Moderný interiér kuchyne spojenej s obývačkou v novej rezidencii v Prešove. Súčasný dizajn so zlatými glamour prvkami.

Prešov
Január 2021
28m2

Zadanie projektu od klienta

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, čo jednoznačne platí aj pri tomto projekte. V rámci návrhu moderného glamour interiéru som vytváral dizajn kuchyne spojenej s obývacou izbou.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na mesiac Február.

Kuchyňa

 

Kuchynská linka síce nie je veľká, no napriek tomu ponúka dostatok priestoru nielen na prácu, ale aj na skladovanie potravín a kuchynských pomôcok. Kombinácia sivej farby a tmavého dreva pôsobí moderným prírodným dojmom.

Praktickým a zároveň dizajnovým prvkom kuchyne je nielen nenápadná polička na vínové poháre, ale aj jedálenský stôl. Práve jedálenský stôl je zapustený do kuchynskej linky, vďaka čomu nezaberá veľa miesta.

Glamour interiér – zlaté akcenty

Smaragdovo zelené jedálenské stoličky v kombinácii s izbovými rastlinami dávajú tejto miestnosti prírodný farebný podtón. Moderný glamour interiér však podčiarkuje iná farba, a to –  zlatá. Visiace svietidlá, sklenený konferenčný stolík, abstraktný obraz za sedačkou i veľkoformátová dlažba za TV v sebe nesú zlaté akcenty. Pri modernom a hlavne nadčasovom dizajne je vhodné využívať zlatú len na akcenty a nepreháňať to s ňou.

To, že je tento interiér už na prvý pohľad svetlý a jasný je zásluhou nielen veľkých francúzskych okien, ale aj snehobielej koženej rohovej sedačky a svetlohnedej podlahy. Dizajnová televízna stena vznikla spojením veľkoformátovej dlažby v imitácii mramoru a drevených lamiel.

Panoráma 360°

Hodnotenie klienta

Jaroslava – Prešov

Prácu dizajnéra určite odporúčam hlavne kvôli jeho serióznosti a profesionalite. Komunikácia ako aj návrhy boli super od samého začiatku. Prečítať celé hodnotenie “Jaroslava – Prešov”

Túžite aj vy vniesť štipku pôvabu do vášho domova? Kontaktujte ma a navrhnem vám interiér, na ktorý sa nebudete vedieť vynadívať.