Čisto mužský návrh interiéru domu so šikmým stropom. Netradičné kombinácie materiálov a farieb.

Prešov - Šalgovík
Apríl 2021
77m2

Industriálny štýl domu s vysokým stropom v Prešove

Ako navrhnúť interiér tak, aby v sebe niesol čisto mužskú energiu? Odpoveďou je industriálny štýl. Kombinácia tmavých farieb, dreva a kovu sa osvedčila aj v tomto projekte, kde som navrhol kompletný dizajn interiéru rodinného domu.

Zaujala vás naša práca? Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku pre váš interiér.

▼ ▪▪▪ Pre viac informácií o projekte pokračujte nižšie. ▪▪▪ ▼

Získajte cenovú ponuku na mieru pre váš interiér len niekoľkými kliknutiami. Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme s individuálnou ponukou!

Rezervujte si termín návrhu už teraz!
Voľné termíny na mesiac Apríl.

Obývacia izba v industriálnom štýle

 

Obývacia izba je už na prvý pohľad atypická vďaka vysokému skosenému stropu. Dizajn, ktorý som sem zvolil, ešte viac podtrhol neobyčajnosť tejto miestnosti. Dominantou obývačky je mramorová stena nad veľkou tmavou sedačkou.

Neoddeliteľnou súčasťou industriálneho štýlu domu ako je tento, je aj dubový drevodekor na nábytku v kombinácii s kovovými prvkami. Betónová stierka vo výklenku a za TV v kombinácii s podlahou imitujúcou hrdzavý plech skvelo zvýrazňuje tento industriálny interiér domu.

Zaujímavosťou obývacej izby je aj krbová vložka s dizajnovým stojanom na drevo umiestnená pri stene s tehlovým obkladom.

Kuchyňa s jedálenským kútom – industriálny štýl domu

Za TV stenou sa nachádza síce menšia, no praktická kuchyňa s jedálenským kútikom. Na stenu vedľa jedálenského stola som zvolil tehlový obklad, ktorý sa nachádza aj v kuchyni. Táto časť domu je ladená do sivých a hnedých farieb, ktoré sú ideálne okrem iného aj pre vyslovene pánske interiéry.

Na presvetlenie tmavšej kuchynskej linky som použil sklenenú zástenu v bielej farbe tzv. Lacobel. Lesklá zástena skvelo oživí matné prevedenie dvierok na kuchynskej linke. Industriálny štýl domu je tak doplnený o moderné a hlavne praktické prvky.

Industriálna spálňa s vysokým stropom

Spálňa sa takisto nesie v zemitých farbách kombinovaných so šedou vysokou vstavanou skriňou. Na žiadosť majiteľa som do spálne pridal viac farebnosti vo forme zelenej LED steny za posteľou a pomocou doplnkov.

Vstavaná skriňa je kombinovaná s bronzovým zrkadlovým pásom, ktorý opticky prerušuje inak rozmerovo veľkú sivú plochu. Dominantou tejto miestnosti je sivá čalúnená manželská posteľ a veľké okno, ktoré poskytuje príjemný výhľad ráno, hneď po prebudení.

Mužská industriálna kúpeľňa

Táto kúpeľňa by sa dala označiť za sen každého muža. Dubový drevodekor Halifax cínový, čierny kov, veľkoformátová dlažba, zemité farby, dizajnové batérie či radiátor. To sú prvky typické pre industriálne kúpeľne ako je táto.

Vstupná chodba – zádverie

Zádverie tvorí vstavaná skriňa s vešiakmi a zrkadlom, ktorá ponúka dostatok priestoru na odkladanie sezónneho oblečenia a topánok. Kombinácia sivých skriniek a tmavého dreva už pri vchode naznačuje, do akého štýlu je dom ladený. Ako podlahu som zvolil veľkoformátovú sivú dlažbu.

Toaleta a chodba

Do chodby som umiestnil praktickú hnedo-čiernu skrinku s kovovými nohami, ktorá dokonale ladí s čiernymi dverami a dizajnovými nástennými hodinami.

Samostatné WC je veľmi praktickým riešením vo viacčlennej domácnosti. Dizajn tejto toalety je jednoduchý, pekný a mužský.

Dostali ste sa až na koniec tohto projektu a vravíte si, že takýto štýl by sa vám páčil aj vo vašom príbytku? Neváhajte ma kontaktovať a navrhnem vám industriálny interiér podľa vašich predstáv.