Návrh suterénu domu – Široké

Rekonštrukcia suterénu rodinného domu s cieľom vytvorenia druhej obývacej izby s kuchyňou.

Široké - Prešov

1

35 m2

November 2018

Cieľom tejto spolupráce bolo vytvoriť návrh suterénu domu určený na rekonštrukciu. Suterén bol spočiatku využívaný iba ako sklad sezónnych vecí. Hlavnou požiadavkou majiteľky bolo aby sa dal využívať na občasné prenocovanie hostí a ich pohostenie v prípade nepriaznivého počasia.

Z pôvodných dvoch samostatných miestností sme po odstránení priečky vytvorili otvorenú kuchyňu s obývačkou. Celkový dojem sa tým razantne zmenil a prevzdušnil.

Prístup z dvora a účel priestorov boli základným prvkom, ktorý určoval výber materiálov na podlahu. Práve preto som do celej miestnosti navrhol keramickú dlažbu v imitácii dreva, ktorá pôsobí teplo, je jednoduchá na údržbu a nebudú jej prekážať ani topánky od blata ?

 

Farby v suteréne domu

Farebné ladenie pre návrh suterénu som prispôsoboval celkovému interiéru domu a jeho farebnosti, no s ohľadom na nadčasovosť a moderný vzhľad, ktorý patril medzi ďalšie požiadavky domácej pani. Pretože je to časť domu, ktorá nie je dostatočne presvetlená, tak najviac prevládajúcou farbou je biela.

Kristína – Široké

Návrh interiéru vo mne vyvolal veľkú emóciu radosti. Na spolupráci s dizajnérom si najviac cením detailnosť a modernosť návrhov, praktické rýchle rady a odbornosť. Prečítať celé hodnotenie “Kristína – Široké”

dizajnovy navrh interieru obývačka s kuchyňou

Kúpeľňa s priestrannou sprchou

Súčasťou návrhu bola aj samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom. V nej prevládajú tie isté farby ako v celom priestore. Vaňu som vymenil za priestranný sprchový kút s čírym sklom na celú šírku kúpeľne, čím som zachoval svetelné podmienky. Aj malá kúpeľňa tak pôsobí opticky väčšie a vzdušnejšie.

Zariadenie a vybavenie interiéru

Kuchynská linka je navrhnutá na mieru, podľa požiadaviek majiteľky a to tak aby v nej bolo všetko potrebné na rýchlu prípravu jednoduchších jedál. Vybavenie obývacej časti obsahuje novú rohovú sedačku a moderný konferenčný stolík ICEBERG. Zvyšné vybavenie obývačky pozostáva z existujúceho nábytku, ktorý sa predtým využíval v inej časti domu.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest