Moderný interiér bytu v Prešove

22. mar 2019 | 0 komentárov

Prešov

1

62 m2

Február 2019

Pre klienta som navrhoval moderný interiér bytu, od chodby, kúpeľne, cez kuchyňu a obývaciu izbu až po spálňu. Návrh zariadenia bytu sme s klientom riešili postupne v jednotlivých fázach, tak ako si klient vyžadoval z hľadiska realizácie.


 

Kuchyňa a obývacia izba

Jednou z prvých navrhovaných miestností bola kuchynská linka na mieru a predbežná dispozícia obývacej izby. V rámci návrhu sme riešili výber konkrétnych materiálov a farieb pre linku, dlažby a plávajúce podlahy. Návrh kuchyne a obývacej izby vyzeral takto (čítajte ďalej, pretože neskôr sa farebne upravil):

Kúpeľňa v hnedom prevedení

Súčasne s návrhom dennej zóny sme riešili návrh kúpeľne, o ktorej mal jej majiteľ presnú predstavu. Malá byť tmavo hnedá, aby v nej vynikla biela sanita a skrinky. Kúpeľňu som navrhoval s dôrazom na jej čisto chlapský ráz, to znamená menej dekorácii, jednoduchšie tvary a minimum rušivých prvkov.

Vstupná chodba

Menšia vstupná chodba je zariadená prakticky a tak na nej nesmie chýbať veľké zrkadlo, miesto na obývanie a zopár vešiačikov na kabáty. Na presvetlenie tohto priestoru som navrhol použiť svetlé zemité odtiene, ktoré som kombinoval s bielou farbou na stenách a skrini.

Vladimír Stolárik – Prešov

Keď som prvýkrát uvidel moje návrhy tak to bol skvelý pocit, vyzeralo to super. Bol som veľmi spokojný. Ukázať celú recenziu “Vladimír Stolárik – Prešov”

stolárik obývačka

Stropy a úprava obývacej izby

Neskôr, keď už boli základné prvky interiéru zrealizované som klientovi pomáhal s návrhom znížených sadrokartónových stropov/podhľadov do obývačky. Keďže v obývacej izbe už bola čierna sedačka, tak sme farebnosť interiéru trochu prispôsobili a doplnili niekoľko zaujímavých prvkov.

Spálňa

Na záver sme ešte vyriešili základné farebné ladenie spálne. Na oživenie spálne si klient želal zakomponovať trochu farby na zadnú stenu za posteľ. Nakoniec sme pridali trochu farebnejšiu verziu tapety za sedačku ?

Vznikol tak celkom zaujímavý moderný interiér bytu, čo poviete?

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny od 30.10.2019.

Hodnotenia

  • Za nas skvela volba, prijemny a profesionalny pristup. P. Pastorcak, ochotne pomohol a presiel kazdu moju poziadavku. Rychla komunikacia a krasny vysl... Čítať viac
  • Korektný a individuálny prístup. Služba dodaná v stanovenom termíne a požadovanej kvalite. S pánom Ing. Pastorčákom si viem predstaviť kedy... Čítať viac
  • Veľmi príjemné vystupovanie a skvelé návrhy.
  • Uplna spokojnost, rychla a efektivna komunikacia, skvele napady a servis. Urcite vyuzijem aj s dalsim bytom 😉
  • Pán dizajnér je naozaj pán profesionál. Len odporúčam. Zhmotni vašu predstavu rýchlo a k absolútnej spokojnosti. Tak to bolo u nás. Myslí n... Čítať viac

Najnovšie recenzie

Roman a Monika – Trnava

Keď sme uvideli svoju vizualizáciu kúpeľne, tak sme nadobudli pocit – už ju chcem mať 🙂 a emócia – úžas. Čítať ďalej “Roman a Monika – Trnava”

Zuzana Ceperková – Sabinov
dizajn kúpeľne sabinov

Služby interiérového dizajnéra odporúčam každému. Prečo? Lebo sme mali možnosť pracovať s profesionálom a myslím si, že za málo peňazí sme dostali veľa muziky Čítať ďalej “Zuzana Ceperková – Sabinov”

Andrea Kvokačková – Janovce
interierovy dizajn prešov

Prvý dojem – WAU efekt. Úplné zhmotnenie desiatok nápadov a predstáv do jedného ladiaceho celku. Pocit až neuveriteľný, že tak krásne môže vyzerať môj budúci domov. Čítať ďalej “Andrea Kvokačková – Janovce”

Chcem dostávať nové články do e-mailu

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny od 30.10.2019.

Pin It on Pinterest

Share This