Poprad
December 2021
141m2

Interiér rodinného domu v Poprade

Prvé stretnutie s majiteľmi novostavby sme realizovali ešte v čase, keď na dome neboli osadené ešte ani okná a dvere. Získali sme tak dostatok času na prípravu dizajnu a konzultácie všetkých detailov. Od výberu dizajnu až po posledný detail ako napríklad výber tapiet, farieb či svietidiel.

Zaujala vás moja práca? Rád vám pripravím bezplatnú cenovú ponuku pre váš dom/byt.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte nezáväznú cenovú ponuku za návrh vášho interiéru.

Rezervujte si termín v dostatočnom predstihu. Voľné termíny pre nové projekty - August 2022.

Kuchyňa a jedáleň

Otvorený priestor kuchyne s jedálňou a obývacou halou prepája priznaný betónový strop a keramická kamenná dlažba. V kuchyni prevláda biela farba, ktorej kontrastuje verná imitácia dubového dreva v medovom odtieni.

Hodnotenie

Lucia – Poprad

S návrhmi som spokojná, všetky sa mi páčia. Službu určite odporučím. Komunikácia bola v poriadku. Prečítať celé hodnotenie „Lucia – Poprad“

Schodisko a obývacia hala

Prechod z kuchyne do obývacej haly je okolo 3 stranného krbu. Dominantou prízemia je atypické schodisko so živými kvetmi. V celom interiéri prevládajú materiály - kameň, drevo v kombinácii s rastlinami a prírodnými vzormi.

Obývacia hala je presvetlená vďaka veľkým francúzskym oknám na celej stene. Preto nepsobí píliš tmavo aj napriek betónovému stropu či sivej televíznej stene a podlahe. Na vyváženie sme navrhli sivobieu rohovú sedačku s čiernymi kovovými nožičkami.

Spálňa so samostatnou kúpeľňou

Na prízemí interiéru rodinného domu v poprade sa nachádza aj spálňa so samostatnou kúpeľňou. Manželskú čalúnenú posteľ so zadným čelom sme doplnili o dizajnové nočné lampy a stolíky.

V kúpeľni prevládajú svetlé zemité odtiene obkladov, ktoré sme kombinovali s drevenou dlažbou. K drevu sa výborne hodí machový pás, ktorý prináša kúsok prírody aj do tejto časti domu.

Detská izba

Na poschodí domu je detská izba pre tínedžerku. Farby a dekorácie sme preto vyberali tak aby boli moderné aj o niekoľko rokov a nepôsobili príliš detinsky. Najvýraznejším prvkom je veľkoplošná tapeta s prírodným vzorom.

Kúpeľňa so sprchovacím kútom

Na poschodí je umiestnená druhá kúpeľňa, tentoraz s veľkým sprchovacím kútom. Dizajn a farebnosť je navrhnutá tak aby korešpondovala s dizajnom ostatných častí interiéru.

Hosťovká izba a toaleta

Izba pre hostí slúži aj ako menšia televízna izba pre dcéru, keďže sa nachádza hneď oproti cez chodbu. Je v nej umiestnená pohodlná čalúnená sedačka, ktorá sa dá rozložiť na pohodlné spanie pre 2 osoby - tzv. sofabed.

Zádverie a samostatná toaleta

V zádverí je navrhnutá biela vstavaná skriňa na odloženie oblečenia a konzolový stolík so zrkadlom. Zrkadlo v zlatom ráme je doladené k dizajnu mramoru so zlatými nožičkami na konzolovom stolíku.

Poslednou časťou interiéru domu, na ktorú sa nesmie zabudnúť, je toaleta pre hostí. V tomto prípade sme navrhli 2 polkruhové zrkadlá, ktoré sme kombinovali s okrúhlym umývadlom na dosku.

Staviate nový dom a máte hlavú plnú nápadov? Neváhajte nás kontaktovať a spolu premeníme vaše sny na realitu.

Nezmeškajte nové inšpirácie a ponuky

Novinky na inšpirácie zo sveta dizajnu interiérov rovno na váš email

Vaše prihlásenie bolo úspešné.