Návrh kúpeľne – výber inšpirácie

0950 448 338

Uvažujete nad novu kúpeľňou a neviete si ju ešte celkom predstaviť? Poradím vám kde nájsť skvelú inšpiráciu.

Inšpirácie….kde ich zobrať? Ak patríte k tým, ktorí práve uvažujú nad novou kúpeľňou a hľadajú pomoc či inšpiráciu, tak čítajte ďalej.

Inšpirácia, alebo nápad je podľa mňa to najdôležitejšie čo potrebujete pri vytváraní čohokoľvek nového. Je tomu tak aj pri novej kúpeľni. Ale kde ju nájsť, keď všetky kúpeľne na internete sú navrhnuté pre veľké priestory…a ani jedna nie je úplne, že top. V jednej je krásna vaňa ale obklady sú nie najkrajšie a inde je zaujímavý doplnok či detail, no zvyšok je otrasný.

Takto je to stále a takto to má takmer každý klient, ktorému som navrhoval jeho novú kúpeľňu. A takto je to podľa mňa správne. Viete prečo?

Jednoducho preto, že takto si každý nájde niečo zaujímavé a z viacerých inšpirácií vytvoríme jedinečnú a neopakovateľnú kúpeľňu.

Kúpeľňa s bidetom, šedá dlažba, imitácia dreva, dvojumyvadlo, inšpirácie

Možno sa pýtate ako teda začať. Ja odporúčam jednoduchý postup, ktorý sa mi na 100% osvedčil.

  1. Nájdite si katalóg inšpirácií – ja najradšej používam Pinterest. Stačí sa bezplatne registrovať a vyhľadať si čo vás zaujíma. Skúste napríklad slovné spojenia ako moderné kúpeľne, inšpirácie kúpeľne, alebo aj v angličtine modern bathroom… ak teda nechcete vyslovene rustikálnu, minimalistickú či inú kúpeľňu.
  2. Pozrite si zopár obrázkov a ihneď ako nájdete taký, ktorý vo vás vyvolá príjemný pocit, či vás zaujme svojím nápadom tak si ho uložte. Môžno nájdete kúpeľňu, ktorá vás osloví a ani nebudete vedieť čím 😉 Aj tú si uložte na nástenku či do priečinka v počítači.
  3. A teraz to najdôležitejšie. Všetky vami vybrané obrázky majú totiž niečo spoločné čo možno na prvý pohľad neuvidíte. Možno je to farebnosť, možno premyslený systém poličiek, možno jednoduchosť a príjemný útulný pocit. S tým vám dokážem pomôcť ja a váš výber pretransformovať na novú kúpeľňu.

Inšpirácie kúpeľní, vaňa s mozaikou, prebaľovaci pult v kúpeľni, vaňová zástena Ravak rosa

Ok, možno si poviete, že všetky zozbierané inšpirácie sú síce nádherné, ale do vašej kúpeľne sa nevojdu. Alebo, že ani jedná fotka sa ani zďaleka priestorovo nepodobá tej vašej a bude ťažké niečo podobné dosiahnuť u vás.

A presne s tým vám viem pomôcť. Dokážem z fotiek extrahovať nápad, emóciu, myšlienku a aplikovať ju do vášho priestoru. Nikdy ale nerobím presné kópie ale nápady transformujem aby z toho vždy vznikla jedinečná kúpeľňa.

Kúpeľňa Antonella inšpirácie, závesné wc toaleta, hnedý obklad

Máte už svoje inšpirácie pripravené a neviete čo ďalej? Prihláste sa na odber noviniek, pretože v ďalšom článku vám napíšem niečo o kúrení v kúpeľni a o kúpeľňových radiátoroch.

Ak nezabudnite zdieľať tento článok s priateľmi, ktorým môže pomôcť. 🙂

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.