Návrh kúpeľne – výber inšpirácie

Uvažujete nad novu kúpeľňou a neviete si ju ešte celkom predstaviť? Poradím vám kde nájsť skvelú inšpiráciu.

Inšpirácie….kde ich zobrať? Ak patríte k tým, ktorí práve uvažujú nad novou kúpeľňou a hľadajú pomoc či inšpiráciu, tak čítajte ďalej.

Inšpirácia, alebo nápad je podľa mňa to najdôležitejšie čo potrebujete pri vytváraní čohokoľvek nového. Je tomu tak aj pri novej kúpeľni. Ale kde ju nájsť, keď všetky kúpeľne na internete sú navrhnuté pre veľké priestory…a ani jedna nie je úplne, že top. V jednej je krásna vaňa ale obklady sú nie najkrajšie a inde je zaujímavý doplnok či detail, no zvyšok je otrasný.

Takto je to stále a takto to má takmer každý klient, ktorému som navrhoval jeho novú kúpeľňu. A takto je to podľa mňa správne. Viete prečo?

Jednoducho preto, že takto si každý nájde niečo zaujímavé a z viacerých inšpirácií vytvoríme jedinečnú a neopakovateľnú kúpeľňu.

Kúpeľňa s bidetom, šedá dlažba, imitácia dreva, dvojumyvadlo, inšpirácie

Možno sa pýtate ako teda začať. Ja odporúčam jednoduchý postup, ktorý sa mi na 100% osvedčil.

  1. Nájdite si katalóg inšpirácií – ja najradšej používam Pinterest. Stačí sa bezplatne registrovať a vyhľadať si čo vás zaujíma. Skúste napríklad slovné spojenia ako moderné kúpeľne, inšpirácie kúpeľne, alebo aj v angličtine modern bathroom… ak teda nechcete vyslovene rustikálnu, minimalistickú či inú kúpeľňu.
  2. Pozrite si zopár obrázkov a ihneď ako nájdete taký, ktorý vo vás vyvolá príjemný pocit, či vás zaujme svojím nápadom tak si ho uložte. Môžno nájdete kúpeľňu, ktorá vás osloví a ani nebudete vedieť čím 😉 Aj tú si uložte na nástenku či do priečinka v počítači.
  3. A teraz to najdôležitejšie. Všetky vami vybrané obrázky majú totiž niečo spoločné čo možno na prvý pohľad neuvidíte. Možno je to farebnosť, možno premyslený systém poličiek, možno jednoduchosť a príjemný útulný pocit. S tým vám dokážem pomôcť ja a váš výber pretransformovať na novú kúpeľňu.

Inšpirácie kúpeľní, vaňa s mozaikou, prebaľovaci pult v kúpeľni, vaňová zástena Ravak rosa

Ok, možno si poviete, že všetky zozbierané inšpirácie sú síce nádherné, ale do vašej kúpeľne sa nevojdu. Alebo, že ani jedná fotka sa ani zďaleka priestorovo nepodobá tej vašej a bude ťažké niečo podobné dosiahnuť u vás.

A presne s tým vám viem pomôcť. Dokážem z fotiek extrahovať nápad, emóciu, myšlienku a aplikovať ju do vášho priestoru. Nikdy ale nerobím presné kópie ale nápady transformujem aby z toho vždy vznikla jedinečná kúpeľňa.

Kúpeľňa Antonella inšpirácie, závesné wc toaleta, hnedý obklad

Máte už svoje inšpirácie pripravené a neviete čo ďalej? Prihláste sa na odber noviniek, pretože v ďalšom článku vám napíšem niečo o kúrení v kúpeľni a o kúpeľňových radiátoroch.

Ak nezabudnite zdieľať tento článok s priateľmi, ktorým môže pomôcť. 🙂

Bezplatná Ekniha: 17 Tajných tipov ako si nepredražiť realizáciu nového bývania

Získajte 17 skvelých tipov pre váš nový projekt. Stiahnite si našu e-knihu a urobte prvý krok k úspešnému bývaniu.

Sledujte nás na Instagrame

V tejto 3D vizualizácii obývacej izby sme zdôraznili eleganciu a útulnosť. Televízna stena v kombinácií tmavo hnedej a kašmírovej farby s knižnicou je centrálnym bodom, ktorý priťahuje pozornosť. Kreslo pri knižnici je miestom na relax a rohová sedacia súprava je ideálnym miestom pre rodinné večery. 🌟📺 #obyvacipokoj #nabytokdoobyvacky #moderneobyvacky #nabytok #nabytoknamieru #dizajnovynabytok #nabytokslovensko #interierovydizajnslovensko #interierovydizajn
Nový dizajn kuchyne v byte je inšpirovaný mestskou eleganciou. Tmavá kuchynská linka, stôl a poličky sú všetko, čo potrebujete pre funkčný a štýlový kuchynský priestor. Krása sa skrýva v jednoduchosti. 🌟🍽️ #interierovydizajn #interierovydizajnslovensko #inspiracekuchyne #kuchyneinspirace #inšpiráciakuchyne #inspiracedokuchyne #organizaciakuchyne #modernydomov
"Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť.
Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť."

Renata Berkova

Ďakujeme za milú recenziu. 👏

Všetky naše referencie si môžete pozrieť na https://3dinterier.sk/hodnotenie-skusenosti-recnezie/
#dizajner #interierovydizajn #bytovydizajn #interierovydizajnslovensko #dizajneri
V tejto 3D vizualizácii sa nachádza kombinovaný priestor pre relaxáciu a jedlo. Rozľahlá rohová sedačka pre pohodlie, televízna stena s knižnicou pre kultúrne zážitky a relax a jedálenský stôl so štyrmi stoličkami na spoločné chvíle pri jedle. Tento priestor je skutočným srdcom domova. 🏡🌟 #nabytokdoobyvacky #kniznica #domov #mojdomov #stylovydomov #interierovydizajn #interierovydizajnslovensko
Recenzia nášho klienta:
"Môžem len odporučiť. Pán Pastorčák je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretláča svoj názor. 
Ponúkne viac možností na výber. 
Celková spokojnosť."
Zuzana Chalupkova

Ďakujeme za recenziu. 👏

Všetky naše referencie si môžete pozrieť na https://3dinterier.sk/hodnotenie-skusenosti-recnezie/
#dizajner  #interierovydizajn  #bytovydizajn  #interierovydizajnslovensko  #dizajneri
V tejto 3D vizualizácii sme sa zamerali na luxusný dizajn spálne s nádhernými zlatými doplnkami. Manželská posteľ, závesné nočné lampy, komoda s kozmetickým stolom a veľkým zrkadlom vytvárajú atmosféru pohodlia a elegancie 🌙✨ 

#spalna #luxusnibydleni #interierovydizajn #dizajninterieru #interier
Táto 3D vizualizácia kuchynskej linky je kombináciou elegancie a praktickosti. S kašmírovou kuchynskou linkou, čiernym mramorom, a priestorovým digestorom je kuchyňa pripravená na všetko. Barové sedenie na polostrove je ideálne pre raňajky alebo na vychutnanie si dobrej kávy.🍳✨ 

#interierovydizajn #ciernymramor #barove sedenie #kuchyna #rodinny dom #jedalen.