Industriálny interiér – Trnava

Industriálny interiér v jeho najhrubšej forme. Výrazné kovové prvky a masívne drevo.

Trnava

1

82 m2

jún 2018

Cieľom tohto návrhu bolo vytvoriť jedinečný a neopakovateľný industriálny interiér novostavby rodinného domu. Projekt prešiel viacerými zmenami a úpravami, počas ktorých sme s klientom úplne prekopali pôvodný návrh, ktorý bol síce super, ale nenapĺňal predstavy domácej pani na 100%.


 

 

Industriálna kúpeľňa

Z pôvodnej kúpeľne a toalety s veľkoformátovými obkladmi sa razom stala kúpeľňa obložená tehličkovým obkladom, ktorý sme kombinovali s dekoratívnou omietkou. Samostatné wc sme doplnili o dekoratívne obklady v rozmere 20x20cm, ktoré dodali malej miestnosti šmrnc.

Industriálna kuchyňa s jedálňou

Otvorená jedáleň spojená s kuchyňou bola navrhnutá tak aby jej farebnosť korešpondovala s industriálnym interiérom. V ňom sa opakujú 3 základné materiály a tým je staré drevo, kov a neutrálne farby ako biela, šedá a čierna.

Kuchynská linka je navrhnutá tak aby využívala čo najviac priestoru po vyvýšeným stropom.

Industriálna obývačka

Dominantou obývacej izby je tehlový obklad na stenách a dizajnový konferenčný stolík. Na oživenie interiéru boli použité výrazné farebné prvky ako žlté kreslo a vankúše, čím získal interiér na hravosti a originálnosti. Aj technický industriálny interiér sa tak dá celkom ľahko oživiť a dofarbiť.

Dizajn spálne je trochu farebne pestrejší, pretože domáca pani si priala aby bola spálňa ladená skôr do fialova.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Júl 2020.

Ďalšie projekty

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Ukázať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Katarína Kristinová – Veľká Lúka

Najväčšou výhodou bola pre mňa komunikácia online, ktorá bola na 200%. Určite odporúčam využiť návrh interiéru online. Ukázať celé hodnotenie “Katarína Kristinová – Veľká Lúka”

detska izby skrine na mieru podkrovie

Silvia – Prešov

Komplexnosť ponúkaných služieb, všetko na jednom mieste, dispozícia, farebne ladenie atď. Taktiež milý a profesionálny prístup. Ukázať celé hodnotenie “Silvia – Prešov”

navrh interieru obyvacka tyrkysova sedačka sklenena stena

Peter Baumerth – Vištuk

Najviac oceňujem komplexnosť návrhu. Výstupom je nákupný zoznam a zadanie pre majstra. Ukázať celé hodnotenie “Peter Baumerth – Vištuk”

návrh kúpeľne rako pezinok

Roman Barinka – Trenčín

Boli sme šťastní a mali sme pocit spokojnosti s výsledkom dizajnu. Už sa nevieme dočkať realizácie. Ukázať celé hodnotenie “Roman Barinka – Trenčín”

návrh obývacej izby roman trenčín

Pin It on Pinterest