Poprad
December 2021
141m2

Interiér rodinného domu v Poprade

Prvé stretnutie s majiteľmi novostavby sme realizovali ešte v čase, keď na dome neboli osadené ešte ani okná a dvere. Získali sme tak dostatok času na prípravu dizajnu a konzultácie všetkých detailov. Od výberu dizajnu až po posledný detail ako napríklad výber tapiet, farieb či svietidiel.

Páči sa ám naša práca? Rádi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš nový domov.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Nezáväzná cenová ponuka na pár klikov. Stačí vyplniť fromulár a odpovedať na pár otázok.

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na Január 2023.

Kuchyňa a jedáleň

Otvorený priestor kuchyne s jedálňou a obývacou halou prepája priznaný betónový strop a keramická kamenná dlažba. V kuchyni prevláda biela farba, ktorej kontrastuje verná imitácia dubového dreva v medovom odtieni.

Hodnotenie

Lucia – Poprad

S návrhmi som spokojná, všetky sa mi páčia. Službu určite odporučím. Komunikácia bola v poriadku. Prečítať celé hodnotenie “Lucia – Poprad”

Schodisko a obývacia hala

Prechod z kuchyne do obývacej haly je okolo 3 stranného krbu. Dominantou prízemia je atypické schodisko so živými kvetmi. V celom interiéri prevládajú materiály - kameň, drevo v kombinácii s rastlinami a prírodnými vzormi.

Obývacia hala je presvetlená vďaka veľkým francúzskym oknám na celej stene. Preto nepsobí píliš tmavo aj napriek betónovému stropu či sivej televíznej stene a podlahe. Na vyváženie sme navrhli sivobieu rohovú sedačku s čiernymi kovovými nožičkami.

Spálňa so samostatnou kúpeľňou

Na prízemí interiéru rodinného domu v poprade sa nachádza aj spálňa so samostatnou kúpeľňou. Manželskú čalúnenú posteľ so zadným čelom sme doplnili o dizajnové nočné lampy a stolíky.

V kúpeľni prevládajú svetlé zemité odtiene obkladov, ktoré sme kombinovali s drevenou dlažbou. K drevu sa výborne hodí machový pás, ktorý prináša kúsok prírody aj do tejto časti domu.

Detská izba

Na poschodí domu je detská izba pre tínedžerku. Farby a dekorácie sme preto vyberali tak aby boli moderné aj o niekoľko rokov a nepôsobili príliš detinsky. Najvýraznejším prvkom je veľkoplošná tapeta s prírodným vzorom.

Kúpeľňa so sprchovacím kútom

Na poschodí je umiestnená druhá kúpeľňa, tentoraz s veľkým sprchovacím kútom. Dizajn a farebnosť je navrhnutá tak aby korešpondovala s dizajnom ostatných častí interiéru.

Hosťovká izba a toaleta

Izba pre hostí slúži aj ako menšia televízna izba pre dcéru, keďže sa nachádza hneď oproti cez chodbu. Je v nej umiestnená pohodlná čalúnená sedačka, ktorá sa dá rozložiť na pohodlné spanie pre 2 osoby - tzv. sofabed.

Zádverie a samostatná toaleta

V zádverí je navrhnutá biela vstavaná skriňa na odloženie oblečenia a konzolový stolík so zrkadlom. Zrkadlo v zlatom ráme je doladené k dizajnu mramoru so zlatými nožičkami na konzolovom stolíku.

Poslednou časťou interiéru domu, na ktorú sa nesmie zabudnúť, je toaleta pre hostí. V tomto prípade sme navrhli 2 polkruhové zrkadlá, ktoré sme kombinovali s okrúhlym umývadlom na dosku.

Staviate nový dom a máte hlavú plnú nápadov? Neváhajte nás kontaktovať a spolu premeníme vaše sny na realitu.