Návrh tematickej detskej izby s nábytkom na mieru, pre hráča počítačových hier.

Košice
január 2020
9m2

Minecraft detská izba – vizualizácie a 360° panoráma

Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa mu páčiť to isté čo sa mu páči teraz. Práve preto musím pri dizajne detských izieb myslieť aj niekoľko rokov dopredu a navrhnúť ich tak aby boli pekné a funkčné i neskôr.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Minecraft detská izba

Minecraft detská izba

Navrhnúť detskú izbu pre chlapca, ktorý obľubuje hru Minecraft bolo príjemné spestrenie mojej práce. Hra, ktorej základným stavebným prvkom je kocka-blok, bola určujúcim smerom pre dizajn a farebnosť izby.

Väčšina nábytku na mieru je preto navrhnutá v pravidelnom štvorcovom dizajne, ktorý tvorí akýsi modul. Rôznou kombináciou týchto prvkov vznikla napríklad netradičná policová zostava so skrinkami.

Zelená farba

Zelená farba dvierok predstavuje prírodu a trávnaté bloky z hry

Sivá farba

Sivá neutrálna farba korpusov predstavuje kamenné bloky z hry

Bielený orech

Drevené časti nábytku a podlahy dodávajú izbe pocit tepla

Tehlová tapeta

Tmavá tehlová tapeta vytvára chýbajúci kontrast a dotvára útulnosť priestoru

Písací stôl je umiestnený blízko k oknu hlavne kvôli dostatku denného svetla. Vedľa neho sú umiestnené otvorené a zatvorené police na hračky a knihy. Oproti stolu sa nachádza posteľ, nad ktorou sú umiestnené police a výklopné skrinky. Celá stena je potiahnutá vliesovou tapetou v tmavej tehlovej imitácii.

Na dotvorenie támatiky Minecraft v detskej izbe, boli navrhnuté nálepky na dvierka skrine, ktoré sa po rokoch môžu odstrániť. Z Minecraft izby sa tak jednoducho neskôr stane tínedžerská izba v nadčasovom šedo zelenom dizajne.

Šatníková skriňa

Šatníková skriňa je navrhnutá zo štvorcových modulov a jej rozvrhnutie a vnútorné členenie je prispôsobené potrebám chlapca. Je tam preto miesto na vešanie šiat, zásuvky na prádlo/hračky, polica na šaty a horné skrinky na sezónne veci.

Farby stien a dizajn osvetlenia

Farebnosť stien je navrhnutá tak aby ladila k celkovému dizajnu izby a preto sú 2 priľahlé steny v šedo béžovom odtieni. Osvetlenie je riešené formou prisadených bodových svietidiel. Farba svetla je navrhnutá tak aby dodala izbe pocit útulnosti a tepla. Preto som volil LED osvetlenie s teplou bielou farbou.

360° panoráma

Pozrite si navrnhutú detskú izbu zo všetkých strán a preskúmajte použité materiály a zariadenie. Otáčajte sa pomocou myšky a priblížte si detaily pomocou kolieska.

360° panoráma

Pozrite si navrnhutú detskú izbu zo všetkých strán a preskúmajte použité materiály a zariadenie. Otáčajte sa v priestore jednoducho potiahnutím prsta.

Zaujal vás môj netradičný návrh detskej izby? Kontaktujte ma a rád vytvorím originálny dizajn aj pre vašu izbu.