Moderný interiér bytu v Prešove

Moderný interiér novostavby bytu v Prešove. Vyslovene pánsky interiér v tmavších tónoch a bez zbytočných dekorácií.

Prešov

1

62 m2

Február 2019

Pre klienta som navrhoval moderný interiér bytu, od chodby, kúpeľne, cez kuchyňu a obývaciu izbu až po spálňu. Návrh zariadenia bytu sme s klientom riešili postupne v jednotlivých fázach, tak ako si klient vyžadoval z hľadiska realizácie.


 

Kuchyňa a obývacia izba

Jednou z prvých navrhovaných miestností bola kuchynská linka na mieru a predbežná dispozícia obývacej izby. V rámci návrhu sme riešili výber konkrétnych materiálov a farieb pre linku, dlažby a plávajúce podlahy. Návrh kuchyne a obývacej izby vyzeral takto (čítajte ďalej, pretože neskôr sa farebne upravil):

Kúpeľňa v hnedom prevedení

Súčasne s návrhom dennej zóny sme riešili návrh kúpeľne, o ktorej mal jej majiteľ presnú predstavu. Malá byť tmavo hnedá, aby v nej vynikla biela sanita a skrinky. Kúpeľňu som navrhoval s dôrazom na jej čisto chlapský ráz, to znamená menej dekorácii, jednoduchšie tvary a minimum rušivých prvkov.

Vstupná chodba

Menšia vstupná chodba je zariadená prakticky a tak na nej nesmie chýbať veľké zrkadlo, miesto na obývanie a zopár vešiačikov na kabáty. Na presvetlenie tohto priestoru som navrhol použiť svetlé zemité odtiene, ktoré som kombinoval s bielou farbou na stenách a skrini.

Vladimír Stolárik – Prešov

Keď som prvýkrát uvidel moje návrhy tak to bol skvelý pocit, vyzeralo to super. Bol som veľmi spokojný. Prečítať celé hodnotenie “Vladimír Stolárik – Prešov”

stolárik obývačka

Stropy a úprava obývacej izby

Neskôr, keď už boli základné prvky interiéru zrealizované som klientovi pomáhal s návrhom znížených sadrokartónových stropov/podhľadov do obývačky. Keďže v obývacej izbe už bola čierna sedačka, tak sme farebnosť interiéru trochu prispôsobili a doplnili niekoľko zaujímavých prvkov.

Spálňa

Na záver sme ešte vyriešili základné farebné ladenie spálne. Na oživenie spálne si klient želal zakomponovať trochu farby na zadnú stenu za posteľ. Nakoniec sme pridali trochu farebnejšiu verziu tapety za sedačku ?

Vznikol tak celkom zaujímavý moderný interiér bytu, čo poviete?

Realizácia

Od klienta som dostal aj fotky z čiastočne zrealizovaného návrhu.

realizácia kuchyne na mieru prešov
kuchyna na mieru
interiér na mieru
kameň za telkou
vstupná chodba navrh

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest