Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Čierno biela kombinácia obkladov a sanity doplnená o imitáciu tehly a prírodné drevo.

Neuvedené

1

7,5m2

február 2020

Návrh industriálnej kúpeľne – vizualizácie a 3D panoráma

Industriálna kúpeľňa a industriálny dizajn patrí medzi obľúbené dizajnové štýly aj na Slovensku. Odvážne kombinácie farieb, materiálov a povrchov dajú vyznieť jedinečnému štýlu a dizajnu zariadenia a doplnkov.

Biela

Biela farba kúpeľňu rozjasní a dodá pocit čistoty

Čierna

Čierne prvky podporia industriálny dizajn

Tehla

Tehlový obklad na stene je dominantým prvkom

Dub

Prírodný dubový nábytok dodá kúpeľni pocit tepla

Bielo čierna farebná kombinácia, ktorá bola obľúbená pred pár rokmi je dnes dopĺňaná o prvky, ktoré jej dodávajú pocit tepla. Preto v takejto kúpeľni nesmú chýbať drevené prvky.

Čierny sprchový kút walk-in v dizajne Black-line je doplnený o čierny sprchový žľab, ktorý sa v opticky “stráca” v čiernej dlažbe.

Voľne stojaca vaňa spolu s čiernym dizajnom batérií sú dôležitou čerešničkou na celkovom návrhu industriálnej kúpeľne.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest