Návrh dizajnu pracovne v modernej indigovej modrej v kombinácii s dubom hamilton.

Rudník - Košice okolie
August 2020
8,6m2

Modro biela pracovňa

Druhou domácou kanceláriou v poradí je pracovňa ladená do indigovej modrej kombinovanej s neutrálnou bielou a dubom Hamilton. Tak ako to už býva zvykom, všetky skrinky sú navrhnuté ako atypické aby sme čo najrozumnejšie využili dostupný priestor.

Páči sa ám naša práca? Rádi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš nový domov.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Nezáväzná cenová ponuka na pár klikov. Stačí vyplniť fromulár a odpovedať na pár otázok.

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na Január 2023.

Moderná modro biela pracovňa

V izbe, ktorá predtým slúžila ako detská herňa, zostali len podlahy, dvere a sedačka. Keďže sedačka zaberala značná časť izby, jej umiestnenie bolo kľúčové. Jej pozícia totiž ovplyvnila rozmiestnenie ďalšieho nábytku.

Sedačku som preto nechal umiestnenú rovno oproti dverám a pracovný stôl som umiestnil čo najbližšie k oknám – pre dostatok prirodzeného svetla. Dlhá stolová doska je na jednom konci ukončená zásuvkami a výsuvnou poličkou na tlačiareň. Druhý koniec stolovej dosky plynulo prechádza do modrej skrinkovej zostavy.

Ľavá časť nábytku v modrej indigovej farbe má v rohu otvorený priestor napríklad na poznámky, nástenku či kalendár. V tomto kúte viete skryť i pracovný neporiadok a pracovňa tak bude na prvý pohľad vyzerať uprataná 🙂

Steny v pracovni sú ladené do neutrálnej svetlej šedej farby, ktorá je oživená machovými hodinami. Pravouhlosť navrhnutého nábytku je zjemnená okrúhlym kobercom, hodinami a príručným stolíkom.

Ak snívate o novej domácej kancelárii na prácu z domu a máte na ňu čo i len necelých 6m2, tak nezúfajte. Tretím home office projektom bude mini pracovňa s rozlohou iba 5,5m2! Nechajte sa inšpirovať a ak sa rozhodnete tak ma kontaktujte a ja vám s jej dizajnom rád pomôžem.