Vizualizácia interiéru bytu

Nedávno ma oslovila zákazníčka, ktorá potrebovala poradiť s usporiadaním nábytku, návrhom a radami, z ktorých mala vzniknúť vizualizácia bytu.

Z prvých informácii mi bolo jasné, že to bude trochu neštandardné, pretože z jednej izby mala vzniknúť študentská izba pre dve skoro dospelé dievčatá a druhá sa mala pomocou nábytku rozdeliť na obývačku a spálňu. Znelo to na prvé počutie veľmi zaujímavo. Dohodli sme detaily a s radosťou som sa pustil do práce…

Vizualizácia začínala tak ako to u mňa býva zvykom – 3d skicou. 🙂

Tento krok je od roku 2018 nahradený 3d dispozíciou interiéru z programu. – pozn.aut.

študentská izba

3d skica budúcej študentskej izby

Pomocou tejto skice sme si vysvetlili všetky detaily, zmeny a požiadavky a ja som mohol začať pracovať na 3d vizualizácii.

Študentská izba

študentská izba

3d vizualizácia budúcej študentskej izby

študentská izba

3d vizualizácia budúcej študentskej izby

Musím sa priznať, že táto izba bola tá jednoduchšia. S druhou som mal trochu viac práce, pretože tu išlo o každý centimeter. Predeliť jednu väčšiu izbu na obývačku a spálňu tak, aby si vzájomne neprekážali a boli aj napriek tomu prepojené bolo trochu ťažšie, no nie nemožné.

Postup práce bol veľmi podobný. Ako prvá vznikla skica z nadhľadu.

obývačka

3d skica budúcej obývačky a spálne

Zo skice ešte neboli jasné niektoré detaily ako napríklad riešenie skríň v spálňovej časti, no ja som o nich mal jasnú predstavu. Po komunikácii a prejdení možných alternatív sme spoločne došli k záveru, že takéto riešenie bude postačujúce a teda môžem vypracovať vizualizácie.

Obývačka so spálňou

spojená obývačka so spálňou

3d vizualizácia obývačky a spálne v jednom

spojená obývačka so spálňou

3d vizualizácia obývačky a spálne v jednom

No a nakoniec mi prišlo aj krásne poďakovanie, o ktoré sa s vami veľmi rád podelím.

Ďakujeme za návrhy. Páči sa nám to. Vieme s tým pracovať a hlavne si to predstaviť. Je to jednoduché, nenáročné, vkusné. Už len kúpiť čo treba. Rozmiestnenie je vhodné, tak ako som si to predstavovala. Ďakujem veľmi pekne. Určite to pomôže.

Silvia B.

Dovoľte nám pomôcť vám zariadiť váš domov snov.

Zameriavame sa na transparentnosť a úprimnosť. Z našej prehľadnej ponuky cenových balíkov si vyberie skutočne každý! Už žiadne prekvapenia. U nás viete čo dostanete.

Sledujte nás na Instagrame