Peter Molnár – Bratislava

12. nov 2019

Na dizajnéra som sa obrátil so žiadosťou o pomoc pri návrhu interiéru kuchyne, obývačky a spálne v novom byte. Hľadal som niekoho, kto mi pomôže s návrhom dispozície, pripraví návrh kuchyne na mieru a vyberie vhodný nábytok a doplnky. Prvé vizualizácie interiéru vo mne vyvolali wow efekt.

Spolupracovali sme na diaľku cez email. Túto formu komunikácie kvitujem, pretože som na ňu zvyknutý. Pred začatím spolupráce som mal určité obavy, ale tie sa mi nakoniec vôbec nepotvrdili

Na spolupráci s dizajnérom najviac oceňujem možnosť prípravy nákupného zoznamu, ktorú som samozrejme využil. S vyberom nábytku a zariadenia som spokojný.

Dizjanéra určite odporúčam, pretože som bol úplne spokojný so službou čo som dostal.

Referencie

Dušana – Trenčianska Teplá

Od začiatku som hovorila, že moju izbu si neviem predstaviť. Po prvom návrhu som povedala waw. To je krásne. Konečne niečo útulné kde sa budem cítiť vo svojom. Čítať ďalej “Dušana – Trenčianska Teplá”

Miroslava Leško – interiér rodinného domu

rekonštrukcia rodinného domu obývačka

Veľká pomoc a teraz som už na 100% presvedčená, že nikto si sám nedokáže navrhnúť tak dokonale interiér ako keď mu to urobí odborník. Čítať ďalej “Miroslava Leško – interiér rodinného domu”

Zuzana Bičejova – Breznica

Komunikáciu s ním hodnotím veľmi pozitívne, dobrá nálada ľudský priateľský prístup, vyžaruje taká pohoda, ktorá sa odzrkadľuje na dôvere k nemu. Čítať ďalej “Zuzana Bičejova – Breznica”

Sledujte moju tvorbu

Bezplatné vypracovanie cenovej ponuky

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny - December 2020.

Ďalšie referencie

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok