Erik Fortuna – Hurbanova Ves

0950 448 338

Najviac oceňujem výbornú komunikáciu s dizajnérom aj napriek tomu, že sme komunikovali cez email. Keď sme prvýkrát uvideli hotový návrh tak sme boli sme veľmi spokojní.

Využiť služby interiérového dizajnéra som sa rozhodol z dôvodu, že som na jednej strane už mal akú takú predstavu, ktorú som potreboval “zhmotniť” a doladiť detaily ale potreboval som aj zariadenie a nábytok na mieru.

Pred začatím spolupráce som mal obavy, ktoré sa mi ale nepotvrdili a služba návrhu interiéru domu jednoznačne splnila všetky moje očakávania.

Najviac oceňujem výbornú komunikáciu s dizajnérom aj napriek tomu, že sme komunikovali cez email. Keď sme prvýkrát uvideli hotový návrh tak sme boli sme veľmi spokojní. Bolo to presne to čo sme chceli.

Určite budeme tieto služby ďalej odporúčať!!! Boli sme nadmieru spokojní!!! Celý interiér sa podarilo navrhnúť presne tak, aká bola naša predstava. Stačilo poslať len pár veci čo sa nám páči a napísať čo by sme chceli. 🙂


 

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na mesiac Február.