Home office 3 – Malá a útulná pracovňa

Návrh domácej kancelárie s rozlohou len 5,5m2, v ktorej nechýba dostatok miesta na prácu, dokumenty i tlačiareň.

Tročany

1

5,5m2

Apríl 2020

Poslednou v sérií domácich kancelárií je malá útulná pracovňa vytvorená na ploche necelých 6m2. Napriek malej ploche je v nej dostatok priestoru na všetko podstatné.

Základom je ako inak – stôl vo forme jednoduchej dosky, ktorý je navrhnutý na celú šírku miestnosti – 2,2m. Takto navrhnutý stôl poskytuje dostatok pracovného miesta. Pod stolom je vytvorená polica na počítač.

Na ľavej strane je navrhnutá skrinka s posuvnými dvierkami na dokumenty, ktorá zároveň slúži aj ako priestor na tlačiareň. Najzaujímavejšia je ale pravá strana izby, kde sa nachádza atypická skrinková zostava s LED svietením.

Pravá strana je navrhnutá ako nepravidelná kombinácia otvorených a uzatvorených poličiek siahajúcich k stropu izby, ktoré prechádzajú vo forme police ponad celý stôl. V pravom kúte sú do lamelovej steny osadené LED pásy. Tieto pásy pokračujú smerom nahor a následne horizontálne cez policu.

Aj v pracovni s rozmermi 2,2m x 2,5m sa našlo miesto na menšie kresielko na oddych.

Farebnosť pracovne je navrhnutá tak aby korešpondovala s dizajnom interiéru. Prevládajúcim materiálom je jaseň v kombinácii s bielou matnou farbou. Myslím si, že z toho vznikla príjemná malá útulná pracovňa v rodinnom dome.

Máte aj vy izbu, s ktorej zariadením si neviete rady? Hľadáte originálne riešenie a návrh na mieru vašim predstavám? Osloviť interiérového dizajnéra je ten najlepší prvý krok, ktorý môžete spraviť.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Apríl 2021.

Ďalšie projekty

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest