Industriálny interiér v jeho najhrubšej forme. Výrazné kovové prvky a masívne drevo.

Trnava
jún 2018
82 m2

Cieľ a zadanie projektu

Cieľom tohto návrhu bolo vytvoriť jedinečný a neopakovateľný industriálny interiér novostavby rodinného domu. Projekt prešiel viacerými zmenami a úpravami, počas ktorých sme s klientom úplne prekopali pôvodný návrh, ktorý bol síce super, ale nenapĺňal predstavy domácej pani na 100%.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

 

Industriálna kúpeľňa

Z pôvodnej kúpeľne a toalety s veľkoformátovými obkladmi sa razom stala kúpeľňa obložená tehličkovým obkladom, ktorý sme kombinovali s dekoratívnou omietkou. Samostatné wc sme doplnili o dekoratívne obklady v rozmere 20x20cm, ktoré dodali malej miestnosti šmrnc.

Industriálna kuchyňa s jedálňou

Otvorená jedáleň spojená s kuchyňou bola navrhnutá tak aby jej farebnosť korešpondovala s industriálnym interiérom. V ňom sa opakujú 3 základné materiály a tým je staré drevo, kov a neutrálne farby ako biela, šedá a čierna.

Kuchynská linka je navrhnutá tak aby využívala čo najviac priestoru po vyvýšeným stropom.

Industriálna obývačka

Dominantou obývacej izby je tehlový obklad na stenách a dizajnový konferenčný stolík. Na oživenie interiéru boli použité výrazné farebné prvky ako žlté kreslo a vankúše, čím získal interiér na hravosti a originálnosti. Aj technický industriálny interiér sa tak dá celkom ľahko oživiť a dofarbiť.

Dizajn spálne je trochu farebne pestrejší, pretože domáca pani si priala aby bola spálňa ladená skôr do fialova.

Zariaďujete novostavbu domu a hľadáte niekoho, kto vám s tým pomôže a uľahčí vám samotný proces realizácie? Potom ma určite kontaktuje a ja vám rád bezplatne vypracujem cenovú ponuku.