Detská izba v štýle Minecraft

Košice

1

9m2

január 2020

Minecraft detská izba – vizualizácie a 360° panoráma

Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa mu páčiť to isté čo sa mu páči teraz.

Práve preto musím pri dizajne detských izieb myslieť aj niekoľko rokov dopredu a navrhnúť ich tak aby boli pekné a funkčné i neskôr.

Minecraft detská izba

Navrhnúť detskú izbu pre chlapca, ktorý obľubuje hru Minecraft bolo príjemné spestrenie mojej práce. Hra, ktorej základným stavebným prvkom je kocka-blok, bola určujúcim smerom pre dizajn a farebnosť izby.

Väčšina nábytku na mieru je preto navrhnutá v pravidelnom štvorcovom dizajne, ktorý tvorí akýsi modul. Rôznou kombináciou týchto prvkov vznikla napríklad netradičná policová zostava so skrinkami.

Zelená farba

Zelená farba dvierok predstavuje prírodu a trávnaté bloky z hry

Sivá farba

Sivá neutrálna farba korpusov predstavuje kamenné bloky z hry

Bielený orech

Drevené časti nábytku a podlahy dodávajú izbe pocit tepla

Tehlová tapeta

Tmavá tehlová tapeta vytvára chýbajúci kontrast a dotvára útulnosť priestoru

Písací stôl je umiestnený blízko k oknu hlavne kvôli dostatku denného svetla. Vedľa neho sú umiestnené otvorené a zatvorené police na hračky a knihy. Oproti stolu sa nachádza posteľ, nad ktorou sú umiestnené police a výklopné skrinky. Celá stena je potiahnutá vliesovou tapetou v tmavej tehlovej imitácii.

Na dotvorenie támatiky Minecraft v detskej izbe, boli navrhnuté nálepky na dvierka skrine, ktoré sa po rokoch môžu odstrániť. Z Minecraft izby sa tak jednoducho neskôr stane tínedžerská izba v nadčasovom šedo zelenom dizajne.

Šatníková skriňa

Šatníková skriňa je navrhnutá zo štvorcových modulov a jej rozvrhnutie a vnútorné členenie je prispôsobené potrebám chlapca. Je tam preto miesto na vešanie šiat, zásuvky na prádlo/hračky, polica na šaty a horné skrinky na sezónne veci.

Farby stien a dizajn osvetlenia

Farebnosť stien je navrhnutá tak aby ladila k celkovému dizajnu izby a preto sú 2 priľahlé steny v šedo béžovom odtieni. Osvetlenie je riešené formou prisadených bodových svietidiel. Farba svetla je navrhnutá tak aby dodala izbe pocit útulnosti a tepla. Preto som volil LED osvetlenie s teplou bielou farbou.

360° panoráma

Pozrite si navrnhutú detskú izbu zo všetkých strán a preskúmajte použité materiály a zariadenie. Otáčajte sa pomocou myšky a priblížte si detaily pomocou kolieska.

360° panoráma

Pozrite si navrnhutú detskú izbu zo všetkých strán a preskúmajte použité materiály a zariadenie. Otáčajte sa v priestore jednoducho potiahnutím prsta.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Máj 2020.

Ďalšie projekty

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Industriálna kúpeľňa s tehlovým obkladom

Návrh industriálnej kúpeľne - vizualizácie a 3D panorámaIndustriálna kúpeľňa a industriálny dizajn patrí medzi obľúbené dizajnové štýly aj na Slovensku. Odvážne kombinácie farieb, materiálov a povrchov dajú vyznieť jedinečnému štýlu a dizajnu zariadenia a doplnkov....

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Ukázať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Katarína Kristinová – Veľká Lúka

Najväčšou výhodou bola pre mňa komunikácia online, ktorá bola na 200%. Určite odporúčam využiť návrh interiéru online. Ukázať celé hodnotenie “Katarína Kristinová – Veľká Lúka”

detska izby skrine na mieru podkrovie

Silvia – Prešov

Komplexnosť ponúkaných služieb, všetko na jednom mieste, dispozícia, farebne ladenie atď. Taktiež milý a profesionálny prístup. Ukázať celé hodnotenie “Silvia – Prešov”

navrh interieru obyvacka tyrkysova sedačka sklenena stena

Peter Baumerth – Vištuk

Najviac oceňujem komplexnosť návrhu. Výstupom je nákupný zoznam a zadanie pre majstra. Ukázať celé hodnotenie “Peter Baumerth – Vištuk”

návrh kúpeľne rako pezinok

Roman Barinka – Trenčín

Boli sme šťastní a mali sme pocit spokojnosti s výsledkom dizajnu. Už sa nevieme dočkať realizácie. Ukázať celé hodnotenie “Roman Barinka – Trenčín”

návrh obývacej izby roman trenčín

Pin It on Pinterest