Návrh suterénu domu – Široké

8. jan 2019 | 0 komentárov

Široké - Prešov

1

35 m2

November 2018

Cieľom tejto spolupráce bolo vytvoriť návrh suterénu domu určený na rekonštrukciu. Suterén bol spočiatku využívaný iba ako sklad sezónnych vecí. Hlavnou požiadavkou majiteľky bolo aby sa dal využívať na občasné prenocovanie hostí a ich pohostenie v prípade nepriaznivého počasia.

Z pôvodných dvoch samostatných miestností sme po odstránení priečky vytvorili otvorenú kuchyňu s obývačkou. Celkový dojem sa tým razantne zmenil a prevzdušnil.

Prístup z dvora a účel priestorov boli základným prvkom, ktorý určoval výber materiálov na podlahu. Práve preto som do celej miestnosti navrhol keramickú dlažbu v imitácii dreva, ktorá pôsobí teplo, je jednoduchá na údržbu a nebudú jej prekážať ani topánky od blata ?

 

Farby v suteréne domu

Farebné ladenie pre návrh suterénu som prispôsoboval celkovému interiéru domu a jeho farebnosti, no s ohľadom na nadčasovosť a moderný vzhľad, ktorý patril medzi ďalšie požiadavky domácej pani. Pretože je to časť domu, ktorá nie je dostatočne presvetlená, tak najviac prevládajúcou farbou je biela.

Kristína – Široké

Návrh interiéru vo mne vyvolal veľkú emóciu radosti. Na spolupráci s dizajnérom si najviac cením detailnosť a modernosť návrhov, praktické rýchle rady a odbornosť. Ukázať celé hodnotenie “Kristína – Široké”

dizajnovy navrh interieru obývačka s kuchyňou

Kúpeľňa s priestrannou sprchou

Súčasťou návrhu bola aj samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom. V nej prevládajú tie isté farby ako v celom priestore. Vaňu som vymenil za priestranný sprchový kút s čírym sklom na celú šírku kúpeľne, čím som zachoval svetelné podmienky. Aj malá kúpeľňa tak pôsobí opticky väčšie a vzdušnejšie.

Zariadenie a vybavenie interiéru

Kuchynská linka je navrhnutá na mieru, podľa požiadaviek majiteľky a to tak aby v nej bolo všetko potrebné na rýchlu prípravu jednoduchších jedál. Vybavenie obývacej časti obsahuje novú rohovú sedačku a moderný konferenčný stolík ICEBERG. Zvyšné vybavenie obývačky pozostáva z existujúceho nábytku, ktorý sa predtým využíval v inej časti domu.


Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2020.

Hodnotenia

  • Určite odporúčam!! Krásna 3D vizualizácia podla predstáv , zodpovedný a profesionálny prístup 🙂
  • Za nas skvela volba, prijemny a profesionalny pristup. P. Pastorcak, ochotne pomohol a presiel kazdu moju poziadavku. Rychla komunikacia a krasny vysl... Čítať viac
  • Uzasny pristup aj vsetko, perfektna vizualizacia, promptna komunikacia online. Spolojnost👍🏻🤩
  • Korektný a individuálny prístup. Služba dodaná v stanovenom termíne a požadovanej kvalite. S pánom Ing. Pastorčákom si viem predstaviť kedy... Čítať viac
  • Pán dizajnér je naozaj pán profesionál. Len odporúčam. Zhmotni vašu predstavu rýchlo a k absolútnej spokojnosti. Tak to bolo u nás. Myslí n... Čítať viac

Referencie

Branislav Danko – Prešov
danko branislav chodba prešov

Návrh a prvé vizualizácie sa nám páčili. Ihneď takmer presne vystihovali našu predstavu – následne sa už iba dolaďovali detaily. Čítať ďalej “Branislav Danko – Prešov”

Peter Molnár – Bratislava
obyvacia izba bez televizora interierovy dizajn

Hľadal som niekoho, kto mi pomôže s návrhom dispozície, pripraví návrh kuchyne na mieru a vyberie vhodný nábytok a doplnky. Prvé vizualizácie interiéru vo mne vyvolali wow efekt. Čítať ďalej “Peter Molnár – Bratislava”

Roman a Monika – Trnava

Keď sme uvideli svoju vizualizáciu kúpeľne, tak sme nadobudli pocit – už ju chcem mať 🙂 a emócia – úžas. Čítať ďalej “Roman a Monika – Trnava”

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2020.

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok