Home office 2 – Indigová modro biela pracovňa

Návrh dizajnu pracovne v modernej indigovej modrej v kombinácii s dubom hamilton.

Rudník - Košice okolie

1

8,6m2

August 2020

Moderná modro biela pracovňa

Druhou domácou kanceláriou v poradí je pracovňa ladená do indigovej modrej kombinovanej s neutrálnou bielou a dubom Hamilton. Tak ako to už býva zvykom, všetky skrinky sú navrhnuté ako atypické aby sme čo najrozumnejšie využili dostupný priestor.

V izbe, ktorá predtým slúžila ako detská herňa, zostali len podlahy, dvere a sedačka. Keďže sedačka zaberala značná časť izby, jej umiestnenie bolo kľúčové. Jej pozícia totiž ovplyvnila rozmiestnenie ďalšieho nábytku.

Sedačku som preto nechal umiestnenú rovno oproti dverám a pracovný stôl som umiestnil čo najbližšie k oknám – pre dostatok prirodzeného svetla. Dlhá stolová doska je na jednom konci ukončená zásuvkami a výsuvnou poličkou na tlačiareň. Druhý koniec stolovej dosky plynulo prechádza do modrej skrinkovej zostavy.

Ľavá časť nábytku v modrej indigovej farbe má v rohu otvorený priestor napríklad na poznámky, nástenku či kalendár. V tomto kúte viete skryť i pracovný neporiadok a pracovňa tak bude na prvý pohľad vyzerať uprataná 🙂

Steny v pracovni sú ladené do neutrálnej svetlej šedej farby, ktorá je oživená machovými hodinami. Pravouhlosť navrhnutého nábytku je zjemnená okrúhlym kobercom, hodinami a príručným stolíkom.

Ak snívate o novej domácej kancelárii na prácu z domu a máte na ňu čo i len necelých 6m2, tak nezúfajte. Tretím home office projektom bude mini pracovňa s rozlohou iba 5,5m2! Nechajte sa inšpirovať a ak sa rozhodnete tak ma kontaktujte a ja vám s jej dizajnom rád pomôžem.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Apríl 2021.

Ďalšie projekty

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest