Duplín - okr. Stropkov
Január 2021
52m2

Návrh bungalovu pri Stropkove

Tento projekt pozostáva z návrhu interiéru bungalovu pre starší manželský pár. Výsledný dizajn je moderný, nadčasový a nesie v sebe osobitý štýl. Celý návrh vrátane komunikácie sme riešili na diaľku a s výsledkom boli majitelia veľmi spokojní. Prečítajte si ich hodnotenie nižšie.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Obývacia izba s jedálenským stolom

 

V prípade obývačky s jedálňou som musel výber nábytku prispôsobiť sedačke a jedálenskému stolu, keďže tieto dve veci si majitelia priniesli z predchádzajúceho bytu. Jedálenský kútik som osviežil modro-zlatou tapetou. Biely stôl a luxusné stoličky tak oveľa viac vynikli.

 

K pôvodnej tmavohnedej rohovej sedačke som pridal ďalšie miesto na sedenie v podobe vzorovaného kresla s taburetkou. Zlaté akcenty z tapety som aplikoval aj pri výbere konferenčného stolíka.

Mramorový vzor na nábytku

Základom pre TV stenu sú svetlé drevené panely, na ktorých sú umiestnené na mieru robené skrinky a poličky. Na čelá skriniek som aplikoval jemný mramorový dekor, rovnako tak aj v prípade koberca pod stolíkom.

 

Rohová knižnica

Moderný krb s dizajnovými líniami sa v dome postará o príjemnú atmosféru počas chladných večerov.

Do obývacej izby som umiestnil aj knižnicu, čo ocení azda každý milovník kníh.

 

Hodnotenie

Emília – Duplín okr. Stropkov

Veľmi si vážim kvalitnú spoluprácu, vyváženosť a hlavne prístup nielen ako odborníka, ale aj z ľudského hľadiska-ústretovosť, rýchla komunikácia a odpovede. Prečítať celé hodnotenie “Emília – Duplín okr. Stropkov”

Kuchyňa s modrým obkladom

Kuchyňa je už na prvý pohľad, vďaka rohovému oknu a svetlej kuchynskej linke, maximálne presvetlená. Zaujímavým prvkom je modrý dizajnový obklad za linkou. Pre kuchyňu aj obývačku som zvolil jednotnú podlahu v dekore svetlého dreva.

Kúpeľňa - béžová so zlatou

V kúpeľni som zvolil kombináciu obkladu v imitácii dreva a svetlého hladkého obkladu so zlatými akcentmi. Každý milimeter je navrhnutý tak, aby bola kúpeľňa moderná, nadčasová a nenáročná na údržbu.

Návrh bungalovu som riešil s ohľadom na základnú požiadavku majiteľky, ktorá bola zameraná hlavne na čistý moderný dizajn a čo najjednoduchšiu údžbu.

Toaleta

Samostatná toaleta je navrhnutá v rovnakom štýle ako kúpeľňa, a preto ani tu majitelia nestrávia zbytočný čas upratovaním.

Zádverie - zrkadlová skriňa

Zádverie pozostáva z vešiakovej steny so skrinkami a priestorom na odkladanie topánok. Oproti nej sa nachádza vstavaná skriňa so zrkadlovými dverami. Zvolil som kombináciu svetlého dreva a bielej farby, chodba tak pôsobí čisto a priestranne.

Kupujete alebo rekonštruujete dom a potrebujete pomôcť s jeho zariaďovaním? Neváhajte ma kontaktovať a vytvorím vám 3D návrh podľa vašich predstáv.