Čisto mužský návrh interiéru domu so šikmým stropom. Netradičné kombinácie materiálov a farieb.

Prešov - Šalgovík
Apríl 2021
77m2

Industriálny štýl domu s vysokým stropom v Prešove

Ako navrhnúť interiér tak, aby v sebe niesol čisto mužskú energiu? Odpoveďou je industriálny štýl. Kombinácia tmavých farieb, dreva a kovu sa osvedčila aj v tomto projekte, kde som navrhol kompletný dizajn interiéru rodinného domu.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Ako Zariadit Kuchynu V Skandinavskom Style Online Kurz

Vytvorte si svoju vysnívanú kuchyňu: Naučíme vás ako na to!

Spustili sme náš úplne prvý online kurz, ktorý vás naučí všetko potrebné na efektívne zariadenie kuchyne do najmenších detailov.

Využite špeciálnu úvádzaciu cenu a začnite svoju cestu k novej kuchyni ešte dnes.

Obývacia izba v industriálnom štýle

 

Obývacia izba je už na prvý pohľad atypická vďaka vysokému skosenému stropu. Dizajn, ktorý som sem zvolil, ešte viac podtrhol neobyčajnosť tejto miestnosti. Dominantou obývačky je mramorová stena nad veľkou tmavou sedačkou.

Vysoky Strop V Obyvacke 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Vysoky Strop V Dome Industrialna Obyvacia Izba 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Sikmy Strop V Dome Vysoky Strop 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Neoddeliteľnou súčasťou industriálneho štýlu domu ako je tento, je aj dubový drevodekor na nábytku v kombinácii s kovovými prvkami. Betónová stierka vo výklenku a za TV v kombinácii s podlahou imitujúcou hrdzavý plech skvelo zvýrazňuje tento industriálny interiér domu.

Idustrialny Styl Domu V Presove 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Betonova Televizna Stena Industrialny Styl 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Zaujímavosťou obývacej izby je aj krbová vložka s dizajnovým stojanom na drevo umiestnená pri stene s tehlovým obkladom.
Ako Oddelit Kuchynu Od Obyvacky Industrialny Styl Domu 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Kuchyňa s jedálenským kútom – industriálny štýl domu

Za TV stenou sa nachádza síce menšia, no praktická kuchyňa s jedálenským kútikom. Na stenu vedľa jedálenského stola som zvolil tehlový obklad, ktorý sa nachádza aj v kuchyni. Táto časť domu je ladená do sivých a hnedých farieb, ktoré sú ideálne okrem iného aj pre vyslovene pánske interiéry.

Industrialny Styl Domu Jedalen 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialny Styl Kuchyne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialna Kuchynska Linka Siva 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Na presvetlenie tmavšej kuchynskej linky som použil sklenenú zástenu v bielej farbe tzv. Lacobel. Lesklá zástena skvelo oživí matné prevedenie dvierok na kuchynskej linke. Industriálny štýl domu je tak doplnený o moderné a hlavne praktické prvky.

Industrialna Kuchynska Linka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialny Interier Pracovna Doska Hrdza 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialny Styl Domu Obyvacka 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Industriálna spálňa s vysokým stropom

Spálňa sa takisto nesie v zemitých farbách kombinovaných so šedou vysokou vstavanou skriňou. Na žiadosť majiteľa som do spálne pridal viac farebnosti vo forme zelenej LED steny za posteľou a pomocou doplnkov.

Siva Skrina V Spalni Industrialny Styl 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialny Styl Spalne 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Nocna Lampa Drotena Industrialny 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Vstavaná skriňa je kombinovaná s bronzovým zrkadlovým pásom, ktorý opticky prerušuje inak rozmerovo veľkú sivú plochu. Dominantou tejto miestnosti je sivá čalúnená manželská posteľ a veľké okno, ktoré poskytuje príjemný výhľad ráno, hneď po prebudení.

Vysoka Vstavana Skrina Na Mieru Dizajn Interieru 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialna Spalna 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Mužská industriálna kúpeľňa

Táto kúpeľňa by sa dala označiť za sen každého muža. Dubový drevodekor Halifax cínový, čierny kov, veľkoformátová dlažba, zemité farby, dizajnové batérie či radiátor. To sú prvky typické pre industriálne kúpeľne ako je táto.

Kupelna V Industrialnom Style 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialna Kupelna Betonovy Obklad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Industrialny Styl Betonv Kupelna 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Kupelna S Ciernym Sprchovacim Kutom 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Betonova Dlazba Do Kupelne Indusrtialny Styl 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Vstupná chodba – zádverie

Zádverie tvorí vstavaná skriňa s vešiakmi a zrkadlom, ktorá ponúka dostatok priestoru na odkladanie sezónneho oblečenia a topánok. Kombinácia sivých skriniek a tmavého dreva už pri vchode naznačuje, do akého štýlu je dom ladený. Ako podlahu som zvolil veľkoformátovú sivú dlažbu.

Vesiakova Stena Dub Halifax Cinovy 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Toaleta a chodba

Do chodby som umiestnil praktickú hnedo-čiernu skrinku s kovovými nohami, ktorá dokonale ladí s čiernymi dverami a dizajnovými nástennými hodinami.

Samostatné WC je veľmi praktickým riešením vo viacčlennej domácnosti. Dizajn tejto toalety je jednoduchý, pekný a mužský.

Industrialny Styl Chodba 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák
Navrh Toalety Betonovy Obklad 3Dinterier.sk - Ing. Pavol Pastorčák

Dostali ste sa až na koniec tohto projektu a vravíte si, že takýto štýl by sa vám páčil aj vo vašom príbytku? Neváhajte ma kontaktovať a navrhnem vám industriálny interiér podľa vašich predstáv.

Michal Goriscak
Michal Goriscak

Napísal/a 5 hviezdičkové hodnotenie

google
Michal Goriscak
16. mája 2024

Pán Pastorčák nám pomohol s návrhom detskej izby pre dve dievčatá. Z časových a praktických dôvodov sme navrhli komunikáciu cez videochat a ostali sme maximálne spokojní. Svojím návrhom predčil naše očakávania.Jednoduchý a vkusný návrh sa nám veľmi páči. Jeho prácu ocenili aj stolári, ktorých profesionálny návrh nábytkov príjemne potešil. Určite využijeme aj v budúcnosti.

google
Mato Mokry
15. mája 2024

Som veľmi spokojný s prácou od 3dinterier.sk. Návrhár odviedol vynikajúcu prácu a výsledok vyzerá úžasne. Celý proces prebiehal bez problémov a všetko bolo v poriadku. Oceňujem aj férovú cenu, ktorú mi ponúkli. Určite ich služby odporúčam každému, kto hľadá kvalitné a profesionálne návrhy interiérov.

google
Zuzana Skurčáková
14. mája 2024

Dobrý deň. Pána Pastorčáka môžem len odporučiť, navrhol nám veľmi praktické dispozičné riešenie, jeho prístup je veľmi priateľky, ľudský a odborný, je vidieť, že svoju profesiu má veľmi rád. Ak máte nejasnosti v dispozícii alebo dizajne svojho budúceho byvania určite sa na neho obráťte. Ďakujem ešte raz.

google
Dominika Šoltésová
12. apríla 2024

Veľmi príjemný a ochotný pán. Odporúčam všetkými desiatimi. Potrebovali sme uno pronto návrh rozmiestnenia svietidiel, ktorý sme obdržali včas. Veľká vďaka

google
Nikola Kažimírová
9. januára 2024

S pánom Pastorčákom sme veľmi spokojní. Obľúbili sme si ho nie len ako profesionála s dobrým vkusom, ale aj ako človeka. Je to človek, ktorý je ochotný vždy pomôcť, poradiť, ale aj porozprávať sa o bežných veciach. Navrhol nám dizajn celého domu a boli to najlepšie investované peniaze. Vďaka nemu máme dom podľa našich predstáv. Je to veľmi veľká pomoc, ak je niekto časovo vyťažený. Pán Pastorčák nám vyhotovil aj nákupný zoznam, ktorý bol vždy v súlade s našim rozpočtom. Komunikácia s ním bola príjemná a my sme sa stále tešili na rozhovor s ním. Vždy sa nám trafil do nášho vkusu a každý jeho návrh bol pre nás krásnym prekvapením. Aj touto formou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu a ak niekto sníva o jedinečnom a štýlovom domove, tak práve on je ten, ktorý to hravo dokáže navrhnúť. Ďakujeme !!!

google
Klára Marcinková
3. januára 2024

Veľmi dobrá spolupráca počas online konzultácie, pri ktorej vznikla aktívna diskusia, kde sme sa priebežne dopĺňali v pripomienkách a návrhoch, ktoré p. Pastorčák výborne spracoval do návrhu, ktorý určite (pozitívne) zamiešal kartami v našich plánoch s prerábkou interiéru.

google
Barbara Vagova
3. januára 2024

Veľká spokojnosť. Pri online konzultácii sme ľahko a zrorzumitelne vyriešili, pre mna ťažšie riešiteľnu dispozíciu. Bolo mi ponúknuté viac variant a bralo sa ohľad na moje pripomienky. Komunikácia, ústretovosť na 1*, aj v budúcnosti určite využijem vaše služby. Ďakujem. Barbara Vargova

google
Jaroslav Drugda
21. decembra 2023

Vďaka kurzu - Ako zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle ktorého autorom je p. Pastorčák som mal možnosť dostať sa ku veľkému množstvu informácií. Kurz bol prehľadne usporiadaný a členený na niekoľko ďalších lekcií, každá z týchto lekcií bola spracovaná veľmi zrozumiteľne a jasne. Tento kurz môže poslúžiť ako manuál alebo ako pomôcka pre každého, kto by mal záujem si zariadiť vlastné bývanie, prípadne tiež pre osoby ktoré by sa chceli v budúcnosti interiérovému dizajnu venovať aj profesne. Za mňa je to 10/10.

google
Dagmar Semešová
6. decembra 2023

Firmu 3Dinterier som si vybrala na zaklade fotiek zverejenych na ich internetovej stranke tykajucich sa realizacii navrhov interierov v rôznych styloch, a to podla zelani klientov. Oslovili ma pekne, ciste linie, decentne riesenia a vzdusnost v navrhnutych obytnych priestoroch. Ja som mala dohodnutu online video konzultaciu ohladne riesenia atypickej obyvacej izby. Komunikacia prebehla vo velmi prijemnej a konstruktivnej atmosfere. Pán Pastorčák ma empaticky pristup k predstavam klienta a bez vnucovania stylu zariadenia a „momentalnych modnych vychytavok“. Predostrel mi viacere vyborne napady i alternativne riesenia s konkretnymi grafickymi vystupmi. Tato konzultacia bola pre môj „interierovy problem“ vysokohodnotna. Ak idete zariadovat svoje byvanie alebo aj mate uz zariadene, no stale Vam v interieri cosi chyba a neviete prist na to, co presne by to malo byt, potom Vam tuto spolocnost jednoznacne odporucam.

google
Katarina Plasek
5. decembra 2023

P. Pastorčák mi robil navrhy kupelne. Na konzultacii mi velmi podrobne vysvetlil dokonca az 3 pripravene navrhy, prebrali sme plusy aj minusy. Bola som velmi spokojna, velmi prijemne sa s nim komunikuje a urcite vyuzijem jeho dalsie sluzby v buducnosti. Dakujem

google
Radovan Parilla
26. októbra 2023

Jednoducha komunikacia, rychle pretavenie poziadaviek do vizualizacii, takze vyborne porozumenie vsetkych informacii o predstavach. Vrelo odporucame - zn. value for money.

google
Zuzana Baffyová
20. októbra 2023

Veľká spokojnosť. Príjemný prístup, dochvíľnosť, ochota a promptné riešenie požiadaviek v príjemnej kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami a prehľadom. Vrelo odporúčam. Radi využijeme služby pána Ing. Pastorčáka opakovane.

google
Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Kurz Škandinávsky dizajn kuchyne: Skúsenosti s plánovaním vlastnej kuchyne už mám - materiál, spotrebiče, návrh kuchyne... Mala som len malú predstavu o škandinávskom štýle. V tomto kurze som sa viac dozvedela. Že môže byť viac vintage,napr. Prínos je pridané rôzne link-y,kde si môžem pozrieť doplnky, úchytky, štýl. A vedela som si úplne predstaviť tento štýl kuchyne pre kamarátku- svetlá, s dreveným dekorom/ doplnkami, a skombinovať to s ich starým kredencom,ktorý by sa zreparoval . Ďakujem.

google
Tatiana Sirková
3. augusta 2023

Príjemná komunikácia, krásny návrh a prijateľná cena.

google
Renata Berkova
17. júla 2023

Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť. 3dinteriér jednoznačne vynikala profesionálnym, ľudským prístupom a v neposlednom rade kvalitou služieb poskytovaných Ing. Pastorčákom. Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť

google
Jana Miklošová
13. júla 2023

p. Pastorčák nám navrhoval interiér bytu a s jeho prácou sme nadmieru spokojní. Vypočul všetky naše požiadavky a taktiež nemal problém v priebehu spolupráce upraviť návrhy podľa našich pripomienok. Konečný výsledok vizualizácie prekonal naše očakávanie. Ďakujeme! :)

google
Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

google
Mária Kováčová
13. júna 2023

Ing. Pastorčák nám navrhoval kuchyňu a chodbu. Prispôsoboval sa mnohým problematickým miestam paneláku (potrubia, odťah digestora a pod.). Poradil si s menšími priestormi a ich praktickým využitím. Oceňujem tvorbu poličiek na základe katalógu i dolaďovanie sedenia v kuchyni. Návrhy boli robené v štýle, ktorý sa nám páčil na jeho stránke. Za nás nadšenie. Taktiež spokojnosť s komunikáciou a predovšetkým prácou dizajnéra.

google
Zuzana Chalupkova
12. júna 2023

Môžem len odporučiť. Pán Pastorčak je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretlača svoj názor. Ponúkne viac možností na výber. Celková spokojnosť.

google
Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.