Home office 3 – Malá a útulná pracovňa

Návrh domácej kancelárie s rozlohou len 5,5m2, v ktorej nechýba dostatok miesta na prácu, dokumenty i tlačiareň.

Tročany

1

5,5m2

Apríl 2020

Poslednou v sérií domácich kancelárií je malá útulná pracovňa vytvorená na ploche necelých 6m2. Napriek malej ploche je v nej dostatok priestoru na všetko podstatné.

Základom je ako inak – stôl vo forme jednoduchej dosky, ktorý je navrhnutý na celú šírku miestnosti – 2,2m. Takto navrhnutý stôl poskytuje dostatok pracovného miesta. Pod stolom je vytvorená polica na počítač.

Na ľavej strane je navrhnutá skrinka s posuvnými dvierkami na dokumenty, ktorá zároveň slúži aj ako priestor na tlačiareň. Najzaujímavejšia je ale pravá strana izby, kde sa nachádza atypická skrinková zostava s LED svietením.

Pravá strana je navrhnutá ako nepravidelná kombinácia otvorených a uzatvorených poličiek siahajúcich k stropu izby, ktoré prechádzajú vo forme police ponad celý stôl. V pravom kúte sú do lamelovej steny osadené LED pásy. Tieto pásy pokračujú smerom nahor a následne horizontálne cez policu.

Aj v pracovni s rozmermi 2,2m x 2,5m sa našlo miesto na menšie kresielko na oddych.

Farebnosť pracovne je navrhnutá tak aby korešpondovala s dizajnom interiéru. Prevládajúcim materiálom je jaseň v kombinácii s bielou matnou farbou. Myslím si, že z toho vznikla príjemná malá útulná pracovňa v rodinnom dome.

Máte aj vy izbu, s ktorej zariadením si neviete rady? Hľadáte originálne riešenie a návrh na mieru vašim predstavám? Osloviť interiérového dizajnéra je ten najlepší prvý krok, ktorý môžete spraviť.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Jún 2021.

Ďalšie projekty

Alena – návrh kuchynskej linky

Na návrhu najviac oceňujem nápad a profesionálnu komunikáciu dizajnéra. Už prvé návrhy boli krásne a preto jeho služby určite odporúčam využiť. Prečítať celé hodnotenie “Alena – návrh kuchynskej linky”

vyvazena kuchyna so skrytymi dverami do spajze

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest