Vesmírna detská izba

Návrh menšej detskej izby s vesmírnou tématikou pre malého objaviteľa.

Rudník - Košice okolie

1

11m2

Jún 2020

Návrh chlapčenskej detskej izby s vesmírnou tématikou bol zaujímavým spestrením. Detská izba už malá hotové podlahy, ktorým sme sa museli prispôsobiť. Vstavaná skriňa a posteľ s prístelkom boli už taktiež realizované. Bolo treba navrhnúť písací stôl, úložné priestory a samozrejme farebnosť a štýl, aby z toho vznikla vesmírna detská izba.

Pôvodný stav detskej izby

Keďže celá spolupráca prebiehala online, tak som na začiatku dostal “iba” pôdorys izby, fotky s rozmermi stien a vybranú tému – vesmír. Všetko ostatné už bolo ponechané mojej fantázii a nápadom.

Hlavným motívom bola nočná obloha a hviezdy či planéty. Prevládajúcou farbou je tmavo modrá, ktorá je doplnená o biely nábytok. Izba tak nebude pôsobiť príliš tmavo a do vybranej témy “vesmírna detská izba” sa táto farebnosť výborne hodí.

Písací stôl je tvorený masívnou dubovou doskou a bielym zásuvkami a kovovými nohami. Všetok nábytok je navrhnutý tak aby pôsobil vzdušne a malý priestor izby opticky nezaťažoval.

Za čelom postele je navrhnutá nábytková zostava s periňákom, skrinkami na hračky a poličkami na knihy. Horná časť periňáku slúži aj ako príručný nočný stolík.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Jún 2021.

Ďalšie projekty

Alena – návrh kuchynskej linky

Na návrhu najviac oceňujem nápad a profesionálnu komunikáciu dizajnéra. Už prvé návrhy boli krásne a preto jeho služby určite odporúčam využiť. Prečítať celé hodnotenie “Alena – návrh kuchynskej linky”

vyvazena kuchyna so skrytymi dverami do spajze

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest