Erik Fortuna – Hurbanova Ves

Najviac oceňujem výbornú komunikáciu s dizajnérom aj napriek tomu, že sme komunikovali cez email. Keď sme prvýkrát uvideli hotový návrh tak sme boli sme veľmi spokojní.

Využiť služby interiérového dizajnéra som sa rozhodol z dôvodu, že som na jednej strane už mal akú takú predstavu, ktorú som potreboval “zhmotniť” a doladiť detaily ale potreboval som aj zariadenie a nábytok na mieru.

Pred začatím spolupráce som mal obavy, ktoré sa mi ale nepotvrdili a služba návrhu interiéru domu jednoznačne splnila všetky moje očakávania.

Najviac oceňujem výbornú komunikáciu s dizajnérom aj napriek tomu, že sme komunikovali cez email. Keď sme prvýkrát uvideli hotový návrh tak sme boli sme veľmi spokojní. Bolo to presne to čo sme chceli.

Určite budeme tieto služby ďalej odporúčať!!! Boli sme nadmieru spokojní!!! Celý interiér sa podarilo navrhnúť presne tak, aká bola naša predstava. Stačilo poslať len pár veci čo sa nám páči a napísať čo by sme chceli. 🙂


 

Dovoľte nám pomôcť vám zariadiť váš domov snov.

Zameriavame sa na transparentnosť a úprimnosť. Z našej prehľadnej ponuky cenových balíkov si vyberie skutočne každý! Už žiadne prekvapenia. U nás viete čo dostanete.

Sledujte nás na Instagrame

Pavol Pastorčák

Pavol Pastorčák

Sme online

Sme offline - odpovieme čo najskôr.

Pavol Pastorčák
Zdravím! 👋
Máte nejaké otázky?
Začať čet
chat