Interiérový dizajn pre zaneprázdnených ľudí

Moderný industriálny štýl interiéru pre mladý pár HAJ

Industriálny štýl kombinovaný s modernými prvkami. Návrh interiéru pre mladý pár z Čaklova.

Čaklov

1

70m2

August 2020

Industriálny štýl sa vyvinul z architektúry tovární a výrobných hál v 19. storočí. Kovové detaily, masívny drevený nábytok, tmavé farby a betónové steny sa postupne začali využívať aj v interiéroch obytných priestorov. V súčasnosti je tento štýl veľmi obľúbený najmä medzi mladými.

Jedna mladá dvojica oslovila aj mňa, a tak vznikol tento moderný interiér s industriálnymi prvkami.

Denná časť domu vznikla spojením kuchyne, obývacej izby a jedálne v jeden celok. Kuchynský kút pozostáva z tmavej linky, ktorá ponúka veľké množstvo pracovného aj úložného priestoru.

Aj napriek tmavej kuchynskej zostave, priestor pôsobí presvetlene vďaka podlhovastému oknu, bodovému osvetleniu a svetlo sivej veľkoformátovej keramickej dlažbe použitej v celom interiéri.

industriálny štýl kuchyne

Vysunutý barový pult so stoličkami funguje ako praktický raňajkový stolík. Netradičným prvkom v kuchyni je dizajnový digestor, ktorý dokonale zapadá do industriálneho konceptu. Industriálny štýl podporuje veľkoformátová dlažba hrdzavej farby použitá za policovou stenou.

industriálny štýl dlažba

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame. Prečítať celé hodnotenie „Michal – Čaklov“

industriálny štýl tv steny

Vedľa kuchynskej linky sa týči moderný krb s praktickými zapustenými poličkami. Presklená krbová vložka ponúka pohľad na oheň nielen spredu, ale aj z bokov čím vytvára príjemnú atmosféru pre jedáleň a obývaciu časť. Príjemný pocit pri jedálenskom stole vytvára aj machový obraz, ktorý je v kontraste s tmavou dekoratívnou tapetou.

Svetlo sivá sedacia súprava opticky oddeľuje odpočinkovú časť od jedálenského kútu, ktorý disponuje masívnym stolom ideálnym na večere s rodinou a priateľmi.

moderný interiér a industriálny štýl

Dominantou obývacej izby je TV stena, ktorá poskytuje pocit, akoby ste sa ocitli v kine. Industriálny dizajn podčiarkuje policová zostava pri barovom sedení tvorená závitovými tyčami a nepravidelným usporiadaním políc.

Vstupná chodba

Vstupná chodba ponúka dostatok úložného priestoru, od vysokej skrine na kabáty, cez praktické zásuvky až po odkladaciu poličku na topánky. Jednoduchý sivobiely dizajn doplnený o drevené prvky vytvára moderný, čistý a veľkorysý priestor.

Ste takisto fanúšikom industriálneho štýlu, no neviete ako ho zakomponovať do vášho nového domova? Kontaktujte ma a spolu prenesieme industriálny štýl aj do vášho bývania.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - December 2021.

Ďalšie projekty

Július Marton – Prešov

Pre dizajnéra sme sa rozhodli najmä kvôli nedostatku predstavivosti o našom novom dome. Oslovil nás billboard, ktorý sme náhodou cestou uvideli. Najviac si ceníme tvorivosť… Prečítať celé hodnotenie „Július Marton – Prešov“

Michal – Čaklov

Najviac oceňujeme komunikáciu, ktorá bola na jednotku a priestor na vyjadrenie k návrhom.
Už pri prvých návrhoch sme si povedali wow. Na základe komunikácia a profesionality určite odporúčame. Prečítať celé hodnotenie „Michal – Čaklov“

industriálny štýl tv steny

Peter Fecko – Tročany

Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere….a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Oceňujem hlavne priateľský a profesionálny prístup, krásne grafické výstupy… Prečítať celé hodnotenie „Peter Fecko – Tročany“

krb s tv stenou v obývačke

Alena – návrh kuchynskej linky

Na návrhu najviac oceňujem nápad a profesionálnu komunikáciu dizajnéra. Už prvé návrhy boli krásne a preto jeho služby určite odporúčam využiť. Prečítať celé hodnotenie „Alena – návrh kuchynskej linky“

vyvazena kuchyna so skrytymi dverami do spajze

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie „Dušana – Trenčianska Teplá“

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest