Vizualizácia interiéru bytu

spojená obývačka so spálňou

Vizualizácia interiéru bytu

Nedávno ma oslovila zákazníčka, ktorá potrebovala poradiť s usporiadaním nábytku, návrhom a radami, z ktorých mala vzniknúť vizualizácia bytu.

Z prvých informácii mi bolo jasné, že to bude trochu neštandardné, pretože z jednej izby mala vzniknúť študentská izba pre dve skoro dospelé dievčatá a druhá sa mala pomocou nábytku rozdeliť na obývačku a spálňu. Znelo to na prvé počutie veľmi zaujímavo. Dohodli sme detaily a s radosťou som sa pustil do práce…

Vizualizácia začínala tak ako to u mňa býva zvykom – 3d skicou. 🙂

študentská izba
3d skica budúcej študentskej izby

Pomocou tejto skice sme si vysvetlili všetky detaily, zmeny a požiadavky a ja som mohol začať pracovať na 3d vizualizácii.

Študentská izba

študentská izba
3d vizualizácia budúcej študentskej izby
študentská izba
3d vizualizácia budúcej študentskej izby

Musím sa priznať, že táto izba bola tá jednoduchšia. S druhou som mal trochu viac práce, pretože tu išlo o každý centimeter. Predeliť jednu väčšiu izbu na obývačku a spálňu tak, aby si vzájomne neprekážali a boli aj napriek tomu prepojené bolo trochu ťažšie, no nie nemožné.

Postup práce bol veľmi podobný. Ako prvá vznikla skica z nadhľadu.

obývačka
3d skica budúcej obývačky a spálne

Zo skice ešte neboli jasné niektoré detaily ako napríklad riešenie skríň v spálňovej časti, no ja som o nich mal jasnú predstavu. Po komunikácii a prejdení možných alternatív sme spoločne došli k záveru, že takéto riešenie bude postačujúce a teda môžem vypracovať vizualizácie.

Obývačka so spálňou

spojená obývačka so spálňou
3d vizualizácia obývačky a spálne v jednom
spojená obývačka so spálňou
3d vizualizácia obývačky a spálne v jednom

No a nakoniec mi prišlo aj krásne poďakovanie, o ktoré sa s Vami veľmi rád podelím.

Ďakujeme za návrhy. Páči sa nám to. Vieme s tým pracovať a hlavne si to predstaviť. Je to jednoduché, nenáročné, vkusné. Už len kúpiť čo treba. Rozmiestnenie je vhodné, tak ako som si to predstavovala. Ďakujem veľmi pekne. Určite to pomôže.

Silvia B.

Ja nemôžem povedať nič iné iba ĎAKUJEM za to, že ste ma oslovili a mohol som vám pomôcť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.