná prerábka interiéru z klasického na industriálny štýl. Navrhnutá bola nová kuchynská linka na mieru, jedálenský nábytok s komodou a taktiež atypická obývacia tv stena.

Kuchyňa a jedáleň

V pôvodnom stave bola kuchyňa od jedálne oddelená presklennou stenou s dverami. Odstránením steny sa priestor opticky otvoril a vzájomne sa prepojili jednotlivé zóny.

industriálna kuchyňa s jedálňou dub halifax a beton

Základný tvar kuchyne (poloha drezu a chladničky) zostal bez zmeny. Pri návrhu som teda vychádzal z pôvodnej dispozície s cieľom prispôsobiť sa exiustujúcim rozvodom vody a elektriny.

industriálna kuchyňa s jedálňou

Dub Halifax tabákový

Prevládajúcim materiálom je Dub Halifax tabákový

Betón

Imitácia betónu je použitá v kombinácii s drevom

Čierny kov

Kov jednoducho patrí k industriálnemu štýlu

Koža

Šedé kožené jedálenské stoličky a lavica

Jedálenský stôl s lavicou

Jedálenská časť izby je navrhnutá podľa želania majiteľov aj ako oddychový priestor pri varení, so samostatnou lavicou a televízorom. Dizajn tejto časti korešponduje s dizajnom kuchyne a teda v ňom prevláda drevo a šedá farba.

betonove hodiny v jedalni priemyselny styl
jedálenský stôl čierny luster komoda a príborník

Obývacia izba

Obývacia izba je s jedálňou prepojená formou otvoreného prechodu. Okrem tohto vstupu je do izby aj vstup priamo z hlavnej chodby. Návšteva tak môže vojsť rovno do obývacej izby a kuchyňa zostane za rohom.

industriálna kuchyňa s jedálňou a lavicou

Dominantou obývacej izby je atypická televízna stena so závesnou skrinkou a poličkami. Jednoduchá drevená zadná stena je ozvláštnená nepravidelným uložením drevených panelov, ktoré sú prepojené matnou zlatou lištou.

industriálna obývačka dub halifax

Všetok nábytok je navrnhutý ako atypický, na mieru pre daný priestor. Šikovný stolár to dokáže vyrobiť presne podľa návrhu a dodaných výkresov a bude to vyzerať rovnako ako na návrhu a 3D vizualizácii.

industriálna obývacia izba cierna kozena sedacka

V rámci spolupráce ponúkam možnosť využitia služieb overeného stolára, s ktorým mám veľmi dobré skúsenosti. V prípade záujmu dostanete k návrhu aj kompletný nákupný zoznam zariadenia, doplnkov a nábytku použitého v návrhu.

Ak teda potrebujete pomôcť so zariadením nového bývania, no nemáte čas nad všetkým premýšľať, tak ma určite kontaktujte.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Marec 2021.

Ďalšie projekty

Byt v škandinávskom štýle

Byt v škandinávskom štýle

Návrh dizajnu 2-izbového bytu vo svetlom škandinávskom severskom štýle. Návrh interiéru kuchyne, obývačky, chodby, kúpeľne a spálne.

4 farebné verzie jednej kuchyne

4 farebné verzie jednej kuchyne

Interiérový dizajn a 3D vizualizácia ako pomoc pre nerozhodných ľudí. Pozrite si 4 rôzne verzie tej istej kuchynskej linky.

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest