Návrh kúpeľne – výber inšpirácie

Uvažujete nad novu kúpeľňou a neviete si ju ešte celkom predstaviť? Poradím vám kde nájsť skvelú inšpiráciu.
Uverejnené 10 júl, 2018

Inšpirácie….kde ich zobrať? Ak patríte k tým, ktorí práve uvažujú nad novou kúpeľňou a hľadajú pomoc či inšpiráciu, tak čítajte ďalej.

Inšpirácia, alebo nápad je podľa mňa to najdôležitejšie čo potrebujete pri vytváraní čohokoľvek nového. Je tomu tak aj pri novej kúpeľni. Ale kde ju nájsť, keď všetky kúpeľne na internete sú navrhnuté pre veľké priestory…a ani jedna nie je úplne, že top. V jednej je krásna vaňa ale obklady sú nie najkrajšie a inde je zaujímavý doplnok či detail, no zvyšok je otrasný.

Takto je to stále a takto to má takmer každý klient, ktorému som navrhoval jeho novú kúpeľňu. A takto je to podľa mňa správne. Viete prečo?

Jednoducho preto, že takto si každý nájde niečo zaujímavé a z viacerých inšpirácií vytvoríme jedinečnú a neopakovateľnú kúpeľňu.

Kúpeľňa s bidetom, šedá dlažba, imitácia dreva, dvojumyvadlo, inšpirácie

Možno sa pýtate ako teda začať. Ja odporúčam jednoduchý postup, ktorý sa mi na 100% osvedčil.

  1. Nájdite si katalóg inšpirácií – ja najradšej používam Pinterest. Stačí sa bezplatne registrovať a vyhľadať si čo vás zaujíma. Skúste napríklad slovné spojenia ako moderné kúpeľne, inšpirácie kúpeľne, alebo aj v angličtine modern bathroom… ak teda nechcete vyslovene rustikálnu, minimalistickú či inú kúpeľňu.
  2. Pozrite si zopár obrázkov a ihneď ako nájdete taký, ktorý vo vás vyvolá príjemný pocit, či vás zaujme svojím nápadom tak si ho uložte. Môžno nájdete kúpeľňu, ktorá vás osloví a ani nebudete vedieť čím 😉 Aj tú si uložte na nástenku či do priečinka v počítači.
  3. A teraz to najdôležitejšie. Všetky vami vybrané obrázky majú totiž niečo spoločné čo možno na prvý pohľad neuvidíte. Možno je to farebnosť, možno premyslený systém poličiek, možno jednoduchosť a príjemný útulný pocit. S tým vám dokážem pomôcť ja a váš výber pretransformovať na novú kúpeľňu.

Inšpirácie kúpeľní, vaňa s mozaikou, prebaľovaci pult v kúpeľni, vaňová zástena Ravak rosa

Ok, možno si poviete, že všetky zozbierané inšpirácie sú síce nádherné, ale do vašej kúpeľne sa nevojdu. Alebo, že ani jedná fotka sa ani zďaleka priestorovo nepodobá tej vašej a bude ťažké niečo podobné dosiahnuť u vás.

A presne s tým vám viem pomôcť. Dokážem z fotiek extrahovať nápad, emóciu, myšlienku a aplikovať ju do vášho priestoru. Nikdy ale nerobím presné kópie ale nápady transformujem aby z toho vždy vznikla jedinečná kúpeľňa.

Kúpeľňa Antonella inšpirácie, závesné wc toaleta, hnedý obklad

Máte už svoje inšpirácie pripravené a neviete čo ďalej? Prihláste sa na odber noviniek, pretože v ďalšom článku vám napíšem niečo o kúrení v kúpeľni a o kúpeľňových radiátoroch.

Ak nezabudnite zdieľať tento článok s priateľmi, ktorým môže pomôcť. 🙂

Referencie

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Čítať ďalej “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Čítať ďalej “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Čítať ďalej “Zuzana Bičejova – Breznica”

Sledujte moju tvorbu

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - December 2020.

Ďalšie príspevky

Polička do sprchy walk-in

Polička do sprchy walk-in

Sprchové kúty typu walk-in, ktoré môžete doplniť o šikovné príslušenstvo. Polička do sprchy, box na okuliare, držiak na uterák či zrkadielko na holenie.

Inšpirácie pre malý byt

Inšpirácie pre malý byt

Pozrite si krátke video plné inšpirácie pre malý byt. Nájdete v ňom ukážku toho ako sa dá šikovne vyriešiť byt na ploche 25m2.

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok