Moderný interiér kuchyne spojenej s obývačkou v novej rezidencii v Prešove. Súčasný dizajn so zlatými glamour prvkami.

Prešov
Január 2021
28m2

Zadanie projektu od klienta

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, čo jednoznačne platí aj pri tomto projekte. V rámci návrhu moderného glamour interiéru som vytváral dizajn kuchyne spojenej s obývacou izbou.

Zaujala vás moja práca? Rád vám pripravím bezplatnú cenovú ponuku pre váš dom/byt.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte bezplatnú cenovú ponuku pre váš projekt s nezáväznou 7 dňovou rezerváciou najbližšieho voľného termínu.

Rezervujte si návrh interiéru čo najskôr. Aktuálne voľné termíny - Jún 2022.

Kuchyňa

 

Kuchynská linka síce nie je veľká, no napriek tomu ponúka dostatok priestoru nielen na prácu, ale aj na skladovanie potravín a kuchynských pomôcok. Kombinácia sivej farby a tmavého dreva pôsobí moderným prírodným dojmom.

Praktickým a zároveň dizajnovým prvkom kuchyne je nielen nenápadná polička na vínové poháre, ale aj jedálenský stôl. Práve jedálenský stôl je zapustený do kuchynskej linky, vďaka čomu nezaberá veľa miesta.

Glamour interiéru – zlaté akcenty

Smaragdovo zelené jedálenské stoličky v kombinácii s izbovými rastlinami dávajú tejto miestnosti prírodný farebný podtón. Moderný glamour interiér však podčiarkuje iná farba, a to –  zlatá. Visiace svietidlá, sklenený konferenčný stolík, abstraktný obraz za sedačkou i veľkoformátová dlažba za TV v sebe nesú zlaté akcenty. Pri modernom a hlavne nadčasovom dizajne je vhodné využívať zlatú len na akcenty a nepreháňať to s ňou.

To, že je tento interiér už na prvý pohľad svetlý a jasný je zásluhou nielen veľkých francúzskych okien, ale aj snehobielej koženej rohovej sedačky a svetlohnedej podlahy. Dizajnová televízna stena vznikla spojením veľkoformátovej dlažby v imitácii mramoru a drevených lamiel.

Panoráma 360°

Hodnotenie klienta

Jaroslava – Prešov

Prácu dizajnéra určite odporúčam hlavne kvôli jeho serióznosti a profesionalite. Komunikácia ako aj návrhy boli super od samého začiatku. Prečítať celé hodnotenie „Jaroslava – Prešov“

Túžite aj vy vniesť štipku pôvabu do vášho domova? Kontaktujte ma a navrhnem vám interiér, na ktorý sa nebudete vedieť vynadívať.

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.