Detská izba v štýle Minecraft

Návrh tematickej detskej izby s nábytkom na mieru, pre hráča počítačových hier.

Košice

1

9m2

január 2020

Minecraft detská izba – vizualizácie a 360° panoráma

Návrhy detských izieb na mieru sú veľmi obľúbené hlavne preto, že ich môžeme prispôsobiť záľubám, obľúbenej farebnosti a veku dieťaťa. Samozrejme vždy treba počítať s tým, že dieťa o pár rokov vyrastie a nemusí sa mu páčiť to isté čo sa mu páči teraz.

Práve preto musím pri dizajne detských izieb myslieť aj niekoľko rokov dopredu a navrhnúť ich tak aby boli pekné a funkčné i neskôr.

Minecraft detská izba

Navrhnúť detskú izbu pre chlapca, ktorý obľubuje hru Minecraft bolo príjemné spestrenie mojej práce. Hra, ktorej základným stavebným prvkom je kocka-blok, bola určujúcim smerom pre dizajn a farebnosť izby.

Väčšina nábytku na mieru je preto navrhnutá v pravidelnom štvorcovom dizajne, ktorý tvorí akýsi modul. Rôznou kombináciou týchto prvkov vznikla napríklad netradičná policová zostava so skrinkami.

Zelená farba

Zelená farba dvierok predstavuje prírodu a trávnaté bloky z hry

Sivá farba

Sivá neutrálna farba korpusov predstavuje kamenné bloky z hry

Bielený orech

Drevené časti nábytku a podlahy dodávajú izbe pocit tepla

Tehlová tapeta

Tmavá tehlová tapeta vytvára chýbajúci kontrast a dotvára útulnosť priestoru

Písací stôl je umiestnený blízko k oknu hlavne kvôli dostatku denného svetla. Vedľa neho sú umiestnené otvorené a zatvorené police na hračky a knihy. Oproti stolu sa nachádza posteľ, nad ktorou sú umiestnené police a výklopné skrinky. Celá stena je potiahnutá vliesovou tapetou v tmavej tehlovej imitácii.

Na dotvorenie támatiky Minecraft v detskej izbe, boli navrhnuté nálepky na dvierka skrine, ktoré sa po rokoch môžu odstrániť. Z Minecraft izby sa tak jednoducho neskôr stane tínedžerská izba v nadčasovom šedo zelenom dizajne.

Šatníková skriňa

Šatníková skriňa je navrhnutá zo štvorcových modulov a jej rozvrhnutie a vnútorné členenie je prispôsobené potrebám chlapca. Je tam preto miesto na vešanie šiat, zásuvky na prádlo/hračky, polica na šaty a horné skrinky na sezónne veci.

Farby stien a dizajn osvetlenia

Farebnosť stien je navrhnutá tak aby ladila k celkovému dizajnu izby a preto sú 2 priľahlé steny v šedo béžovom odtieni. Osvetlenie je riešené formou prisadených bodových svietidiel. Farba svetla je navrhnutá tak aby dodala izbe pocit útulnosti a tepla. Preto som volil LED osvetlenie s teplou bielou farbou.

360° panoráma

Pozrite si navrnhutú detskú izbu zo všetkých strán a preskúmajte použité materiály a zariadenie. Otáčajte sa pomocou myšky a priblížte si detaily pomocou kolieska.

360° panoráma

Pozrite si navrnhutú detskú izbu zo všetkých strán a preskúmajte použité materiály a zariadenie. Otáčajte sa v priestore jednoducho potiahnutím prsta.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Január 2021.

Ďalšie projekty

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Virtuálna prehliadka – Interiér s vysokým stropom KOL

Pozrite si virtuálnu prehliadku interiéru spojenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Interiér domu s vysokým stropom a jeho kompletný návrh si môžete pozrieť tu.Virtuálne prehliadky vo forme 360 stupňovej panoramatickej vizualizácie sú voliteľnou...

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru

Pin It on Pinterest