Moderný interiér bytu v Prešove

Dátum: 02/2019
Lokalita: Prešov
Rozloha: 62m2

Pre klienta som navrhoval moderný interiér bytu, od chodby, kúpeľne, cez kuchyňu a obývaciu izbu až po spálňu. Návrh zariadenia bytu sme s klientom riešili postupne v jednotlivých fázach, tak ako si klient vyžadoval z hľadiska realizácie.


Kuchyňa a obývacia izba

Jednou z prvých navrhovaných miestností bola kuchynská linka na mieru a predbežná dispozícia obývacej izby. V rámci návrhu sme riešili výber konkrétnych materiálov a farieb pre linku, dlažby a plávajúce podlahy. Návrh kuchyne a obývacej izby vyzeral takto (čítajte ďalej, pretože neskôr sa farebne upravil):

moderný interiér bytu prešov

Kúpeľňa v hnedom prevedení

Súčasne s návrhom dennej zóny sme riešili návrh kúpeľne, o ktorej mal jej majiteľ presnú predstavu. Malá byť tmavo hnedá, aby v nej vynikla biela sanita a skrinky. Kúpeľňu som navrhoval s dôrazom na jej čisto chlapský ráz, to znamená menej dekorácii, jednoduchšie tvary a minimum rušivých prvkov.

kúpeľňa tubadzin colour
kúpeľňa tubadzin colour
kúpeľňa tubadzin colour

Vstupná chodba

Menšia vstupná chodba je zariadená prakticky a tak na nej nesmie chýbať veľké zrkadlo, miesto na obývanie a zopár vešiačikov na kabáty. Na presvetlenie tohto priestoru som navrhol použiť svetlé zemité odtiene, ktoré som kombinoval s bielou farbou na stenách a skrini.

vstupná chodba svetlo
vstupná chodba dlažba

Stropy a úprava obývacej izby

Neskôr, keď už boli základné prvky interiéru zrealizované som klientovi pomáhal s návrhom znížených sadrokartónových stropov/podhľadov do obývačky. Keďže v obývacej izbe už bola čierna sedačka, tak sme farebnosť interiéru trochu prispôsobili a doplnili niekoľko zaujímavých prvkov.

moderný interiér bytu obývačka, kameň za televíziou
moderný interiér bytu obývačka, tapeta new york
závesné kreslo v obývačke

Spálňa

Na záver sme ešte vyriešili základné farebné ladenie spálne. Na oživenie spálne si klient želal zakomponovať trochu farby na zadnú stenu za posteľ. Nakoniec sme pridali trochu farebnejšiu verziu tapety za sedačku 🙂

Vznikol tak celkom zaujímavý moderný interiér bytu, čo poviete?

moderný interiér bytu , farebná tapeta

Ak sa Vám návrhy páčia, alebo máte iný vkus, ale chceli by ste vidieť svoje nové bývanie ešte predtým ako ho zrealizujete tak ma neváhajte kontaktovať a ja Vám pripravím nezáväznú cenovú ponuku.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.