Glamour štýl je stále obľúbený. Ako ho však navrhnúť tak aby ste to neprehnali? Inšpirujte sa našim návrhom interiéru bytu kde sme skombinovali moderný dizajn s glamour štýlom.

Bardejov
Júl 2022
84m2

Moderný štýl interiéru s glamour prvkami

Návrh dizajnu interiéru v novostavbe bytu v Bardejove v modernom štýle, ktorý sme kombinovali s glamour prvkami. Hlavnou požiadavkou bolo aby to nebol príliš glamour štýl ale ani nudné. Museli sme funkčne navrhnúť každý centimeter voľného priestoru tak aby to ešte stále pôsobilo elegantne a zároveň prakticky.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Obývacia izba s kuchyňou so zlatými doplnkami

 

Centrálna časť bytu je tvorená spojenou obývačkou s kuchyňou. Najväčším problémom bola veľkosť a pozícia jedálenského stola. Stôl sme teda napojili a sčasti zapustili do kuchynskej linky. Tým sme získali potrebný priestor na prechod do obývačky.

Moderny Glamour Interier Bytu 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Moderna Glamour Kuchyna 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Moderny Glamour Dizajn Kuchyne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Kuchyňa je navrhnutá v kombinácii sivej matnej a svetlého dubu. Jedálenské stoličky so zlatými nožičkami a zamatovou látkou zapadajú do celkového glamour štýlu.

Moderny Glamour Interier Bytu V Bardejove 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Moderna Obyvacia Izba Glamour 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Na televíznej stene boli dvere do izby, ktoré sú maskované pomocou lamelovej dekorácie. Tým pádom nerušia celkový dizajn tejto steny a stena tak vyzerá väčšia.
Tmavo modrá sedačka výborne ladí k zlatým doplnkom – konferenčným stolíkom, svietidlu a kľučkám na dverách.

Lamelova Stena V Obyvacke Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Skryte Dvere V Obyvacej Stene 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Sedacka Atramentovo Modra 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spálňa s masívnou drevenou posteľou

V hlavnej spálni je umiestnená drevená manželská posteľ na nožičkách. Aj v tejto izbe sa nachádzajú zlaté doplnky a prvky. Oproti posteli je umiestnená zásuvková komoda, ktorá je napojená na rozkladací pracovný stolík. Ten bol hlavnou požiadavkou majiteľa.

Drevena Postel V Spalni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Manzelska Postel S Drevenym Celom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Ako Navrhnut Spalnu 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Vstavane Skrine Do Spalne Dizajn 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Pracovny Kutik V Spalni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Rozkladaci Stolik Do Spalne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Spálňa v glamour štýle

Druhá spálňa v byte je určená pre dcéru s manželom. Na jej prianie je jej dizajn viac v glamour štýle čo sa prejavilo hlavne na dizajne nábytku a zariadenia. Zamatová manželská posteľ s čalúneným čelom s vťahovanými gombíkmi je toho dôkazom.

Glamour Spalna Zamatova Postel 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Glamou Sytl Spalne Kozmeticky Kut 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Manzelska Postel Zamatova 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Nesmú chýbať kryštálové úchytky na nábytku a svietidlá. Snom každej ženy je istotne mať praktický kozmetický kútik niekde po ruke. V tejto spálni sa nám ho podarilo vytvoriť v rohu medzi komínom a oknom.

Ako Zariadit Malu Spalnu Glamour 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Glamou Styl Spalne V Bardejove 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Glamour kúpeľňa

Kúpeľňa sa nesie v podobnom duchu ako zvyšok interiéru. Zlaté úchytky na reliéfnych šedo-hnedých skrinkách so zlatým lemovaním dopĺňa zlaté zrkadlo. Dispozícia sanity už bola vopred daná, takže najväčšou výzvou bolo vniesť do kúpeľne pocit luxusu a glamour štýlu. Práve preto sme zvolili lesklé mramorové obklady, ktoré kúpeľňu rozjasnia.

Glamour Kupelna V Bardejove 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Skrinky Do Kupelne Lakovane 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Glamour Dizajn Kupelne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Moderny Glamour Styl Kupelne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Zlate Uchytky Na Skrinke V Kupelni 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Samostatná toaleta

Samostatná toaleta je navrhnutá viac do moderného štýlu a prevláda v nej drevená dlažba a biely obklad. Podarilo sa nám do nej dostať aj menšie umývadielko, ktoré je položené na praktických skrinkách, do ktorých sa zmestia čistiace prostriedky a toaletný papier.

Toaleta S Umyvadlom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Dlazba Na Stene 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Male Umyvadielko Vo Wc 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Ako Zariadit Male Wc 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Zádverie a chodba

Poslednou časťou je vstupná chodba alebo zádverie bytu. Napravo od vstupných dverí je navrhnutá vešiaková stena so sedením a botníkom. Vedľa nej je vysoká skrinka na vešanie.

Skrinku, rozvádzač podlahového kúrenia, ktorý sa nachádzal za dverami, sme ukryli do skrinky. Zakamuflovali sme ju pomocou veľkého zrkadla a poličky, takže to vyzerá ako jeden celok.

 

Vesiakova Stena Na Mieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Velke Zrkadlo V Chodbe 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Ako Navrnhut Nabytok Do Chodby 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Ak sa aj vy trápite a hľadáte inšpirácie ako zariadiť váš nový byt, tak nás neváhajte kontaktovať. Radi vám pripravím nezáväznú cenovú ponuku za návrh vášho vysnívaného domova.

Michal Goriscak
Michal Goriscak

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.