Koľko stojí návrhu interiéru

1. Vyberte si Balík Služieb
2. Zadajte Informácie o Projekte
3. Získajte Odhadovanú Cenu

Zaujíma vás koľko stojí návrh interiéru od interiérového dizajnéra?

Využite náš nástroj na odhad ceny a získajte odhadovanú cenu návrhu vášho interiéru. Stačí zadať základné údaje o veľkosti plochy, ktorú potrebuejte navrhnúť a počet izieb, ktoré chcete navrhnúť.
Poznámka: Spojenú dennú asť tvorenú kuchyňou, jedálňou a obývačkou počítajte ako 2 izby.


GET STARTED

0$

Ďakujeme

Informácie o projekte

Zadajte rozlohu priestorov v metroch štvorcových (všetky miestnosti, ktoré potrebujete navrhnúť)
Koľko miestností potrebujete navrhnúť? (Príklad: Spojená kuchyňa s obývačkou = 2 miestnosti)
Preferovaný balík služieb:

Základné vizualizácie, 1 kolo úprav, Výhodná cena


Fotorealistické vizualizácie, Úpravy podľa potreby, Komplexný návrh do detailov

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Odhadovaná cena

Ešte jeden krok

Vybraný balík Základný Dizajn obsahuje:

Návrh dispozičného riešenie vrátane konzultácií a úprav
Návrh dizajnu s nábytkom na mieru
Základné 3d vizualizácie a 1 kolo úprav
Pôdorys interiéru s rozmermi všetkých skriniek a zariadenia

Vybraný balík Kompletný Dizajn obsahuje:

Návrh dispozičného riešenie vrátane konzultácií a úprav
Návrh dizajnu s nábytkom na mieru
Fotorealistické 3d vizualizácie a až 3 kolá úprav v prípade potreby
Video konzultácie návrhov s dizajnérom
Pôdorys interiéru s rozmermi všetkých skriniek a zariadenia

Vyberte si z voliteľných služieb alebo pokračujte bez výberu:

Fotorealistické 3D vizualizácie vám poskytnú reálny pohľad na váš budúci interiér, čím eliminujú potrebu predstavovania a pomáhajú presne rozhodovať o projekte.

S podrobnými výkresmi nábytku na mieru a špecifikáciami materiálov získate presný prehľad o vašom nábytku. Ušetríte si starosti s rozmermi a môžete ich jednoducho poslať svojmu stolárovi na výrobu.

Získate odkazy na nábytok z vašej vizualizácie, čo vám umožní rýchlo a jednoducho nakúpiť nábytok, ktorý presne pasuje k vášmu navrhnutému interiéru. Ušetrí vám to čas pri hľadaní a zabezpečí, že váš interiér bude vyzerať presne tak, ako ste si predstavovali.

S podrobnými výkresmi nábytku na mieru a špecifikáciami materiálov získate presný prehľad o vašom nábytku. Ušetríte si starosti s rozmermi a môžete ich jednoducho poslať svojmu stolárovi na výrobu.

S našou nezáväznou cenovou ponukou na výrobu nábytku na mieru získate konkurenčné ponuky od našich stolárov. Môžete si vybrať toho najlepšieho pre váš interiér.

Získajte presné názvy a typy materiálov a dokonca aj výpočet spotreby. Ušetríte si tak čas a námahu pri hľadaní správnych obkladov pre váš projekt kúpeľne..

Získajte presný plán, ktorý môžete predložiť obkladačovi. S plánom môžete mať istotu, že vaša kúpeľňa bude zrealizovaná presne tak, ako ste si predstavovali.

S našou službou online nákupného zoznamu získate podrobný zoznam všetkých navrhnutých prvkov z vizualizácie a praktické odkazy na predajcov v lokalite alebo eshopy, kde ich môžete rýchlo a jednoducho objednať. Ušetríte si tak veľké množstvo času, ktorý by ste inak strávili hľadaním správnych produktov.

S našimi výkresmi dostanete presné pôdorysy s vyznačenými úpravami, ktoré sú potrebné na vašom projekte. S týmito výkresmi budete schopní jednoducho koordinovať práce na stavbe a mať presný prehľad o tom, čo je potrebné dorobiť alebo vybúrať.

S týmito výkresmi budete schopní jednoducho koordinovať práce na stavbe a mať presný prehľad o nových rozvodoch, čo vám ušetrí čas a stres.

Prechádzajte sa vaším budúcim interiérom ešte pred začiatkom jeho realizácie. Táto prehliadka vám umožní získať reálnejšiu predstavu o priestore a zažiť ho ešte pred jeho dokončením, čím budete mať istotu, že bude presne taký, ako ste si predstavovali.

S našou osobnou asistenciou budete mať istotu, že v prípade neočakávaných otázok či komplikácií počas realizácie vášho projektu budete mať k dispozícii priamu pomoc od dizajnéra. Vaša realizácia bude prebiehať hladko a bez problémov, pretože sme tu, aby sme vám pomohli.

Získajte vytlačené vizualizácie a výkresy priamo do rúk, čo vám uľahčí koordináciu celého projektu a zabezpečí, že všetko pôjde hladko a podľa plánu. Nemusíte si tlačiť materiály sami, my to urobíme za vás.

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Bezplatná konzultácia

Skvelý výber!

Svoj návrh interiéru v balíku
/Základný Dizajn: [item-1307_value], rozloha [item-1308_value]m2, počet miestností [item-1306_quantity]/ vrátane vybraných služieb,
môžete mať v cene približne od [item-1373_price] do [item-1374_price]

Svoj návrh interiéru v balíku
/Kompletný Dizajn: [item-1307_value], rozloha [item-1308_value]m2, počet miestností [item-1306_quantity]/ vrátane vybraných služieb,
môžete mať v cene približne od [item-1375_price] do [item-1376_price]


Chcete vedieť konkrétnu cenu?

Ponúkame vám 2 spôsoby ako získať presnú cenu návrhu:


1.Videohovor s dizajnérom
Rýchla cenová ponuka presne na mieru

Vyberte si termín pre krátky videohovor kedykoľvek medzi 9:00 a 20:00. Vysvetlíme vám všetky detaily spolupráce, preberieme vaše požiadavky a na počkanie pripravíme cenovú ponuku. Bezplatne a bez akýchkoľvek záväzkov.


2. Poslať pôdorys
Cenová ponuka na základe projektu

Pošlite nám pôdorys, projekt alebo náčrt s rozmermi a my vám do 3 dní pripravíme nezáväznú cenovú ponuku s podrobným rozpisom služieb a všetkými informáciami o prípadnej spolupráci.

Pred pokračovaním si vyberte z ponuky

Odhadovaná cena

Odhadovaná cena projektu je :

Čakajte, prosím. Teraz budete presmerovaný na náš termínový kalendár.
Ďakujeme za váš záujem. Počkajte prosím na dokončenie procesu odosielania.

Summary

Popis Informácie Množstvo Cena
Zľava :
Spolu :