Rekonštrukcia obývacej izby - návrh dizajnu zladeného k jestvujúcej kuchyni. Moderný vidiecky štýl interiéru s nábytkom na mieru.

Senec
Október 2020
34m2

Zadanie a hlavný cieľ projektu

Klientka ma oslovila s pomocou pri návrhu dizajnu rekonštrukcie obývacej izby spojenej s kuchyňou. Cieľom bolo vytvoriť dizajn televíznej steny s pohodlnou priestrannou sedačkou a dostať do izby viac prirodzeného svetla. V návrhu zostala zachovaná pôvodná podlaha.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Pri realizácii tohto návrhu som dostal jasné zadanie. Zosúladiť priestor obývacej izby s jedálňou tak, aby použité štýly spolu ladili a vytvárali tak modernú miestnosť, ktorá bude zladená s jestvujúcou kuchyňou.

Vzájomné porovnanie pred a po nájdete na konci článku.

V návrhu som riešil aj absenciu denného svetla, ktorá bola v pôvodnom priestore výrazne citeľná. Vysoké francúzske okná miestnosť presvetlili a opticky zväčšili.

Nevýrazný stolík s televíziou vymenila minimalistická podsvietená TV stena na mieru. K pôvodnej svetlosivej podlahe som zvolil ladiacu pohodlnú čiernu sedaciu súpravu s taburetkou. Zapustené poličky vyplnili prázdny priestor na stene a k pocitu príjemného rodinného prostredia prispel moderný krb situovaný v rohu miestnosti.

Odpočinkovú časť som doplnil o dekoratívny koberec a konferenčný stolík v rovnakom dizajne ako v prípade jedálenského stola. Moderný vidiecky interiér je podčiarknutý dizajnovými stoličkami a na mieru navrhnutým príborníkom v jedálni.

Ak si neviete dať rady s rekonštrukciou interiéru u vás doma, tak ma neváhajte kontaktovať a spoločne vašu predstavu premeníme na skutočnosť.

Hodnotenie klienta

Slováková – Senec

S návrhom som spokojná a najviac oceňujem profesionalitu a výbornú komunikáciu. Už pri prvom návrhu sa dostavil wau efekt. Prečítať celé hodnotenie “Slováková – Senec”

Rekonštrukcia obývacej izby - porovnanie PRED a PO

Uvažujete nad rekonštrukciou svojej obývačky či celého interiéru a neviete si rady? Kontaktujte ma a rád vám s návrhom nového bývania pomôžem.