Industriálny interiér – Trnava

Industriálny interiér v jeho najhrubšej forme. Výrazné kovové prvky a masívne drevo.

Trnava

1

82 m2

jún 2018

Cieľom tohto návrhu bolo vytvoriť jedinečný a neopakovateľný industriálny interiér novostavby rodinného domu. Projekt prešiel viacerými zmenami a úpravami, počas ktorých sme s klientom úplne prekopali pôvodný návrh, ktorý bol síce super, ale nenapĺňal predstavy domácej pani na 100%.


 

 

Industriálna kúpeľňa

Z pôvodnej kúpeľne a toalety s veľkoformátovými obkladmi sa razom stala kúpeľňa obložená tehličkovým obkladom, ktorý sme kombinovali s dekoratívnou omietkou. Samostatné wc sme doplnili o dekoratívne obklady v rozmere 20x20cm, ktoré dodali malej miestnosti šmrnc.

Industriálna kuchyňa s jedálňou

Otvorená jedáleň spojená s kuchyňou bola navrhnutá tak aby jej farebnosť korešpondovala s industriálnym interiérom. V ňom sa opakujú 3 základné materiály a tým je staré drevo, kov a neutrálne farby ako biela, šedá a čierna.

Kuchynská linka je navrhnutá tak aby využívala čo najviac priestoru po vyvýšeným stropom.

Industriálna obývačka

Dominantou obývacej izby je tehlový obklad na stenách a dizajnový konferenčný stolík. Na oživenie interiéru boli použité výrazné farebné prvky ako žlté kreslo a vankúše, čím získal interiér na hravosti a originálnosti. Aj technický industriálny interiér sa tak dá celkom ľahko oživiť a dofarbiť.

Dizajn spálne je trochu farebne pestrejší, pretože domáca pani si priala aby bola spálňa ladená skôr do fialova.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest