Rekonštrukcia domu na industriálny (priemyselný) štýl interiéru. Prevládajúca kombinácia drevo-betón.

Stará Ľubovňa
Apríl 2020
47m2

Moderná rekonštrukcia rodinného domu

Projekt rekonštrukcie rodinného domu v Starej Ľubovni. Kompletná prerábka interiéru z klasického na industriálny štýl. Navrhnutá bola nová kuchynská linka na mieru, jedálenský nábytok s komodou a taktiež atypická obývacia tv stena.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Kuchyňa a jedáleň

V pôvodnom stave bola kuchyňa od jedálne oddelená presklennou stenou s dverami. Odstránením steny sa priestor opticky otvoril a vzájomne sa prepojili jednotlivé zóny.

Základný tvar kuchyne (poloha drezu a chladničky) zostal bez zmeny. Pri návrhu som teda vychádzal z pôvodnej dispozície s cieľom prispôsobiť sa exiustujúcim rozvodom vody a elektriny.

Dub Halifax tabákový

Prevládajúcim materiálom je Dub Halifax tabákový

Betón

Imitácia betónu je použitá v kombinácii s drevom

Čierny kov

Kov jednoducho patrí k industriálnemu štýlu

Koža

Šedé kožené jedálenské stoličky a lavica

Jedálenský stôl s lavicou

Jedálenská časť izby je navrhnutá podľa želania majiteľov aj ako oddychový priestor pri varení, so samostatnou lavicou a televízorom. Dizajn tejto časti korešponduje s dizajnom kuchyne a teda v ňom prevláda drevo a šedá farba.

Obývacia izba

Obývacia izba je s jedálňou prepojená formou otvoreného prechodu. Okrem tohto vstupu je do izby aj vstup priamo z hlavnej chodby. Návšteva tak môže vojsť rovno do obývacej izby a kuchyňa zostane za rohom.

Dominantou obývacej izby je atypická televízna stena so závesnou skrinkou a poličkami. Jednoduchá drevená zadná stena je ozvláštnená nepravidelným uložením drevených panelov, ktoré sú prepojené matnou zlatou lištou.

Všetok nábytok je navrnhutý ako atypický, na mieru pre daný priestor. Šikovný stolár to dokáže vyrobiť presne podľa návrhu a dodaných výkresov a bude to vyzerať rovnako ako na návrhu a 3D vizualizácii.

V rámci spolupráce ponúkam možnosť využitia služieb overeného stolára, s ktorým mám veľmi dobré skúsenosti. V prípade záujmu dostanete k návrhu aj kompletný nákupný zoznam zariadenia, doplnkov a nábytku použitého v návrhu.

Ak teda potrebujete pomôcť so zariadením nového bývania, no nemáte čas nad všetkým premýšľať, tak ma určite kontaktujte.