Návrh dizajnu 2-izbového bytu vo svetlom škandinávskom severskom štýle. Návrh interiéru kuchyne, obývačky, chodby, kúpeľne a spálne.

Prešov
Jún 2020
47m2

Novostavba bytu v Prešove

Dvojizbový byt v novostavbe je navrhnutý v škandinávskom štýle, v ktorom prevládajú odtiene svetlého jaseňového dreva, šedej a bielej farby. Návrh dizajnu bytu zahŕňal všetky priestory ako je kuchyňa s obývačkou, vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou a spálňa.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Obyvacia Izba V Skandinavskom Style 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Dispozícia zariadenia bytu sa riadila vopred pripravenými rozvodmi elektriny. Zapustená loggia priestor jednoznačne rozčlenila a jej presklenné steny mu dodali dostatok prirodzeného svetla.

V celom interiéri prevláda jaseňové drevo, ktoré má príjemný svetlý ale zároveň teplý odtieňa ideálne sa hodí do škadniávskeho dizajnu bytu.

Biela 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Biela

Biela farba nesmie v škandinávskom dizajne chýbať

Egger H1250 Jasen Navarra 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Jaseň

Svetlý odtieň jaseňového dreva je použitý v celom interiéri

Sedy Betonovy Obklad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Sivý obklad v kúpeľni

Svetlo sivý keramický obklad je kombinovaný s tmavším odtieňom

Latka Tyrkysova Sedacka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Tyrkysová poťahová látka

Dvojsedačka v obývacej izbe je v modernej tyrkysovej farbe

Skandinavsky Interier Tyrkysova Sedacka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Nábytok v obývacej izbe je jednoduchý a funkčný, bez zbytočného dekorovania. V rohu vedľa sedačky je navrnhutý regál/knižnica a vyššie kreslo. Celý priestor je opticky oddelený od zvyšku izby šedohnedou interiérovou farbou, ktorá sa objavuje aj na koberci.

Skandinavsky Interier Bytu 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Bielo Siva Skandinavska Kuchynska Linka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Horné skrinky v kuchyni sú navrhnuté tak aby kuchyňa pôsobila vzdušne a ľahko a priestor zbytočne opticky nezaťažila. Preto je nad nimi dostatok voľného miesta aby mohol priestor “dýchať”.

Z praktického hľadiska si možno poviete, že to nie je úplne idálne, ale so skrinkami až po strop to vyzeralo o poznanie horšie.

Kúpeľňa v škandinávskom štýle

V kúpeľni, ktorá je spojená s toaletou je použitý svetlý a šedý obklad v rozmere 30x60cm. Tento rozmer sa ideálne hodí do menších kúpeľní, aj keď v závislosti na dizajne by sa dal použiť i pokojne väčší rozmer.

Obklad je doplnený hliníkovou lesklou listelou po obvode a jemným dekorom na stene za umývadlom. Skrinka nad práčkou v sebe ukrýva plochý úzky bojler.

Kupelna V Skandinavskom Stylel 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kupelna S Vanou Skandinavsky Styl Siva 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spálňa a chodba

Spálňa má okrem manželskej postele a vstavanej šatníkovej skrine aj kozmetický stolík prepojený s komodou so zásuvkami. Tak vznikol zaujímavý kozmetický kút so zásuvkami a poličkami, na ktorý by sa prípadne dal umiestniť aj menší televízor.

Spalna Jasen 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Calunena Manzelska Postel S Celom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kozmeticky Kut V Spalni Jasen 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Vstupná chodba je už iba akýmsi spojovacím bodom celého interiéru. V rámci dostupného priestoru sa do nej zmestila skriňa na vešanie so zrkadlom na výšku postavy, vešiaková stena s botníkom a priestorom na odloženie topánok a v neposlednom rade aj zopár skriniek na sezónne veci.

Byt Skandinavsky Styl Presov 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Byt Skandinavsky Styl Chodba 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Uvažujete nad zariadením vášho nového domova? Neviete kde začať?
Napíšte mi s čím potrebujete pomôcť a ja vám rád bezplatne pripravím cenovú ponuku.

Peter a Jana Šromekovci
Peter a Jana Šromekovci

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

Výborná online konzultácia, p.Pastirčák nám navrhol veľmi praktické dispozičné riešenie pracovne a hosťovskej izby v jednom. Bola to príjemná, priateľská debata - profesionálny prístup. Určite ešte využijeme jeho služby. Ďakujeme. Veľká spokojnosť - odporúčame.

google
Jan Franek
28. mája 2024

Pán Pastorčák pre nás vypracoval návrh skrinky pod schody, presne na základe našich požiadaviek a esteticky tak, aby nám ladila k zvyšku interiéru. Zaujímal sa o naše predstavy a poradil nám aj s iným estetickým problémom, ktorý sme v interiéri riešili.

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.