Kúpeľňa imitácia mramoru

Mramor a jeho návrat do dizajnu kúpeľní. Návrh priestrannej kúpeľne s voľne stojacou vaňou.

Nešpecifikovaná

1

11 m2

November 2019

Kúpeľne s mramorovým dizajnom sú znovu na vzostupe. Výrobcovia obkladov a dlažieb sa zase raz vracajú k prírodným materiálom, tentokrát k mramoru a jeho imitáciám. Pozrite si vizualizácie , na ktorých je kúpeľnňa s obkadom a dlažbou v dizajne imitácia mramoru.

Kúpeľňa je rozmerovo väčšia a preto sa do nej bez problémov zmestila voľne stojaca vaňa, 2 umývadlá na dosku, bidet a toaleta či priestranný sprchový kút.

Dizajn kúpeľne je jednoduchý a nadčasový. Na dekoráciu je použitá sklenená mozaika, ktorá dodáva kúpeľni spolu s mramorom punc luxusu.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Máj 2020.

Ďalšie projekty

Detská izba v štýle Minecraft

Detská izba v štýle Minecraft

Minecraft detská izba - vizualizácie a 360° panoráma Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa...

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Návrh industriálnej kúpeľne - vizualizácie a 3D panorámaIndustriálna kúpeľňa a industriálny dizajn patrí medzi obľúbené dizajnové štýly aj na Slovensku. Odvážne kombinácie farieb, materiálov a povrchov dajú vyznieť jedinečnému štýlu a dizajnu zariadenia a doplnkov....

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Ukázať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Katarína Kristinová – Veľká Lúka

Najväčšou výhodou bola pre mňa komunikácia online, ktorá bola na 200%. Určite odporúčam využiť návrh interiéru online. Ukázať celé hodnotenie “Katarína Kristinová – Veľká Lúka”

detska izby skrine na mieru podkrovie

Silvia – Prešov

Komplexnosť ponúkaných služieb, všetko na jednom mieste, dispozícia, farebne ladenie atď. Taktiež milý a profesionálny prístup. Ukázať celé hodnotenie “Silvia – Prešov”

navrh interieru obyvacka tyrkysova sedačka sklenena stena

Peter Baumerth – Vištuk

Najviac oceňujem komplexnosť návrhu. Výstupom je nákupný zoznam a zadanie pre majstra. Ukázať celé hodnotenie “Peter Baumerth – Vištuk”

návrh kúpeľne rako pezinok

Roman Barinka – Trenčín

Boli sme šťastní a mali sme pocit spokojnosti s výsledkom dizajnu. Už sa nevieme dočkať realizácie. Ukázať celé hodnotenie “Roman Barinka – Trenčín”

návrh obývacej izby roman trenčín

Pin It on Pinterest