Moderný interiér bytu v Prešove

22. mar 2019 | 0 komentárov

Prešov

1

62 m2

Február 2019

Pre klienta som navrhoval moderný interiér bytu, od chodby, kúpeľne, cez kuchyňu a obývaciu izbu až po spálňu. Návrh zariadenia bytu sme s klientom riešili postupne v jednotlivých fázach, tak ako si klient vyžadoval z hľadiska realizácie.


 

Kuchyňa a obývacia izba

Jednou z prvých navrhovaných miestností bola kuchynská linka na mieru a predbežná dispozícia obývacej izby. V rámci návrhu sme riešili výber konkrétnych materiálov a farieb pre linku, dlažby a plávajúce podlahy. Návrh kuchyne a obývacej izby vyzeral takto (čítajte ďalej, pretože neskôr sa farebne upravil):

Kúpeľňa v hnedom prevedení

Súčasne s návrhom dennej zóny sme riešili návrh kúpeľne, o ktorej mal jej majiteľ presnú predstavu. Malá byť tmavo hnedá, aby v nej vynikla biela sanita a skrinky. Kúpeľňu som navrhoval s dôrazom na jej čisto chlapský ráz, to znamená menej dekorácii, jednoduchšie tvary a minimum rušivých prvkov.

Vstupná chodba

Menšia vstupná chodba je zariadená prakticky a tak na nej nesmie chýbať veľké zrkadlo, miesto na obývanie a zopár vešiačikov na kabáty. Na presvetlenie tohto priestoru som navrhol použiť svetlé zemité odtiene, ktoré som kombinoval s bielou farbou na stenách a skrini.

Vladimír Stolárik – Prešov

Keď som prvýkrát uvidel moje návrhy tak to bol skvelý pocit, vyzeralo to super. Bol som veľmi spokojný. Ukázať celé hodnotenie “Vladimír Stolárik – Prešov”

stolárik obývačka

Stropy a úprava obývacej izby

Neskôr, keď už boli základné prvky interiéru zrealizované som klientovi pomáhal s návrhom znížených sadrokartónových stropov/podhľadov do obývačky. Keďže v obývacej izbe už bola čierna sedačka, tak sme farebnosť interiéru trochu prispôsobili a doplnili niekoľko zaujímavých prvkov.

Spálňa

Na záver sme ešte vyriešili základné farebné ladenie spálne. Na oživenie spálne si klient želal zakomponovať trochu farby na zadnú stenu za posteľ. Nakoniec sme pridali trochu farebnejšiu verziu tapety za sedačku ?

Vznikol tak celkom zaujímavý moderný interiér bytu, čo poviete?

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2020.

Hodnotenia

  • Určite odporúčam!! Krásna 3D vizualizácia podla predstáv , zodpovedný a profesionálny prístup 🙂
  • Za nas skvela volba, prijemny a profesionalny pristup. P. Pastorcak, ochotne pomohol a presiel kazdu moju poziadavku. Rychla komunikacia a krasny vysl... Čítať viac
  • Uzasny pristup aj vsetko, perfektna vizualizacia, promptna komunikacia online. Spolojnost👍🏻🤩
  • Korektný a individuálny prístup. Služba dodaná v stanovenom termíne a požadovanej kvalite. S pánom Ing. Pastorčákom si viem predstaviť kedy... Čítať viac
  • Pán dizajnér je naozaj pán profesionál. Len odporúčam. Zhmotni vašu predstavu rýchlo a k absolútnej spokojnosti. Tak to bolo u nás. Myslí n... Čítať viac

Referencie

Branislav Danko – Prešov
danko branislav chodba prešov

Návrh a prvé vizualizácie sa nám páčili. Ihneď takmer presne vystihovali našu predstavu – následne sa už iba dolaďovali detaily. Čítať ďalej “Branislav Danko – Prešov”

Peter Molnár – Bratislava
obyvacia izba bez televizora interierovy dizajn

Hľadal som niekoho, kto mi pomôže s návrhom dispozície, pripraví návrh kuchyne na mieru a vyberie vhodný nábytok a doplnky. Prvé vizualizácie interiéru vo mne vyvolali wow efekt. Čítať ďalej “Peter Molnár – Bratislava”

Roman a Monika – Trnava

Keď sme uvideli svoju vizualizáciu kúpeľne, tak sme nadobudli pocit – už ju chcem mať 🙂 a emócia – úžas. Čítať ďalej “Roman a Monika – Trnava”

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2020.

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok