Home office 2 – Indigová modro biela pracovňa

Návrh dizajnu pracovne v modernej indigovej modrej v kombinácii s dubom hamilton.

Rudník - Košice okolie

1

8,6m2

August 2020

Moderná modro biela pracovňa

Druhou domácou kanceláriou v poradí je pracovňa ladená do indigovej modrej kombinovanej s neutrálnou bielou a dubom Hamilton. Tak ako to už býva zvykom, všetky skrinky sú navrhnuté ako atypické aby sme čo najrozumnejšie využili dostupný priestor.

V izbe, ktorá predtým slúžila ako detská herňa, zostali len podlahy, dvere a sedačka. Keďže sedačka zaberala značná časť izby, jej umiestnenie bolo kľúčové. Jej pozícia totiž ovplyvnila rozmiestnenie ďalšieho nábytku.

Sedačku som preto nechal umiestnenú rovno oproti dverám a pracovný stôl som umiestnil čo najbližšie k oknám – pre dostatok prirodzeného svetla. Dlhá stolová doska je na jednom konci ukončená zásuvkami a výsuvnou poličkou na tlačiareň. Druhý koniec stolovej dosky plynulo prechádza do modrej skrinkovej zostavy.

Ľavá časť nábytku v modrej indigovej farbe má v rohu otvorený priestor napríklad na poznámky, nástenku či kalendár. V tomto kúte viete skryť i pracovný neporiadok a pracovňa tak bude na prvý pohľad vyzerať uprataná 🙂

Steny v pracovni sú ladené do neutrálnej svetlej šedej farby, ktorá je oživená machovými hodinami. Pravouhlosť navrhnutého nábytku je zjemnená okrúhlym kobercom, hodinami a príručným stolíkom.

Ak snívate o novej domácej kancelárii na prácu z domu a máte na ňu čo i len necelých 6m2, tak nezúfajte. Tretím home office projektom bude mini pracovňa s rozlohou iba 5,5m2! Nechajte sa inšpirovať a ak sa rozhodnete tak ma kontaktujte a ja vám s jej dizajnom rád pomôžem.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Jún 2021.

Ďalšie projekty

Alena – návrh kuchynskej linky

Na návrhu najviac oceňujem nápad a profesionálnu komunikáciu dizajnéra. Už prvé návrhy boli krásne a preto jeho služby určite odporúčam využiť. Prečítať celé hodnotenie “Alena – návrh kuchynskej linky”

vyvazena kuchyna so skrytymi dverami do spajze

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest