4 farebné verzie jednej kuchyne

Interiérový dizajn a 3D vizualizácia ako pomoc pre nerozhodných ľudí. Pozrite si 4 rôzne verzie tej istej kuchynskej linky.

Stará Ľubovňa

1

12m2

Marec 2020

Občas sa stane, že je klient nerozhodný a potrebuje vidieť viacero alternatív kým sa rozhodne pre tú správnu. Pre môjho klienta som preto vytvoril  4 rôzne farebné verzie  tej istej kuchyne.

A tak vznikli 4 návrhy kuchynskej linky, z ktorých si mohol klient jednoducho vybrať ten najvhodnejší. Ideálne pre nerozhodných ľudí, ktorý sa potrebujú uistiť, že ich výber bol správny.

Na druhej strane, nový, iný návrh môže niekedy ukázať priestor v novom svetle. Všetky 4 návrhy si môžete pozrieť a vzájomne porovnať na obrázkoch nižšie.

Alebo sa inšpirujte mojím výberom zaujímavých kuchýň na Pintereste.

Modrá vs. Tmavo šedá kombinácia s mramorom

Industriálna antracitová vs. imitácia betónu

Bonus:

Industriálna kuchyňa v imitácii betónu vs. imitácia bronzu.

Potrebujete poradiť s novým bývaním? Kliknite na tlačidlo nižšie a ja vám nezáväzne vypracujem cenovú ponuku.

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - Marec 2021.

Ďalšie projekty

Byt v škandinávskom štýle

Byt v škandinávskom štýle

Návrh dizajnu 2-izbového bytu vo svetlom škandinávskom severskom štýle. Návrh interiéru kuchyne, obývačky, chodby, kúpeľne a spálne.

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Prečítať celé hodnotenie “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Prečítať celé hodnotenie “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Prečítať celé hodnotenie “Zuzana Bičejova – Breznica”

Igor – Rakovnica okr. Rožňava

Po pohľade na už hotovú 3D vizualizáciu sme mali úžasné pocity a už sme sa nevedeli dočkať keď to tak bude vyzerať v realite. Čo je skvelé je to, že 3D vizualizácia je v kvalite, že človek naozaj uverí tomu že to je skutočnosť. Prečítať celé hodnotenie “Igor – Rakovnica okr. Rožňava”

spálňa s modrou farbou

Vyskočová – návrh kuchynskej linky

Komunikácia bola veľmi dobrá. Cena a výkon sú za nás top. Určite odporúčam. Prečítať celé hodnotenie “Vyskočová – návrh kuchynskej linky”

navrh kuchynskej linky na mieru
Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Nezmeškajte nové projekty a návrhy

Páči sa vám moja práca? Dostávajte inšpirácie priamo na váš email.

Vaše prihlásenie bolo úspešné. Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku kde som Vám poslal aktivačný e-mail.

Pin It on Pinterest