2024 Farba Roka: Limitless – Kombinácia Sily a Neutrality

Zistite, prečo je farba Limitless od DULUX™ Paints by PPG farbou roka 2024. Tento teplý, žlto béžový odtieň prináša energiu a harmóniu do vášho domova.

Rok 2024 prichádza so zmenami v interiérovom dizajne, a novou farbou, ktorá bude vládnuť domácim priestorom. DULUX™ Paints by PPG už zverejnilo svoj výber pre Farbu Roku 2024 a táto voľba nám prináša úžasný odtieň s názvom Limitless (DLX1091-3). V tomto článku sa pozrieme na to, prečo Limitless stojí za to, aby sa stala srdcom vášho interiéru.

Limitless farba: Energizujúce Žlto-Béžové Pohodlie

 

Limitless je odtieň, ktorý prináša čerstvý nádych neutrálnej farby a energizujúcej sily primárnej farby. Táto teplá žltobežová farba dokonale dopĺňa akýkoľvek priestor, či už ide o moderný apartmán alebo tradičný dom.

S Limitless môžete vytvoriť teplú a prijemnú atmosféru, ktorá zohľadňuje súčasné pocity a nálady spotrebiteľov, keď vstupujeme do roku 2024.

Farba roka 2024 je pomenovaná podľa svojej schopnosti vytvoriť pocit nekonečna. Je to farba, ktorá je zároveň upokojujúca a stimulujúca. Je to farba, ktorá pôsobí luxusne a zároveň je príjemná na pohľad.

limitless farba roka 2024

Zdroj: PPG DECO Slovakia

Trend Svetlých a Teplých odtieňov

 

Svet interiérového dizajnu sa postupne pohybuje od chladných a stvrdnutých odtieňov smerom k teplým, príjemným farbám. Mitsu Dhawan, brand manažér Dulux Paint, hovorí: “Pozorujeme posun k teplým odtieňom, ktoré sú upokojujúce, no zároveň povznášajúce.” Tento posun je zrkadlený vo výbere farby roku 2024.

Farba roka 2024: Limitless

Všestrannosť Farby Limitless

 

Limitless je výnimočná pre svoju schopnosť splynúť s rôznymi farbami a pridať im pocit tepla a energie. Môžete ju kombinovať s jemnými pastelovými odtieňmi, ktoré vytvoria pocit starostlivosti a podpory. Limitless je vhodný pre všetky povrchy – od stien, cez dvere až po exteriérové fasády.

Farba roka 2024 sa dá využiť v interiéri rôznymi spôsobmi. Môže sa použiť ako hlavná farba v miestnosti, alebo ako doplnková farba. Môže sa použiť na stenách, strope, nábytku alebo dekoráciách.

 

Farebná Paleta pre Rok 2024

 

Limitless je hviezdou farebnej palety Dulux Paints pre rok 2024. Môžete ju párovať s rôznymi odtieňmi, ako napríklad Sweet Spiceberry (DLX1059-7) pre odvážny a energizujúci pocit, Aquamarine Dream (DLX1135-4) pre pohodlnú farbovú kombináciu, alebo Night Rendezvous (DLX1037-5) pre osviežujúcu štýlovú voľbu.

Najlepšia Voľba pre Váš Domov

 

Limitless je nielen krásna, ale aj praktická voľba. Je to farba, ktorá prináša do vášho domova slnečnú energiu a pocit rastúcej vitality. Je to odtieň, ktorý sa dobre kombinuje s rôznymi farebnými schémami a pridáva do vášho interiéru teplo a pozitívnu atmosféru. Pre nový rok 2024 preto uvažujte o farbe Limitless ako o hlavnej farbe pre váš domov. Nechajte sa inšpirovať novými trendmi a vytvorte si útulný a harmonický priestor, ktorý vám bude prinášať radosť a pohodu. Radi vám s tým pomôžeme.

Bezplatná Ekniha: 17 Tajných tipov ako si nepredražiť realizáciu nového bývania

Získajte 17 skvelých tipov pre váš nový projekt. Stiahnite si našu e-knihu a urobte prvý krok k úspešnému bývaniu.

Sledujte nás na Instagrame

V tejto 3D vizualizácii obývacej izby sme zdôraznili eleganciu a útulnosť. Televízna stena v kombinácií tmavo hnedej a kašmírovej farby s knižnicou je centrálnym bodom, ktorý priťahuje pozornosť. Kreslo pri knižnici je miestom na relax a rohová sedacia súprava je ideálnym miestom pre rodinné večery. 🌟📺 #obyvacipokoj #nabytokdoobyvacky #moderneobyvacky #nabytok #nabytoknamieru #dizajnovynabytok #nabytokslovensko #interierovydizajnslovensko #interierovydizajn
Nový dizajn kuchyne v byte je inšpirovaný mestskou eleganciou. Tmavá kuchynská linka, stôl a poličky sú všetko, čo potrebujete pre funkčný a štýlový kuchynský priestor. Krása sa skrýva v jednoduchosti. 🌟🍽️ #interierovydizajn #interierovydizajnslovensko #inspiracekuchyne #kuchyneinspirace #inšpiráciakuchyne #inspiracedokuchyne #organizaciakuchyne #modernydomov
"Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť.
Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť."

Renata Berkova

Ďakujeme za milú recenziu. 👏

Všetky naše referencie si môžete pozrieť na https://3dinterier.sk/hodnotenie-skusenosti-recnezie/
#dizajner #interierovydizajn #bytovydizajn #interierovydizajnslovensko #dizajneri
V tejto 3D vizualizácii sa nachádza kombinovaný priestor pre relaxáciu a jedlo. Rozľahlá rohová sedačka pre pohodlie, televízna stena s knižnicou pre kultúrne zážitky a relax a jedálenský stôl so štyrmi stoličkami na spoločné chvíle pri jedle. Tento priestor je skutočným srdcom domova. 🏡🌟 #nabytokdoobyvacky #kniznica #domov #mojdomov #stylovydomov #interierovydizajn #interierovydizajnslovensko
Recenzia nášho klienta:
"Môžem len odporučiť. Pán Pastorčák je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretláča svoj názor. 
Ponúkne viac možností na výber. 
Celková spokojnosť."
Zuzana Chalupkova

Ďakujeme za recenziu. 👏

Všetky naše referencie si môžete pozrieť na https://3dinterier.sk/hodnotenie-skusenosti-recnezie/
#dizajner  #interierovydizajn  #bytovydizajn  #interierovydizajnslovensko  #dizajneri
V tejto 3D vizualizácii sme sa zamerali na luxusný dizajn spálne s nádhernými zlatými doplnkami. Manželská posteľ, závesné nočné lampy, komoda s kozmetickým stolom a veľkým zrkadlom vytvárajú atmosféru pohodlia a elegancie 🌙✨ 

#spalna #luxusnibydleni #interierovydizajn #dizajninterieru #interier
Táto 3D vizualizácia kuchynskej linky je kombináciou elegancie a praktickosti. S kašmírovou kuchynskou linkou, čiernym mramorom, a priestorovým digestorom je kuchyňa pripravená na všetko. Barové sedenie na polostrove je ideálne pre raňajky alebo na vychutnanie si dobrej kávy.🍳✨ 

#interierovydizajn #ciernymramor #barove sedenie #kuchyna #rodinny dom #jedalen.