Návrh dizajnu 2-izbového bytu vo svetlom škandinávskom severskom štýle. Návrh interiéru kuchyne, obývačky, chodby, kúpeľne a spálne.

Prešov
Jún 2020
47m2

Novostavba bytu v Prešove

Dvojizbový byt v novostavbe je navrhnutý v škandinávskom štýle, v ktorom prevládajú odtiene svetlého jaseňového dreva, šedej a bielej farby. Návrh dizajnu bytu zahŕňal všetky priestory ako je kuchyňa s obývačkou, vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou a spálňa.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Prijímame objednávky na mesiac Február.

Dispozícia zariadenia bytu sa riadila vopred pripravenými rozvodmi elektriny. Zapustená loggia priestor jednoznačne rozčlenila a jej presklenné steny mu dodali dostatok prirodzeného svetla.

V celom interiéri prevláda jaseňové drevo, ktoré má príjemný svetlý ale zároveň teplý odtieňa ideálne sa hodí do škadniávskeho dizajnu bytu.

Biela

Biela farba nesmie v škandinávskom dizajne chýbať

Jaseň

Svetlý odtieň jaseňového dreva je použitý v celom interiéri

Sivý obklad v kúpeľni

Svetlo sivý keramický obklad je kombinovaný s tmavším odtieňom

Tyrkysová poťahová látka

Dvojsedačka v obývacej izbe je v modernej tyrkysovej farbe

Nábytok v obývacej izbe je jednoduchý a funkčný, bez zbytočného dekorovania. V rohu vedľa sedačky je navrnhutý regál/knižnica a vyššie kreslo. Celý priestor je opticky oddelený od zvyšku izby šedohnedou interiérovou farbou, ktorá sa objavuje aj na koberci.

Horné skrinky v kuchyni sú navrhnuté tak aby kuchyňa pôsobila vzdušne a ľahko a priestor zbytočne opticky nezaťažila. Preto je nad nimi dostatok voľného miesta aby mohol priestor “dýchať”.

Z praktického hľadiska si možno poviete, že to nie je úplne idálne, ale so skrinkami až po strop to vyzeralo o poznanie horšie.

Kúpeľňa v škandinávskom štýle

V kúpeľni, ktorá je spojená s toaletou je použitý svetlý a šedý obklad v rozmere 30x60cm. Tento rozmer sa ideálne hodí do menších kúpeľní, aj keď v závislosti na dizajne by sa dal použiť i pokojne väčší rozmer.

Obklad je doplnený hliníkovou lesklou listelou po obvode a jemným dekorom na stene za umývadlom. Skrinka nad práčkou v sebe ukrýva plochý úzky bojler.

Spálňa a chodba

Spálňa má okrem manželskej postele a vstavanej šatníkovej skrine aj kozmetický stolík prepojený s komodou so zásuvkami. Tak vznikol zaujímavý kozmetický kút so zásuvkami a poličkami, na ktorý by sa prípadne dal umiestniť aj menší televízor.

Vstupná chodba je už iba akýmsi spojovacím bodom celého interiéru. V rámci dostupného priestoru sa do nej zmestila skriňa na vešanie so zrkadlom na výšku postavy, vešiaková stena s botníkom a priestorom na odloženie topánok a v neposlednom rade aj zopár skriniek na sezónne veci.

Uvažujete nad zariadením vášho nového domova? Neviete kde začať?
Napíšte mi s čím potrebujete pomôcť a ja vám rád bezplatne pripravím cenovú ponuku.