Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Neuvedené

1

7,5m2

február 2020

Návrh industriálnej kúpeľne – vizualizácie a 3D panoráma

Industriálna kúpeľňa a industriálny dizajn patrí medzi obľúbené dizajnové štýly aj na Slovensku. Odvážne kombinácie farieb, materiálov a povrchov dajú vyznieť jedinečnému štýlu a dizajnu zariadenia a doplnkov.

Biela

Biela farba kúpeľňu rozjasní a dodá pocit čistoty

Čierna

Čierne prvky podporia industriálny dizajn

Tehla

Tehlový obklad na stene je dominantým prvkom

Dub

Prírodný dubový nábytok dodá kúpeľni pocit tepla

Bielo čierna farebná kombinácia, ktorá bola obľúbená pred pár rokmi je dnes dopĺňaná o prvky, ktoré jej dodávajú pocit tepla. Preto v takejto kúpeľni nesmú chýbať drevené prvky.

Čierny sprchový kút walk-in v dizajne Black-line je doplnený o čierny sprchový žľab, ktorý sa v opticky “stráca” v čiernej dlažbe.

Voľne stojaca vaňa spolu s čiernym dizajnom batérií sú dôležitou čerešničkou na celkovom návrhu industriálnej kúpeľne.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Máj 2020.

Ďalšie projekty

Detská izba v štýle Minecraft

Detská izba v štýle Minecraft

Minecraft detská izba - vizualizácie a 360° panoráma Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa...

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Ukázať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Katarína Kristinová – Veľká Lúka

Najväčšou výhodou bola pre mňa komunikácia online, ktorá bola na 200%. Určite odporúčam využiť návrh interiéru online. Ukázať celé hodnotenie “Katarína Kristinová – Veľká Lúka”

detska izby skrine na mieru podkrovie

Silvia – Prešov

Komplexnosť ponúkaných služieb, všetko na jednom mieste, dispozícia, farebne ladenie atď. Taktiež milý a profesionálny prístup. Ukázať celé hodnotenie “Silvia – Prešov”

navrh interieru obyvacka tyrkysova sedačka sklenena stena

Peter Baumerth – Vištuk

Najviac oceňujem komplexnosť návrhu. Výstupom je nákupný zoznam a zadanie pre majstra. Ukázať celé hodnotenie “Peter Baumerth – Vištuk”

návrh kúpeľne rako pezinok

Roman Barinka – Trenčín

Boli sme šťastní a mali sme pocit spokojnosti s výsledkom dizajnu. Už sa nevieme dočkať realizácie. Ukázať celé hodnotenie “Roman Barinka – Trenčín”

návrh obývacej izby roman trenčín

Pin It on Pinterest