Glamour štýl je stále obľúbený. Ako ho však navrhnúť tak aby ste to neprehnali? Inšpirujte sa našim návrhom interiéru bytu kde sme skombinovali moderný dizajn s glamour štýlom.

Bardejov
Júl 2022
84m2

Moderný štýl interiéru s glamour prvkami

Návrh dizajnu interiéru v novostavbe bytu v Bardejove v modernom štýle, ktorý sme kombinovali s glamour prvkami. Hlavnou požiadavkou bolo aby to nebol príliš glamour štýl ale ani nudné. Museli sme funkčne navrhnúť každý centimeter voľného priestoru tak aby to ešte stále pôsobilo elegantne a zároveň prakticky.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Obývacia izba s kuchyňou so zlatými doplnkami

 

Centrálna časť bytu je tvorená spojenou obývačkou s kuchyňou. Najväčším problémom bola veľkosť a pozícia jedálenského stola. Stôl sme teda napojili a sčasti zapustili do kuchynskej linky. Tým sme získali potrebný priestor na prechod do obývačky.

Kuchyňa je navrhnutá v kombinácii sivej matnej a svetlého dubu. Jedálenské stoličky so zlatými nožičkami a zamatovou látkou zapadajú do celkového glamour štýlu.

Na televíznej stene boli dvere do izby, ktoré sú maskované pomocou lamelovej dekorácie. Tým pádom nerušia celkový dizajn tejto steny a stena tak vyzerá väčšia.
Tmavo modrá sedačka výborne ladí k zlatým doplnkom – konferenčným stolíkom, svietidlu a kľučkám na dverách.

Spálňa s masívnou drevenou posteľou

V hlavnej spálni je umiestnená drevená manželská posteľ na nožičkách. Aj v tejto izbe sa nachádzajú zlaté doplnky a prvky. Oproti posteli je umiestnená zásuvková komoda, ktorá je napojená na rozkladací pracovný stolík. Ten bol hlavnou požiadavkou majiteľa.

Spálňa v glamour štýle

Druhá spálňa v byte je určená pre dcéru s manželom. Na jej prianie je jej dizajn viac v glamour štýle čo sa prejavilo hlavne na dizajne nábytku a zariadenia. Zamatová manželská posteľ s čalúneným čelom s vťahovanými gombíkmi je toho dôkazom.

Nesmú chýbať kryštálové úchytky na nábytku a svietidlá. Snom každej ženy je istotne mať praktický kozmetický kútik niekde po ruke. V tejto spálni sa nám ho podarilo vytvoriť v rohu medzi komínom a oknom.

Glamour kúpeľňa

Kúpeľňa sa nesie v podobnom duchu ako zvyšok interiéru. Zlaté úchytky na reliéfnych šedo-hnedých skrinkách so zlatým lemovaním dopĺňa zlaté zrkadlo. Dispozícia sanity už bola vopred daná, takže najväčšou výzvou bolo vniesť do kúpeľne pocit luxusu a glamour štýlu. Práve preto sme zvolili lesklé mramorové obklady, ktoré kúpeľňu rozjasnia.

Samostatná toaleta

Samostatná toaleta je navrhnutá viac do moderného štýlu a prevláda v nej drevená dlažba a biely obklad. Podarilo sa nám do nej dostať aj menšie umývadielko, ktoré je položené na praktických skrinkách, do ktorých sa zmestia čistiace prostriedky a toaletný papier.

Zádverie a chodba

Poslednou časťou je vstupná chodba alebo zádverie bytu. Napravo od vstupných dverí je navrhnutá vešiaková stena so sedením a botníkom. Vedľa nej je vysoká skrinka na vešanie.

Skrinku, rozvádzač podlahového kúrenia, ktorý sa nachádzal za dverami, sme ukryli do skrinky. Zakamuflovali sme ju pomocou veľkého zrkadla a poličky, takže to vyzerá ako jeden celok.

 

Ak sa aj vy trápite a hľadáte inšpirácie ako zariadiť váš nový byt, tak nás neváhajte kontaktovať. Radi vám pripravím nezáväznú cenovú ponuku za návrh vášho vysnívaného domova.