Rekonštrukcia suterénu rodinného domu s cieľom vytvorenia druhej obývacej izby s kuchyňou.

Široké - Prešov
November 2018
35 m2

Zadanie projektu od klienta

Cieľom tejto spolupráce bolo vytvoriť návrh suterénu domu určený na rekonštrukciu. Suterén bol spočiatku využívaný iba ako sklad sezónnych vecí. Hlavnou požiadavkou majiteľky bolo aby sa dal využívať na občasné prenocovanie hostí a ich pohostenie v prípade nepriaznivého počasia. Z pôvodných dvoch samostatných miestností sme po odstránení priečky vytvorili otvorenú kuchyňu s obývačkou. Celkový dojem sa tým razantne zmenil a prevzdušnil.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Prístup z dvora a účel priestorov boli základným prvkom, ktorý určoval výber materiálov na podlahu. Práve preto som do celej miestnosti navrhol keramickú dlažbu v imitácii dreva, ktorá pôsobí teplo, je jednoduchá na údržbu a nebudú jej prekážať ani topánky od blata.

 

Farby v suteréne domu

Farebné ladenie pre návrh suterénu som prispôsoboval celkovému interiéru domu a jeho farebnosti, no s ohľadom na nadčasovosť a moderný vzhľad, ktorý patril medzi ďalšie požiadavky domácej pani. Pretože je to časť domu, ktorá nie je dostatočne presvetlená, tak najviac prevládajúcou farbou je biela.

Hodnotenie klienta

Kristína – Široké

Návrh interiéru vo mne vyvolal veľkú emóciu radosti. Na spolupráci s dizajnérom si najviac cením detailnosť a modernosť návrhov, praktické rýchle rady a odbornosť. Prečítať celé hodnotenie “Kristína – Široké”

Kúpeľňa s priestrannou sprchou

Súčasťou návrhu bola aj samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom. V nej prevládajú tie isté farby ako v celom priestore. Vaňu som vymenil za priestranný sprchový kút s čírym sklom na celú šírku kúpeľne, čím som zachoval svetelné podmienky. Aj malá kúpeľňa tak pôsobí opticky väčšie a vzdušnejšie.

Zariadenie a vybavenie interiéru

Kuchynská linka je navrhnutá na mieru, podľa požiadaviek majiteľky a to tak aby v nej bolo všetko potrebné na rýchlu prípravu jednoduchších jedál. Vybavenie obývacej časti obsahuje novú rohovú sedačku a moderný konferenčný stolík ICEBERG. Zvyšné vybavenie obývačky pozostáva z existujúceho nábytku, ktorý sa predtým využíval v inej časti domu.

Uvažujete nad rekonštrukciou časti bývania či celého interiéru a neviete si rady? Kontaktujte ma a rád vám s návrhom nového bývania pomôžem.