Home office 1 – pánska pracovňa

Návrh pánskej pracovne, v ktorej prevláda tmavé drevo, antracit a koža.

Rakovnica

1

10 m2

Máj 2019

Trend práce z domu, teda home office je stále viac populárny a preto stále častejšie uvažujeme nad domácou kanceláriou. Nad priestorom, pracovňou, kde budeme mať pokoj a priestor na prácu a sústredenie. Pracovňa by mala vyhovovať jej majiteľovi aby sa v nej cítil príjemne.

home office panska pracovna

Pánska pracovňa, ktorú som mal možnosť navrhnúť ešte v roku 2019 je ideálnym príkladom takejto domácej kancelárie.

V pracovni sa nachádza:

  • priestranný pracovný stôl široký 190cm,
  • pohodlná kožená sedačka s výhľadom na TV na oddych pri práci,
  • atypická policová zostava pre čo najlepšie využitie dostupného priestoru.
policová zostava v pracovni

V rohovej časti sú navrhnuté skrinky s posuvnými dverami a priestor na kávovar, tlačiareň či dokumenty. Na vyváženie tmavého nábytku na pravej strane izby je protiľahlá strana navrhnutá čo najjednoduchšie s prevládajúcou bielou farbou.

moderná pracovna v muzskom style
home office panska pracovna

Ak už teraz uvažujete nad tým ako zariadiť svoju domácu kanceláriu, tak ma neváhajte osloviť a ja vám s tým rád pomôžem.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Jún 2021.

Ďalšie projekty

Alena – návrh kuchynskej linky

Na návrhu najviac oceňujem nápad a profesionálnu komunikáciu dizajnéra. Už prvé návrhy boli krásne a preto jeho služby určite odporúčam využiť. Prečítať celé hodnotenie “Alena – návrh kuchynskej linky”

vyvazena kuchyna so skrytymi dverami do spajze

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Pin It on Pinterest