Poprad
December 2021
141m2

Interiér rodinného domu v Poprade

Prvé stretnutie s majiteľmi novostavby sme realizovali ešte v čase, keď na dome neboli osadené ešte ani okná a dvere. Získali sme tak dostatok času na prípravu dizajnu a konzultácie všetkých detailov. Od výberu dizajnu až po posledný detail ako napríklad výber tapiet, farieb či svietidiel.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Bezplatná Ekniha: 17 Tajných tipov ako si nepredražiť realizáciu nového bývania

Získajte 17 skvelých tipov pre váš nový projekt. Stiahnite si našu e-knihu a urobte prvý krok k úspešnému bývaniu.

Kuchyňa a jedáleň

Otvorený priestor kuchyne s jedálňou a obývacou halou prepája priznaný betónový strop a keramická kamenná dlažba. V kuchyni prevláda biela farba, ktorej kontrastuje verná imitácia dubového dreva v medovom odtieni.

Kuchynska Linka Biela S Betonovym Stropom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Bielo Drevena Kuchynska Linka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kuchynska Linka S Drevom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Siva Dlazba V Kuchyni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Hodnotenie

Lucia – Poprad

S návrhmi som spokojná, všetky sa mi páčia. Službu určite odporučím. Komunikácia bola v poriadku. Prečítať celé hodnotenie “Lucia – Poprad”

Schodisko a obývacia hala

Prechod z kuchyne do obývacej haly je okolo 3 stranného krbu. Dominantou prízemia je atypické schodisko so živými kvetmi. V celom interiéri prevládajú materiály - kameň, drevo v kombinácii s rastlinami a prírodnými vzormi.

Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 1 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 2 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Obývacia hala je presvetlená vďaka veľkým francúzskym oknám na celej stene. Preto nepsobí píliš tmavo aj napriek betónovému stropu či sivej televíznej stene a podlahe. Na vyváženie sme navrhli sivobieu rohovú sedačku s čiernymi kovovými nožičkami.

Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 5 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 4 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Obyvacka Schody Strana 1 Obrazok 0001 Strana 3 Obrazok 0001 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spálňa so samostatnou kúpeľňou

Na prízemí interiéru rodinného domu v poprade sa nachádza aj spálňa so samostatnou kúpeľňou. Manželskú čalúnenú posteľ so zadným čelom sme doplnili o dizajnové nočné lampy a stolíky.

Spalna So Satnikom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Spalna Komoda Do Spalne Poprad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Spalna Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

V kúpeľni prevládajú svetlé zemité odtiene obkladov, ktoré sme kombinovali s drevenou dlažbou. K drevu sa výborne hodí machový pás, ktorý prináša kúsok prírody aj do tejto časti domu.

Navrh Kupelne Volne Stojaca Vana Machovy Pas 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kupelna S Volne Stojacou Vanou 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Machovy Pas V Kupelni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Detská izba

Na poschodí domu je detská izba pre tínedžerku. Farby a dekorácie sme preto vyberali tak aby boli moderné aj o niekoľko rokov a nepôsobili príliš detinsky. Najvýraznejším prvkom je veľkoplošná tapeta s prírodným vzorom.

Detska Izba Zlta Stolicka Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Tapeta S Prirodnym Vzorom V Izeb 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Nabytkova Zostava Na Mieru Do Detskej Izby 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Nabytok Do Detksje Izby Moderny 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Kúpeľňa so sprchovacím kútom

Na poschodí je umiestnená druhá kúpeľňa, tentoraz s veľkým sprchovacím kútom. Dizajn a farebnosť je navrhnutá tak aby korešpondovala s dizajnom ostatných častí interiéru.

Kupelna So Sprchovym Kutom Vizualizacia 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Vizualizacia Kupelne Poprad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Hosťovká izba a toaleta

Izba pre hostí slúži aj ako menšia televízna izba pre dcéru, keďže sa nachádza hneď oproti cez chodbu. Je v nej umiestnená pohodlná čalúnená sedačka, ktorá sa dá rozložiť na pohodlné spanie pre 2 osoby - tzv. sofabed.

Dizajn Hostovskej Izby 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dizajn Izby Pre Hosti Rozkladacia Pohovka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dizajnova Tapeta V Izbe 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Zádverie a samostatná toaleta

V zádverí je navrhnutá biela vstavaná skriňa na odloženie oblečenia a konzolový stolík so zrkadlom. Zrkadlo v zlatom ráme je doladené k dizajnu mramoru so zlatými nožičkami na konzolovom stolíku.

Konzolovy Stoli Kv Zadveri Domu Zlaty 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Poslednou časťou interiéru domu, na ktorú sa nesmie zabudnúť, je toaleta pre hostí. V tomto prípade sme navrhli 2 polkruhové zrkadlá, ktoré sme kombinovali s okrúhlym umývadlom na dosku.

Toaleta Na Mieru Polkruhove Zrkadlo 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Staviate nový dom a máte hlavú plnú nápadov? Neváhajte nás kontaktovať a spolu premeníme vaše sny na realitu.

Radovan Parilla
Radovan Parilla

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Zdravím vás, s p.Pastorčákom som si dohodla konzultáciu, kde smevpotrebovali poradiť, či vchod do spálne umiestniť z obývačky alebo z chodby. My sme si už na hrubej stavbe nakreslili priečky,na ktorých sme sa zhodli. Len ten vchod bol otázny. Po jeho prehľade a skúsenostiach, nás uistil,že vchod môže byť z obývačky. Je oveľa lepší,ako z chodby, kde vedú dvere do kúpeľne+izbičky+techn.časti domu, kde by vznikol zvláštny priestor a potom dlhá úzka chodba smerom do spálne. Poradil aj s kúpeľňou a umiestnením sanity. Prebehla celkom plodná konverzácia,nápady, kde sme si potvrdili nejaké veci,a že to čo máme v pláne, je celkom dobre rozvrhnuté. Takže odporúčam takýto typ konzultácie, je to zhruba na 30 minút, ubehne to veľmi rýchlo a možno by sa žiadalo aj viac času ,keďže sa už rysuje predstava v hlave🙂. A možno budeme potrebovať aj ďalšiu konzultáciu,keďže sme 3 a každý z nás má inú predstavu o zariadení interiéru a nadhľad a skúsenosti odborníka budú vhodné a nápomocné. Ďakujem vám p.Pastorčák.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

google
Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

google
Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

google
Kristína Rágulová
21. marca 2023

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

google
Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.

Veľmi milý a profesionálny prístup pána Pastorčáka ocení každý, ktorý hľadáte inšpiráciu, pomoc a neviete si dať rady v menších či väčších úskaliach vo svojom interiéry. V priebehu 30minut dokázal nájsť a uspokojiť naše náročné požiadavky a dodať odvahu do projektu ktorý máme vysnený. Nám krásne zrealizoval náčrt detskej izby, tak aby bola aj štýlová, ale aj aby spĺňala funkčnosť pri zachovaní zón na oddych i hru a neskôr i učenie. Oceňujem láskavosť a jemnosť akou vystupuje, že jeho služby nie sú nátlakom za každú cenu predať vám jeho služby, ale čistý zámer pomôcť a poradiť. Isto ho do budúcna opäť oslovím k plánovanej realizácii kúpeľne. Ďakujem veľmi pekne, kiež by boli všetci dizajnéri ako vy. S úctou Ľubica Neupauerová

google
Ivana Jurčagová
15. marca 2023

Pre mňa nesmierne prínosná video konzultácia. Pán Pastorčák je skutočný profesionál a určite plánujem opäť využiť jeho služby, keď si s niečím nebudem vedieť dať rady pri zariaďovaní nového domova.

google
Miriam Suchonova
13. marca 2023

Veľmi dobrá konzultácia. Odporúčam.

google
Lenka Kubovičová
22. februára 2023

Absolvovala som bezplatnu online konzultaciu a musim povedat ze predcilo ocakavania :) Perfektna a profesionalna komunikacia, pan Pastorcak si dopredu pripravil uvodne navrhy podla poslanych podkladov. Uz za tak kratky cas som sa dozvedela vela cennych informacii. Zaroven som dostala ponuku na dizajn interieru. Mozem odporucit :)

google
Gabriela Prusakova
20. februára 2023

Dnes som absolvovala video-konzultaciu s panom dizajnerom ktoru ponukal zdarma a bola som nad mieru prekvapena a spokojna s pristupom , s napadmi a riesenim nasho priestoru. Konzultacia mala trvat 30 minut ,ale pan dizajner mi venoval ovela viac casu a ochotne so mnou konzultoval nas interier . Naozaj profesionalny pristup. Odporucam

google
Petra Širgeľová
27. januára 2023

Online konzultácia s Ing. Pastorčákom bola prínosom. Oceňujem profesionálny prístup, dobrú komunikáciu a samotné riešenie interiéru. Taktiež musím vyzdvihnúť dobrú organizáciu celej konzultácie.