Návrh menšej detskej izby s vesmírnou tématikou pre malého objaviteľa.

Rudník - Košice okolie
Jún 2020
11m2

Zadanie projektu od klienta

Návrh chlapčenskej detskej izby s vesmírnou tématikou bol zaujímavým spestrením. Detská izba už malá hotové podlahy, ktorým sme sa museli prispôsobiť. Vstavaná skriňa a posteľ s prístelkom boli už taktiež realizované. Bolo treba navrhnúť písací stôl, úložné priestory a samozrejme farebnosť a štýl, aby z toho vznikla vesmírna detská izba.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na mesiac Február.

Pôvodný stav detskej izby

Keďže celá spolupráca prebiehala online, tak som na začiatku dostal “iba” pôdorys izby, fotky s rozmermi stien a vybranú tému – vesmír. Všetko ostatné už bolo ponechané mojej fantázii a nápadom.

Hlavným motívom bola nočná obloha a hviezdy či planéty. Prevládajúcou farbou je tmavo modrá, ktorá je doplnená o biely nábytok. Izba tak nebude pôsobiť príliš tmavo a do vybranej témy “vesmírna detská izba” sa táto farebnosť výborne hodí.

Písací stôl je tvorený masívnou dubovou doskou a bielym zásuvkami a kovovými nohami. Všetok nábytok je navrhnutý tak aby pôsobil vzdušne a malý priestor izby opticky nezaťažoval.

Za čelom postele je navrhnutá nábytková zostava s periňákom, skrinkami na hračky a poličkami na knihy. Horná časť periňáku slúži aj ako príručný nočný stolík.

Zaujal vás môj netradičný návrh detskej izby? Kontaktujte ma a rád vytvorím originálny dizajn aj pre vašu izbu.