Malá kúpeľňa – omietka v kúpeľni

Malá kúpeľňa s keramickým tehličkovým obkladom a dekoratívnou omietkou.

Prešov

1

6m2

Máj 2019

Návrh menšej kúpeľne v rodinnom dome vo vintage štýle. Tehličkový keramický obklad v kombinácii s benátskym štukom. Omietka v kúpeľni je vhodná hlavne do klasického a vintage štýlu.

Dnes, keď sa všade preferujú čo najväčšie rozmery obkladov a dlažieb v kúpeľniach pôsobí malý tehličkový obklad ako príjemné osvieženie. O to viac ak je celý interiér ladený do rovnakého vintage štýlu.

Dispozícia tejto menšej kúpeľne je navrhnutá tak aby čo najlepšie využila všetok dostupný priestor. Pri malých kúpeľniach je to asi to najdôležitejšie čo je treba vopred vyriešiť.

Asymetrická vaňa s dĺžkou 150cm, ktorá je zúžená smerom ku toalete, poskytuje o trochu viac priestoru pred umývadlom ako klasická pravouhlá. Je preto ideálnym riešením pre malé kúpeľne v bytoch či domoch.

Rohový sprchovací kút s posuvnými dverami je ideálnym riešením do malých priestorov, pretože pri otváraní šetrí priestor. Jeho vnútorný rozmer 80x100cm  je však pohodlný a postačujúci.

Tehličkový obklad s rozmerom 10x30cm je navrhnutý iba na stenách s priamym stykom vody. V malom priestore by väčšie množstvo “tehličiek” pôsobilo rušivo. V tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. Zvyšné steny sú preto ošetrené umývateľnou dekoratívnou omietkou so vzorom benátskeho štuku. Omietka v kúpeľni patrí medzi menej tradičné metódy riešenia stien a práve tým je originálna.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest