Poprad
December 2021
141m2

Interiér rodinného domu v Poprade

Prvé stretnutie s majiteľmi novostavby sme realizovali ešte v čase, keď na dome neboli osadené ešte ani okná a dvere. Získali sme tak dostatok času na prípravu dizajnu a konzultácie všetkých detailov. Od výberu dizajnu až po posledný detail ako napríklad výber tapiet, farieb či svietidiel.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Kuchyňa a jedáleň

Otvorený priestor kuchyne s jedálňou a obývacou halou prepája priznaný betónový strop a keramická kamenná dlažba. V kuchyni prevláda biela farba, ktorej kontrastuje verná imitácia dubového dreva v medovom odtieni.

Kuchynska Linka Biela S Betonovym Stropom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Bielo Drevena Kuchynska Linka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kuchynska Linka S Drevom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Siva Dlazba V Kuchyni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Hodnotenie

Lucia – Poprad

S návrhmi som spokojná, všetky sa mi páčia. Službu určite odporučím. Komunikácia bola v poriadku. Prečítať celé hodnotenie “Lucia – Poprad”

Schodisko a obývacia hala

Prechod z kuchyne do obývacej haly je okolo 3 stranného krbu. Dominantou prízemia je atypické schodisko so živými kvetmi. V celom interiéri prevládajú materiály - kameň, drevo v kombinácii s rastlinami a prírodnými vzormi.

Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 1 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 2 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Obývacia hala je presvetlená vďaka veľkým francúzskym oknám na celej stene. Preto nepsobí píliš tmavo aj napriek betónovému stropu či sivej televíznej stene a podlahe. Na vyváženie sme navrhli sivobieu rohovú sedačku s čiernymi kovovými nožičkami.

Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 5 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 4 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 3 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spálňa so samostatnou kúpeľňou

Na prízemí interiéru rodinného domu v poprade sa nachádza aj spálňa so samostatnou kúpeľňou. Manželskú čalúnenú posteľ so zadným čelom sme doplnili o dizajnové nočné lampy a stolíky.

Spalna So Satnikom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Spalna Komoda Do Spalne Poprad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Spalna Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

V kúpeľni prevládajú svetlé zemité odtiene obkladov, ktoré sme kombinovali s drevenou dlažbou. K drevu sa výborne hodí machový pás, ktorý prináša kúsok prírody aj do tejto časti domu.

Navrh Kupelne Volne Stojaca Vana Machovy Pas 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kupelna S Volne Stojacou Vanou 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Machovy Pas V Kupelni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Detská izba

Na poschodí domu je detská izba pre tínedžerku. Farby a dekorácie sme preto vyberali tak aby boli moderné aj o niekoľko rokov a nepôsobili príliš detinsky. Najvýraznejším prvkom je veľkoplošná tapeta s prírodným vzorom.

Detska Izba Zlta Stolicka Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Tapeta S Prirodnym Vzorom V Izeb 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Nabytkova Zostava Na Mieru Do Detskej Izby 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Nabytok Do Detksje Izby Moderny 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Kúpeľňa so sprchovacím kútom

Na poschodí je umiestnená druhá kúpeľňa, tentoraz s veľkým sprchovacím kútom. Dizajn a farebnosť je navrhnutá tak aby korešpondovala s dizajnom ostatných častí interiéru.

Kupelna So Sprchovym Kutom Vizualizacia 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Vizualizacia Kupelne Poprad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Hosťovká izba a toaleta

Izba pre hostí slúži aj ako menšia televízna izba pre dcéru, keďže sa nachádza hneď oproti cez chodbu. Je v nej umiestnená pohodlná čalúnená sedačka, ktorá sa dá rozložiť na pohodlné spanie pre 2 osoby - tzv. sofabed.

Dizajn Hostovskej Izby 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dizajn Izby Pre Hosti Rozkladacia Pohovka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dizajnova Tapeta V Izbe 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Zádverie a samostatná toaleta

V zádverí je navrhnutá biela vstavaná skriňa na odloženie oblečenia a konzolový stolík so zrkadlom. Zrkadlo v zlatom ráme je doladené k dizajnu mramoru so zlatými nožičkami na konzolovom stolíku.

Konzolovy Stoli Kv Zadveri Domu Zlaty 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Poslednou časťou interiéru domu, na ktorú sa nesmie zabudnúť, je toaleta pre hostí. V tomto prípade sme navrhli 2 polkruhové zrkadlá, ktoré sme kombinovali s okrúhlym umývadlom na dosku.

Toaleta Na Mieru Polkruhove Zrkadlo 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Staviate nový dom a máte hlavú plnú nápadov? Neváhajte nás kontaktovať a spolu premeníme vaše sny na realitu.

Michal Goriscak
Michal Goriscak

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.