Industriálny štýl kombinovaný s modernými prvkami. Návrh interiéru pre mladý pár z Čaklova.

Čaklov
August 2020
70m2

Industriálny štýl interiéru

Industriálny štýl sa vyvinul z architektúry tovární a výrobných hál v 19. storočí. Kovové detaily, masívny drevený nábytok, tmavé farby a betónové steny sa postupne začali využívať aj v interiéroch obytných priestorov. V súčasnosti je tento štýl veľmi obľúbený najmä medzi mladými.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Jedna mladá dvojica oslovila aj mňa, a tak vznikol tento moderný interiér s industriálnymi prvkami.

Denná časť domu vznikla spojením kuchyne, obývacej izby a jedálne v jeden celok. Kuchynský kút pozostáva z tmavej linky, ktorá ponúka veľké množstvo pracovného aj úložného priestoru.

Aj napriek tmavej kuchynskej zostave, priestor pôsobí presvetlene vďaka podlhovastému oknu, bodovému osvetleniu a svetlo sivej veľkoformátovej keramickej dlažbe použitej v celom interiéri.

industriálny štýl kuchyne

Vysunutý barový pult so stoličkami funguje ako praktický raňajkový stolík. Netradičným prvkom v kuchyni je dizajnový digestor, ktorý dokonale zapadá do industriálneho konceptu. Industriálny štýl podporuje veľkoformátová dlažba hrdzavej farby použitá za policovou stenou.

industriálny štýl dlažba

Hodnotenie klienta

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame. Prečítať celé hodnotenie “Michal – Čaklov”

Vedľa kuchynskej linky sa týči moderný krb s praktickými zapustenými poličkami. Presklená krbová vložka ponúka pohľad na oheň nielen spredu, ale aj z bokov čím vytvára príjemnú atmosféru pre jedáleň a obývaciu časť. Príjemný pocit pri jedálenskom stole vytvára aj machový obraz, ktorý je v kontraste s tmavou dekoratívnou tapetou.

Svetlo sivá sedacia súprava opticky oddeľuje odpočinkovú časť od jedálenského kútu, ktorý disponuje masívnym stolom ideálnym na večere s rodinou a priateľmi.

moderný interiér a industriálny štýl

Dominantou obývacej izby je TV stena, ktorá poskytuje pocit, akoby ste sa ocitli v kine. Industriálny dizajn podčiarkuje policová zostava pri barovom sedení tvorená závitovými tyčami a nepravidelným usporiadaním políc.

Vstupná chodba

Vstupná chodba ponúka dostatok úložného priestoru, od vysokej skrine na kabáty, cez praktické zásuvky až po odkladaciu poličku na topánky. Jednoduchý sivobiely dizajn doplnený o drevené prvky vytvára moderný, čistý a veľkorysý priestor.

Ste takisto fanúšikom industriálneho štýlu, no neviete ako ho zakomponovať do vášho nového domova? Kontaktujte ma a spolu prenesieme industriálny štýl aj do vášho bývania.