Moderný interiér novostavby bytu v Prešove. Vyslovene pánsky interiér v tmavších tónoch a bez zbytočných dekorácií.

Prešov
Február 2019
62 m2

Zadanie projektu od klienta

Pre klienta som navrhoval moderný interiér bytu, od chodby, kúpeľne, cez kuchyňu a obývaciu izbu až po spálňu. Návrh zariadenia bytu sme s klientom riešili postupne v jednotlivých fázach, tak ako si klient vyžadoval z hľadiska realizácie.

Páči sa ám naša práca? Rádi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš nový domov.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Nezáväzná cenová ponuka na pár klikov. Stačí vyplniť fromulár a odpovedať na pár otázok.

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na Január 2023.

Kuchyňa a obývacia izba

Jednou z prvých navrhovaných miestností bola kuchynská linka na mieru a predbežná dispozícia obývacej izby. V rámci návrhu sme riešili výber konkrétnych materiálov a farieb pre linku, dlažby a plávajúce podlahy. Návrh kuchyne a obývacej izby vyzeral takto (čítajte ďalej, pretože neskôr sa farebne upravil):

Kúpeľňa v hnedom prevedení

Súčasne s návrhom dennej zóny sme riešili návrh kúpeľne, o ktorej mal jej majiteľ presnú predstavu. Malá byť tmavo hnedá, aby v nej vynikla biela sanita a skrinky. Kúpeľňu som navrhoval s dôrazom na jej čisto chlapský ráz, to znamená menej dekorácii, jednoduchšie tvary a minimum rušivých prvkov.

Vstupná chodba

Menšia vstupná chodba je zariadená prakticky a tak na nej nesmie chýbať veľké zrkadlo, miesto na obývanie a zopár vešiačikov na kabáty. Na presvetlenie tohto priestoru som navrhol použiť svetlé zemité odtiene, ktoré som kombinoval s bielou farbou na stenách a skrini.

Hodnotenie klienta

Vladimír Stolárik – Prešov

Keď som prvýkrát uvidel moje návrhy tak to bol skvelý pocit, vyzeralo to super. Bol som veľmi spokojný. Prečítať celé hodnotenie “Vladimír Stolárik – Prešov”

Stropy a úprava obývacej izby

Neskôr, keď už boli základné prvky interiéru zrealizované som klientovi pomáhal s návrhom znížených sadrokartónových stropov/podhľadov do obývačky. Keďže v obývacej izbe už bola čierna sedačka, tak sme farebnosť interiéru trochu prispôsobili a doplnili niekoľko zaujímavých prvkov.

Spálňa

Na záver sme ešte vyriešili základné farebné ladenie spálne. Na oživenie spálne si klient želal zakomponovať trochu farby na zadnú stenu za posteľ. Nakoniec sme pridali trochu farebnejšiu verziu tapety za sedačku.

Vznikol tak celkom zaujímavý moderný interiér bytu, čo poviete?

Realizácia

Od klienta som dostal aj fotky z čiastočne zrealizovaného návrhu.

Zaujala vás moja práca a návrhy? Uvažujete nad využitím služieb interiérového dizajnéra? V tom prípade vám rád pripravím bezplatnú cenovú ponuku pre návrh vášho nového domova.