Erik Fortuna – Hurbanova Ves

8. dec 2018

Využiť služby interiérového dizajnéra som sa rozhodol z dôvodu, že som na jednej strane už mal akú takú predstavu, ktorú som potreboval “zhmotniť” a doladiť detaily ale potreboval som aj zariadenie a nábytok na mieru.

Pred začatím spolupráce som mal obavy, ktoré sa mi ale nepotvrdili a služba návrhu interiéru domu jednoznačne splnila všetky moje očakávania.

Najviac oceňujem výbornú komunikáciu s dizajnérom aj napriek tomu, že sme komunikovali cez email. Keď sme prvýkrát uvideli hotový návrh tak sme boli sme veľmi spokojní. Bolo to presne to čo sme chceli.

Určite budeme tieto služby ďalej odporúčať!!! Boli sme nadmieru spokojní!!! Celý interiér sa podarilo navrhnúť presne tak, aká bola naša predstava. Stačilo poslať len pár veci čo sa nám páči a napísať čo by sme chceli. 🙂


 

Referencie

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Čítať ďalej “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Čítať ďalej “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Čítať ďalej “Zuzana Bičejova – Breznica”

Sledujte moju tvorbu

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - December 2020.

Ďalšie referencie

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok